Jump to content

קלע בגבעתי

Recommended Posts

במקום מארס יש לו מתאם פיקאטין ועליו הוא מרכיב טריג' או אקילה, ומתחת לסטרשף מחוברים לו דורגלים

מארס זה הכוונת הירוקה ?

אפשר תמונה של טריג ? ומזה דורגלים ?

מארס זה הכוונת הירוקה ?

אפשר תמונה של טריג ? ומזה דורגלים ?

מארס זאת כוונת שחורה עם עדשה שקופה, שכשמפעילים אותה יש נקודה אדומה והיא משמשת כמכוון.

ותמונה של טריג'

http://uploaded.fresh.co.il/2004/03/04/330328.jpg

מגדילה פי 4.

ועוז אותך להיות קלע זה סתם כאב ראש להחליף לאקילה בלילה ולהחליף לטריג' ביום למי יש כח לשטויות האלה תיהיה לוחם רגיל הכי טוב

מגדילה פי 4.

ועוז אותך להיות קלע זה סתם כאב ראש להחליף לאקילה בלילה ולהחליף לטריג' ביום למי יש כח לשטויות האלה תיהיה לוחם רגיל הכי טוב

דווקא קלע זה ניראה לי הפק"ל הכי מעניין ... כמו צלף אבל עם נשק רגיל

דווקא קלע זה ניראה לי הפק"ל הכי מעניין ... כמו צלף אבל עם נשק רגיל

יש הבדל גדול בין "מדוייק" ל"חצי מדוייק" אחי,

ועדיף לך מנסיון לא להיות קלע\חובש, כי אז בכל מערב מונפץ יקחו אותך כי זה חובה - לעומת חפ"ש (חייל פשוט) , שיקחו אותך בעיקר כשרציך..

אלא אם כן משהו השתנה בשנתיים וחצי האחרונות ואני לא מאמין :thumbs:

יש הבדל גדול בין "מדוייק" ל"חצי מדוייק" אחי,

ועדיף לך מנסיון לא להיות קלע\חובש, כי אז בכל מערב מונפץ יקחו אותך כי זה חובה - לעומת חפ"ש (חייל פשוט) , שיקחו אותך בעיקר כשרציך..

אלא אם כן משהו השתנה בשנתיים וחצי האחרונות ואני לא מאמין :thumbs:

נו מה רע לצאת למערב ? אני הולך לקרבי בישביל דברים כאלה

וואו, איזה צעירות :please:

זה כבר ממזמן לא המארבים שהיו בלבנון של פעם, או בעזה של לפני ההודנא. אתה יכול פתאום למצוא את עצמך עושה מארב של 72 שעות, 50 מטר מאחורי הגדר, מקלל את אמא של המ"פ וסבתא של המג"ד על החרטא שהם הנפיצו לך.

תאמין לי, לא רק שזה לא כיף, זה אפילו מכניס לך ספקות בערך של מה שאתה עושה (שנעלמים כמו נמלים ברגע שיש "עופרת יצוקה" :thumbs: )

עריכה: כשאני אומר מאחורי הגדר, אני מתכוון בצד שלנו, כן?

וואו, איזה צעירות :please:

זה כבר ממזמן לא המארבים שהיו בלבנון של פעם, או בעזה של לפני ההודנא. אתה יכול פתאום למצוא את עצמך עושה מארב של 72 שעות, 50 מטר מאחורי הגדר, מקלל את אמא של המ"פ וסבתא של המג"ד על החרטא שהם הנפיצו לך.

תאמין לי, לא רק שזה לא כיף, זה אפילו מכניס לך ספקות בערך של מה שאתה עושה (שנעלמים כמו נמלים ברגע שיש "עופרת יצוקה" :thumbs: )

חח כ"כ נכון...

וואו, איזה צעירות :)

תאמין לי, לא רק שזה לא כיף, זה אפילו מכניס לך ספקות בערך של מה שאתה עושה (שנעלמים כמו נמלים ברגע שיש "עופרת יצוקה" :) )

כן אני מתגייס רק בנוב ...

72 שעות ? אתה רוצה להגיד לי ש3 ימים רצוף שוכבים מאחורי גדל ומחכים רק שאיזה מחבל יעבור ?

פעם אני יכול לאמין שזה היה אבל היום יש כבר כל 10 ס"מ מצלמות ותצפיתנים

תתפלא אחי אבל זה נכון גם היום במיוחד בקו שאנחנו (גבעתי) תופסים היום

הוא לא יודע שגבעתי תקועים אחורה בזמן אי שם , הוא כנראה הגיע בתקופה שבדיוק השקיעו בבא"ח שמו שק"ם עם פלזמה וחרטות,

וואלה אנחנו קנינו פעם בשבוע מאיזה מסחרית מפוקפקת שהייתה מגיעה לכניסה חחחח :unsure:

כן אני מתגייס רק בנוב ...

72 שעות ? אתה רוצה להגיד לי ש3 ימים רצוף שוכבים מאחורי גדל ומחכים רק שאיזה מחבל יעבור ?

פעם אני יכול לאמין שזה היה אבל היום יש כבר כל 10 ס"מ מצלמות ותצפיתנים

אני לא רוצה לפתוח יותר מדי על דברים שעשינו במארבים כאלה, אבל כן אתה עושה מלא מארבי חרטא (50 מטר מהגדר על הר שממוגן בבטונדות עם עמדת תצפית), ונשרט ונשבר בהם.

ומה שעוד יותר דופק לך את המוח זה שבתחקיר לפני משימה אומרים לך במפורש שאין התרעה מודיענית מיוחדת, אבל המג"ד דורש כמות מסוימת של מארבים בשבוע, אז אין לך ברירה.

דרך-אגב, זה לא שאני מתבכיין על זה, כן? הרגעים הכי מצחיקים בשירות שלי היו במצבים כאלה, אבל גם היום אני כל הזמן חושב אם התגייסתי בשביל לסמן לאיזה סגן-אלוף מזדיין וי ביומן....

אני לא רוצה לפתוח יותר מדי על דברים שעשינו במארבים כאלה, אבל כן אתה עושה מלא מארבי חרטא (50 מטר מהגדר על הר שממוגן בבטונדות עם עמדת תצפית), ונשרט ונשבר בהם.

ומה שעוד יותר דופק לך את המוח זה שבתחקיר לפני משימה אומרים לך במפורש שאין התרעה מודיענית מיוחדת, אבל המג"ד דורש כמות מסוימת של מארבים בשבוע, אז אין לך ברירה.

דרך-אגב, זה לא שאני מתבכיין על זה, כן? הרגעים הכי מצחיקים בשירות שלי היו במצבים כאלה, אבל גם היום אני כל הזמן חושב אם התגייסתי בשביל לסמן לאיזה סגן-אלוף מזדיין וי ביומן....

איפה אתה משרת ואיזה פק"ל קיבלת?