Jump to content

פנייה לאירגון האולטראס

אורי

Recommended Posts

ואני מהתגובות פה כבר חשבתי ששנה הבאה בכלל לא יצטרכו אותנו,

הרי האולטראס יתפסו את מקומנו, הקבוצה תחבר 2-3 נצחונות רצופים, כל בלומפילד יהיה מלא, הקהל יתמוך ויעודד 90 דקות, ישכחו מהשחקן, השחקן יתפרק וה' יודע איזה עוד תסריטים הזויים יש פה, למשתמשים כאן בהחלט יש דמיון מפותח.

בכל אופן, אני אישית לא יכול לרצות שמכבי תפסיד, אבל אם באמת יהיה בית קברות ביציעים, החרם מנויים יהיה מעבר לחברי השחקן ה-12 והקבוצה תפסיד כסף, לטווח הארוך מכבי רק תרויח,

הבעיה היא שלקהל שלנו, ממש כמו להנהלה, אף פעם לא הייתה את היכולת לחשוב קדימה, רק על המשחק הבא, שום מחשבה מעבר.

ההבדל בינינו הוא לא זה לגבי החשיבה לטווחי זמן, גם הקצר וגם הרחוק חשובים- אני טוען שאין סיכוי שהמחאה שלכם תצליח - חרם מנויים לא יהיה בגלל שאיציק או אכי קיבלו כאפה אנשים לא עושים מנויים בגלל רכש בגלל ציפיות לא בגלל זה.. ,לדעתי, אתם טועיפ בגדול

ההבדל בינינו הוא לא זה לגבי החשיבה לטווחי זמן, גם הקצר וגם הרחוק חשובים- אני טוען שאין סיכוי שהמחאה שלכם תצליח - חרם מנויים לא יהיה בגלל שאיציק או אכי קיבלו כאפה אנשים לא עושים מנויים בגלל רכש בגלל ציפיות לא בגלל זה.. ,לדעתי, אתם טועיפ בגדול

אם היא תצליח או לא אני לא יכול לדעת, בזה שהיא מוצדקת אין לי בכלל ספק.

אם היא תצליח או לא אני לא יכול לדעת, בזה שהיא מוצדקת אין לי בכלל ספק.

גם אם היא מוצדקת- לדעתי יש דרכים אחרות להתמודד איתה - אבל אנחנו טוחנים מים אני עם הדעות שלי אתם עם שלכם אכבד אתכם אם תרצו תכבדו אותי..מקוה לעונה טובה

והאמת היא שזה מאכזב, אתם מעדיפים שיהיה בית קברות שיהיו 200 איש במשחק ואז ,אולי , יחזרו אליכם על 4 כך לא מתנהגים טובי אוהדי מכבי

אכי

לפני מספר שנים נכנסתי לעסק המשפחתי,באותם שנים העסק היה בסוג של מצוקה כלכלית,

שום דבר לא נוהל נכון באותו העסק,לא התנאים לעובדים,לא בבחירת הדגמאות ולא האשראי ובחירת הלקוחות.

אפילו הקו שבו עבדנו כבר לא היה רווחי.

כשנכסתי לעסק הבנתי שככה זה כבר לא יכול להמשיך.

לקחתי על עצמי סיכונים,אפשר להגיד שהמרתי על העסק ועל מפעל חייו של אבי.

עשיתי דברים שנראו לאחרים כטיפשות וחסר בגרות,איפלו טענו שהעסק לא מענין אותי.

אבל העסק כן הענין אותי,כן רציתי רק בהצלחתו ,למרות שזה לא תמיד נראה ככה.

אז הקרבתי,נסיתי,עשיתי.

כך גם השחקן רוצה לעשות ואני? איתו.

נכון שהמחאה הזאת נראת לחלק מהאנשים שהפקרה כטיפשות וכמלחמת אגו.

אבל זאת לא סיבת המחאה.המחאה באה בשבילנו,באה כדי להראות שנמאס לנו.

נמאס לנו מהשחיתות,נמאס לנו מהאלימות ובטח שנמאס לא מהמקורבים.

