Jump to content

שניידר אישר את עיסקת אבידור וגפני.

itan17

Recommended Posts

אני מרוצה, אבידור שחקן לא רע בכלל, לדעתי הוא מתאים יותר משכטר השמנמן.

ביחד עם יבוריאן ובנאיני יש לנו חוד מצויין.

שכטר שמנמן? חח..

אבידור באמת מחמיצן.. אבל וואלה נראה מה יהיה.. מה שכן כמו שמישהו אמר פה אין הרבה מה להפסיד.. מקסימום יחזור לק"ש.. אני אישית הייתי מעדיף את שכטר, יותר מהיר, סוס באחד על אחד, יותר טכני, יותר סקורר.

אבל נראה מה יהיה, אולי הוא יפתיע, גם פאנטני לדעתי היה אפשר להחתים וחבל כי אני ממש אוהב אותו.

שיהיה בהצלחה

גפני אמר עכשיו ברדיו שמכבי סוחבים אותו יותר מידי והוא יחכה עד סוף השבוע.

אגב, מתברר שגם לסולומון אין חוזה לעונה הבאה...מי השוער השלישי של מכבי ? :)

אני מרוצה, אבידור שחקן לא רע בכלל, לדעתי הוא מתאים יותר משכטר השמנמן.

ביחד עם יבוריאן ובנאיני יש לנו חוד מצויין.

יש לי דה ז'ה וו קל..

אבל להביא שחקנים לידם.

מוכרחים שיהיו לידם כאלו שיוכלו למסור להם ולא לקבל כדור ליד עיגול החצי.

צריך אותו 20 מטר משער ולא בתור אחד שמתחיל את מהלך

מתי מכבי יבאו שחקן כזה?מתי מכבי מתכוונים להביא שחקני התקפה

זה לא אותו אחד שאמר שמהיום שהוא עזב הוא רק חלם על היום שיחזור? שיחכה בסבלנות ושיפסיק לזיין תמוח בתקשורת נמאס כבר.

גפני הזה אחד הזונות הכי גדולות שריאתי בחיים, שני רק לקאלה..

לא יודע מה אנשים מתלהבים פה ממנו, אפשר לחשוב גם איזה שחקן גדול הוא , כמה שנים כבר הוא לא שיחק? מאז שהיה בבני יהודה?

סתם בבית"ר ובחיפה הוא ישב ביציע \ ספסל כל העונה?

סתם שחקן בן 30 נראה כמו כלום. מגרלשווילי לא רואה אותו, אם שניידר היה פותח קצת, קצת , את הכיס - היינו משאירים אותו.

גפני אמר עכשיו ברדיו שמכבי סוחבים אותו יותר מידי והוא יחכה עד סוף השבוע.

אגב, מתברר שגם לסולומון אין חוזה לעונה הבאה...מי השוער השלישי של מכבי ? :)

באמת??? שישאירו ככה...

במקום להביא את פאנטיני שהוא גולר וכבש 11 שערים בעונה שעברה בליגת העל מביאים את אבידור ובניאני שכבשו ביחד 7 שערים (והיה נשאר עודף).

התנהלות מקצועית כושלת נוספת.

במקום להביא את פאנטיני שהוא גולר וכבש 11 שערים בעונה שעברה בליגת העל מביאים את אבידור ובניאני שכבשו ביחד 7 שערים (והיה נשאר עודף).

התנהלות מקצועית כושלת נוספת.

לא יודע מה אתם מזיינים ת'מוח,בנתיים אין בנאיני בכלל

לא יודע מה אתם מזיינים ת'מוח,בנתיים אין בנאיני בכלל

אמור לנחות היום בלילה.

והנה רוני לוי קופץ על המציאה בדמות פאנטיני: http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.62017.html

מישהו יכול להגיד לי כמה כבש ניר סביליה בעונת 94-95 במכבי?

כמה הוא כבש בעונת 94-95? ניראה לי בכמויות..

12 שערי ליגה

שלושער אחד, שלושה צמדים ועוד שלושה בבודדים.

בגביע כבש צמד בסיבוב ט

בגביע הטוטו כבש 5, מהם שלושער אחד

כחלוץ שני, אבידור החתמה טובה. נקווה שנימני החתים אותו מתוך כוונה להשתמש בו כראוי ולא רק כי זה שם "חם". לצד יבוריאן הוא יכול להיות יעיל מאוד.

