Jump to content

לקראת 2009/10 - מיקום בסיום העונה ואלופה?

itan17

Recommended Posts

סגל יותר איכותי משל הפועל? כן בטח, כי לך יש את אניימה, דה סילבה, בן דיין, שי אבוטבול, ביבראס נאתכו, גילי ורמוט, מהארן ללה, סמואל יבואה, מיכאל זנדברג, איתי שכטר, עומרי קנדה

ותאכלס אין לי כוח לרשום את שחקני חיפה הזונות אבל תהיה בטוח שיש לנו סגל נחות אחושרמוטה, ובסדר אני מבין אותכם תמיד יש את התקווה הקטנה בלב שאולי הם יצליחו, כגדול הציפיה כגודל האכזבה.

אל תשכחו את זה.

5-6 גג.

היתרון היחיד שלהם עלינו הוא יבואה ואניימה (ולא מזלזל בשניהם בכלל, השוער והחלוץ הכי טובים בליגה) אבל עדיין קייםן סיכוי שיעזבו. בשאר העמדות אנחנו ממש לא נופלים מהם עם מאור, שרן, דור מלול, שפונגין, כחלון והשאר.

אני רוצה להאמין שבליגה הבינונית שלנו זה סגל שהוא די והותר לקחת אליפות וגם לא בקושי גדול.

אם בסוף לא נקח אליפות אני אהיה מאוכזב באותה מידה שהייתי מתאכזב אם לא הייתי מפתח ציפיות (למרות שהציפיות האמיתיות שלי הן לעוד כמה שנים שהצעירים יהיו יותר בשלים והנוער והנערים יעלו לבוגרים).

היתרון היחיד שלהם עלינו הוא יבואה ואניימה (ולא מזלזל בשניהם בכלל, השוער והחלוץ הכי טובים בליגה) אבל עדיין קייםן סיכוי שיעזבו. בשאר העמדות אנחנו ממש לא נופלים מהם עם מאור, שרן, דור מלול, שפונגין, כחלון והשאר.

אני רוצה להאמין שבליגה הבינונית שלנו זה סגל שהוא די והותר לקחת אליפות וגם לא בקושי גדול.

אם בסוף לא נקח אליפות אני אהיה מאוכזב באותה מידה שהייתי מתאכזב אם לא הייתי מפתח ציפיות (למרות שהציפיות האמיתיות שלי הן לעוד כמה שנים שהצעירים יהיו יותר בשלים והנוער והנערים יעלו לבוגרים).

די לקשקש.

הסגלים של חיפה והפועל עולים על הסגל שלנו ברמה אחת וחצי לפחות.

קודם שיהיו בקבוצה שחקנים שעשו משהו בכדורגל,אחרי זה תדבר על תארים.

לבינתיים הקבוצה מוצפת בשחקנים שהוכיחו את עצמם בהפועל פ'''ת וכפר סבא.

ובמאמן שעדיין לא הוכיח את עצמו.

1)הפועל

2)בית"ר

3)חיפה

4)מכבי

5)הפועל ב"ש

6)בני יהודה

7)נתניה

8)אשדוד

9)מכבי פ"ת

10)הפועל פ"ת

11)הפועל ר"ג

12)הפועל חיפה

13)הפועל עכו

14)אחי נצרת

15)סכנין

16)הפועל רעננה

הייתי לוקח את נאתכו בלי לחשוב פעמיים

כאילו, קודם הייתי לוקח אותו לטיפול שורש בלי הרדמה, אבל אחרי זה הייתי לוקח אותו למכבי.

הוא שחקן ברמה שלא טוב מספיק כדי ללכת לאירופה כמו תמיר כהן אבל כן מצויין מספיק כדי להיות אחד הטובים בליגה בתפקיד שלו כמו אבוקסיס. וכמו אבוקסיס הוא חרא לא קטן.

הוא מוכשר, אבל די בינוני.

הוא לא עולה על שיבחון, בטח שלא על ישראלביץ', ועל השוואה לבוזגלו בכלל אין מה לדבר.

באשר לפוטנציאל שלו - אם גוטמן לא מצליח להוציא אותו ממנו, תהיה בטוח שגם נמני לא יצליח.

