Jump to content

הקהל של הפועל - אוהדי הצלחות

Recommended Posts

זה ניצן שירזי שהביא את אניימה לארץ? איך הוא משבח אותו כאילו מינימום מדובר בקסיאס. בסדר,שוער מצוין אבל גם היום הוא יצא גדול רק בגלל שברק בדש לא יודע לתת גול.

הבאתם לפ"ת 150 אוהדים, על מה אתם מדברים?

אחד מכם היה משלם 115 על כרטיס בשביל משחק שלא קובע כלום?

כנראה שלא.

א. לא נראה לי שלמשחק הזה צריך לקנות כרטיס מספסר ככה ש 115 ש"ח לא תשלם...מקסימום 90...

ב. איפה המנויים שלכם ???...

ג. שריקות בוז ?...הקהל של הפועל?...הייתכן?....כמה לא אירופה מצידכם...

יופי שהתעוררתם, הקהל של הפועל הוא קהל הצלחות שהוכתר כקהל כזה עוד הרבה לפני המשחק הזה.

הם לא מביאים הרבה אוהדים למשחקים, גם אם הם נותנים את העונה הכי טובה של המועדון המסריח שלהם, אנחנו מביאים יותר צופים לכל משחק, פשוט אוהדי הצלחות מגעילים.

הפועל זונה.

אתם גם צריכים להבין שהקהל של הפועל נמצא בנסיגה גדולה בשנים האחרונות מבחינת כמות אוהדים.

היום גם להפועל באר שבע יש יותר אוהדים מהפועל תל אביב.

*איזה החמצות של ברק בדש

הוא מלך השערים של הכח עם 8 שערים, אבל היו הרבה משחקים שבהם בדש החמיץ ממצבים מעולים.

גם בחצי גמר נגד ביתר בגביע הוא החמיץ מצב מעולה בדקה ה-90.

מחמיצן גדול השחקן הזה.

פשוט תבינו שזו העונה הכי גרועה שלנו מתחילת שנות האלפיים והכי טובה של הפועל והממוצע שלנו יותר טוב!

"וגם אם זה כואב לכם אין אוהדים"

עוד לא החלטתי אם אני מעדיף שגם בעונות כאלה נביא הכי הרבה קהל בליגה, או שנרוץ לאליפות כמו ב-2006/7 עם מיעוט ביציעים, אבל כזה שמביא יותר תועלת מנזק.

אתם אמיתיים? אם באמת תתעקשו אני אחפש לכם תמונה של 150 מכם בפ"ת או של חצי מהכמות בקרית שמונה..

ולנושא, לאוהדי הפועל כמו לכל קבוצה בארץ(תרבות כדורגל?) יש מספיק אוהדי הצלחות(כנראה שכמה אלפים)

אבל פותח הנושא, צא מהסרט שאתה חי בו, אתה לגמרי לא שונה.

"לא ההמון נטול האידיאה ינצח, אם כי הקומץ הנאמן לדיגלו"

אתם אמיתיים? אם באמת תתעקשו אני אחפש לכם תמונה של 150 מכם בפ"ת או של חצי מהכמות בקרית שמונה..

ולנושא, לאוהדי הפועל כמו לכל קבוצה בארץ(תרבות כדורגל?) יש מספיק אוהדי הצלחות(כנראה שכמה אלפים)

תשמע, לזרוק סיסמאות זה דבר אחד, אבל לפחות תעשה את זה כשזה יהיה קשור לנושא ו/או לנקודה שאתה מביע בשאר ההודעה...

תשמע, לזרוק סיסמאות זה דבר אחד, אבל לפחות תעשה את זה כשזה יהיה קשור לנושא ו/או לנקודה שאתה מביע בשאר ההודעה...

זה ממש לא סתם "סיסמאות". שלא תבין לא נכון אני ממש לא מצודד באותם אוהדי הצלחות אבל בתוך ה2500(איפה אתם חיים, לפחות 4 אלף) ישנו "קומץ" של אוהדים כןכן כמו בסיסמא שידע להביא לחור בבוסניה 100 אוהדים כשאתם כמה הבאתם לסנטה קולומה(סליחה, פשוט אני לא זוכר עוד קבוצה ששיחקתם נגדה באירופה בשנים האחרונות)?

או שזה בגלל שאוהדי הפועל צפונים עשירים שמאלנים מרמת אביב...

בואנה יקוקסינלים יום שבת בפתח תקווה היינו 250 איש

תתחילו לבוא למשחקים ואחרי זה תרשו לעצמכם להיפתח על אוהדי הפועל

אתם עושים צחוק מעצמכם

פותח נושא זה ( להלן אני) לעולם לא הגיב בפורומים שלכם וניסה להגן על הקהל של מכבי..

לקהל של מכבי יש הרבה מאוד חסרונות,ואני לא אפתח אותם בדיון איתך (כי לך פשוט לא אכפת..אז כל אחד יתעסק בקבוצה שלו..)

הבעיה מתחילה כאשר אתם מתיימרים להיות "סופר אוהדים" קושרים לעצמכם כתרים ותארים לא לכם.. "אוהדי קבוצה ולא הצלחות"..

מלכלכים כל היום על אוהדי מכבי בית"ר וחיפה, ובסוף מסתבר שאתם אותו הדבר בדיוק...ועל זה פתחתי את הנושא אז אל תנסה לסובב אותנו פה על האצבע עם סיסמאות...

אתם טוענים באוזניי כל מי שרוצה לשמוע וגם אלו שלא..שאתם אוהדים מזן אחר והיום ובעוד מקרים אתם מוכיחים שלא...

ואגב, אני כן שונה...הקבוצה שלי הלכה לים כבר לפני חודשיים ואני (ועוד 6000 אוהדים אחרים בממוצע) ממשיכים לבוא למשחקים...

פותח נושא זה ( להלן אני) לעולם לא הגיב בפורומים שלכם וניסה להגן על הקהל של מכבי..

לקהל של מכבי יש הרבה מאוד חסרונות,ואני לא אפתח אותם בדיון איתך (כי לך פשוט לא אכפת..אז כל אחד יתעסק בקבוצה שלו..)

הבעיה מתחילה כאשר אתם מתיימרים להיות "סופר אוהדים" קושרים לעצמכם כתרים ותארים לא לכם.. "אוהדי קבוצה ולא הצלחות"..

מלכלכים כל היום על אוהדי מכבי בית"ר וחיפה, ובסוף מסתבר שאתם אותו הדבר בדיוק...ועל זה פתחתי את הנושא אז אל תנסה לסובב אותנו פה על האצבע עם סיסמאות...

אתם טוענים באוזניי כל מי שרוצה לשמוע וגם אלו שלא..שאתם אוהדים מזן אחר והיום ובעוד מקרים אתם מוכיחים שלא...

ואגב, אני כן שונה...הקבוצה שלי הלכה לים כבר לפני חודשיים ואני (ועוד 6000 אוהדים אחרים בממוצע) ממשיכים לבוא למשחקים...

כשחיפה נתנה לנו רביעיה בקריה ושרנו להם "תנו לנו עוד תנו לנו עוד אנחנו לא נפסיק לרקוד" ושמעו אותנו בטלויזיה שרים אדום עולה בבלומפילד הבנתי שהקהל שלנו שונה באופי משאר הקהלים בארץ.

אני עדין חושב שאנחנו בכמה רמות מעל לקהלים של היריבות שלנו(לארגוני אוהדים לפחות) ובכל זאת זה לא סותר שגם אצלנו יש אוהדי הצלחות, הם על הזין שלי.

כשחיפה נתנה לנו רביעיה בקריה ושרנו להם "תנו לנו עוד תנו לנו עוד אנחנו לא נפסיק לרקוד" ושמעו אותנו בטלויזיה שרים אדום עולה בבלומפילד הבנתי שהקהל שלנו שונה באופי משאר הקהלים בארץ.

אני עדין חושב שאנחנו בכמה רמות מעל לקהלים של היריבות שלנו(לארגוני אוהדים לפחות) ובכל זאת זה לא סותר שגם אצלנו יש אוהדי הצלחות, הם על הזין שלי.

שונה?

כמו שזה שונה מזה שהובלתם עלינו 3-0 בדרבי ושרנו כל בהפסקה של המחצית וכל המחצית השניה?

צאו מהסרט שאתם חיים בו.. אתם לא משהו מיוחד...

שונה?

כמו שזה שונה מזה שהובלתם עלינו 3-0 בדרבי ושרנו כל בהפסקה של המחצית וכל המחצית השניה?

צאו מהסרט שאתם חיים בו.. אתם לא משהו מיוחד...

זה היה דבר מאוד פתטי שהפך להיות בדיחה "ת'דשא שוב עודדתם"

אל תשווה 20 ילדים ששרו במחצית שהכל שקט ל1500 איש בפיגור 4-0 בקרית אליעזר.

זה ממש לא סתם "סיסמאות". שלא תבין לא נכון אני ממש לא מצודד באותם אוהדי הצלחות אבל בתוך ה2500(איפה אתם חיים, לפחות 4 אלף) ישנו "קומץ" של אוהדים כןכן כמו בסיסמא שידע להביא לחור בבוסניה 100 אוהדים כשאתם כמה הבאתם לסנטה קולומה(סליחה, פשוט אני לא זוכר עוד קבוצה ששיחקתם נגדה באירופה בשנים האחרונות)?

