Jump to content

קייץ2009 - נושא מועמדים מרוכז למכבי

הצבר

Recommended Posts

אני נוטה להסכים עם הבחור.

בשנה שבה מכבי בונה את עצמה מחדש לאט ובצניעות רבה, עדיף להביא שחקן ברמה נמוכה יותר אבל שיכול להשתלב בצורה טובה לא פחות, יוחתם וישאר למספר שנים בקבוצה. קבוצה כל כך לא יציבה, שמועדת לפורענות בכל דבר קטן לא צריכה כל עונה לעבור טלטלות מבחינת סגלה ובטח ובטח בהגנה.

רוב הסיכויים שאם מכבי לא יכולה לרכוש אותו כרגע, גם לא תוכל לרכוש אותו בעונה הבאה וכך עוד פעם חיפושים, עוד פעם התאמה עוד פעם התאקלמות. חבל.

חוץ מזה זה טעות לדעתי להביא בלם זר הרי אתם יודעים שהוא ישחק לצד טומסאיץ' ולא במקום טומסאיץ' כן?

זאת אומרת שז'אן מחוץ להרכב, ומטומסאיץ' אני לא תופס, אם הוא בא אז שיבוא במקום טומסאיץ' אבל אין מצב שזה יהיה לצערי..

איזה שטויות, אם זה שחקן ותיק שיכול לייצב את ההגנה (לפחות עד שליאור ז'אן יוכל) אז מה יכול להיות רע בלהביא אותו לשנה?

ברור שזה פחות טוב בגלל שלא יהיה המשכיות וכ"ו

אבל בחיאת :|

איזה שטויות, אם זה שחקן ותיק שיכול לייצב את ההגנה (לפחות עד שליאור ז'אן יוכל) אז מה יכול להיות רע בלהביא אותו לשנה?

ברור שזה פחות טוב בגלל שלא יהיה המשכיות וכ"ו

אבל בחיאת :|

ואיך ז'אן יעשה את זה אם אתה לא נותן לו לשחק? חוץ מזה שהוא ברמה סבירה למדי בשביל לפתוח בקבוצה בליגת העל.

תבינו כבר, אנחנו קבוצה בינונית ואנחנו צריכים להתנהג ככה. קודם כל בונים על הישראלים שיכולים להוות אצלך שלד. ז'אן, שפונגין, גפני כל אלו ועוד שחקנים שיכולים לפתוח אז אין שום שאלה לגביהם והם צריכים לפתוח. בעמדות שבהם יש ספק האם השחקן באמת מתאים בשלב הזה רק אז להביא זר.

דבר ראשון יש דבר שנקרא רוטציות.

דבר שני, אין לנו גם קשר אחורי נכון להיום. יכול מאוד להיות שז'אן ישחק עם הזר החדש במרכז ההגנה וטומסיץ' ישחק בקישור האחורי

ואז ז'אן יוכל ללמוד מהנסיון (והמנהיגות? החזקת הגנה? אם יש..) של הזר ולקבל איכויות חשובות שבעזרתן בשנה הבאה הוא יוכל לייצב לנו את ההגנה

(הכל תאורטית אם הזר החדש באמת טוב ובא להחזיק תהגנה ולהשרות ביטחון וכ"ו וכ"ו) כי עם עונה טובה של ז'אן איתו שגם יקבל ביטחון וגם את הנסיון הדרוש הוא יכול להיות שחקן המפתח בהגנה לשנים הבאות.

ככה אני רואה את זה..

קודם כל לתת עונה טובה ויציבה, בלי מאבקי תחתית. מזה משנה מי מביאים, אם הוא יעלה את הרמה של הקבוצה, אז ברוך הבא...

נמאס כבר לראות את הקבוצה הזאת מסתובבת ליד הקו האדום בטבלה...

וואלה מעדיף שלא יבוא אם הוא בא בהשאלה, שונא שחקנים שבאים בהשאלה.

או שהוא בא וחותם במועדון או שלא יבוא.

אתה יודע, יש דבר כזה שנקרא אופציה לרכישה.

אני רק מקווה שלא ידלגו עליה, וחוץ מזה - אם הוא הולך לייצב את ההגנה של מכבי וירשים, אני די בטוח שבעונה הבאה הם ייאבקו עליו על מנת לרכוש אותו.

זגורי שוחרר מחיפה, עשוי לעבור למכבי ת"א

הקשר הצעיר שוחח עם אלישע לוי, שהבהיר כי הקבוצה לא תעמוד בדרכו. בחיפה מבינים כי סביר שזגורי יבקש לשחק תחת אבי נמני, הנחשב לפטרונו ובימים הקרובים ייפגשו השחקן ונציגו כדי לדון בעניין

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/923/746.html

מישהו יודע עליו פרטים?

יש פוטנציאל?

זגורי שוחרר מחיפה, עשוי לעבור למכבי ת"א

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/923/746.html

מישהו יודע עליו פרטים?

יש פוטנציאל?

תסתכל בתגובות למעלה/עמודים קודמים,דיברו עליו כבר...

אמנם טלספורט אבל חייב לעלות לדיון...

http://www.telesport.co.il/CodeNew1024/article.aspx?id=20186

בלעדי: אחרי פציעתו הקשה של יניב עזרן שככל הנראה וכבר לא יחזור למגרשים העונה, במכבי תל אביב בודקים את אפשרות צירופו של חלוץ האדומים, ליאור אסולין

בכיף לוקח את אסולין. זה חלוץ מצויין שהשכל יושב במקום ושהוא בכושר.

במיוחד שעזרן נפצע, וחסר חלוץ ישראלי בספסל, בכלום כסף (לא בטוח כאן), למה לא?

בכיף לוקח את אסולין. זה חלוץ מצויין שהשכל יושב במקום ושהוא בכושר.

במיוחד שעזרן נפצע, וחסר חלוץ ישראלי בספסל, בכלום כסף (לא בטוח כאן), למה לא?

הפועל ת"א תשמח להפטר מהחוזה של אסולין, אם לא תבוא קבוצה ותיקח את החוזה שלו, היא תצטרך לשלם את ההפרש.

רוב הקבוצות שהציעו לו כנראה רוצות שהיא תשלם את ההפרש, במכבי יכול להיות סיטואציה שהוא יוותר על חלק מהחוזה ככה שזה ישתלם להם בסופו של דבר.

הפועל ת"א תשמח להפטר מהחוזה של אסולין, אם לא תבוא קבוצה ותיקח את החוזה שלו, היא תצטרך לשלם את ההפרש.

רוב הקבוצות שהציעו לו כנראה רוצות שהיא תשלם את ההפרש, במכבי יכול להיות סיטואציה שהוא יוותר על חלק מהחוזה ככה שזה ישתלם להם בסופו של דבר.

מדויק.

גם אם אסולין בא ב0 ש"ח, והוא מביא איתו בטוח 20 שערים בעונה, אני לא מחתים אותו בחיים. יש דברים שהם מעבר לכדורגל.

אז בוא אני אגיד לך כזה דבר, אם אסולין בא ב100 אלף, והוא נותן 10 שערים בעונה, אני מחתים אותו, כי במכבי כל חלוץ מבקיע בשנים האחרונות נכון? לדעתי התגובה שלך יכולה להכנס להיכל התהילה של התגובות הכי לא חכמות אי פעם בפורום הזה!

גם אם אסולין בא ב0 ש"ח, והוא מביא איתו בטוח 20 שערים בעונה, אני לא מחתים אותו בחיים. יש דברים שהם מעבר לכדורגל.

אני הייתי מביא אותו ב-100 אלף ושיביא לי 15 שערים בעונה.

שיבוא וואלה כוס עמק אני עדיין זוכר תימים שהייתי רץ בגינה בועט בין 2 כיסאות וצועק גוללללללללללללל ליאור אסולין !! 1-0 למכבי הרצליה ;) :)

ליאור אסולין במכבי הרצליה :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

אחח איזה ימים DD:

:please: