Jump to content

הערב החל מהשעה 19:00: פגישת אוהדים פתוחה בנוגע למצב

Recommended Posts

למה אתה מתכוון שאתה אומר "אוהדים כמוך"???

לאנשים בדעה שלך, שחושבים שהשחקן עושה טעות, מומלץ מאד להגיע לפגישה, לשמוע את העמדה של השחקן במלואה, להסביר למה אתם לא מסכימים איתה ולהציע פתרונות אחרים.

• מנהלים ראשיים

מי שבאמת אכפת לו מהמצב ביציע, ויש לו באמת מה להגיד קצת מעבר לטיק טיק טיק במקלדת.

ביום ראשון יש לכם הזדמנות מצויינת להיפגש עם מנהיגי היציע.

תבואו, תשמיעו את הדעה שלכם, תשמעו את הצד שלנו.. תקבלו את הכל המידע כדי להחליט איזו מכבי אתם רוצים לראות - בהצלחה.

למה אתה מתכוון שאתה אומר "אוהדים כמוך"???

אנשים שחושבים שאנחנו בחרנו בזה, שחושבים שאנחנו עושים מהלך שגוי ושחושבים שמדובר במאבקי אגו או בכל סיבה אחרת ובעיקר אנשים שמשוכנעים שיש דרך אחרת והם יודעים מה היא (אתה לא כל הדברים האלה, אבל לפחות חלק מהם).

וננסה את זה שוב,

מנהיגי היציע?

א. אין ספק שאיציק, כיו"ר השחקן ה-12, הוא אחד ממנהיגי היציע בשנים האחרונות. - או שאתה רוצה להתווכח גם על זה?

ב. אין קשר בין אמירה של "מנהיגי היציע" למה שנראה לי שאתה מתכוון בדברים שלך - אנחנו לא מתיימרים להיות המנהיגים היחידים של היציע, ואם תשים לב, בהדר-יוסף למשל, בכדורעף ובכדוריד, אנחנו משתפים פעולה באופן יוצא מהכלל עם גייט 11 והסאב.

בכדורסל, אגב, מגיעים לא מעט חברים בשחקן כדי לעודד ביחד עם גייט 11 תחת הנהגת הגייט.

למעשה, וליתר דיוק, מעולם לא הצגנו עצמנו בתקשורת כמנהיגי היציע (לדעתי האישית זאת חלק מהסיבה שהקהל הרחב לא מבדיל בינינו לבין ארגונים קצת פחות "חיוביים").

כל מה שאנחנו רוצים הוא שיאפשרו לנו לעודד ולתמוך בקבוצה. ברגע שגופים אחרים מפריעים לנו לעשות את זה, אי-אפשר לשתף איתם פעולה. בינתיים, הארגון היחיד שמתיימר להציג עצמו כמנהיג היציע (כולל בתקשורת וע"י נקיטת אמצעים אלימים) הוא האולטראס.

אין כאן מאבק על אגו או על הנהגה, אלא על תנאים ראויים לאוהדים מעודדים.

ככה אתה מסתלבט?....

לא יפה!!!...:)

אין לי שום בעיה אתכם, עם (כמעט) כל מה שאתם עושים, וכמעט ואין לי טענות ספציפיות אליך.

אבל בסופו של דבר אתם לא מנהיגי היציע, והראשים של השחקן הם לא ראשי היציע.

יש הרבה כבוד אליכם, אבל כמו שתקפתם את האולטרס על זה שהם החליטו שהם "נציגינו", אל תחליטו שאתם "מנהיגינו".

אני שם,חולצה שחורה וגי'נס.

שתראו שגם אני יודע לדבר גם במציאות,ולא מאחורי מסך.

גם אני התכוונתי ללבוש חולצה שחורה וג'ינס

איך יבדילו ביננו :|

אין לי שום בעיה אתכם, עם (כמעט) כל מה שאתם עושים, וכמעט ואין לי טענות ספציפיות אליך.

יש הרבה כבוד אליכם, אבל כמו שתקפתם את האולטרס על זה שהם החליטו שהם "נציגינו", אל תחליטו שאתם "מנהיגינו".

