Jump to content

קייץ2009 - נושא מועמדים מרוכז למכבי

הצבר

Recommended Posts

די, על מה אתה מדבר , שנה שעברה נתן עונה גדולה , כבש ובישל הרבה, יותר מחצי היו ממצבים נייחים , אבל עזוב את זה.

מתי הוא נתן עונה דומה לקודמת ? בן 32 שווה על מלול או כחלון ?

6 שערים הוא כבש בעונה האחרונה מהנקודה הלבנה.

תן להם לתלהב ממנו.

לצערי בעונה הקרובה הם יבינו את גודל הפלופ.

אני אשמח לאכול את הכובע.

אני כבר רואה בתקשורת החובבנית כותרות של ''עוד כוכב שלא הצליח במכבי , בית קברות לשחקנים'', פשוט בדיחה.

מביאים כל מיני שחקנים בינוניים מאיזה מ.ס אשדוד או הפועל פ''ת, וחושבים שמה שמתאים לקבוצות קטנות... מתאים גם לקבוצה גדולה.

לא במקרה רביבו שיחק את מרבית הקריירה שלו בקבוצה הכי מיותרת בכדורגל ההישראלי.

לעדן , איך צעירים כמו כחלון או מלול יוכלו להוביל את מכבי , תן להם לשחק , לא 10 -15 דקות , 2 שחקנים שהיכולת שלהם יותר טובה מרביבו , שתיהם יודעים לשחק , כחלון השתלב מצוין,צריך להיות בהרכב

תן להם לתלהב ממנו.

אני אשמח לאכול את הכובע.

אני כבר רואה בתקשורת החובבנית כותרות של ''עוד שלא הצליח במכבי במכבי'', בית קברות לשחקנים'', פשוט בדיחה.

מביאים כל מיני שחקנים בינוניים מאיזה מ.ס אשדוד או הפועל פ''ת, ומצפים שהם יצליחו לבלוט בקבוצות גדולות.

בדיוק , שלא נדבר שכל הבישולים שלא מקרנות ובעיטות חופשיות

לעדן , איך צעירים כמו כחלון או מלול יוכלו להוביל את מכבי , תן להם לשחק , לא 10 -15 דקות , 2 שחקנים שהיכולת שלהם יותר טובה מרביבו , שתיהם יודעים לשחק , כחלון השתלב מצוין,צריך להיות בהרכב

כחלון השתלב מצויין? על סמך מה? 2 משחקים בגביע הטוטו? חלאס תהיה רציני... קבל דוגמא: תמיר כהן היה ה-הבטחה של מכבי, וכשהוא קיבל את החולצה ואת המקום בהרכב מוקדם מדי הוא זילזל והעדיף להתעסק בשיער שלו וכל הזין שמסביב חוץ מכדורגל. מלול וכחלון יקבלו את ההזדמנויות שלהם, תהיה בטוח בזה... אם רביבו לא יהיה טוב, הוא לא יהיה בהרכב - מה קשה להבין? מי שטוב ישחק!

די, על מה אתה מדבר , שנה שעברה נתן עונה גדולה , כבש ובישל הרבה, יותר מחצי היו ממצבים נייחים , אבל עזוב את זה.

מתי הוא נתן עונה דומה לקודמת ? בן 32 שווה על מלול או כחלון ?

שחקן כדורגל לא נמדד רק ע"פ הכיבושים והבישולים שלו.

הוא יודע לבשל, יודע להבקיע. אבל חוץ מזה, הוא גם מנהיג, הוא יודע להזיז את המשחק גם כשהכל תקוע, הוא יודע לעשות את השחקנים סביבו טובים יותר, וזה מאוד חשוב.

אז תמשיכו לצחוק על זה שהוא בישל גולים מקרנות, כי בעונה שעברה הרמת קרנות ובעיטות חופשיות מאוד היו חסרות לנו,

אבל מה זה משנה, יש לנו זיכרון קצר.

שחקן כדורגל לא נמדד רק ע"פ הכיבושים והבישולים שלו.

הוא יודע לבשל, יודע להבקיע. אבל חוץ מזה, הוא גם מנהיג, הוא יודע להזיז את המשחק גם כשהכל תקוע, הוא יודע לעשות את השחקנים סביבו טובים יותר, וזה מאוד חשוב.

אז תמשיכו לצחוק על זה שהוא בישל גולים מקרנות, כי בעונה שעברה הרמת קרנות ובעיטות חופשיות מאוד היו חסרות לנו,

אבל מה זה משנה, יש לנו זיכרון קצר.

גם יניב עזרן סחב את אשדוד על גבו , גם שבחון את הפועל פ"ת ועוד ועוד

מה שמספיק לאשדוד מפסיק לנו ?

במשחק נגד אשדוד שהקהל צעק לרביבו לבוא למכבי סגרנו את העסקה.

