Jump to content

הקהל של הפועל - אוהדי הצלחות

Recommended Posts

האינסטינקט נטול האידאה או הנאמן לדגלו?

כלום לא מובן.

זה אינסטינקט העדר שפועל בקרב קבוצה שמתעקשת שפועלת נגד אינסטינקט העדר.

ובגלל זה נוצר מצב שיש קהל גדול יחסית של אנשים שחושבים אותו דבר, ובמקרה מרוכזים באותו מקום. או שזה לא במקרה, זה כי זה מה שהם חונכו אליו בהפועל, ולא מחנכים אליו במקומות אחרים, מה שנוגד כידוע לחלוטין את אינסטינקט העדר.

כל הקטע הזה של "אנחנו שונים כי אנחנו חושבים X" הוא אחת האירוניות המטורפות בכדורגל.

מזכיר את הפרק בסאות' פארק - כדי להיות נונקונפורמיסט כל מה שאתה צריך לעשות זה להצטרף לילדים הנונקונפורמיסטים ולהתלבש כמוהם.

האנשים היחידים שיכולים להגיד בקהל של הפועל שהם נונקונפורמיסטים מבחינת איך שהם מתנהגים במגרש זה אלה שמתנהגים בניגוד לדפוס בקהל של הפועל. כל השאר נאמנים יותר למעגל הקרוב מאשר למעגל החיצוני יותר - עדר כבר אמרתי?

סיבכת אותי יותר.

עזוב אותך עומר. כל המלחמה הזאת של הקהל הטוב בארץ זה כל כך כיתה ג'.

תן להם למצוץ לעצמם, בסוף זה ישפריץ להם לתוך הגרון.

לילה טוב.

מספיק להבין שבדרבי האחרון, כשהם באמת רצים לאליפות אחרי 10 שנים, דרבי חשוב מאין כמוהו, סוף סוף הם הצליחו לאכלס גם את יציע 13. כלומר, הם מסוגלים להביא לבלומפילד 11,000 אוהדים. אבל למה לעזאזל זה לא קרה באף דרבי שאני זוכר בשנים האחרונות ?! איך בכל דרבי חוץ (על דרבי בית אין מה לדבר בכלל) אנחנו ממלאים כמעט לגמרי את 13 ?

ובלי שום קשר למה שכתוב לעיל, זה רק אני או שאוזניי שמעו שריקות בוז לאחר שברק בדש כמעט ושם צמד ? האם זה יכול להיות ? הקהל הנאור \ אינטיליגנט \ תומך \ נלהב וכו', שרק בוז לקבוצתו, בעונה הכי טובה של הפועל ב 10 השנים האחרונות ? העיקר אחרי דרבי הם מוחאים כפיים בלי שום קשר לתוצאה. אוהדי הצלחות צבועים, טוב נו, אני שמח שהם כאלה.

רק אני לא הבנתי מה טוב בלשיר "תנו לנו עוד, אנחנו לא נפסיק לרקוד"? אם אתם רוצים לרקוד ולא אכפת לכם מהמתרחש במגרש, חבל על הכסף המיותר...

סיבכת אותי יותר.

עזוב אותך עומר. כל המלחמה הזאת של הקהל הטוב בארץ זה כל כך כיתה ג'.

תן להם למצוץ לעצמם, בסוף זה ישפריץ להם לתוך הגרון.

לילה טוב.

האמת שזאת לא בעיה בקהל של הפועל, זה בעיה של חוסר ברציונל ובמודעות עצמית בחברה האנושית.

הלוואי שזה היה רק אצלם, העולם הזה היה מקום הרבה יותר טוב...

רק אני לא הבנתי מה טוב בלשיר "תנו לנו עוד, אנחנו לא נפסיק לרקוד"? אם אתם רוצים לרקוד ולא אכפת לכם מהמתרחש במגרש, חבל על הכסף המיותר...

אתה לא יכול לבוא ככה בטענות ל-1500 איש הנאמנים לדלגם.

מילא זה היה רק 20 ילדים נטולי אידאה, במחצית כששקט.

:flowers:

האמת שזה לא אשמת אוהדי הפועל שהם חושבים שהם הקהל הכי טוב בארץ,התקשורת בארץ העניקה להם את "התואר" השקרי הזה.

ואיך אפשר לזלזל באידיאולגיה שלהם? כמו שהשלט המפורסם אומר "לא מייצגים את ישראל ,מייצגים את הפועל",ממש קטלוניה ב,הממשלה בדרך להכיר במדינת הפועל .

קודם כל היו 4 וחצי בערך אבל מזה משנה

חשבת באמת יש להם קהל כמו למכבי? אין ולא יהיה מכבי כפול 5 מבכל השאר רק ביתר יכולה להתקרב

אבל תכלס מכבי גמרו תעונה בליגה מחזור 7 מה חשבתם 26 מחזורים אחר כך כבר לא יבואו?<

תזכיר לי מה קרה במשחק נגד בני יהודה שהפסדתם 3-0 ? אם אני זוכר טוב בערך דקה 70-80 חצי משער 5 היה ריק..אתם רק פוזות שמנסים להרשים במשחקים גדולים.

