Jump to content

בזמן שכולנו מדברים כאן כדי לזכור...

c.a.b.j

Recommended Posts

שמפנים יהודים מהבתים שלהם ואף אחד לא מדבר על זה

ליילה טוב

מקווה שמחר נתעורר באמת

נו איפה השמאלני הראשון שיבוא ויגיד זאת בנייה לא חוקית? אני רק מחכה לתגובה כזאת.

חצי מהבתים של הערבושים הבני זונות ימח שמו של מוחמד הטיפוס איכס הזה הם בנייה לא חוקית,יאלה תפנו גם אותם,מדינה של שרמוטות כלבות של ארה"ב.

זה בניה לא חוקית!

מתנחלים חצפוים עוברים על חוקי מדינת ישראל! צריך לשים אותם בבית הכלא!

מי נותן להם זכות לבנות בתים על אדמה כבושה של ערבים מסכנים שרק רוצים לקטוף את הזיתים שלהם ולחלוב את עיזה העז בשקט!

מדינת אפרטהיד!

ואיפה כל אלה שבזמן הבחירות אמרו לחזק את נתניהו ולא להצביע למפלגה קטנה.

הנה ביבי שלכם.

אז מה היה עדיף? להצביא לאיחוד ולקבל אותו חזק יותר אבל באופוזיציה?

אם לא היו מצביעים לביבי הייתה מקבל ממשלת שמאל מוזרה ביחד עם ליברמן ככל הנראה.

ואיפה כל אלה שבזמן הבחירות אמרו לחזק את נתניהו ולא להצביע למפלגה קטנה.

הנה ביבי שלכם.

אל תגידו שלא ידעתם

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic...נהיג+הימין+שלכם

בלי ארה"ב כבר ממזמן לא אני ולא אתה היינו פה

מה אתה אומר יש לך חדשות בשבילך אנחנו חיים פה בגלל עצמנו ולא בגלל ארצות הברית ארצות הברית לא שפכו פה דם...נכון הם עזרו לנו בנשק וכלכלית אבל הם קיבלו בחזרה טכנולוגיה צבאית הכי מפותחת בעולם....

האמריקאים לא סתם שופכים כסף....תראה עכשיו איך הם מתקפלים מול איראן ומול קוריאה...

ולגבי הפינוים כל המדינה הזאת זה זבל אחד גדול כל אחד דואג לכסא שלו.

• מנהלים ראשיים
מה אתה אומר יש לך חדשות בשבילך אנחנו חיים פה בגלל עצמנו ולא בגלל ארצות הברית ארצות הברית לא שפכו פה דם...נכון הם עזרו לנו בנשק וכלכלית אבל הם קיבלו בחזרה טכנולוגיה צבאית הכי מפותחת בעולם....

האמריקאים לא סתם שופכים כסף....תראה עכשיו איך הם מתקפלים מול איראן ומול קוריאה...

ולגבי הפינוים כל המדינה הזאת זה זבל אחד גדול כל אחד דואג לכסא שלו.

דווקא בוא כן צודק, בלי ארצות הברית לא היינו פה.

סתם ככה שאלה, תמימה לגמרי.

מי מהאנשים בפורום עושה מילואים כלוחם?

אני

הוא צודק

בלי ארצות הברית ממזמן המדינה הייתה קורסת

אנחנו חיים כמו שאנחנו חיים בגלל המיליארדים שזורמים מארצות הברית

ארצות הברית היא הסיבה היחידה שכל העולם ואשתו לא עושה עלינו חרם במימדים גדולים (כמו שעושים לאירן) ודברים מהסוג הזה

בגלל ארצות הברית מדינות ערב מפחדות לתקוף אותנו כי הם יודעים שיש לנו גב

ובגלל כל הדברים האלה אנחנו חייבים להתקפל עם הזיין בין הרגליים ולעשות מה שהם אומרים לנו כמו ילדים טובים..אין מה לעשות...

ביבי לא ביבי, הוא לא יכול לעשות מה שבא לו.

תצאו מהסרט שלכם שאם היה מישהו ימני קיצוני בראש אז זה לא היה קורה.

בלי ארצות הברית אולי לא היינו פה, אבל גם הם לא היו מה שהם היום בלעדינו.

מזרח תיכון ערבי חזק ולא בטוח שהעולם היה שורד בכלל.

וביבי? הבנאדם לא מנהיג את העולם והוא מבין שאסור לו כרגע להתמקד בעניין ההתנחלויות אלה להפנות את העיניים לכיוון אירן וסוריה, ביחד עם זאת הוא ראש ממשלה ואנחנו לא ולכן מחובתו למצוא פיתרון שלא כולל פינוי יהודים מבתיהם, פשוט אסור לפנות יהודים כי ככה אמרה ארה"ב. מה גם שאי אפשר כל הזמן רק לתת לתת ולא לקבל כלום. מהניסיון שלנו כל המחוות האלה לא נותנות לנו כלום.

אגב, הבדואים בדרום בונים ע"פ החוק?

חדשות מרעישות: אנחנו לא מעצמה! אנחנו מדינה קטנה במזרח התיכון.

אנחנו תלויים תלות כמעט מוחלטת ברצון הטוב של האמריקאים. מדינת ישראל לא יכולה להתקיים שבוע אחד ברגע שארה"ב מחליטה לסגור את הברז. מה זה אומר לסגור את הברז ? למשל, הקפאת תזרים המזומנים הקבוע שמגיע למיליארדי דולרים בשנה (לא באמת חשבתם שבאמצעות ייצוא פרי הדר ופרחים לאירופה ישראל מקיימת את עצמה, נכון ?), או למשל הקפאה של חלקי חילוף למסוקי האפאצ'י האמריקאים. או למשל הקפאת העזרה במילוי מחסני התחמושת (כן, גם את זה האמריקאים עושים. סקופ!)

ואני אפילו לא מתחיל לדבר על התלות הכלכלית של המשק...

ולמה אני רושם את כל זה ?

כדי שאולי תחדור לכם לגולגולת טיפת הבנה מינימלית של המציאות! ביבי, גם אם בסתר ליבו היה חושב כמו הימין הקיצוני ביותר, לא היה יכול לפעול בניגוד מוחלט לדעת הממשל בארה"ב. אין מה לעשות, להיות ראש ממשלה זה ג'וב קצת יותר קשה מאשר ראש אופוזיציה. פתאום אתה כבר לא יכול להשתלח במי שרוצה לפנות צריף הזוי. אלו לא חוקי המשחק! האמת ? עדיף היה לכולנו אם ביבי היה אומר להם 'כן כן, אפנה מאחזים/אעצור את הבניה', וממשיך לבנות בגושי ההתנחלויות. אבל מישהו כבר עשה את זה. קראתם לו... 'שמאלמרט'.

אז נכון, זה מרגיז ומתסכל שהאמריקאים מכתיבים לנו את סדר היום, אבל מנסים לחיות עם זה. וכן, עדיף להקריב מאחזים תמורת גושי התנחלויות מאשר לאבד הכל, לא ? תפסיקו לחשוב במונחים של שחור ולבן!

אם יודעים מה, נזרום. נפיל את ביבי. מה הלאה ? יש אלטרנטיבה ?

תרצו או לא, יש קטע כזה שאומר שמנהיג המפלגה הגדולה ביותר (או זה בעל מספר ההמלצות לנשיא וכו'...), הוא זה שמרכיב את הממשלה. מן פטנט כזה...

בואו נבדוק מי יכול לבוא במקומו: לבני ? אה, אופס, גם היא תפנה מאחזים... ברק או כל מנהיג אחר של העבודה ? גם יקשיב לאמריקאים...

כצ'לה ? מצטער, אבל הוא לעולם לא ינהיג את המפלגה השלטת, פשוט כי הוא מייצג ציבור של 4 מנדטים - שלושה אחוז מקולות הבוחרים בלבד...

וגם אם כן ינהיג אותה, לא יוכל להקים ממשלה כי הרוב המוחלט ומכריע של המפלגות לא יהיה מוכן לשבת איתו.

ואתם יודעים מה, גם הוא כראש ממשלת ישראל היה מתקפל מול לחץ אמריקאי. כל הזין לנו.

אז מה קבענו, מפילים את ביבי ?

חדשות מרעישות: אנחנו לא מעצמה! אנחנו מדינה קטנה במזרח התיכון.

ולמה אני רושם את כל זה ?

כדי שאולי תחדור לכם לגולגולת טיפת הבנה מינימלית של המציאות! ביבי, גם אם בסתר ליבו היה חושב כמו הימין הקיצוני ביותר, לא היה יכול לפעול בניגוד מוחלט לדעת הממשל בארה"ב.

אם ביבי יהרוס את הבנייה הלא חוקית של יימ שמם בצפון גם אובמה יסגור לנו את הברז? אה אז זה גם קצת בא ממנו ומחוסר האומץ שלו להתמודד עם סיטואציה יחסית קלה בשביל להתמודד עם סיטואציה עוד יותר קלה

מעניין שלפני שחילוקו את ארץ ישראל באו"ם ורצו לתת לערבים 70% מהשטח (שגם אותו הם לא הסכימו לקבל והפסידו למעטים מהם והיום בוכים נכבה נכבה אפסים) אז בן גוריון (לא בדיוק מנהיג הימין) לא הסכים שיוותרו על אף שעל והמנטליות הייתה בוא נעלה על כל הר ונתקע שם דגל כי אז נקבע עובדות בשטח ויהיה קשה לשנות את המצב. מעניין שאז זה היה פרגמטיות והיום זה נקרא להיות הזוי, אני מניח שזה קשור לעובדה שאז לא היינו תלויים בארה"ב כלכלית טיפ טיפה יותר מהיום, לא?

רונן אתה ימני אל תתן לזיוני שכל של השמאל התבוסתן לשכנע אותך, אין בהם דבר ולא חצי דבר מלבד גישה גלותית ומתרפסת שהם כנראה לעולם לא יפרדו ממנה.

רוצים לפנות מאחזים לא חוקיים?

יאלה בכבוד,תעשו את זה בכל הארץ,ולא רק לצד אחד של המפה.

הרי התירוץ זה שאלה מבנים לא חוקים נכון? אז ביבי בנאדם עם שכל יבוא ויגיד לחוסיין אובמה אני יפנה בתים שהם לא חוקים אבל אני גם מפנה גם של ערבים.

למרות שאני בכלל נגד מוחלט לפנות כל מאחז שהוא באשר הוא,אבל אם כבר מפנים אז שיעשו את זה לשני הצדדים ולא רק לצד אחד,שרמוטות.

תודה, כל פעם שאני נתקע באיזה חור בטיזאנאמו של איזה התנחלות אני חושב על זה

אדון בועז היקר.

אני אמנם לא עושה מילואים כלוחם, לא כי אני לא רוצה או רציתי, אלא כי לא איפשרו לי, אותם מתנחלים שמפנים עשו ועושים למדינה מה שהרבה אנשים לא עושים.

אני מזמין כל אחד ממכם לישיבת ההסדר , או בכלל ישיבה של הציבור הדתית לאומי הקרובה לביתו ולראות בעיניים איך חבר'ה שנקרעים כל פעם מחדש שמקבלים צו מילואים בין הצורך הכי בסיסי שיש להם להגן על המדינה הכלכך אהובה, לבין המעשים המפחידים וההזויים שהמדינה שלנו עושה.

ובקשר לארה"ב...

תגידו, אתם באמת חושבים שהם אוהבים אותנו כי יש לנו פרצוף יפה?

יש להם מספיק יהודים וישראלים שם שמחזיקים במעמדים מאוד בכירים, ותאמינו לי שאף נשיא לא ימהר לנתק את הקשר עם ישראל, אולי צריך לפעמים לבוא לקראתם קצת, אבל להגיד אמן על כל מילה שלהם?

ולכל אותם החכמים ששאלו איפה היינו בלי ארה"ב, אנא פתחו ספרי היסטוריה, ותלמדו על ההיסטוריה של העם היהודי, היו אמפריות גדולות וחזקות מארה"ב שקמו ונפלו במהלך אלפי השנים בהם העם שלכם קיים, ותמיד עם ישראל המשיך להתקיים וכך ב"ה יהיה עד אחרית הימים.

איך מרדכי אמר לאסתר " כי אם החרש תחרישי בעת הזאת - ר?ו?ח והצלה יעמ?ד ליהודים ממקום אחר, ואת ובית אביך תאבדו" זה מה שארה"ב וכל העולם צריכים להבין, הם בסך הכל צינור של שפע שיגיע אלינו בלאו הכי, מי שרוצה לזכות ולהביא אותו אלינו זכה, ומי שלא , לא עושה טובה, הוא ימחק ויפול והישוע תבוא ממקום אחר.

עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה

לא מדרך ארוכה ולא משום דבר אחר.

זה ידוע שהרוב המוחלט של הבתים הערבים נבנו בבניה לא חוקית

אפשר פשוט לנסוע לצפון לוואדי ערא ורואים שם את הווילות הענקיות שהם בונים שם בגרושים כדי להבין מה הולך שם ושזה לא חוקי

אבל מה? הממשלה שלנו מפחדת לפנות בתים שנבנו בבניה לא חוקית של ערבים כי היא לא רוצה ליצור מתיחות עם הערבים בוואדי ערא

"""""""ערביי ישראל""""""

זה ידוע שהרוב המוחלט של הבתים הערבים נבנו בבניה לא חוקית

אפשר פשוט לנסוע לצפון לוואדי ערא ורואים שם את הווילות הענקיות שהם בונים שם בגרושים כדי להבין מה הולך שם ושזה לא חוקי

אבל מה? הממשלה שלנו מפחדת לפנות בתים שנבנו בבניה לא חוקית של ערבים כי היא לא רוצה ליצור מתיחות עם הערבים בוואדי ערא

"""""""ערביי ישראל""""""

הכל פה הפוך במדינה הזאת.

בקרוב אנחנו ניהיה צריכים הפלייה מתקנת כדי לתקן את האפלייה המתקנת.

זה בדיוק הסיבה שלא עולים ליציע של סכנין ונותנים לקניבלים האלה לעשות מה שהם רוצים.

זו בדיוק הסיבה שהם גונבים, אונסים, רוצחים, מוכרים סמים, והמדינה עוצמת עיינים.

להם הכל מותר.

הכל פה הפוך במדינה הזאת.

בקרוב אנחנו ניהיה צריכים הפלייה מתקנת כדי לתקן את האפלייה המתקנת.

זה בדיוק הסיבה שלא עולים ליציע של סכנין ונותנים לקניבלים האלה לעשות מה שהם רוצים.

זו בדיוק הסיבה שהם גונבים, אונסים, רוצחים, מוכרים סמים, והמדינה עוצמת עיינים.

להם הכל מותר.

העיקר שהערבים ירגישו בבית.