איש מארגון ה-12 לא בחר להיות מנהיג של היציע.

זה אותם אנשים מהיציע בחרו בהשחקן ה-12 להנהיג.

אחרת לא היו הולכים אחרינו בעידוד,לא היו עוזרים לנו בדגלי פריסה ועוד.

קיצור הקהל הרחב בחר בשחקן ה-12 להנהיג,השחקן ה-12 רק מבצע את הגוב.

אני מעתיק תגובה שלי מנושא אחר, חשוב לי שהוא יצויין גם כאן.

אז ככה, במהלך העונה שעברה (מאז התקרית עם אנשי הארגון השני והבעיות עם ההנהלה), הייתי נגד הפעולה של 'השחקן ה12' וכל ה'אני מאמין' של האנשים כאן בפורום, בכל נושא אפשרי הבעתי התנגדות מוחלטת לכל תגובה שהייתה קשורה איכשהו לזה שלא מגיעים למשחקים, שבוחרים להפסיק להלחם על העקרונות ולהכנע לדברים הקטנים.

במהלך הפגרה, התחלתי לדבר עם אנשים, גם מארגון, גם מהארגון השני, גם עם עוזי שעיה שהוא סוג של שכן שלי וגם עם אנשים מארגון האולטראס, וקיבלתי מין תמונה כללית לגבי המצב ביציע.

בזמן שהפורום היה נעול, החלטתי שאני עושה משהו בשביל לגבש דעה אחת סופית, התחלתי לגלוש בפורום של ארגון האולטראס והבנתי שהאנשים שם דיי אטומים, ככה שמהר מאוד הפסקתי עם זה. הייתי בשדה תעופה שהקבוצה חזרה מהולנד (כן אני יודע שזה היה מיותר..) וההבדל משנה שעברה, שארגון 'השחקן ה12' היה מטורף, כאב לי הלב.

ביום שבת האחרון, במשחק מול סכנין, זה היה נוראי, לשבת ביציע, שבמשחקי פתיחת העונה אני הכי נהנה מבכל העונה, שכולם באטרף, מתגעגעים ומתים לחזור ל-11 לעשות את הדבר שהם הכי אוהבים בעולם, לראות את מכבי, לראות יציע כזה שאני זוכר ממנו רק דברים טובים, במצב שהוא נמצא, זה היה נוראי, זוועתי, וכואב. לראות את התמונה כמה תגובות מעליי, של המשחק נגד אשדוד שנה שעברה, ועברה בי צמרמורת מטורפת, ואז לראות את התמונה העלובה מאתמול, שגרמה לארוחת צהריים שלי לעלות לגרון, היה עלוב.

בקיצור, קצת חפרתי, רציתי להגיד רק, ש'השחקן ה12' זה שער 11, ושער 11 זה 'השחקן ה12, ואין מכבי בלי השחקן, ואין כלום בלי השחקן, ושאני תומך בכל החלטה ובכל דרך שעשיתם/עושים/תעשו!

:wubyellow3:

נתראה ביום ראשון בנוקיה!!

ד"א, לפי מה שקראתי בימים האחרונים (וקראתי מלא), התאהבתי בבן אדם שנקרא איציק קוסמן.

איש מארגון ה-12 לא בחר להיות מנהיג של היציע.

זה אותם אנשים מהיציע בחרו בהשחקן ה-12 להנהיג.

אחרת לא היו הולכים אחרינו בעידוד,לא היו עוזרים לנו בדגלי פריסה ועוד.

קיצור הקהל הרחב בחר בשחקן ה-12 להנהיג,השחקן ה-12 רק מבצע את הגוב.

מוזר, אני חשבתי שאני מעודד כי זה כיף לשיר, ו"עוזר" עם הדגל פריסה כי זה שם.

ולמה אף אחד לא עונה תשובה רצינית?

מוזר, אני חשבתי שאני מעודד כי זה כיף לשיר, ו"עוזר" עם הדגל פריסה כי זה שם.

ולמה אף אחד לא עונה תשובה רצינית?

בן כמה אתה?