או שזה בגלל שאוהדי הפועל צפונים עשירים שמאלנים מרמת אביב...

אם זאת לא סיסמה, אשמח אם תסביר לי מה המסר של זה בעצם, ואיך זה נכנס פה:

א. "הקומץ ינצח" - במה הוא ינצח? מה ניצחונו? במה הוא מתבטא?

ב. איזה "דגל" יש לו שאין ל"המון נטול האידאה"?

בקיצור, באיזה מאבק אידיאולוגי אתם נמצאים, ואיך 100 אוהדים בבוסניה מקדמים אותו?

אגב, סתם מסקרנות, אתה היית בבוסניה?

אם זאת לא סיסמה, אשמח אם תסביר לי מה המסר של זה בעצם, ואיך זה נכנס פה:

א. "הקומץ ינצח" - במה הוא ינצח? מה ניצחונו? במה הוא מתבטא?

ב. איזה "דגל" יש לו שאין ל"המון נטול האידאה"?

בקיצור, באיזה מאבק אידיאולוגי אתם נמצאים, ואיך 100 אוהדים בבוסניה מקדמים אותו?

אגב, סתם מסקרנות, אתה היית בבוסניה?

אני צריך להסביר לך את המשפט?

זה לא עניינך איפה הייתי ואיפה לא

טוגו אף אחד לא אמר שאין לכם אוהדים מסורים, בדיוק כמו לכל קבוצה ואפילו יותר מ 2500.

העניין הוא שאתם בדיוק כמו שאר הקהלים בליגה, ומשום מה מחשיבים את עצמכם לשונים ומלכלכים עלינו, הקהל של מכבי, שהוא לא פחות טוב ממכם

נכון כל אחד וומנטליות העידוד שלו, אצלנו השאיפה היא לנצחון ולא נבקש מחיפה לתת לנו בראש ..מבחינתנו רביעייה שם זאת השפלה , זה לא הופך אותכם למיוחדים זה סתם הומור עצמי של לוזרים.

דווקא בהזדמנות הזאת אני רוצה להחמיא לקבוצה שלך,היום עשיתי לי טופס ווינר,אתם אולי הקבוצה היחידה בליגה שלא היססתי לתת לה נצחון למרות שלא היה לכם על מה לשחק (וכמעט אכלתי אותה בגללכם :flowers: ), בזה הפועל כן שונה מיתר הקבוצות בארץ, אין לי ספק שחיפה היו מפסידים את המשחק היום.

אבל מבחינת הקהל גם אתה יודע שציפתם לתצוגה ומה שהיה היום היה מביך(אפילו אם בסוף היו 350 אוהדים ).

אני צריך להסביר לך את המשפט?

זה לא עניינך איפה הייתי ואיפה לא

א. זה לא ענייני, פשוט אתה מתגאה בדברים שאנשים עושים, אני מתעניין אם אתה מתגאה בעצמך או באנשים אחרים.

ואם אתה חושב שזה מגוחך שאוהדי מכבי לא מביאים אוהדים לחורים, כלומר שמגוחך שאוהדי מכבי לא מגיעים לחורים, האם אתה בעצמך מגיע לחורים.

אם לא הגעת, ההבדל בינך לבין אוהדי מכבי שלא הגיעו זה שלהם לא היו אנשים שיעשו דברים בשמם?

ב. אתה כתבת כאן משפט, אמרתי שלדעתי הוא סיסמה, אמרת שהוא לא סיסמה.

ניתחתי את המשפט, וביקשתי לראות איך לדעתך אתם יושבים עליו, כי לא נראה לי שכן.

אם אתה כבר מביא טיעון, לפחות תטרח להסביר אותו.

אני הסברתי לך למה לדעתי הוא לא קשור, אתה לא מסוגל לעשות ההיפך? אם אתה באמת מאמין בו (ואתה אומר שכן) אני מצפה שגם תדע למה אתה מאמין בו, ותדע מה הוא אומר.

אם אתה לא מיישם את מה שאתה דוגל בו, ולא יודע להסביר את הרעיונות שלך, כנראה שבלי לשים לב אתה קומץ נטול אידיאה.

לא שזה בהכרח המצב, אולי כן תראה לי אחרת בתשובה שלך.

אל תשווה 20 ילדים ששרו במחצית שהכל שקט ל1500 איש בפיגור 4-0 בקרית אליעזר.

אז 1500 איש זה הקומץ הנאמן לדגלו ו-20 הילדים זה ההמון נטול האידאה?

אז 1500 איש זה הקומץ הנאמן לדגלו ו-20 הילדים זה ההמון נטול האידאה?

1500 איש זה העדר הנאמן לאינסטינקט שלו, מה לא מובן?