רביבו בא למכבי.

אם זה טוב או לא?

זה טוב עד שבוזגלו יחזור אחר כך זה גרוע.

אני לא רואה מצב שיחתימו גם 3 זרים לעמדות האלה וגם את רביבו

חבל מאוד שאתה לא רואה כי בכל מקום מדברים על פביצביץ קומאץ רביבו וחלוץ זר [בנאיני עוד מתאמן]

שלא נדבר על שגם מלול וגם כחלון לא רואים אותו

מה דור מלול כבר עשה בכדורגל? ציון צמח צריך לצאת בהשאלה לדעתי, שבחון מבזה את המקצוע.

נשארנו עם כחלון שחייב לפתוח בהרכב וישראלביץ שיכול לתת רוטציה גם 50-50 וגם קיצוני אבל בניגוד לרביבו אין לו תאכלס.

FEAR - אם אתה חושב שהתקשורת ממציאה מגעים על פביצביץ ופרנסמן [בלם] ומפברקת תמונות של בנאיני וקומאץ אז מה אני אגיד לך...

שבחון לא היה מנהיג בהפועל פ"ת, אלא שחקן בולט מעל כל הקבוצה החלשה שם.

יניב עזרן ממש לא סחב את אשדוד על גבו, נתן 2 עונות באשדוד, אחת סבירה אחת טובה.

שבחון לא היה מנהיג בהפועל פ"ת, אלא שחקן בולט מעל כל הקבוצה החלשה שם.

יניב עזרן ממש לא סחב את אשדוד על גבו, נתן 2 עונות באשדוד, אחת סבירה אחת טובה.

שבחון היה האמא של המנהיג

FEAR - אם אתה חושב שהתקשורת ממציאה מגעים על פביצביץ ופרנסמן [בלם] ומפברקת תמונות של בנאיני וקומאץ אז מה אני אגיד לך...

מגעים זה טוב ויפה, אבל כבר למעלה מחודש אני שומע כל פעם את אותם דיבורים על אותם שחקנים בניסוחים שונים ושום דבר לא נסגר.

שורה תחתונה, שום זר לא חתם עדיין, ובמועדון כמו מכבי בעל מסורת בחוסר יכולת לסגור דברים לא נראה לי ש3 זרים יוחתמו בזמן כל כך קצר, אני מקווה שאני טועה.

מגעים זה טוב ויפה, אבל כבר למעלה מחודש אני שומע כל פעם את אותם דיבורים על אותם שחקנים בניסוחים שונים ושום דבר לא נסגר.

שורה תחתונה, שום זר לא חתם עדיין, ובמועדון כמו מכבי בעל מסורת בחוסר יכולת לסגור דברים לא נראה לי ש3 זרים יוחתמו בזמן כל כך קצר, אני מקווה שאני טועה.

2 מ-3 הזרים כבר מתאמנים עם הקבוצה, אני לא חושב שיקח יותר משבועיים להטיס את פביצביץ לארץ

חבל מאוד שאתה לא רואה כי בכל מקום מדברים על פביצביץ קומאץ רביבו וחלוץ זר [בנאיני עוד מתאמן]

גם לעתי זה מה שיהיה בסוף. יביאו את רביבו, קומאץ' ופאביצ'ביץ', ששלושתם עומדים בערך שתקציב שגלודהאר הקצה, ואם בנאיני יחלים מהפציעה יחתימו גם אותו כי העלות שלו ממש נמוכה, ואפשר להחתים אותו עד אמצע ספטמבר (הוא שחקן חופשי)

2 מ-3 הזרים כבר מתאמנים עם הקבוצה, אני לא חושב שיקח יותר משבועיים להטיס את פביצביץ לארץ

אתה כנראה שכחת כמה זרים כבר התאמנו אצלנו ולא חתמו בסוף מכל סוג בעיה אפשרית.

אל תשכח שמדובר בניהול של מכבי ת"א, הסחבת הוא חלק בלתי נפרד ממנו, ועד שמגיעים לחתימה על נייר צריכים לירוק הרבה דם.

תן להם לתלהב ממנו.

אני אשמח לאכול את הכובע.

אני כבר רואה בתקשורת החובבנית כותרות של ''עוד כוכב שלא הצליח במכבי , בית קברות לשחקנים'', פשוט בדיחה.

מביאים כל מיני שחקנים בינוניים מאיזה מ.ס אשדוד או הפועל פ''ת, וחושבים שמה שמתאים לקבוצות קטנות... מתאים גם לקבוצה גדולה.

לא במקרה רביבו שיחק את מרבית הקריירה שלו בקבוצה הכי מיותרת בכדורגל ההישראלי.

ג'קי בונה בניינים על הגב של המילארדרים של מכבי.