וואלה אולי במקום להתעסק בשטויות על דיקציה של כל מילה ומשמעותה- תגיע לפגישה שהם מארגנים וזהו?

הם פונים פה לקהל עם חיוך, עונים לך בפירוט חבר'ה צעירים, וגם נושא המגבעת, ומעל הכל - רוצים נושא חיובי נטו בלי להיכנס לכל הדברים שהיו ועדיין יש בנושאים אחרים פה בפגרה,

אז מה הקטע להיות קטנוני כל כל מילה אלוהים יישמור..

יש הבדל גדול מאוד בין הדברים.

נציגים אין לאף אחד מאיתנו כקהל. לשחקן ה-12 יש נציגים מטעם השחקן ה-12, אני מניח שלארגונים האחרים יש נציגים מצידם וככה לכל מקום שמנוהל באופן תקין. לשער 11 או לקהל אוהדי מכבי תל-אביב, אין נציג. כבר שנים אנחנו שומעים וקוראים ציטוטים בהם נאמר: "המשתמש מוזדור, יו"ר אוהדי מכבי תל-אביב אמר:". אז עם כל הכבוד לאותם אנשים שתמיד דיברו בתור ראשי האוהדים שלנו ועוד רובם אני אוהב ומעריך באופן אישי, לא ידוע לי על בחירות בעשור האחרון ולא ידוע לי ששער 11 או אוהדי מכבי תל-אביב ביקשו שידברו בשמם. אותו דבר שמצטטים מישהו כ"אחד מראשי האוהדים". איציק קוסמן הוא בן אדם שאני אוהב ומעריץ, אני כבר 8 שנים מכיר אותו בתור חבר ארגון, אבל איציק קוסמן מייצג את השחקן ה-12. הוא אמנם מייצג את הארגון שהנהיג בשנים האחרונות את שער 11 (כן, הנהיג את שער 11) אבל אם היה נכתב שאיציק קוסמן הוא מראשי האוהדים כל בן אדם שהוא לא חבר ארגון והיה מתרעם על כך, בצדק.

וזה ההבדל. שער 11 ב-8 השנים האחרונות (אני לא אספור את העונה הראשונה של הארגון עקב המילה הנהגה) הונהג על ידי ארגון השחקן ה-12. הקהל המעודד שר את מה שבחרו אנשי הגדר של הארגון לאורך השנים, התפאורות ביציע שהיו מקור לגאווה לפני משחקים הן מפרי אנשי השחקן ה-12 ואני יכול להמשיך. שער 11 היה אומר את דברו לרב דרך השחקן ה-12. בעונת המחאה בלומפילד נצבע שחור, אני לא זוכר ששער 11 עשה משהו מלבד לשיר "המחאה בשוק" מפעם לפעם (למרות שהשירים כנגד הארגון היו לרב, לדעתי, אך ורק מתסכול שאין אף אחד שיוצר אווירה ביציע).

גם בתגובה האחרונה שלך, מניח שקצת צינית בחלק הזה, ציינת שאתה מעודד כי זה כיף ושעזרת עם הדגל בגלל שהוא שם. אבל בסופו של דבר, הדגלים היו שם בשביל שער 11 כי השחקן ה-12 דאג לכך, אתה שרת את מה שהשחקן ה-12 בחר לשיר על מנת לתמוך בקבוצה כי זה כיף לך, אבל בעצם היותך מצטרף לשירים של השחקן ה-12 אתה לא יכול לומר שבאותו רגע לא הונהגת על ידי אנשי הגדר של השחקן ה-12 ושירי הארגון.

מקווה שזאת הייתה השאלה שרצית לקבל עליה תשובה רצינית. ואם כבר הנושא הוא על הפגישה אז אני מקווה שגם תגיע בשביל לשאול לא רק את חברי השחקן, אלא גם את מנהיגי וראשי הארגון.

אני שאלתי שאלה פשוטה, בינתיים אף אחד לא ענה לי.

תקפתם את האולטרס על השימוש בצמד המילים "נציגי האוהדים", ובכל זאת בחרתם להשתמש בצמד הדומה "מנהיגי היציע", והשאלה שלי היא איך ההנהגה הזאת נבחרה?

