Jump to content

קייץ2009 - נושא מועמדים מרוכז למכבי

הצבר

Recommended Posts

הלוואי שיבוא. חלוץ מצוין. רק חבל שהכרטיס שלו שייך לג'קי בן זקן שחושב שכל שחקן באשדוד שווה מינימום כמו רונאלדו.

הלוואי שברקבדש באמת יבוא, הוא אחלה חלוץ... למרות שאין סיכוי בגלל שזה בן זקן.

מכבי תל אביב פנתה לברק בדש

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1535955

לעזאזל, מי צריך את הדבר הזה ?

ובכלל - למה בוער להביא חלוצים בכוח ?

הרבה הרבה יותר חשוב להתמקד בבלם, קשור אחורי ומחליף לשבחון. רבאק עוד שבוע וחצי מתחילה הליגה !

נמאס לי כבר מכל האתרים האלו שזורקים שטויות לאוויר בלי הפסקה. במעריב רשום שמכבי רוצים את מקרייב ושבדש נשאר באשדוד בגלל שמקרייב יעבור אלינוץ בוואלה רושמים שבדש בדרך אלינו. אתמול כל האתרים באו עם הידיעה שרביבו סיכם בבית"ר למרות שזה בכלל לא קרוב, וביתר בכלל מנסים להביא קשר אחורי קודם (אין לה כסף כרגע לאף אחד, אז לשניים? צריכים לשחרר שלושה שחקנים בשביל שניהם).

כל יום איזה אתר כותב "ידיעה בלעדית" על סמך איזה משפט שהוא בטח שמע מאיזה מקורב של מקורב של מקורב

הרגשה שלי, בסוף רביבו יחתום אצלנו (בעיני זו החתמה טובה, אין לנו שחקנים שיודעים לבעוט כדורים חופשיים, לאיים על השער מרחוק, או להכניס כדורים לעומק כמו רביבו) ונביא עוד בלם וקשר אחורי זרים. וכרגע לא יביאו חלוץ אלא ישארו עם מה שיש ואם יראו שזה לא מספיק יביאו בינואר איזה עגלה (וגם זה רק אם עוד יהיה לנו על מה להלח בליגה)

נמאס לי כבר מכל האתרים האלו שזורקים שטויות לאוויר בלי הפסקה. במעריב רשום שמכבי רוצים את מקרייב ושבדש נשאר באשדוד בגלל שמקרייב יעבור אלינוץ בוואלה רושמים שבדש בדרך אלינו. אתמול כל האתרים באו עם הידיעה שרביבו סיכם בבית"ר למרות שזה בכלל לא קרוב, וביתר בכלל מנסים להביא קשר אחורי קודם (אין לה כסף כרגע לאף אחד, אז לשניים? צריכים לשחרר שלושה שחקנים בשביל שניהם).

כל יום איזה אתר כותב "ידיעה בלעדית" על סמך איזה משפט שהוא בטח שמע מאיזה מקורב של מקורב של מקורב

הרגשה שלי, בסוף רביבו יחתום אצלנו (בעיני זו החתמה טובה, אין לנו שחקנים שיודעים לבעוט כדורים חופשיים, לאיים על השער מרחוק, או להכניס כדורים לעומק כמו רביבו) ונביא עוד בלם וקשר אחורי זרים. וכרגע לא יביאו חלוץ אלא ישארו עם מה שיש ואם יראו שזה לא מספיק יביאו בינואר איזה עגלה (וגם זה רק אם עוד יהיה לנו על מה להלח בליגה)

ממה אתה בדיוק מופתע? האתרי ספורט כבר שנים רושמים מה שבא להם, וואן יכולים לרשום מחר שמכבי מעוניינת בג'ו קול אבל בגלל העלויות הוא לא יבוא. כל הדברים האלה לא חדשים הם עושים מה שבא האתרי ספורט ואי אפשר לעצור את זה.

ממה אתה בדיוק מופתע? האתרי ספורט כבר שנים רושמים מה שבא להם, וואן יכולים לרשום מחר שמכבי מעוניינת בג'ו קול אבל בגלל העלויות הוא לא יבוא. כל הדברים האלה לא חדשים הם עושים מה שבא האתרי ספורט ואי אפשר לעצור את זה.