עזרן סחב את אשדוד על הגב? שמע, אני לא רוצה לבוא ביציאה ולהגיד לך אתה ילד קטן שלא מבין כלום מהחיים שלו ובטח שלא ראה את המשחקים באותה עונה שעזרן סיים כמלך השערים, אבל בוא נגיד דבר אחד - עזרן ממש אבל ממש לא סחב את אשדוד על הגב. דוד רביבו, שי הולצמן אלו שחקנים שסחבו את אשדוד על הגב(רביבו תמיד היה בורג משמעותי באשדוד, לא יודע מאיפה המצאתם שרק בעונה האחרונה הוא היה טוב... אולי בגלל שהליגה חלשה אז המספרים שלו גדלו), ושיבחון סחב את סבתא שלו על הגב, לא את פ"ת.

שבחון טוב(יחסית כמובן) אחד לשמונה. אני בספק רב אם זה יכול להשתפר.

בשום הקשר אי אפשר להכניס את המילה שמונה באף קונוטציה שהיא באותו משפט עם שבחון.

שבחון הוא השחקן הכי שחקנית שיש בארץ מאז שעזרן פצוע.

פשוט לא יאוצן איך הוא דוחף מדי פעם גולים שמשאירים אותו במרכז העניינים!! אני נשבע שאני מוכן לוותר על הגולים שלו

בשביל שיעזוב אותנו כבר.

אם מביאים את רביבו לפני בלם זה אחד הכשלונות הכי גדוילם שנעשו במכבי, כי כל שנה זה קורה, כל שנה מחפשים מגן שמאלי, בלם וקשר אחורי ובסוף מביאים 2 חלוצים ו 2 קשרים התקפיים במקום, אח"כ אנחנו נשארים עם הידיים על הראש כשז'אן מפשל שוב ושוב בדרבי, מישאלוף ויחיאל שכבר לא קיימים גם כן יעידו על זה, הגנה בראשות פאביציץ' שאני לא יודע מה הרמה שלו וטומאסיץ' הרבה יותר מעניינת, פשוט ז'אן עושה כלכך הרבה חורים שלא צריך ליד יותר מדי, ואז סוף סוף להשלים את ההגנה לשנתיים הקרובות, רקקק אח"כ במה שישאר להביא את רביבו וגם זה לא ממש לצורך, כי על העמדה של שבחון יכול לשחק שבחון כמובן, ישראלביץ'(שאמנם שכחנו אבל זה תפקידו המקורי), כחלון, צמח, בוזגלו כשיחזור, בעוד בלמים על 2 עמדות לא אחת יכולים לשחק 3 שחקנים בלבד שמשניים אני לא ממש מחזיק ז'אן וקפילוטו, לפחות עד שניסו יבשיל.

כמובן הכל בהנחה שהקשר האחורי יוחתם כי הוא יותר חשוב מהכל בעמדה שלו אין שחקן אחד שהוא באמת קשר אחורי, אחד, אולי חוץ מאסוס שגם בדרכו הבטוחה החוצה.

אם וכאשר כל זה יעשה, וישדרגו את ההגנה בבלם והקשר האחורי חותם, לצאת לעונה שאני בטוח שתיהיה לפחות סבירה עם הגנה נורמלית וקשר אחורי, להסתדר השנה, לבחון כל מערך שההגנה מסתדרת בו הכי טוב, ובשנה הבאה, כשהכל בהגנה יהיה מסודר, והקישור האחורי מסודר, להביא את מי שרוצים מצידי בהתקפה, כי ככה בונים, לא בונים קומה שניה על בית בלי בסיס, זה מה שמנסים לעשות כל שנה ולא הולך כי ההגנה דופקת אותנו, אם ההגנה תיהיה טובה שנה הבאה שיביאו חלוצים וקשרים התקפיים ולא יצטרכו להתעסק כל החלון העברות בהגנה, אנחנו נראה שאנחנו לא בית קברות לחלוצים ולא משחקים משעמם ולא נעליים, נהיה הקבוצה הכי יציבה בליגה, עם קהל אדיר שתומך, ויהיה אפשר לדבר על אליפות, אגב בשנה הזאת גם הייתי שולח את נימני לקבוצה קטנה בליגה לאומית או משהו כזה לשנה, שישתפשף קצת ויחזוראלינו בעוד שנה שנתיים.

אבל כאמור כל זה לא יקרה, ניהול שכונתי, הנהלה שחושבת שניה וחצי קדימה במקום שנים, ככה נמשיך להיראות ואין מה לעשות, נביא את קומאץ' ורביבו, ההגנה לא תאפשר לקומאץ' לשחק בכלל מרוב שהוא יצטרך לעזור, ההתקפות לא יתחילו בבניה נכונה של קישור אחורי, כדורים ארוכים של דוד רביבו ושריקות בוז עצבניות עליו כבר באופק, העיקר שננצח בגביע הטוטו וימכרו עוד מנויים.