אז נכון שעכשיו אנחנו מפקרים את מכבי ואנחנו גם פוגעים בה,אבל כל זה למען עתידה.

• מנהלים ראשיים

אכי, יש לי הרבה כבוד אליך והתאפקתי עד עכשיו אז ראבק די!

אם אתה חושב שהמחאה הזאת לא צודקת ולא תשפיע על מכבי אז בעצם אתה רוצה מאיתנו? זאת הדרך שלנו, אנחנו מאמינים בה וזהו, רוצה תקבל לא רוצה אל תקבל אבל זה מה יש.

מצד אחד אני מבין ממך שהיא לא תשפיע על ההנהלה אבל מצד שני אני מבין ממך שזה יהרוס את מכבי, אז פעם אחת ויחידה תסביר פה מה אתה רוצה להגיד ונגמור את העניין.

ולכל שאר חסרי הדעת פה, כואב לכם על זה, אתם לא יודעים להתבטא, עד כמה שזכור לי לא כפינו את ההחלטה על אף אחד ויש גבול כמה אתם יכולים לירוק עלינו בפורום שלנו!

טוב זו התגובה הראשונה והאחרונה שלי בנושא (כנראה) =)

האמת שאני לא עוקב אחרי הפורום של האולטראס אבל יצא לי לקרוא שם כמה תגובות, ויש שם מידע די מעניין שמדי פעם נופל פה ושם... על הכרטיסים לדרבי בגביע הטוטו, על התפאורות בכדורסל וכו...

סתם דוגמא... (מאיפה יש לו כרטיסים לחלק חינם במשחק חוץ?)

על ידי שאול שמעה » ג' יולי 28, 2009 8:04 pm

מרק לא חיב לאף צאחד דין וחשבון

מרק ברשותך תן לי להזכיר משהוא

מחזור שני טדי עמית שלא היה באירגון אבד לו הכרטיס אותו מרק שכול הזבל שמאשים אותו בסיפסור כרטסים נתן ועזר לעמית בכרטיס חינם

זה מרק

מרק עוזר לאוהדי מכבי אבל כרגיל קוסמן המלשין ידבר חרא וישקר

אין חדש תחת השמש

לדעתי אם השחקן יוצא למחאה - זה סוף עידן במכבי, כמו שאומרים רק חורבן יביא תקומה... אז עדיף שנה-שנתיים לשבת בבית ולתת להנהלה לאכול את הדייסה שהיא בעצמה בישלה.

ואני לא מבין דבר אחד, למה אתם מפחדים לצאת בגלוי נגד מי שלא רוצה לעשות כלום? אז מה אם הוא סמל? יש לו את כל המידע על הנושא והוא לא עושה כלום... תצאו נגדו, אולי סוף סוף משהו יזוז במערכת הזאת? פשוט משתינים עליכם בקשת...

אתמול שטראובר, עכשיו אולטראס, מה יהיה מחר?

כוס אמק, לוני!!! אני מתגעגע!!!!!!

הכי מצחיק ששאול שמעה הזה,מהפורום של האולטראס

היה בפורום הזה לפני בכינוי"שאול התותח" ו"בארסה רק אותך אני אוהב"

הוא התחיל לדבר שטויות ובאמת שהוא בן אדם קטן אז מכל העקיצות שהוא קיבל פה מהמשתמשים(ולאו דווקא מחברי השחקן)הוא עבר לפורום של האולטראס ושם מצא איזה חבר או שניים.

עזבו שהוא מלקק חופשי לבועז קלדרון וכל הקודקודים באולטראס,אנשים שם אשכרה צוחקים לו בפנים יורדים עליו.

הוא מנסה לקנות אותם ע"י זה שהוא מלכלך על קוסמן והשחקן.

ואם אתה קורא את ההודעה הזאת,שאול שמעה.

ואללה תדע לך אני מאוכזב ממך רצח(מכל השיחות שהיו לנו בעבר)תפסיק להתנהג כמו מעפן וללקק לאנשים.

והכייייייייייי מצחיק זה שאתה אפילו לא בא למשחקים ורק יושב מול המחשב ומזיין תמוחח כל היום

ואני לא מבין דבר אחד, למה אתם מפחדים לצאת בגלוי נגד מי שלא רוצה לעשות כלום? אז מה אם הוא סמל? יש לו את כל המידע על הנושא והוא לא עושה כלום... תצאו נגדו, אולי סוף סוף משהו יזוז במערכת הזאת? פשוט משתינים עליכם בקשת...

אם השחקן יצא בגלוי נגד נימני אפשר להגיד שהשחקן יהיה מחוק מכל הבחינות וזה רק יגרום לשאר הקהל לשנוא את השחקן

אם השחקן יצא בגלוי נגד נימני אפשר להגיד שהשחקן יהיה מחוק מכל הבחינות וזה רק יגרום לשאר הקהל לשנוא את השחקן

שטות.

ההפך אני מאמין שהקהל הרחב לא מאוהב בנימני כמו האירגונים.

הקהל הרחב לא טיפש הוא יודע מה טוב למכבי ואם X יפנה לנימני בגלל סיבה כזאת או אחרת לא יקרה שום דבר רע.

ההפך אני מאמין שהקהל הרחב לא מאוהב בנימני כמו האירגונים.

הקהל הרחב לא טיפש הוא יודע מה טוב למכבי ואם X יפנה לנימני בגלל סיבה כזאת או אחרת לא יקרה שום דבר רע.

הקהל הרחב אוהב את נמני אבל אין את הפנאטיות הזאת, לכן צריך ללכת אל אבי ולהציק לו עם העניין הזה. אם הוא בוחר \ בחר לתמוך באולטראס ( זה שהוא אל עושה כלום זה כבר תמיכה באולטראס ) שאחר כך יישא בתוצאות. הרבה אנשים התאכזבו ממנו בזמן האחרון.

אני אישית עשיתי מנוי, אני מקווה שרוב הקהל יהיה כמוני ישב רחוק מהאולטראס ויהנה לראות אותם טובעים ב-11!!!

לא להגיע אני פשוט לא מסוגל!! חוץ מזה כל הכבוד לכם על החרם מקווה שתשיגו את המטרות שלכם, מחכים שתחזרו

Guest נתנאל לזר
הקהל הרחב אוהב את נמני אבל אין את הפנאטיות הזאת, לכן צריך ללכת אל אבי ולהציק לו עם העניין הזה. אם הוא בוחר \ בחר לתמוך באולטראס ( זה שהוא אל עושה כלום זה כבר תמיכה באולטראס ) שאחר כך יישא בתוצאות. הרבה אנשים התאכזבו ממנו בזמן האחרון.

אין לכם מושג,תקראו טוקבקים

שאול התותח הזה סתם בנאדם מסכן.... חסר חיים וכמוהו עוד רבים שם...!

אנשים מבוגרים שם במקום שיעשו משהו אם עצמם כל היום יושבים מול המחשב וכותבים בפורום ומשפשפים על הגולגולת, ה

עיקר בעבר הם אמרו את זה על אנשים בשחקן.

וזה ידוע שהאולטראס לא מקימיים הסכמים הם נוכלים ושקרנים היו וישארו! :)

לא שאני יודע מה רוב הקהל חושב על נמני, אבל טוקבקים? זאת ההוכחה שלך?

למי הכי כדאי להקשיב להוא שיודע או לזה שהיה ראשון?

הקהל הרחב באמת לא שם את אבי למלך. מי ששם אותו למלך על מכבי אלה שני הארגונים.

מבחינת הקהל הרחב, אבי נימני היה שחקן גדול, אבל גם שפיגל, אבי כהן ואיציק זוהר.

זאת לא הבעיה.

כמה חודשים אתם כבר מנהלים את החרם על היציע? שניים-שלושה? מישהו מהקבוצה או מההנהלה הסתכל בכלל לכיוון שלכם?

קשה לי לראות איך ניהול של הדברים ממקורות מקוונים יביא לתוצאות. אם יש לכם הוכחות מוצקות לטענות החמורות שלכם, אתם צריכים להציף אותן אל מעל לפני השטח, ולא לכתוב אותן כדברים שככל שעובר הזמן, ואתם לא משתמשים בהם, רק הופכים לפחות ופחות רלוונטיים. אם לא מכים בברזל בעודו חם, אלא מחכים שהוא יתקרר, הוא פשוט יפסיק להיות גמיש למכות החיצוניות שהוא מקבל.

