Jump to content

פנייה לאירגון האולטראס

אורי

Recommended Posts

ותגיד לי בנישתי,

לגבי האולטראס לא מעניין אותי מה אתה חושב או לא חושב עלהם.

מאיפה הגעת למסקנה שאין אמונה בשחקן ה-12?

מאיפה הגעת למסקנה שהשחקן ה-12 נבלות?

מאיפה הגעת למסקנה שראשי השחקן ה-12 לא תמימים?

ושוב,לא רוצה לשמוע אולטראס,ממש לא מעניין אותי.

אז?

אם הייתי רוצח מישהו עם חולצה של השחקן אז כל הארגון רוצחים?

כל "ההוכחות" שלכם קלושות ונסיבתיות בלבד, אני מספיק זמן ביציע כדי לדעת מה הולך ולאיזה כיוון

חברה, אין אמונה באף אחד, כולם נוולות כולל כולם, ראשי הארגונים של שני הצדדים לא תמימים במיוחד

היחידים שבאמת ראויים הם הילדים שנותנים את הנשמה

אבל זה בסדר, הם ייגדלו ויישתנו

צודק.

במקרה אדם שמוכר ומזוהה כמקורב לארגון האולטראס וישב איתם כל העונה בשער 8 מגיע לשער 11 בדרבי, במקרה זה קורה בדיוק כשהשחקן חוזר לעודד ובמקרה הוא מחליט לקרוע את התופים של השחקן ולעשות בלגאן ביציע למרות שכל חטאו של השחקן היה שהוא עודד את מכבי. ממש צירוף מקרים, אה?

צודק.

במקרה אדם שמוכר ומזוהה כמקורב לארגון האולטראס וישב איתם כל העונה בשער 8 מגיע לשער 11 בדרבי, במקרה זה קורה בדיוק כשהשחקן חוזר לעודד ובמקרה הוא מחליט לקרוע את התופים של השחקן ולעשות בלגאן ביציע למרות שכל חטאו של השחקן היה שהוא עודד את מכבי. ממש צירוף מקרים, אה?

זאת עדיין לא הוכחה מספקת שהוא מהאולטראס .. זה שהוא מקורב לאולטראס לא אומר שהם שלחו אותו.

צודק.

כן, צירוף מקרים, מה זה מקורב? תסביר לי מה זה מזוהה?

אבל אני לא איכנס בנושא הזה כי אני לא ראיתי את המקרה הזה, רק ראיתי את האדמו"ר נעצר ואיתו איזה בחורה לא מזוהה

ועוד דבר מאוד חשוב

אני לצערי הרב הייתי במשחק גביע נגד בית"ר שמשון וראיתי את העידוד לחבורת סמרטוטים על הדשא ש"רצו" עליו

אני מהעצבים בשקט הייתי יכול ליפול על כל אחד שעודד שם

לדעתי זה בדיוק מה שהיה, מכבי היו סמרטוטים, מישהו קיבל עצבים והתחמם, המרחק משם ועד קנוניה בין ארגונית רחוק מאוד

לא אומר אין מצב, פשוט לי קשה מאוד להאמין

מהתגובות שלך אפשר להבין שאתה בן אדם עם ראש ושאפילו יכול להיות מכיר חלק מהאנשים הפועלים ביציע, חבל שאתה בוחר לשחק אותה דווקא עם ראש קטן...

Guest גל מושיוב
ועוד דבר מאוד חשוב

אני לצערי הרב הייתי במשחק גביע נגד בית"ר שמשון וראיתי את העידוד לחבורת סמרטוטים על הדשא ש"רצו" עליו

לדעתי זה בדיוק מה שהיה, מכבי היו סמרטוטים, מישהו קיבל עצבים והתחמם, המרחק משם ועד קנוניה בין ארגונית רחוק מאוד

אף אחד לא מתבסס על מקרה אחד.

סוף הדרבי השני, פ"ת בחוץ (משחק שניצחנו), חיפה בבית שלא עודדנו בכלל וישבנו בצד, ודרבי שלישי. ואלה רק המקרים המרכזיים.

הרצון האובססיבי הזה לראות בכל דבר צירוף מקרים תמים קצת לא שפוי. כמעט שקול למצב ההפוך, פראנויה.

אז זהו שבדיוק ההיפך, אין צירופי מקרים, הכל מהלכים מכוונים מראש ע"י שני ראשי הארגונים

אני רק אומר שהקטע של השליחת עבריינים נשמע הזוי מידי

אבל אני לא איכנס בנושא הזה כי אני לא ראיתי את המקרה הזה, רק ראיתי את האדמו"ר נעצר ואיתו איזה בחורה לא מזוהה

אם אני זוכר נכון הוא בכלל מהארגון, אבל בגלל הספק אני משתמש במילים כמו מקורב ומזוהה. ולמה הכוונה אתה שואל? אחד שיושב כל משחק בגוש שלהם, שלובש חולצה שלהם, שמסתחבק עם אנשים מהאולטראס ומכיר שם כמה אנשים מרכזיים.

ועוד דבר מאוד חשוב

אפשר לחשוב זאת פעם ראשונה שמעודדים בפיגור בדרבי ועוד במחצית ראשונה כשהמשחק עוד פתוח. משום מה לא זכור לי בשנים האחרונות שקרעו לשחקן תופים בגלל שעודדו את מכבי כשהייתה בפיגור ובטח ובטח כשרק מחצית ומכבי בפיגור של גול אחד, ולצערי הפסדנו לא מעט דרבים בזמן הזה.

ושוב, ממש במקרה אותו אחד שלטענתך קרע תופים בגלל שקיבל עצבים והתחמם הוא אותו בן אדם שכל העונה ישב בשער 8, מקורב אם לא חבר בארגון האולטראס (ומה זה מקורב? תעלה קצת למעלה). צירופי המקרים ביציע מגיעים לשיאים חדשים.

אבל אני רואה שאתה ממשיך לשחק אותה ראש קטן, אז באמת אין טעם להמשיך.

אז זהו שבדיוק ההיפך, אין צירופי מקרים, הכל מהלכים מכוונים מראש ע"י שני ראשי הארגונים

אני רק אומר שהקטע של השליחת עבריינים נשמע הזוי מידי

ומה הגיוני בזה שבנאדם יכה מישהו שמעודד?

ואז גם הוא וחברים שלו יכו אחרים בגלל ששייכים לאותו ארגון שעודד, כשבכלל באותו זמן אותו ארגון ישב בשקט בצד.

אם זה היה סתם מקרה חד פעמים כמו נגיד אחרי משחק מחפיר שהשחקן היה מעודד ומישהו היה נותן לאנשים מכות,

מילא.. לא מקובל כמובן, אבל אפשר היה לקבל את הטענה שלך שזה סתם מישהו מהיציע,

אבל כשזו פעולה מאורגנת שחוזרת על עצמה כנגד ארגון ספציפי, גם כשישב בצד ואפילו במהלך הפגרה?

נראה לי שיותר הזוי לחשוב שאלו סתם אנשים אקראיים מהקהל

ארגון האולטרס הוא מושחת מהיסוד.

כל קומבינה על חשבון הקהל לא תפתיע אותי.

אין מילה אחת שהם כותבים בתקשורת שאין לה אינטרס.

השנה אני לא יעשה מנוי,אני מקווה שכל אוהד מכבי שפוי יצטרף למהלך הזה.

יהיה קשה, לטווח הארוך זה ישתלם.

אני אעשה את הבדיקות שלי עם האנשים שאני מכיר

אני לא אנעל על דיעה כמו שאתם נעולים פה

בכל מקרה, אין מה להוסיף לדיון כרגע

שיהיה בהצלחה

אגב

אני כל כך בטוח שהכל יתמוסס ברגע שמכבי תשחק טוב ואתם תסתכלו על זה במבט לאחור ותחשבו, איזה טיפשות ריב דבילי

אגב

אני כל כך בטוח שהכל יתמוסס ברגע שמכבי תשחק טוב ואתם תסתכלו על זה במבט לאחור ותחשבו, איזה טיפשות ריב דבילי

בעונה של המחאה הגדולה עם החולצות השחורות סיימנו מקום 2 ובכל זאת עדיין הצלחנו במחאה.

אגב

אם מכבי מצליחה והכל טוב ויפה אז בשביל מה צריך אותי פה?

הלוואי שזה מה שיקרה.

אם מכבי מצליחה והכל טוב איתה,אז בכבוד,בכיף,אחרי הכל אנחנו אוהדי מכבי,ופה בשביל מכבי,ולא אוהדי שחקן,אבל אני יודע בתוך תוכי שמצב כזה לא יקרה,וגם אם זה יקרה זה יהיה הצלחה זמנית ולא לאורך זמן.

בטווח הארוך זה לא יחזיק מעמד.

אגב

תאמין לי שאני בטוח שמה שאמרת עכשיו זה לא נכון

אם כבר הזכרת את שמשון ושמהעצבים יכלת לצאת על אנשים שעודדו

אני זוכר טוב מקרה כזה מהמשחק נגד עכו שהיו כמה חבר'ה שרצו לקחת את התופים וכמה שרצו בכל זאת להמשיך ולעודד במחצית נדמה לי שהיה כבר איזה 3 0

ואז הם אמרו להם שאם הם לא יקחו אותם הם יקרעו להם אותם או משהו כזה אני לא זוכר...

וגם אז הייתי בפורום ואף אחד לא העז לדבר או לפתוח על זה נושא.. אז סביר להניח שאלה דווקא היו אנשים מהשחקן

לא יודע לא מכיר אנשים ספציפים ביציע... אבל יש סתם אנשים שלא מסוגלים לראות אנשים שמעודדים את מכבי

כי שאלו פה משהו בסגנון "אם אתה לא מאמין שהאולטראס אלה שקרעו את התופים אז למה אתה מאמין?"

אני מאמין בזה שעם האולטראס ובלי האולטראס, לפניו ואחריו, תמיד היו ויהיו למכבי אוהדים קיצוניים שהעיפו מאמנים שחקנים וקיללו ויקללו וישתמשו באלימות

בתאכלס זה משנה עכשיו...???

הודעה ליד יש עניין של חרם מנויים...

אז מה זה משנה לכם איפה ישב מי?

אתם פשוט מתנהגים כמו חבורה של ילדים בני 12-13 .

חלאס כבר...תתבגרו...תתאחדו או לפחות תעשו משהו בנושא...

גם עונה שעברה זה מאוד מפריע שאתם שרים משהו אחד וקבוצת המוגבלים שרים משהו אחר בשער 8...

חלאס עם זה כבר!!!!

בתאכלס זה משנה עכשיו...???

הודעה ליד יש עניין של חרם מנויים...

אז מה זה משנה לכם איפה ישב מי?

אתם פשוט מתנהגים כמו חבורה של ילדים בני 12-13 .

חלאס כבר...תתבגרו...תתאחדו או לפחות תעשו משהו בנושא...

גם עונה שעברה זה מאוד מפריע שאתם שרים משהו אחד וקבוצת המוגבלים שרים משהו אחר בשער 8...

חלאס עם זה כבר!!!!

זה משנה. אתה באמת מצפה שהשחקן ה-12 יישב בשער 11 לצד האנשים שמאיימים עליו?

גם בעונה שעברה כשהשחקן ה-12 והם ישבו ביציעים נפרדים הם דאגו לשלוח אנשים שיפריעו במטרה לפרק את השחקן.

אתה באמת לא רואה שארגון האולטראס עשה בעונה שעברה את הכל כדי לחזור לשער 11 (למרות ובניגוד להסכמים שנחתמו) מהדלת הראשית?

נתאחד? עם מי יש להתאחד פה?

נתאחד עם אלו שעושים הכל כדי לפרק את השחקן ה-12?

נתאחד עם אלו ששולחים אנשים ונותנים מכות לילדים שמעודדים בפיגור 1-0 בדרבי?

נתאחד עם אוהדים שמקללים שחקנים זרים עוד במשחק האימון הראשון שלהם בקבוצה ופוגעים בה בלי הפסקה?

לשני הארגונים יש אידאולוגיה שונה לחלוטין.

איחוד בין הארגונים, ובעיקר עם אנשים כמו ההנהגת הארגון ההוא פשוט לא אפשרית.

זאת לא הבעיה.

כמה חודשים אתם כבר מנהלים את החרם על היציע? שניים-שלושה? מישהו מהקבוצה או מההנהלה הסתכל בכלל לכיוון שלכם?

קשה לי לראות איך ניהול של הדברים ממקורות מקוונים יביא לתוצאות. אם יש לכם הוכחות מוצקות לטענות החמורות שלכם, אתם צריכים להציף אותן אל מעל לפני השטח, ולא לכתוב אותן כדברים שככל שעובר הזמן, ואתם לא משתמשים בהם, רק הופכים לפחות ופחות רלוונטיים. אם לא מכים בברזל בעודו חם, אלא מחכים שהוא יתקרר, הוא פשוט יפסיק להיות גמיש למכות החיצוניות שהוא מקבל.

אם אתם מאמינים שבסוף ההנהלה היא זו שתלך לקנוסה, ולא אתם, אז שיהיה לכם בהצלחה. לי קשה להאמין שהקהל, שלרובו לא מזיזה תופעת ארגוני האוהדים, יחשוב על זה יותר מדי.

אני מקווה שבסופו של דבר העניינים ביציעים יסתדרו לטובת מכבי.