אני לא מופתע, רק אמרתי שנמאס לי. למדתי כבר לא להאמין לשום ידיעה עד שאני רואה את החשקן מתאמן עם הקבוצה.

ולמי ששאל בקשר להגנה, אז כן, אם לא נביא אף בלם ההגנה שלנו תתבסס על טומאסיץ' וג'אן, עם קפילוטו על הספסל

אתם אמיתיים?

ברק בדש הוא הסיבה היחידה שהכוח לא הגיעה לגמר הגביע על חשבון בית"ר שבו שיחקה פשוט אדיר ובדש עם 2 החמצות מטורפות גמר עבורה את הסיפור.

בגללו הם ירדו ליגה. כמה החמצות זה פשוט מטורף. חלוץ טיפה יותר טוב והם היו נשארים. את כל הגולים שלו הוא שם בפנדלים סתם שחקן.

שיביאו קשר אחורי ויגמרו סיפור. לא צריך אף אחד אחר.

גולדהאר עשוי לאשר הבאת 3 זרים ואת רביבו

http://www.one.co.il/Article/142294.html

אחת הכתבות היותר מיותרות אי פעם. הרי זה ברור ששעיה ובושינסקי נסעו כדי לדון איתו בין היתר על החיזוק והוא בתגובה עשוי לאשר את החיזוק(לא מאמין שיסכים וגם מיותר לדעתי 4 שחקנים חדשים מרכזיים).

בנוגע לבדש פשוט אסור להביא אותו הוא אסון, מחמיצן יותר ממאיוקה.

סתם כתבה כי לא היה להם מה לרשום. אנחנו כבר שבוע מדברים על זה שתיהיה פגישה היום והוא עשוי לאשר שם הבאת זרים. חבל שנותנים לכתבות כאלה במה...

ברק בדש הוא אחלה תחליף לעזרן. קצת פחות גרוע ממנו,יכול להיות אחלה של חלוץ רביעי-חמישי כל עוד הוא מגיע בחינם.

תגידו מה נסגר איתכם ? הוא חלוץ סביר לליגה לאומית חלוץ סביר.

לעלות את בן בן יאיר מהנוער לחלוץ 4 יותר טוב מהזבל הזה,הוא לא חלוץ,הוא מחמיצן !

הרגשה שלי, בסוף רביבו יחתום אצלנו (בעיני זו החתמה טובה, אין לנו שחקנים שיודעים לבעוט כדורים חופשיים, לאיים על השער מרחוק, או להכניס כדורים לעומק כמו רביבו)

בוזגלו? לפחות לגבי כדורים חופשיים...

תגידו מה נסגר איתכם ? הוא חלוץ סביר לליגה לאומית חלוץ סביר.

נכון, אבל יש לנו 16 קבוצות בליגה, אז הוא יהיה סביר נגד קבוצות התחתית.

כל כך כל כך נכון !!!!!

הם רוצים להביא את רביבו בישביל המנויים , לא יעבדו עלינו הפעם , במיוחד לא עם רביבו

עם כל הכבוד הנהלת מכבי , אין מנויים , היה מנויים,אבל לא יהיה .

אנחנו לא פראירים ולא מטומטמים , את ה200 שקל בישביל להגיע לבלומיפלד כל שבת בישביל משחק נגד הפועל עכו/רעננה או לא משנה מי , זה לא יקרה . !!

בוזגלו? לפחות לגבי כדורים חופשיים...

בוזגלו פתוע ולא יחזור לפחות עד סוף הסיבוב הראשון. וגם שהוא יחזור יקח לו זמן להכנס לכושר. רביבו יוכל להיות אחלה פתרון בזמן הזה, ומצידי שבוזגלו יחזור לכושר מלא שרביבו יעלה מהספסל.

אני מסכים עם כל מי שאומר שבסכום הנוכחי שבן זקן מבקש לא צריך להביא את רביבו. מה שבן זקן מבקש כרגע זה הרבה יותר מדי לשחקן בגיל של רביבו. אבל אם יצליחו להוריד את בן זקן בדרישות ולהגיע לעסקה נורמלית, אני בעד ההחתמה הזאת.

בוזגלו פתוע ולא יחזור לפחות עד סוף הסיבוב הראשון. וגם שהוא יחזור יקח לו זמן להכנס לכושר. רביבו יוכל להיות אחלה פתרון בזמן הזה, ומצידי שבוזגלו יחזור לכושר מלא שרביבו יעלה מהספסל.

אני מסכים עם כל מי שאומר שבסכום הנוכחי שבן זקן מבקש לא צריך להביא את רביבו. מה שבן זקן מבקש כרגע זה הרבה יותר מדי לשחקן בגיל של רביבו. אבל אם יצליחו להוריד את בן זקן בדרישות ולהגיע לעסקה נורמלית, אני בעד ההחתמה הזאת.

בן זקן חוצפן ממדרגה ראשונה (כיאה למרוקאי טיפוסי). רביבו לא שווה פרוטה, לא בגלל שהוא לא טוב, אלא בגלל שהוא בן 32 ושחקנים בגילו צריכים להגיד תודה שהם בכלל חתומים על חוזה.

חוץ מזה, לאיזה תפקיד מביאים אותו?

לדעתי ההרכב הכי טוב שיכולה מכבי לתת זה 4-3-3 כמו שאמרו בטור דעה במכבי דוט קום

---------------שטראובר---------------

שפונגין---בלם זר----טומסיץ----גפני

-----------קומאץ'---------------

---גיז'ה----------ייני---------

------------------------------

כחלון-----זר---------אבידור----

בן זקן חוצפן ממדרגה ראשונה (כיאה למרוקאי טיפוסי). רביבו לא שווה פרוטה, לא בגלל שהוא לא טוב, אלא בגלל שהוא בן 32 ושחקנים בגילו צריכים להגיד תודה שהם בכלל חתומים על חוזה.

חוץ מזה, לאיזה תפקיד מביאים אותו?

לדעתי ההרכב הכי טוב שיכולה מכבי לתת זה 4-3-3 כמו שאמרו בטור דעה במכבי דוט קום

---------------שטראובר---------------

שפונגין---בלם זר----טומסיץ----גפני

-----------קומאץ'---------------

---גיז'ה----------ייני---------

------------------------------

כחלון-----זר---------אבידור----

מסכים. זה המערך הכי טוב שיכול להיות לנו. אני מקווה שבצוות המקצועי שלנו מבינים את זה.

ריף פרץ חתם על חוזה ל-5 שנים במכבי ת''א

במסגרת המגמה לשילוב צעירים שגדלו במועדון בקבוצה הבוגרת, חתם היום ריף פרץ, קפטן נבחרת הנוער של ישראל ושחקן קבוצת הנוער של מכבי "פייג'יאה" ת"א, על חוזה ל-5 שנים בקבוצה. פרץ משחק בתפקידי בלם וקשר אחורי.

ריף פרץ: "אני נרגש לחתום במועדון בו גדלתי. מגיל 7 אני במכבי, וזוהי בהחלט הגשמת חלום עבורי. אני מקווה להמשיך להתקדם ולהתפתח כשחקן, ולתרום למועדון. אני יכול להבטיח שאמשיך לעבוד קשה. אני מודה למכבי על האמון בי."

rif_big.jpg

מתוך האתר הרישמי.

----

קוואדו פוקו החלוץ הגנאי שנבחן במשך חמישה ימים במכבי ת"א והרשים, לא יוחתם לבסוף על ידי אבי נמני. מאמן מכבי ת"א מחפש חלוץ מטרה קדמי, ופוקו משחק יותר באגף, שם יש לקבוצה שחקנים אחרים.

פוקו יתחיל מחר להבחן במכבי פ"ת, לאחר שקיבל המלצות חמות על יכולתו, מאנשי הצוות המקצועי של מכבי ת"א.

טלספורט.

פשוט טוב לדעת שמכבי נהיו הסקאוטים של פ"ת.