1)חיפה

2)הפועל

3)מכבי

4)ביתר

5)בני יהודה

6)ב"ש

7)אשדוד

8)נתניה

9)הפועל חיפה

10)מכבי פתח תקווה

11)הפועל פתח תקווה

12)סכנין

13)רמת גן

14)אחי נצרת

15)עכו

16)רעננה

קודם הבהרה: לא קראתי אף תגובה, אפילו לא את הפותחת..רק את הכותרת.

מקום ראשון!

כי אין אופצייה אחרת מבחינתי (=

הא, ובשביל שניר אני הולכת על דאבל :yellow_cool1:

די לקשקש.

הסגלים של חיפה והפועל עולים על הסגל שלנו ברמה אחת וחצי לפחות.

קודם שיהיו בקבוצה שחקנים שעשו משהו בכדורגל,אחרי זה תדבר על תארים.

לבינתיים הקבוצה מוצפת בשחקנים שהוכיחו את עצמם בהפועל פ'''ת וכפר סבא.

ובמאמן שעדיין לא הוכיח את עצמו.

מי בהפועל "עשה משהו בכדורגל", חוץ מזנדברג ובדיר?

דה סילבה ויבואה שהוכיחו את עצמם בהפועל כפ"ס? או עמרי קנדה שהוכיח את עצמו בפ"ת (והיה בדרך להיבעט החוצה כמה פעמים, ולא מסיבות מקצועיות)?

ורמוט שהוכיח את עצמו בלאומית בהפועל חיפה?

שכטר שהיה בינוני בנתניה?

לאלא טכנאי המטוסים שאין לי מושג אפילו מאיפה הביאו אותו?

אתה אומר שאנחנו צריכים להביא שחקנים שזכו בתארים ונותן את הפועל כדוגמה לקבוצה עם סגל כזה?

את אניימה, השחקן הכי טוב שלהם (ויש שיגידו השחקן היחיד הטוב שלהם), הם הביאו מבני יהודה.

באליפות האחרונה שלנו, אגב, אם הספקת לשכוח - היה לנו מאמן מהלאומית, חלוץ מקבוצה שירדה ליגה, קשר שהוכיח את עצמו באשדוד, בלם בעונה שנייה בבוגרים, שחקן זר שנבחן בר"ג ולא הרשים שם, ובאופן כללי השחקנים היחידים שלנו ש"עשו משהו בכדורגל" היו בנין, ברומר ונמני (שלא שיחק) למיטב זכרוני.

איתי שכטר בינוני?חחח.

שכטר החזיק את נתניה 3 שנים בצמרת,שחקן אדיר בקנה מידה ישראלי.

יכול להיות שאין בהפועל הרבה שחקנים שלקחו תארים( רק 3 שחקנים)

אבל זה לא משנה את העובדה שהפועל עולים על מכבי ב-2 רמות לפחות.

לצערי הרב אתה תבין את זה במהלך העונה הקרובה.

יש להם שחקנים הרבה יותר טובים ומאמן הרבה יותר טוב.

איתי שכטר בינוני?חחח.

שכטר החזיק את נתניה 3 שנים בצמרת,שחקן אדיר בקנה מידה ישראלי.

יכול להיות שאין בהפועל הרבה שחקנים שלקחו תארים( רק 3 שחקנים)

אבל זה לא משנה את העובדה שהפועל עולים על מכבי ב-2 רמות לפחות.

לצערי הרב אתה תבין את זה במהלך העונה הקרובה.

יש להם שחקנים הרבה יותר טובים ומאמן הרבה יותר טוב.

הפועל יותר טובים ממכבי, פשוט אתה משתמש בטיעונים שכביכול מסבירים למה, ואז כשמראים לך שהם לא תקפים, אתה אומר שזה לא משנה.

הנקודה היא שאתה אומר שמכבי לא יכולה לבנות על שחקנים שלא שיחקו בקבוצות גדולות, ואז נותן את הפועל, קבוצה שמתבססת בדיוק על שחקנים כאלה, כדוגמה לאיך שצריך להיראות.

אתה מתלונן שמביאים שחקנים שהוכיחו את עצמם בקבוצות קטנות, וזה בדיוק מה שהפועל עושה.

ושכטר זה בדיוק מסוג השחקנים שכשחותמים בהפועל אומרים שהם החתמה מצויינת, ואם היו באים למכבי היו מתלוננים שאנחנו מביאים שחקנים מועדים לכישלון.

מ"שחקן אדיר" שכביכול החזיק את נתניה 3 שנים הייתי מצפה ליותר מ-21 שערים ב-83 משחקים.

בתור אחד שבאופן יחסי עוקב אחרי הקבוצה הזאת, להגיד שהוא זה שהחזיק אותם למעלה זה בדיחה. זה משהו שאתה יכול להגיד אם כבר על שחקנים כמו מרין, לא על שכטר.

מה שאתה עושה עכשיו זה לקחת קבוצה שהיתה בצמרת בגלל הגנה מטורפת, ואומר שהחלוץ הבינוני שלה הוא זה שהחזיק אותה למעלה. על אותו משקל אתה יכול להגיד שמרדאקוביץ' החזיק את מכבי בצמרת ב-2007.

גם כל אוהדי נתניה שאני מכיר (ואני מכיר כאלה) ורואים אותו כל שבוע אומרים אותו דבר - הם אוהבים אותו, הוא מוכשר, הוא ממש לא שחקן גדול. הוא מאלה שאומרים עליהם שיכולים להיות שחקנים גדולים, אבל בפועל ממשיכים להיות שחקנים מטומטמים של 7 גולים בעונה.

*כל זה לא אומר שהוא לא יכול להצליח בהפועל.

אתה צודק ההגנה של נתניה היתה הבסיס שלהם בשלוש שנים האחרונות.

ובכל זאת איתי שכטר החזיק להם את ההתקפה של הקבוצה.

הוא שיחק שלוש שנים עם שחקנים התקפה מוגבלים וזה הסיבה שהוא הבקיע רק 7 שערים בעונה.

בכל אחת מהעונות של שכטר בנתניה היה בקושי שחקן אחד יצירתי יחד איתו,בעונה שעברה זה היה שליו מנשה.

שכטר זה שחקן עם הרבה עוצמות,פיזיות,דריבל,מהירות,חוצפה,שחקן שמרתיע הגנות בעזרת היכולות שלו.

בנאדו,טופזקאוב וקינן יגידו לך מי השחקן שהכי קשה לשחק נגדו,הוא עשה מהם צחוק בשנים האחרונות.

לדעתי מדובר בשחקן הכי מוכשר בכדורגל ההישראלי.

להגיד על איתי שכטר שהוא בינוני זה לא רציני.

שחקן כדורגל לא נמדד רק בשערים,שכטר הוא לא 9 קלאסי שעומד ברחבה ודוחק את הכדור לרשת.

הוא שחקן שתורם להתקפה גם בדברים אחרים חוץ משערים.

הלוואי והוא היה מגיע למכבי.

הוא 2 רמות יותר טוב מכל החלוצים שיש לנו כיום,למרות ששכטר הוא עדיין שחקן לא מלוטש שצריך לשפר לא מעט דברים( במיוחד את קבלת ההחלטות שלו).

שכטר סתם שחקן אני לא מבין מה תופסים ממנו.. למה כמה גולים הוא כבר הכניס?

ונתניה החזיקה בצמרת בגלל ההגנה, רוב הגולים שלהם היו מקריים וממצבים נייחים..

לא ראיתם קבוצה מבריקה עם התקפה קטלנית.. אולי זה מה שעשה את ההבדל בינה לבין הקבוצות שהיו מעליה

עם השיטה הניקוד האידיוטית/הזויה שתונחל העונה - הניחוש שלכם מבוסס נטו על ניחוש ולא על יכולת הערכה מי יותר טובה או פחות טובה.

זה פשוט עצוב.

חחח פשוט כואב לתקשורת שיש עונה שטקה ובלי הרבה רעש במכבי אז הם רוצים בכוח לשים לחץ וציפיות על המועדון

כתבה סתמית במיוחד שנכתבה בעקבות מחסור בכותרות בזמן באחרון

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.