לכל אלה שבאים להגיד "דיי נו"

רק תסתכלו בעיתון ותראו שלמרות העונה הזאת ממוצע הקהל הכי גבוה שמגיע למשחקים זה שלנו

כל אוהדי הפועל,חיפה,ביתר תלמדו!

לכל אלה שבאים להגיד "דיי נו"

רק תסתכלו בעיתון ותראו שלמרות העונה הזאת ממוצע הקהל הכי גבוה שמגיע למשחקים זה שלנו

כל אוהדי הפועל,חיפה,ביתר תלמדו!

ממוצע מדהים

ושוב, יש צורך להראות תמונות מפ"ת, סכנין ואשדוד?

זה שמכרתם הרבה מנויים הודות לאיזה קנדי ששם 70 מיולון שקל בשביל להחתים איזה גמד וחלוץ שביקש ים כסף זו הסיבה לממוצע הגדול.

OMER וגולם אתם ממש מצחיקים.

מה שמבדיל אותנו משאר הקהלים היא הקבוצה נטו מול גורמים מסביב(נמני נחשב לאחד כזה, כן) אנחנו בחיים לא נתחיל מחאה באמצע עונה בגלל כל נושא שהוא

ועכשיו תישאל שוב השאלה למה אף פעם אין אצלכם מחאות כשכן הולך, למה חיכיתם לעונה של אחרי האליפות כדי להתחיל במחאה(מחירי הכרטיסים והתנאים מול ההנהלה היו זהים)?

אולי כי נמני עזב? לא אין מצב

ממוצע מדהים

זה שמכרתם הרבה מנויים הודות לאיזה קנדי ששם 70 מיולון שקל בשביל להחתים איזה גמד וחלוץ שביקש ים כסף זו הסיבה לממוצע הגדול.

מה שמבדיל אותנו משאר הקהלים היא הקבוצה נטו מול גורמים מסביב(נמני נחשב לאחד כזה, כן) אנחנו בחיים לא נתחיל מחאה באמצע עונה בגלל כל נושא שהוא

ועכשיו תישאל שוב השאלה למה אף פעם אין אצלכם מחאות כשכן הולך, למה חיכיתם לעונה של אחרי האליפות כדי להתחיל במחאה(מחירי הכרטיסים והתנאים מול ההנהלה היו זהים)?

אני יכול לענות לך על כל מה שרשמת.

השאלה אם אתה רוצה שאני יענה משהו שיעשה לך טוב,

או את האמת..

ממוצע מדהים

אתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, אה?

אתם כאלה מדהימים ובעלי השפעה שאת קבוצת הכדורסל העלובה שלכם לא הצלחתם להציל מאדם אחד..מדהים ממש.

אתם כאלה מדהימים ובעלי השפעה שאת קבוצת הכדורסל העלובה שלכם לא הצלחתם להציל מאדם אחד..מדהים ממש.

תאמין לי, הפכתי להיות מעריץ שלך

לפי תפיסת העולם שלי אוהדי מכבי חיפה בלי קשר לכדורגל/כדורסל,

הם אוסף של ילדים ובני נוער מהכרמל,מהקריות או מה שזה לא יה'יה שבאים לפרוק מתחים ולשיר כולם לקפוץ או מה שבא לכם,(שאמרו וואלה מתאים לי..)

חבורת ילדים שבחי'ים לא יאהבו את "הקבוצה שלהם" באמת. הם ילדים שכמו כל ילד מושפע "ממובילת הטבלה" ובאותו הזמנים חיפה הייתה הקבוצה הטובה בארץ, שאמרו וואלה זאת הקבוצה שלי והתחילו להגיע למשחקים ולבסוף נתקעו איתה.

סתם אנשים שמעניין אותם רק מי שר חזק יותר ומה הטלויזיה מצלמת. אז תעשו לי טובה יש בחיפה לא יותר מ400-500 אוהדי מכבי חיפה באמת, מעיר הפועלים! הקבוצה האמיתית ולא מה שמנסים למכור לנו עכשיו.

מכבי חיפה כמועדון שמתיימר להיות "מכבי", לעולם לא יה'יה רבע מאיתנו. אז תעשו טובה ותחזרו לחורים שלכם..

קודם כל תודה על המחמאה. בעיקרון אני חושב שאני יותר מצחיק מעומר אבל זה סתם בכלל שאני מכביסט שחושב שהוא הכי טוב בהכל.

אתה טוען שלעולם לא תצאו למחאה באמצע העונה? יש לי תחושה שיום אחד אתה תחזור בך.

כשתגיעו לצורך במחאה אתם תצאו אליה באמצע העונה אחרת לא תהיה למחאה הזאת שום השפעה.

אתם מפתחים לעצמכם אג'נדה שיום אחד תפגע בכם תוך כדי הנסיון להגן עליה.

הנסיון הזה לשכנע אותנו שהמחאה יצאה לדרך בגלל נמני ורק בגללו היא מגוחכת. אני יודע את האמת ולא רואה שום צורך לשכנע אותך אחרת.

אבל באמת שלא מפתיעה אותי המהירות שבה אתה עובר מנושא לנושא... אני מעריך שהסעיף הבא שלך כולל בתוכו את השיר של פישונט.

אני לא נוהג להגיב פה אלא רק לקרוא, הנושאים פה על הפועל פשוט יצאו מכל החורים, הגיעו לבלומפילד 4 וחצי אלף ואני חושב שכל קבוצה היית מביאה כמות כזאת.

בחייאת הם ממש לא מעניינים נמאס שכל רגע מישהו פותח אשכול כמה הקהל שלהם מגעיל.

קודם כל תודה על המחמאה. בעיקרון אני חושב שאני יותר מצחיק מעומר אבל זה סתם בכלל שאני מכביסט שחושב שהוא הכי טוב בהכל.

אתה טוען שלעולם לא תצאו למחאה באמצע העונה? יש לי תחושה שיום אחד אתה תחזור בך.

כשתגיעו לצורך במחאה אתם תצאו אליה באמצע העונה אחרת לא תהיה למחאה הזאת שום השפעה.

אתם מפתחים לעצמכם אג'נדה שיום אחד תפגע בכם תוך כדי הנסיון להגן עליה.

הנסיון הזה לשכנע אותנו שהמחאה יצאה לדרך בגלל נמני ורק בגללו היא מגוחכת. אני יודע את האמת ולא רואה שום צורך לשכנע אותך אחרת.

אבל באמת שלא מפתיעה אותי המהירות שבה אתה עובר מנושא לנושא... אני מעריך שהסעיף הבא שלך כולל בתוכו את השיר של פישונט.

את הנושא על פישונט נעזוב בצד. אני דווקא מעריך את כותבי השירים אצלכם בעיקר כי הם הגונים(עם עצמם). ובכלל כל נושא ה"מעתיקים שירים" איבד כל כיוון, כולם שרים מהכל.

לנושא, זה יפה שאתה חושב שאתה יודע את האמת אבל השאלה היא האם אתה מאמין לעצמך. אם הייתם רצים לאליפות השנה עדיין הייתם מוחים? למה לא עשיתם את זה מתחילת השנה (הרי המחירים היו אותם מחירים, התנאים מול ההנהלה היו אותם תנאים, הקצאת כרטיסים, הסעות וכו')? למה חיכיתם לראות שהכל נגמר ואז פעלתם?

אתה לא חייב לענות לי אבל תענה לעצמך, אותי זה כבר לא מטריד.

לנצח בצילכם.

אגב בהצלחה מול ארגוני הפשע.

לפי תפיסת העולם שלי אוהדי מכבי חיפה בלי קשר לכדורגל/כדורסל,

הם אוסף של ילדים ובני נוער מהכרמל,מהקריות או מה שזה לא יה'יה שבאים לפרוק מתחים ולשיר כולם לקפוץ או מה שבא לכם,(שאמרו וואלה מתאים לי..)

חבורת ילדים שבחי'ים לא יאהבו את "הקבוצה שלהם" באמת. הם ילדים שכמו כל ילד מושפע "ממובילת הטבלה" ובאותו הזמנים חיפה הייתה הקבוצה הטובה בארץ, שאמרו וואלה זאת הקבוצה שלי והתחילו להגיע למשחקים ולבסוף נתקעו איתה.

סתם אנשים שמעניין אותם רק מי שר חזק יותר ומה הטלויזיה מצלמת. אז תעשו לי טובה יש בחיפה לא יותר מ400-500 אוהדי מכבי חיפה באמת, מעיר הפועלים! הקבוצה האמיתית ולא מה שמנסים למכור לנו עכשיו.

מכבי חיפה כמועדון שמתיימר להיות "מכבי", לעולם לא יה'יה רבע מאיתנו. אז תעשו טובה ותחזרו לחורים שלכם..

אתה בעניין שמדברים על אוהדי הפועל ולא על אוהדי חיפה?

לנושא, זה יפה שאתה חושב שאתה יודע את האמת אבל השאלה היא האם אתה מאמין לעצמך. אם הייתם רצים לאליפות השנה עדיין הייתם מוחים? למה לא עשיתם את זה מתחילת השנה (הרי המחירים היו אותם מחירים, התנאים מול ההנהלה היו אותם תנאים, הקצאת כרטיסים, הסעות וכו')? למה חיכיתם לראות שהכל נגמר ואז פעלתם?

אתה לא חייב לענות לי אבל תענה לעצמך, אותי זה כבר לא מטריד.

לנצח בצילכם.

אגב בהצלחה מול ארגוני הפשע.

מה הקשר למחירים, הקצאת כרטיסים, הסעות וכו'?

אני יודע שאתה יודע למה השחקן לא מגיע למשחקים לאחרונה (ולראייה השורה האחרונה בתגובה שלך). אז איך אתה רוצה שאני אענה לך לתגובה שאין לה קשר למציאות?

לא מטריד אותך? נראה לי שאתה דווקא מאוד עסוק בזה.