גפני בגדול הוא שחקן די מעפן, נקווה שייתן את עונת חייו.

אמור לנחות היום בלילה.

והנה רוני לוי קופץ על המציאה בדמות פאנטיני: http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.62017.html

למה שמכבי חיפה תרצה לחזק את היריבות שלה?הם בחיים לא יביאו לנו אותו.

למרות שאני חושב שהוא פי 2 על אבידור האפס הזה שאפילו בקרית שמונה לא עושה כלום.

רוני גפני הבהיר שאם לא תהיה חתימה עד סוף השבוע הוא חוזר לחיפה!!!!

שיתעוררו בהנהלה,אם נביא אותו זה יהיה הרכש הכי טוב שלנו העונה מבין כל הזבלים(במידה ויגיעו).

איזה מציאה.

פנטיני לא משהו בכלל

יותר טוב מאבידור זה בטוח.

הגיע הזמן באמת :doh:

כמו שאמרו פה אבידור בניאני ויבוריאן יופי של חוד, גפני לא ברמה של מגרשווילי ובן דיין אבל הוא סביר ולא תופס כמעט תקציב.

בתור אחד שהשחקן הזה גדל אצלו במועדון , נתן אצלו עונות טובות והרבה גולים אני כבר אומר לכם ואני מוכן להתערב

יובל כמו הרבה חלוצים לא יצליח אצלכם , הוא לא עומד בלחץ אצלכם. הוא שחקן בינוני לליגת העל תכלס הוא מהיר אבל לא עושה הרבה גולים.

מתי פעם באמת תביאו חלוץ גדול? כל הזמן אתם לוקחים סיכונים(והשנה אני מקווה שתצליחו עם בניאני שהוא סיכון אבל הוא יהלום)

הגיע הזמן באמת :wub:

כמו שאמרו פה אבידור בניאני ויבוריאן יופי של חוד, גפני לא ברמה של מגרשווילי ובן דיין אבל הוא סביר ולא תופס כמעט תקציב.

חוד של ליגה לאומית אולי.

בושה וחרפה.

בליגה לאומית הרמה לא פחות גבוהה האמת

עזוב אחי.אבידור פשוט שחקן זבל,מחמיצן ברמות,יבוריאן כבד ולא זז ובנייאני?עזוב ..

במכבי ת"א לא לומדים מטעויות,אני לא רואה איך אנחנו חוזרים לצמרת של הכדורגל השיראלי בשנים הקרובות.

ממשיכים עם הבינוניות ומדביקים גם את האוהדים.

התגובה שלך אומרת הכל"יופי של חוד". =\

עזוב אחי.אבידור פשוט שחקן זבל,מחמיצן ברמות,יבוריאן כבד ולא זז ובנייאני?עזוב ..

במכבי ת"א לא לומדים מטעויות,אני לא רואה איך אנחנו חוזרים לצמרת של הכדורגל השיראלי בשנים הקרובות.

ממשיכים עם הבינוניות ומדביקים גם את האוהדים.

התגובה שלך אומרת הכל"יופי של חוד". =\

רואים שאתה לא רואה מספיק כדורגל ישראלי. אבידור ובניאני שני שחקנים צעירים עם פוטנציאל גדול,"בניאני עזוב" אני חותם לך שלא ראית דקת משחק שלו- בניאני לבדו השאיר את רמה"ש בליגה הלאומית, הוא סקורר נהדר ואחד הנוגחים הטובים שראית בארץ בשנים האחרונות, נכון בליגה לאומית אבל עדיין רואים שהוא יודע להבקיע והקריירה עוד לפניו. אבידור מקרה דומה, אולי פחות מרשים במלאכת הכיבוש אבל יש לו את כל הכישורים להיות חלוץ טוב- מהיר וזריז ביותר, קצת ביטחון וליטוש על הסיומת והוא יהיה יופי של חלוץ. אפשר גם לקחת הימורים בחלוצים ולא להביא רק מלכי שערים וכו', אלא חלוצים צעירים עם פוטנציאל. יבוריאן אחלה חלוץ! זה שהשנה הכדורים לא נכנסו זה דברים שקורים, אבל הוא פיבוט מצוין, משחק גב מהטובים שיש בליגה, מכווץ אליו את ההגנה ומרווח את המשחק לאגפים, מאוד פיזי ומפעיל לחץ גדול על שחקני ההגנה, בסקר שנשאלו בלמי ליגת העל רובם אמרו שהכי קשה לשמור עליו מכל החלוצים. אם הקבוצה תרוץ טוב, גם הכדורים שלו יכנסו. לדעתי זו התקפה מצוינת, יחד עם עזרן שיחזור לכושר. השאלה מה אבי יעשה איתם? אני אישית מקווה שיבוא מאמן טוב וראוי, אבל אם אבי ישאר, אני מאחל הצלחה מכל הלב ובאמת שכבר תיהיה הצלחה.

