Jump to content

קייץ2009 - נושא מועמדים מרוכז למכבי

הצבר

Recommended Posts

לא משנה מה, אסור לתת לבן זקן לתפור אותנו שוב. לתת לו 3 שחקנים בעד רביבו בן ה31?

אבל מכבי פרייארים והאולטרס דורשים רביבו (חושבים זה חיים...), מה תעשה?

אם ממש מתעקשים עליו (למרות שהוא שחקן ישראלי טיפוסי שיוביל אותנו להישגי מ.ס אשדוד בשנים האחרונות) אז שיעשו טרייד 2 שחקנים על אחד והעלאת שכר סמלית לדוד רביבו.

חיים רביבו אמר שהוא מוכן להתפשר על 150 אלף דולר תמורת אחיו כדי לאפשר לו לשחק בקבוצה גדולה. זה סוחרי נדל"ן, אצלנו יש סוחרי מסטיקים.

דוד רביבו הזה בלוף, צריך להגיד את האמת. נתן אולי חצי עונה טובה, לפני שנה, ואחרי זה שוב פעם נחלש. לפני זה לא עשה שום דבר מיוחד, גם בעונה שהם נשארו בליגה, זה היה בזכות מקרייב ואוחיון שהגיעו באמצע העונה.

שחקן כל כך בינוני, לא צריך לקנות את המסע יחסי ציבור הזה שעושים לו בתקשורת.

חוץ מזה, אסור לשחרר את טומסיץ' לדעתי, השתפר מאד בחצי השני של העונה ועם בלם טוב לידו הוא יכול להיות אפילו טוב יותר.

לגבי מה שאמרת על שבחון, רואים שאתה לא מגיע למשחקים

אני חולה עליו בתור בנאדם, תודה על הגול בדרבי, אבל הוא פשוט נקודת תורפה בחלק ההתקפי. מאבד כדורים יותר ממה שהוא מוסר מדויק, אפתי, לא זז, תנועה ללא כדור פשוט בלי שכל. עזוב אותי ממנו בקיצור.

לגבי אסוס אני שמח שאתה מסכים איתי.

לגבי טומאסיץ זה לא קשור, כל העיסקה הזאת היא כנראה פנטזיה במוחם הקודח של כתבי מעריב. אבל במידה ומכבי מתכננים להביא בלם זר אני מאוד מקווה שזה יהיה במקום טומאסיץ ולא בנוסף, כי אז ליאור זאן נדחק לספסל וחבל. אז עדיף במקום טומאסיץ, ואם אפשר לשחרר אותו לאשדוד שישלמו לו משכורת במקומנו אז עוד יותר טוב, כי מי צריך בלם זר שמרוויח 150 אלף דולר בשנה על הספסל.

אתה נותן פה שלוש שחקנים שגם ככה עדיף לך להיפטר מהם בעבור שחקן אחד שיכול לעזור לך והרבה. עיסקה נפלאה.

זה שאתה אמרת שאני לא מגיע למשחקים זה אתה קבעת, תחשוב מה שאתה רוצה.

מה שכן, נכון ששבחון הוא שחקן פרווה שלא עושה הרבה על המגרש והוא לא בולט בחלק ההתקפי ואתה אומר דברים נכונים, אבל מה שכן הוא יודע להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כדי לתת את הגול/בישול, צריך שחקן כזה לדעתי, לפחות מהספסל.

זה שאתה אמרת שאני לא מגיע למשחקים זה אתה קבעת, תחשוב מה שאתה רוצה.

מה שכן, נכון ששבחון הוא שחקן פרווה שלא עושה הרבה על המגרש והוא לא בולט בחלק ההתקפי ואתה אומר דברים נכונים, אבל מה שכן הוא יודע להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כדי לתת את הגול/בישול, צריך שחקן כזה לדעתי, לפחות מהספסל.

מסכים עם כל מילה, אבל לא יותר מזה, בשום אופן לא לבנות עליו להרכב.

מכבי חייבת קשר אחורי נוסף מצידי שיהיה ישראלי/זר/ ממאדים.

בלם נוסף אחד לפחות. חלוץ זר/ישראלי/כוכב נוגה.

ואת דוד רביבו, קחו בחשבון שבוזגלו פצוע עד נובמבר.

שטראובר, גפני, טומאסיץ, בלם, שפונגין, ייני, קשר אחורי ,רביבו, בוזגלו (ישראלביץ/כחלון/דור מלול עד שיחזור מהפציעה), יבוריאן וחלוץ נוסף... לא יכול לראות את אבידור המסכן הזה...

הדברים היחידים שאני מצטער עליהם עד עכשיו זה שבונים על טומאסיץ וזה שרודי לא נשאר...

דוד רביבו הזה בלוף, צריך להגיד את האמת. נתן אולי חצי עונה טובה, לפני שנה, ואחרי זה שוב פעם נחלש. לפני זה לא עשה שום דבר מיוחד, גם בעונה שהם נשארו בליגה, זה היה בזכות מקרייב ואוחיון שהגיעו באמצע העונה.

שחקן כל כך בינוני, לא צריך לקנות את המסע יחסי ציבור הזה שעושים לו בתקשורת.

חוץ מזה, אסור לשחרר את טומסיץ' לדעתי, השתפר מאד בחצי השני של העונה ועם בלם טוב לידו הוא יכול להיות אפילו טוב יותר.

בידיוק

שחקן של קבוצות קטנות.

הבלוף של הליגה.

שטראובר, גפני, טומאסיץ, בלם, שפונגין, ייני, קשר אחורי ,רביבו, בוזגלו (ישראלביץ/כחלון/דור מלול עד שיחזור מהפציעה), יבוריאן וחלוץ נוסף... לא יכול לראות את אבידור המסכן הזה...