אם אתם מאמינים שבסוף ההנהלה היא זו שתלך לקנוסה, ולא אתם, אז שיהיה לכם בהצלחה. לי קשה להאמין שהקהל, שלרובו לא מזיזה תופעת ארגוני האוהדים, יחשוב על זה יותר מדי.

אני מקווה שבסופו של דבר העניינים ביציעים יסתדרו לטובת מכבי.

יש הוכחות מוצקות יש אנשים שחטפו מבריונים מכות מה איתם הם הרביצו לעצמם והמציאו את כל העניין אם אתם חושבים שכן אין טעם להמשיך את הדיון נו, באמת.

אז למה שלא נלך לעודד עם מצלמה נסתרת וכל פעם שיתחיל מכות נשלח את זה לאמנון לוי כאלה הוכחות אתה רוצה?

רק שתבינו אני לא בארגון השחקן או באולטראס אי אפשר להגיד שאני ניטרלי אבל אני גם לא ראיתי את זה

אז בוא נצא במחולות איציק קוסמן הוא משוגע שמרביץ לעצמו

לא שאני יודע מה רוב הקהל חושב על נמני, אבל טוקבקים? זאת ההוכחה שלך?

למי הכי כדאי להקשיב להוא שיודע או לזה שהיה ראשון?

לזה שהוא "ראשוןןןןןןןןן" אבל 4 אנשים הגיבו לפניו..

יש הוכחות מוצקות יש אנשים שחטפו מבריונים מכות מה איתם הם הרביצו לעצמם והמציאו את כל העניין אם אתם חושבים שכן אין טעם להמשיך את הדיון נו, באמת.

אז למה שלא נלך לעודד עם מצלמה נסתרת וכל פעם שיתחיל מכות נשלח את זה לאמנון לוי כאלה הוכחות אתה רוצה?

רק שתבינו אני לא בארגון השחקן או באולטראס אי אפשר להגיד שאני ניטרלי אבל אני גם לא ראיתי את זה

אז בוא נצא במחולות איציק קוסמן הוא משוגע שמרביץ לעצמו

אם יש עדויות לפשע, מגישים תלונה למשטרה, והולכים לבית משפט. הסמכות שמופקדת על הבטחון ביציע היא המשטרה, לא הנהלת מכבי. אם אתם מצפים שמכבי תפתור לכם את הבעיות, אתם טועים.

אכי

לפני מספר שנים נכנסתי לעסק המשפחתי,באותם שנים העסק היה בסוג של מצוקה כלכלית,

שום דבר לא נוהל נכון באותו העסק,לא התנאים לעובדים,לא בבחירת הדגמאות ולא האשראי ובחירת הלקוחות.

אפילו הקו שבו עבדנו כבר לא היה רווחי.

כשנכסתי לעסק הבנתי שככה זה כבר לא יכול להמשיך.

לקחתי על עצמי סיכונים,אפשר להגיד שהמרתי על העסק ועל מפעל חייו של אבי.

עשיתי דברים שנראו לאחרים כטיפשות וחסר בגרות,איפלו טענו שהעסק לא מענין אותי.

אבל העסק כן הענין אותי,כן רציתי רק בהצלחתו ,למרות שזה לא תמיד נראה ככה.

אז הקרבתי,נסיתי,עשיתי.

כך גם השחקן רוצה לעשות ואני? איתו.

נכון שהמחאה הזאת נראת לחלק מהאנשים שהפקרה כטיפשות וכמלחמת אגו.

אבל זאת לא סיבת המחאה.המחאה באה בשבילנו,באה כדי להראות שנמאס לנו.

נמאס לנו מהשחיתות,נמאס לנו מהאלימות ובטח שנמאס לא מהמקורבים.

אז נכון שעכשיו אנחנו מפקרים את מכבי ואנחנו גם פוגעים בה,אבל כל זה למען עתידה.

שמישהו ימסגר את זה.