Jump to content

לפחות הוא ביקש סליחה

yaniv_riv

Recommended Posts

פיפסתי את הגול היחיד שהיה במשחק (דקות ראשונות של משחק) רק בגלל שעוד חיפשנו איפה הכניסה ליציע.

עד היום לא ראיתי את הגול הזה.

קומיסטי הבן זונה

סתם גול של שוער :yahoo:

ושל חומה.

לדעתי קומיסטי גם די בעט מהר ואובארוב בכלל לא היה מוכן.

זה השער שאולי הכי דפק אותנו בהיסטוריה.

מי יודע, אם מכבי היתה לא סופגת במשחק הזה ועולה לליגת האלופות, כל חברת מופת שעזבה כי לא הרגישה תמורה כלכלית, היתה נשארת ולא היינו נדפקים עם לוני.

ושום מילה על כסף ענק שבאותם ימים היה פותח פער על הגדולות.

קומיסטי הקקה הזה.

אררררררררררר.

איך עמדו רק 2-3 בחומה!!!!

איך?!!!!!

זיו אני זוכר גם גול שלהם שנפסל וגם מספרת יפה לשער (שאני לא זוכר אם הייתה של מכבי או של השוויצרים).

יש כזה דבר או שאני מתבלבל עם פנרבחצ'ה?

יש מצב שאתה מתבלבל.

הייתי כילד בשני המשחקים, ומהמשחק נגד גרסהופרס, חוץ מהגול שלהם, לא זכור לי משהו כזה. מכבי שלטה רוב הזמן, וגם הגיעה לאיזו הזדמנות אחת של דריקס מול השוער, אבל לא הרבה יותר מזה. מצד שני, גם מהמשחק נגד פנרבחצ'ה אני לא זוכר שהיו הרבה מצבים, חוץ מהגול הנורא שלהם, וזה שהכוכב הבולגרי שלהם קיבל אדום.

אולי מהמשחקי חוץ...

פיפסתי את הגול היחיד שהיה במשחק (דקות ראשונות של משחק) רק בגלל שעוד חיפשנו איפה הכניסה ליציע.

עד היום לא ראיתי את הגול הזה.

אתה לא רוצה לראות אותו :/

גול דרדל'ה מסריח כזה, אני זוכר שחזרתי הביתה עם אבא שלי מהאיצטדיון ולא האמנו שלא עלינו באותו ערב לליגת האלופות.

היינו קבוצה הרבה יותר טובה מהם, אפילו 0-0 בבית היה מספיק לנו כדי לעלות

לא להאמין, איזה משחק כואב סעמק!

זיו אני זוכר גם גול שלהם שנפסל וגם מספרת יפה לשער (שאני לא זוכר אם הייתה של מכבי או של השוויצרים).

יש כזה דבר או שאני מתבלבל עם פנרבחצ'ה?

במשחק הראשון בציריך נפסל להם שער שיש מצב שהיה מסוג של מספרת.

במשחק בשוויץ היתה גם קורה של נימני לפני הסוף. פה בארץ, רק הזדמנות של קלינגר באחד על אחד מכדור ענק שהכניס לו זוהר.שוהם-אכן בכייה לדורות.

אגב, גם מול הטורקים היינו רחוקים שער מעלייה(נימני חמש דקות לסוף, החמיץ שם).הטורקים המשיכו לליגת האלופות והנחילו ליונייטד את הפסדה הביתי הראשון אי פעם באירופה בכל המסגרות. וכמה קרובים היינו להדיח אותם.המשותף לכישלונות ליגת האלופות-שערים ביתיים ואומללים ששורה קיבל...

ההקפצה של דריקס בדקה 87 נגד מי זה היה?

וה3-2 עם הנגיחה של קלינגר מהקו של ה16 גם נגד מי זה היה? ה3-2 אני זוכר בוודאוות זה היה משחק עם גשם משחק חוץ בחו"ל

הראשון עם ההקפצה של דריקס נגמר איך שהוא 1-1 והיה חסר לנו עוד שער אחד לעלות

(יש סיכוי שמה שאני מדבר עליו זה משחק נגד אותה קבוצה בבית ובחוץ, יש מצב פנרבחצ'ה)

ההקפצה של דריקס בדקה 87 נגד מי זה היה?

וה3-2 עם הנגיחה של קלינגר מהקו של ה16 גם נגד מי זה היה? ה3-2 אני זוכר בוודאוות זה היה משחק עם גשם משחק חוץ בחו"ל

הראשון עם ההקפצה של דריקס נגמר איך שהוא 1-1 והיה חסר לנו עוד שער אחד לעלות

(יש סיכוי שמה שאני מדבר עליו זה משחק נגד אותה קבוצה בבית ובחוץ, יש מצב פנרבחצ'ה)

פנרבחצ'ה. הפסדנו כאן אחד אפס. שם, אוקוצ'ה כבש להם ודריקס השווה בהקפצה מעל השוער. היה חסר לנו גול וכמה דקות לסוף, נימני היה קרוב...

הפסדנו שלוש שתיים לטנריף בחוץ במשחק הראשון וגם במשחק השני פה, היה חסר לנו גול(נגמר שיוויון אחת).

זאת אולי התמצית האירופאית של אברם במכבי. נראנו טוב ושקולים מול כל יריב(ברמן, טנריף, פנרבחצ'ה,לאנס)אבל תמיד היה חסר לנו גול....

פנרבחצ'ה. הפסדנו כאן אחד אפס. שם, אוקוצ'ה כבש להם ודריקס השווה בהקפצה מעל השוער. היה חסר לנו גול וכמה דקות לסוף, נימני היה קרוב...

הפסדנו שלוש שתיים לטנריף בחוץ במשחק הראשון וגם במשחק השני פה, היה חסר לנו גול(נגמר שיוויון אחת).

זאת אולי התמצית האירופאית של אברם במכבי. נראנו טוב ושקולים מול כל יריב(ברמן, טנריף, פנרבחצ'ה,לאנס)אבל תמיד היה חסר לנו גול....

המכבייה :wubyellow3:

טנריפה יאללה איזה זיכרונות ישנים, הנגיחה של קלינגר אומרת הכל לפי דעתי על השחקן ההוא

את האמת יחסית לתוצאות מול הקבוצות הנ"ל באותה תקופה, בהחלט קבוצה ראויה היינו

נגד טנריפה בגביע אופ"א ב-1997 הפסדנו במשחק הראשון בחוץ 3-2,

כאן בארץ היינו בפיגור 1-0 עד שגדי ברומר השווה עם טיל מטורף מאיזה 30 מטר ל-1-1.

נגד פנרבחצ'ה במוקדמות ליגת האלופות באותה עונה הפסדנו כאן בבית 1-0 מגול דרדל'ה מטונף,

בחוץ היינו בפיגור 0-1, דריקס השווה ל-1-1 ובסוף כמעט נימני הבקיע והעלה אותנו לליגת האלופות.

אחח....

השער של גדי ברומר מול טנריפה בר"ג היה מהגדולים שראיתי ממכבי בחיי.

טנריפה באותה תקופה פתחה חזק את הליגה הספרדית.

בימים שבחצי מהאצטדיון עוד היו יציעי בטון ואני עוד הייתי צריך לעמוד על קצות האצבעות.

תמיד כיף להיזכר.