מה הבעיה עם אבידור?

http://www.one.co.il/Article/142102.html

"הורבאט, פרוחננקובס, אדו, אלון מזרחי, אמבמבה, עזרן, דוארטה, יבוריאן. מה המשותף? כולם הגיעו כסקוררים אדירים למכבי ת"א וכשלו. שיני שום ננגסו, גרגרי מלח פוזרו, מאמנים התחלפו אך גשם השערים עדיין לא הגיע לקרית שלום"

"למרות המשבר הכלכלי ולמרות העונה הלא מוצלחת באנדרסטייטמנט, הצהובים החליטו גם הפעם להמר על חלוץ ולהביא את הרכש הנוצץ ביותר שלהם עד כה, יובל אבידור"

"כמו שכבר אמרנו במכבי ת"א הנוכחית, נטולת הציפיות, יובל אבידור אמור להיות שחקן משמעותי. אז נכון, ההיסטוריה הוכיחה כי המועדון הצהוב הוא כנראה בית הקברות הגדול ביותר בעולם לחלוצים. אבל בשנה מחלוצים אחרים, בילד הזה יש משהו מיוחד.

אז גם אם לפעמים, האוהדים בבלומפילד יתפסו את הראש לאחר עוד החמצה, הם לפחות יידעו שהוא עובד קשה ועושה הכול בשביל להצליח ובימים כאלה, גם זה מספיק עבור האוהדים בצהוב"

"

לפי ספורט5 הגשנו הצעה רישמית להשאיל את פרנסמן... לדעתי פביצביץ יותר טוב.

לדעתך! תן לצוות המקצועי להחליט. חחח בכלל ראית את פביצביץ'?

כנראה שטראובר נתן מילה לגבי פרנסמן. אני לא סגור לגביו, ראיתי אותו נגד גאלטסראיי והוא היה חלש בהרכב 2 הבלמים.

עונה שעברה הוא שיחק בנתניה עם 2 בלמים לידו.

חסר לי עוד 2 שחקנים רעים בהרכב.

כנראה שטראובר נתן מילה לגבי פרנסמן. אני לא סגור לגביו, ראיתי אותו נגד גאלטסראיי והוא היה חלש בהרכב 2 הבלמים.

עונה שעברה הוא שיחק בנתניה עם 2 בלמים לידו.

חסר לי עוד 2 שחקנים רעים בהרכב.

אני מקווה שנמני לא רוצה את פרנסמן לקישור.

איך שלא יהיה, הרקורד של המונטנגרי הזה נשמע מרשים יותר משל פרנסמן. ביחד עם קשר ברמה אפשר לסגור את הסגל.

בהתקפה דווקא לא הייתי מביא אף שחקן, מאיוקה יכול להיות מעולה מהספסל וחלוץ העתיד, אלא אם הפוקו הזה טוב וזול.

קילרים אתה מתכוון.

אכן, רק שלא יסתנוורו שם מהיכולת (מחצית שנייה מול סכנין לא היה לנו אמצע) וישכנעו את גולדהאר לשחרר את הכסף ולהנחית פה 2-3 זרים. אם נפגע בזר-שתיים יש סיכוי שנתחיל להריח צמרת.

קשר אחורי זאת כרגע העמדה הכי חשובה, חלוץ נראה מיותר מאוד כרגע.

אני לא סגור כל כך לגבי אבידור וכבר ביצעתי התערבות אם יעבור את ה10 שערים העונה או לא :whistling:

אבל כן יכול להיות שאם הוא יפתיע ומאיוקה ייתן את שלו (מרשים למדי בכל המשחקים שעלה כמחליף) אז 2 קשרי אמצע ובלם זה האידיאל.

קשר אחורי זאת כרגע העמדה הכי חשובה, חלוץ נראה מיותר מאוד כרגע.

יותר בכיוון של 2 קשרים אחוריים זרים(אולי 1 זר+אלמוג כהן במקום רביבו). אחד להרכב ועוד אחד לגיבוי מהספסל . ייני חייב להיות בהרכב, ישראלביץ' קטן מדי מכדי לשחק קשר אחורי, ושבחון פשוט גרוע, למרות השער שכבש.

פרנסמן מכיר את שטראובר, זה יתרון לא קטן, וגם יקל על ההתאקלמות שלו במשחק ההגנה.

סה"כ הוא שחקן ליגה לא רע, הימור יחסית בטוח לעומת המונטונגרי, שאומנם בא עם רקורד נהדר, אבל שוב, כל זר שמגיע מחוץ לליגה הוא סוג של הימור.

לא אצטער אם פרסנמן יהיה הבלם שלנו.

מתבשל: אסוס ו-400 אלף שקל תמורת דוד רביבו,

מכבי ת"א ומ.ס. אשדוד עשויות לסכם על עסקה במסגרתה יעבור דוד רביבו לקרית-שלום בעוד ג'ונתן אסוס יעשה את הדרך ההפוכה.

במקרה כזה אמורים הצהובים לשלם לאשדוד סכום של כ-400 אלף שקל כנגד התחייבות של אשדוד לשאת בחוזה של הקשר הצרפתי במכבי ת"א. כל המהלך מותנה בכך שהצעה חדשה שקיבלה מכבי ת"א מהקבוצה היוונית פנת'רקיקוס לא תבשיל לעסקה.

ראשי מכבי ת"א יצרו קשר בסוף השבוע עם נשיא מכבי נתניה, גיל לב, וביקשו לשאול את ביבאן פרנסמן, עם אופציה לרכוש אותו בסיום

העונה.

NRG