האם היתה הצבעה של כל חברי היציעה (שער 11, כל האצטדיון, או כל האוהדים באשר הם?) שלא הייתי מודע לה?

או שמא מדובר בצורת ביטוי, ובמידה וכן, מה הסיבה שבגללה החלטתם שבמקרה של האולטרס זה לא היה כך?

אם אני אבוא לערב הגאלה שהשחקן עורך בשביל להראות את כוחו מול מי שלא מבין חלק מההתנהגות של הארגון, זאת ההחלטה שלי.

גם אם אני לא אבוא, יש מקום למנהיגי (קרא מנהיגים שלי) לענות לשאלותי גם פה, או שאני טועה?

ואני בן 23, לא שזה משנה משהו, אבל מסיבה מוזרה כזו או אחרת זה מעניין אותך.

יש הבדל גדול מאוד בין הדברים.

נציגים אין לאף אחד מאיתנו כקהל. לשחקן ה-12 יש נציגים מטעם השחקן ה-12, אני מניח שלארגונים האחרים יש נציגים מצידם וככה לכל מקום שמנוהל באופן תקין. לשער 11 או לקהל אוהדי מכבי תל-אביב, אין נציג. כבר שנים אנחנו שומעים וקוראים ציטוטים בהם נאמר: "המשתמש מוזדור, יו"ר אוהדי מכבי תל-אביב אמר:". אז עם כל הכבוד לאותם אנשים שתמיד דיברו בתור ראשי האוהדים שלנו ועוד רובם אני אוהב ומעריך באופן אישי, לא ידוע לי על בחירות בעשור האחרון ולא ידוע לי ששער 11 או אוהדי מכבי תל-אביב ביקשו שידברו בשמם. אותו דבר שמצטטים מישהו כ"אחד מראשי האוהדים". איציק קוסמן הוא בן אדם שאני אוהב ומעריץ, אני כבר 8 שנים מכיר אותו בתור חבר ארגון, אבל איציק קוסמן מייצג את השחקן ה-12. הוא אמנם מייצג את הארגון שהנהיג בשנים האחרונות את שער 11 (כן, הנהיג את שער 11) אבל אם היה נכתב שאיציק קוסמן הוא מראשי האוהדים כל בן אדם שהוא לא חבר ארגון והיה מתרעם על כך, בצדק.

וזה ההבדל. שער 11 ב-8 השנים האחרונות (אני לא אספור את העונה הראשונה של הארגון עקב המילה הנהגה) הונהג על ידי ארגון השחקן ה-12. הקהל המעודד שר את מה שבחרו אנשי הגדר של הארגון לאורך השנים, התפאורות ביציע שהיו מקור לגאווה לפני משחקים הן מפרי אנשי השחקן ה-12 ואני יכול להמשיך. שער 11 היה אומר את דברו לרב דרך השחקן ה-12. בעונת המחאה בלומפילד נצבע שחור, אני לא זוכר ששער 11 עשה משהו מלבד לשיר "המחאה בשוק" מפעם לפעם (למרות שהשירים כנגד הארגון היו לרב, לדעתי, אך ורק מתסכול שאין אף אחד שיוצר אווירה ביציע).

גם בתגובה האחרונה שלך, מניח שקצת צינית בחלק הזה, ציינת שאתה מעודד כי זה כיף ושעזרת עם הדגל בגלל שהוא שם. אבל בסופו של דבר, הדגלים היו שם בשביל שער 11 כי השחקן ה-12 דאג לכך, אתה שרת את מה שהשחקן ה-12 בחר לשיר על מנת לתמוך בקבוצה כי זה כיף לך, אבל בעצם היותך מצטרף לשירים של השחקן ה-12 אתה לא יכול לומר שבאותו רגע לא הונהגת על ידי אנשי הגדר של השחקן ה-12 ושירי הארגון.

מקווה שזאת הייתה השאלה שרצית לקבל עליה תשובה רצינית. ואם כבר הנושא הוא על הפגישה אז אני מקווה שגם תגיע בשביל לשאול לא רק את חברי השחקן, אלא גם את מנהיגי וראשי הארגון.