בינוניות?! כל הליגה בינונית, תראה את הפועל עם סגל כ"כ בינוני איזה עונה מצוינת עשו, ערן זהבי שהיה מושאל לרמה"ש וחזר, ללה שבא מאחי נצרת, יבואה, דה סילבה ולוז שירדו ליגה עם כ"ס, באדיר הסוס מת הזה. הרבה מאוד תלוי במאמן ועובדה שעם סגל מאוד בינוני גוטמן עשה קבוצה טובה.

חוד של ליגה לאומית אולי.

בושה וחרפה.

הגזמת קצת.

לא חוד של ליגה לאומית,חוד של קבוצת אמצע טבלה-תחתית.

אבידור אחד החלוצים הגרועים שיש היום בארץ.

הוא צריך 6 מצבים בשביל להבקיע שער אחד.

רואים שאתה לא רואה מספיק כדורגל ישראלי. אבידור ובניאני שני שחקנים צעירים עם פוטנציאל גדול,"בניאני עזוב" אני חותם לך שלא ראית דקת משחק שלו- בניאני לבדו השאיר את רמה"ש בליגה הלאומית, הוא סקורר נהדר ואחד הנוגחים הטובים שראית בארץ בשנים האחרונות, נכון בליגה לאומית אבל עדיין רואים שהוא יודע להבקיע והקריירה עוד לפניו. אבידור מקרה דומה, אולי פחות מרשים במלאכת הכיבוש אבל יש לו את כל הכישורים להיות חלוץ טוב- מהיר וזריז ביותר, קצת ביטחון וליטוש על הסיומת והוא יהיה יופי של חלוץ. אפשר גם לקחת הימורים בחלוצים ולא להביא רק מלכי שערים וכו', אלא חלוצים צעירים עם פוטנציאל. יבוריאן אחלה חלוץ! זה שהשנה הכדורים לא נכנסו זה דברים שקורים, אבל הוא פיבוט מצוין, משחק גב מהטובים שיש בליגה, מכווץ אליו את ההגנה ומרווח את המשחק לאגפים, מאוד פיזי ומפעיל לחץ גדול על שחקני ההגנה, בסקר שנשאלו בלמי ליגת העל רובם אמרו שהכי קשה לשמור עליו מכל החלוצים. אם הקבוצה תרוץ טוב, גם הכדורים שלו יכנסו. לדעתי זו התקפה מצוינת, יחד עם עזרן שיחזור לכושר. השאלה מה אבי יעשה איתם? אני אישית מקווה שיבוא מאמן טוב וראוי, אבל אם אבי ישאר, אני מאחל הצלחה מכל הלב ובאמת שכבר תיהיה הצלחה.

בינוניות?! כל הליגה בינונית, תראה את הפועל עם סגל כ"כ בינוני איזה עונה מצוינת עשו, ערן זהבי שהיה מושאל לרמה"ש וחזר, ללה שבא מאחי נצרת, יבואה, דה סילבה ולוז שירדו ליגה עם כ"ס, באדיר הסוס מת הזה. הרבה מאוד תלוי במאמן ועובדה שעם סגל מאוד בינוני גוטמן עשה קבוצה טובה.

מסכים עם כל מילה אחי .

וכל מי שדיבר על אבידור , אל תשכחו שהוא עוד צעיר , לא מיצה את כל היכולת שלו ,

ועוד יתקדם עם הזמן ויהיה יותר טוב ממה שהוא עכשיו.

לפי דעתי העונות האחרונות של מכבי עשו כמה מכם שליליים , תאכלס יש חלק בצדק ,

אבל תיהיו קצת אופטימיים ותראו את הדברים החיוביים ברכש שמביאים .

וחוד של ליגה לאומית , למה איזה חוד יהיה ל"אלופה" השנה ?

אחח אם רק נאמין :wub: