Jump to content

שמח שאת היריבה שלי

Matan-

Recommended Posts

בעונה כזאת טובה הפועל סיימה בלי תואר!

חחח

אחלה נחמה לעונה שלכם.

אם הייתם בעונה טובה גם בלי צמרת (אירופה, גביע המדינה) עוד הייתי מבין את השמחה הזו.

כנראה שאת המכביזם איבדתם לחלוטין או שלא לימדו אותך כל כך מה אתה אמור לייצג.

זה מאוד עצוב עבורך.

אנא בקש ממישהו שראה את מכבי של שנות ה90 להסביר לך ממה אתה אמור להיות מרוצה בתום העונה וממה לא.

אחלה נחמה לעונה שלכם.

אם הייתם בעונה טובה גם בלי צמרת (אירופה, גביע המדינה) עוד הייתי מבין את השמחה הזו.

זה מאוד עצוב עבורך.

אנא בקש ממישהו שראה את מכבי של שנות ה90 להסביר לך ממה אתה אמור להיות מרוצה בתום העונה וממה לא.

לא נמאס לכם לזרוק את אותו משפט 50 פעם?

אין פה שום קשר לנחמה, מכבי של העונה היא מכבי חלשה מאוד, ללא אופי וללא שום דבר.

אבל אתם, אתם בעונה כ"כ טובה, שהשחקנים מחוברים, שמכבי, ביתר וחיפה חלשות מאוד, יצאתם ללא תואר.

תקרא לזה נחמה, שמחה לאיד, אבל תסכים איתי שזה משעשע.

מכביזם, מכביזם, מכביזם,

בחיי שלא השתמשתי במילה הזו כ"כ הרבה כמוכם, אתם טוענים שהמכביזם מת אבל בכל דרך אפשרית דוחפים את המילה הזאת.

אף אחד לא מרוצה מהעונה הזאת, אף אחד לא שמח מכלום, אנחנו רק מסתכלים מהצד במבט דיי עצוב, גם עלינו וגם עליכם.

אני בחיים לא אצליח להבין מאיפה לעזאזל מגיעה היומרה והיוהרה הזו להבין ולפרש את פשרו של המכביזם וממה אמור להיות אוהד מכבי מרוצה. יש איזה קורס ללימודי מכביזם שאתם לוקחים בגן חובה או משהו?

די מוזר שקהל שמתיימר להיות כה נאור ונטול סטריאוטיפים בניגוד לקהלים אחרים עליהם הוא מביט בהתנשאות, מגדיר את יחסו ליריבה המושבעת שלו עפ"י הגדרות שהמציא, פרשנויות שיצר והצהרות שסילף. אולי אתם בעצם כמו כולם?

אחלה נחמה לעונה שלכם.

זה מאוד עצוב עבורך.

נו, אז עכשיו עברנו להרצאת מכביזם ומה הוא אמור לייצג.לא הבנתי למה היא התעכבה.

ביסטר, זה קורס חובה בפעוטון.זה בסיסי.

נחמה מה נחמה.. הכיכר הרגישה השנה מיותמת בלעדיכם. היא מוסרת שהיא מתגעגעת...

אני בחיים לא אצליח להבין מאיפה לעזאזל מגיעה היומרה והיוהרה הזו להבין ולפרש את פשרו של המכביזם וממה אמור להיות אוהד מכבי מרוצה. יש איזה קורס ללימודי מכביזם שאתם לוקחים בגן חובה או משהו?

די מוזר שקהל שמתיימר להיות כה נאור ונטול סטריאוטיפים בניגוד לקהלים אחרים עליהם הוא מביט בהתנשאות, מגדיר את יחסו ליריבה המושבעת שלו עפ"י הגדרות שהמציא, פרשנויות שיצר והצהרות שסילף. אולי אתם בעצם כמו כולם?

:hooligan:

אין מה להוסיף.

אני לא סובל את הפועל

אבל למה לעזאזל אתם חושבים שאנחנו יותר טובים?

עלק לפחות לקחנו גביע הטוטו

אתם אלו שקוראים לו גביע השוקו לא?

כשנוח לכם זה תואר?

בשבילי זה בדיחה ואני בא לבדיחה הזאת רק כי הקבוצה שלי משחקת.

אם מכבי לא הייתה משחקת שם אפילו לא הייתי מתעניין מי לקחה אותו.

הפועל עשתה עונה בת זונה,אנסה אותנו בדרביים,מקום 2 מכובד,אירופה וכמה שהם על הזין שלי אנחנו לא עשינו חצי מזה.

אז לפני שאתם מרימים את האף ומתפזרים,אל תשכחו איפה הקבוצה שלנו,איפה הקהל שלנו ובאיזה חרא אנחנו שקועים.

במקום לפתוח נושאי תקווה למכבי או לא לפתוח נושא בכלל אתם בוחרים להתעסק בשטויות ולהראות שוב כמה "אנחנו שחצנים" אבל מה לעשות זה מה שקורה שמחפשים קצת עידוד.

אני לא סובל את הפועל

אבל למה לעזאזל אתם חושבים שאנחנו יותר טובים?

עלק לפחות לקחנו גביע הטוטו

אתם אלו שקוראים לו גביע השוקו לא?

כשנוח לכם זה תואר?

בשבילי זה בדיחה ואני בא לבדיחה הזאת רק כי הקבוצה שלי משחקת.

אם מכבי לא הייתה משחקת שם אפילו לא הייתי מתעניין מי לקחה אותו.

הפועל עשתה עונה בת זונה,אנסה אותנו בדרביים,מקום 2 מכובד,אירופה וכמה שהם על הזין שלי אנחנו לא עשינו חצי מזה.

אז לפני שאתם מרימים את האף ומתפזרים,אל תשכחו איפה הקבוצה שלנו,איפה הקהל שלנו ובאיזה חרא אנחנו שקועים.

במקום לפתוח נושאי תקווה למכבי או לא לפתוח נושא בכלל אתם בוחרים להתעסק בשטויות ולהראות שוב כמה "אנחנו שחצנים" אבל מה לעשות זה מה שקורה שמחפשים קצת עידוד.

צדיק אחד בסדום

כשנוח לכם הם טובים, כשנוח לכם השופטים נתנו להם את הנקודות

כשנוח לכם גביע הטוטו זה בעצם גביע שוקו עם 500 צופים בממוצע וכשנוח לכם זה ניצחון מוחץ בדרבי

כשנוח לכם שמחה לאיד זה דבר פתטי וכשנוח לכם זה פיתרון לגיטימי להשכחת העצב (שזו בעצם הפתטיות של הפועל, השמחה לאיד שתמיד עזרה להם להשכחת העצב)

כשנוח לכם ואתם מסיימים במקום השני זה מכובד וראוי וכשנוח לכם זה לוזריות ואי ניצול מצב לזכיה באליפות

כשנוח לכם תצהירו שהדרבי הוא מעל הכל וכשנוח לכם תואר האליפות מבחינת הפועל, הוא תואר הרבה יותר חשוב

כשנוח לכם, אתם מתנהגים כמו אוהדי מכבי וכשנוח לכם, אתם מתנהגים כמו אוהדי הפועל

*לא מכוון לאף אחד ספציפי ולא במטרה לריב עם אף אחד, סתם נקודה למחשבה*

כשנוח לכם הם טובים, כשנוח לכם השופטים נתנו להם את הנקודות

כשנוח לכם גביע הטוטו זה בעצם גביע שוקו עם 500 צופים בממוצע וכשנוח לכם זה ניצחון מוחץ בדרבי

כשנוח לכם שמחה לאיד זה דבר פתטי וכשנוח לכם זה פיתרון לגיטימי להשכחת העצב (שזו בעצם הפתטיות של הפועל, השמחה לאיד שתמיד עזרה להם להשכחת העצב)

כשנוח לכם ואתם מסיימים במקום השני זה מכובד וראוי וכשנוח לכם זה לוזריות ואי ניצול מצב לזכיה באליפות

כשנוח לכם תצהירו שהדרבי הוא מעל הכל וכשנוח לכם תואר האליפות מבחינת הפועל, הוא תואר הרבה יותר חשוב

כשנוח לכם, אתם מתנהגים כמו אוהדי מכבי וכשנוח לכם, אתם מתנהגים כמו אוהדי הפועל

*לא מכוון לאף אחד ספציפי ולא במטרה לריב עם אף אחד, סתם נקודה למחשבה*

כשנוח לכם הם טובים, כשנוח לכם השופטים נתנו להם את הנקודות - זה שילוב מנצח, להיות טוב ולקבל בונוסים מהשופטים.

כשנוח לכם גביע הטוטו זה בעצם גביע שוקו עם 500 צופים בממוצע וכשנוח לכם זה ניצחון מוחץ בדרבי - דרבי זה דרבי, אומנם דרבי ליגה וגביע המדינה זה דרבי מותח וחשוב יותר מדרבי טוטו. אגב, אף אחד לא יזכור מהעונה הזאת את התואר הזה. בסך הכל מזכירים שלקחנו תואר עלוב בעונה עלובה.

כשנוח לכם שמחה לאיד זה דבר פתטי וכשנוח לכם זה פיתרון לגיטימי להשכחת העצב (שזו בעצם הפתטיות של הפועל, השמחה לאיד שתמיד עזרה להם להשכחת העצב) - שמחה לאיד מרובה יכולה להפוך לדבר פתטי, פטתי זה ללכת לחגוג בכיכר, פטתי זה לפתוח 50 נושאים על הקבוצה השניה מתוך 60. אנחנו בגבול הטעם הטוב.

כשנוח לכם ואתם מסיימים במקום השני זה מכובד וראוי וכשנוח לכם זה לוזריות ואי ניצול מצב לזכיה באליפות - תלוי, כשהפועל מחוברת, שמכבי חיפה וביתר חלשות, לצאת מקום שני להעוף מגביע המדינה, זה ממש לא מכובד, אלא מביש.

כשנוח לכם תצהירו שהדרבי הוא מעל הכל וכשנוח לכם תואר האליפות מבחינת הפועל, הוא תואר הרבה יותר חשוב - קודם כל אליפות ורק אחרכך דרבי. תשאל את רוב אוהדי מכבי פה, הם יגידו לך שעדיף להפסיד 3 דרבים בעונה ולקחת אליפות.

כשנוח לכם, אתם מתנהגים כמו אוהדי מכבי וכשנוח לכם, אתם מתנהגים כמו אוהדי הפועל - נסכם את כל ההודעה המטומטמת הזאת, בטוב אחי!

איזה נושא מגעיל

מאיפה יש לכם את הזכות להתנשא ככה? אה נכון שכחתי, זה המכביזם שמדבר פה

פשוט נושא בדיחה, הפועל לא נראו בכלל משהו כל העונה , היה להם איזה הומו אחד קוראים לו יבואה, שחקן בזיוני ששם גולים והגנה טובה- עם זה הם הגיעו למקום שני.....

העיקר שאנחנו מכבי, אז מה אם הקבוצה שלנו מתפרקת לחתיכות

תתביישו לכם

איזה נושא מגעיל

מאיפה יש לכם את הזכות להתנשא ככה? אה נכון שכחתי, זה המכביזם שמדבר פה

פשוט נושא בדיחה, הפועל לא נראו בכלל משהו כל העונה , היה להם איזה הומו אחד קוראים לו יבואה, שחקן בזיוני ששם גולים והגנה טובה- עם זה הם הגיעו למקום שני.....

העיקר שאנחנו מכבי, אז מה אם הקבוצה שלנו מתפרקת לחתיכות

תתביישו לכם

אה כן.. (וגם אני נגד הנושא שתדעי.)

עובדה שהפועל פ"ת שגם לה יש חלוץ שכבש יותר אפילו מאותו החלוץ שציינת ולא פחות טוב ממנו,

והם הרבה מתחתינו..