צריך לשים פה אייקון של "מסכים\כן" כמו שיש בתפוז.

מקבל את התשובה הזאת, וזה פחות או יותר מה שחיכיתי(\קיוויתי) לשמוע.

בכל אופן, אם יסתדר אני אגיע.

אני שאלתי שאלה פשוטה, בינתיים אף אחד לא ענה לי.

תקפתם את האולטרס על השימוש בצמד המילים "נציגי האוהדים", ובכל זאת בחרתם להשתמש בצמד הדומה "מנהיגי היציע", והשאלה שלי היא איך ההנהגה הזאת נבחרה?

האם היתה הצבעה של כל חברי היציעה (שער 11, כל האצטדיון, או כל האוהדים באשר הם?) שלא הייתי מודע לה?

או שמא מדובר בצורת ביטוי, ובמידה וכן, מה הסיבה שבגללה החלטתם שבמקרה של האולטרס זה לא היה כך?

אם אני אבוא לערב הגאלה שהשחקן עורך בשביל להראות את כוחו מול מי שלא מבין חלק מההתנהגות של הארגון, זאת ההחלטה שלי.

גם אם אני לא אבוא, יש מקום למנהיגי (קרא מנהיגים שלי) לענות לשאלותי גם פה, או שאני טועה?

אני אתחיל מהסוף ברשותך ורק אומר שבהתייחוסתי לפגישה כשכתבתי לך להגיע ולדבר עם מנהיגי הארגון, זה פשוט כי דוח שיח, במיוחד אם הנושא אכן מעניין אותך, הוא התשובה הטובה ביותר. זה לא סותר בכלל את העובדה שברגע שהאנשים המתאימים יהיו בנושא, הם גם יענו לך על כך. אתה תקבל את כל התשובות שתרצה, לגבי זמני האינטרנט שמקדישים לעצמם ראשי הארגון אני לא יודע.

לגבי איך נבחרה ההנהגה, אני לא חושב שהנהגה צריך לבחור, הנהגה אתה לוקח ברגע שנותנים לך את הגב לכך. השחקן ה-12 הוא לא הארגון היחיד ביציע, גם מעולם לא התיימר להיות כך. גם עם ארגון האולטראס בעבר נחתמו הסכמים לשיתופי פעולה בתוך שער 11. אל תשכח שארגון האולטראס החל את דרכו בשנתו השלישית או הרביעית של השחקן ה-12 ביציע והתקבל בברכה.

אבל כמו שכתבתי, מנהיגות לוקחים. כששער 11 לכל אורך השנים הצטרף לשירי הארגון ותמך בארגון באופן כמעט מוחלט, זאת מנהיגות או הנהגה, תלוי מהזווית שאתה מסתכל עליה.

את ההבדל אני חושב שכתבתי בצורה מספקת למען האמת,אבל בשביל לחדד את זה עוד יותר- אף אחד לא יכול להציג את עצמו כנציג האוהדים. בשביל לייצג את כלל אוהדי מכבי תל-אביב, מאות אלפי אנשים, אני חושב שמן הראוי שלפחות תוכר הסכמה על כך. בשביל לבחור מנהיג, אני חושב ש-7 שנים של פעילות בשטח שהקהל הולך ותומך בארגון מסוים, זאת הנהגה.

אם אני עדיין לא מצליח להסביר את עצמי טוב לשאלות שלך אז אני מתנצל, אבל להגיד שאף אחד לא ענה לך כמו שרצית זה כי אף אחד עוד לא הצליח, אנסים ניסו (:

רק עכשיו ראיתי שהגבת לי, חשבתי התייחסת בתגובה הקודמת גם אליי. בכל מקרה אשאיר את התגובה הזאת.

נערך על ידי זיגפלד

שיטטטטטט איזה באסה אני לא יוכל ללכת עוד שעתיים ההורים שלי חוזרים מאוחר והם לא יכולים להקפיץ אותי אשמח אם אני אדבר עם קוסמן או עם אנשי הגדר, התופים לא אכפת לי מי על הפגישה שהייתה ביד אליהו בפרטית

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.