Jump to content

שמח שאת היריבה שלי

Matan-

Recommended Posts

לא אמרתי שלא, ההפך, אני מצדיק אותו,

אבל אנחנו עדיין ניקח פה משהו לפניהם. ( ולצערי גם זה יקרה בעוד שנים רבות )

על סמך מה אתה קובע את זה? "רוח המועדון" זה מושג עתיק שלא קיים אצלנו (בכדורגל) כבר שנים. הפועל לא ממש לוזרית, מכבי בטח לא ווינרית. אם אתה בוחן את המצב מנקודת מבט אובייקטיבית מקצועית, להפועל יש סיכוי לקחת 10 אליפויות לפני שאנחנו נצליח לגעת באיזשהו תואר אמיתי. וזו ממש לא לוזריות, זו סה"כ הכרה במציאות: מכבי תל אביב הוא מועדון רקוב. מבחינת תשתיות, בעלים, ניהול, שחקנים, קהל, שיווק ועוד אינספור אספקטים.

אליפות אחת ב-14 שנה זה בטח מאז מדהים יותר.

וואו, זה בדיוק כמו הפועל חיפה. מדהים!!!

חמוד, אל תמכור לי סטטיסטיקה של אליפויות, כי את זה אתה יכול לספר לילדים בגן חובה שמתלבטים את מי לאהוד, תגיד להם שמכבי היא הקבוצה עם הכי הרבה אליפויות, הם בטוח יתרגשו.

רק אל תספר להם שכל שנה מחדש בונים קבוצה לדאבל, ובמחזור 6 מדברים על העונה הבאה.

איך אני אוהב את זה שפתאום דרבי זה שטות אה? מה זה דרבי היום? אפשר לתקן. זה בקטנה.

רואים שאתה מהדור החדש של המכביסטים. אבל זה גם תהליך שקרה פה ב10 שנים האחרונות(עוד סטטיסטיקה!!! תרשום לך בפנקס החמוד שלך)

אני אספר להם שיש קבוצה מהצד השני, שקוראים לה הפועל.

שבכל עונה הם פותחים את הליגה עם ציפיות אדירות, אבל לא מדברים על זה, כדי שהזכיה אם תבוא, תראה קשה יותר וכדי שהם יוכלו להגיד "לקחנו גביע בלי לצפות לזה בכלל" כשהם לעצמם משקרים.

דרבי זה לא שטות, חלילה.

אבל דרבי אפשר לתקן, אין מה לעשות, זו עובדה.

אני יודע מה הלך בעשור האחרון מבחינת הדרבי, אני גם יודע שאנחנו עדיין מובילים עליכם במאזן הדרבים.

אבל שוב, כל דרבי אפשר לתקן, אליפות לוקחים פעם ב.

שבכל עונה הם פותחים את הליגה עם ציפיות אדירות, אבל לא מדברים על זה, כדי שהזכיה אם תבוא, תראה קשה יותר וכדי שהם יוכלו להגיד "לקחנו גביע בלי לצפות לזה בכלל" כשהם לעצמם משקרים.

דרבי זה לא שטות, חלילה.

אני יודע מה הלך בעשור האחרון מבחינת הדרבי, אני גם יודע שאנחנו עדיין מובילים עליכם במאזן הדרבים.

מזה ציפיות אדירות... לגמרי ציפינו שהפועל כפר סבא ב'+גילי ורמוט ומהרן לאלה יביאו לנו טריפל ורבע גבר גביע אופא. את חי בסרט...

כל דרבי אפשר לתקן אבל הדקירה בלב כשיבואה רץ לכיוון שער 11 בטירוף שאין מי שישיג אותו ושם את השני מול הפרצוף שלכם את זה אי אפשר לתקן.

תתפלא. אני אופטימי כי בהפועל יש שיטה, יש בסיס, יש מאמן על הקווים להבדיל מהירבה העירונית.

גם כשהחקן הכי טוב שלנו יעזוב ישאר שלד בריא, עם קישור חזק שמורכב מישראלים(חלקם אפילו שחקני בית)

בגלל זה אני מאמין שעוד יהיו הזדמנויות. בית"ר כבר לא יהיו כמו ב3 שנים האחרונות, חיפה עם האירופה שלהם ולך תדע...

אבל אתם? הכל רקוב עמוק עמוק.

אין מאמן על הקווים(עם כל האהבה שלכם אליו אתם יודעים את זה, יקח לו עוד הרבה זמן להיות מאמן טוב),

כבר כמה שנים שלא עלה מהנוער שחקן שחקן וסאחה על שרן ייני,

הנהלות שמתחלפות והתהפכויות בתקציב,

סגלים שמשתנים ברובם מעונה לעונה,

ואפילו פילוג וריבים בקהל.

לא משהו אה?

לא אנתח את הפועל יותר מידי אבל מה שיש שם בינוני מאד. ארבעה זרים יעזבו והסגל הישראלי -חלקו מעבר לשיא וחלקו יהיה בינוני בשיא.

לפני חודשיים התערבתי עם אוהד הפועל שגוטמן לא מסיים את העונה הבאה. שיטה, סדר וכל הקלישאות האלה לא תופסות בכדורגל שלנו חוץ מאצל שחר. גוטמן משחק כדורגל מגיב.שישאר שם שנים.אני בספק.

טביב ומוני .. גרוייסה מציאה.הוא כבר סיים את הצינון? וכסף על הכפר סבאים, שולם?

ובקיצור-לא ורוד שם ולא ורוד פה.ההבדל הן רק הציפיות הבסיסיות. זה כבר קשור לדי אן איי של מועדון...

לדעתי הפועל של העונה, לא יותר טובה מהפועל של שום(ואז ניר לוין). ואז בית"ר לקחה את האליפות יותר בקלות מחיפה.

נוצרה הסיטואציה, שבליגה כל כך גרועה, קבוצה כמו הפועל, שלא משחקת כדורגל גדול בכלל ומחזיקה בסגל של קבוצת אמצע טבלה, הצליחה להאבק על האליפות עד היישורת האחרונה.

מפה ועד הקבוצה הכי טובה שהייתה להפועל בשנים האחרונות, הדרך מאוד ארוכה.

מפה ועד הקבוצה הכי טובה שהייתה להפועל מאז עונת הדאבל, הדרך לא קיימת כנראה.

אבל בסדר, שמחה לעד תמיד הייתה שמחה טובה, אבל הפעם, בעונה הזו-כל אוהד מכבי שמספר לי שאין לי אליפות, אני אספר לו מה הצבע של ת"א. ואז הוא כבר בולע את הרוק, נושך את השפתיים ומסתובב לו.

אתה עוד איתי?

מאזן הדרבים(בו אתה נחות עדיין, בכל המפעלים)הוא כל מה שנשאר?

אתה יודע מה האבסורד? עוד לפני עלייתן של חיפה וביתר, בשנים בהן היית אמור להיות הישגי יותר, לקחת רק שלושה אליפויות מ1950 עד 1981.

אליפות כל עשור- זה בערך הקצב הרגיל.זה בסדר גמור ושם הכל בפרופורציות.

ותחסוך לי את משפטי השימחה לאיד. זה רשום עליכם במילון. זה כנראה תפקידכם ההיסטורי.

אתה גם תנשך את השפתיים ותסתובב לאחר הפסד פיינלפור שלנו שתישאל מה ציבעה של העיר? התשובה היא לא, כי אתה לא תישאל...

לא אנתח את הפועל יותר מידי אבל מה שיש שם בינוני מאד. ארבעה זרים יעזבו והסגל הישראלי -חלקו מעבר לשיא וחלקו יהיה בינוני בשיא.

לפני חודשיים התערבתי עם אוהד הפועל שגוטמן לא מסיים את העונה הבאה. שיטה, סדר וכל הקלישאות האלה לא תופסות בכדורגל שלנו חוץ מאצל שחר. גוטמן משחק כדורגל מגיב.שישאר שם שנים.אני בספק.

טביב ומוני .. גרוייסה מציאה.הוא כבר סיים את הצינון? וכסף על הכפר סבאים, שולם?

ובקיצור-לא ורוד שם ולא ורוד פה.ההבדל הן רק הציפיות הבסיסיות. זה כבר קשור לדי א איי של מועדון...

ניתחת אותה בצורה הכי גרועה שאפשר.

גוטמן סיים את העונה כמו גדול וימשיך. הוא מחובר לקהל וחולה על המועדון.

4 זרים שעוזבים? דה סילבה וטלקיסקי לא. לא צריך לפרט לגבי היכולת שלהם...

4 מיליון יורו(ככה אומרים) על יבואה ואניימה יבטיחו לנו זרים ברמה גם בעונה הבאה. לא כמו דולי ג'ונסון. גוטמן מלך בזרים עוד מימי הפועל חיפה ובאר שבע.

סגל ישראלי בינוני בשיא? כשביבראס יגיע לשיא אני אוהד את הקבוצה שלו באירופה. כששי התחיל לממש את הפוטנציאל שברו לו את הרגל(הו הו הו).

ורמוט זה ורמוט לטוב ולרע. זהבי ולאלה נותנים אקסטרה מהספסל. ובאדיר ואנטבי שמשנה לשנה טובים יותר. זה עוד לפני שדיברנו על כל השמות שנזרקים באוויר(ויסה, עטר, בן דיין, אבידור, שלו מנשה, טועמה וכו')

סגל לאליפות בליגה כמו שלנו אבל הרי אין ציפיות אז טוב נו, מקום שלישי עם שלב בתים באופא(זה ממשיך אחרי הסיבוב הראשון כן?) או עוד גביע מדינה.

אני ממש לא מאחל לכם בעלים שהוא גם אוהד של הקבוצה, לנו דווקא כן...

עולם ורוד רואים מעיניים אדומות...

4 מיליון יורו(ככה אומרים) על יבואה ואניימה יבטיחו לנו זרים ברמה גם בעונה הבאה. לא כמו דולי ג'ונסון. גוטמן מלך בזרים עוד מימי הפועל חיפה ובאר שבע.

סגל ישראלי בינוני בשיא? כשביבראס יגיע לשיא אני אוהד את הקבוצה שלו באירופה. כששי התחיל לממש את הפוטנציאל שברו לו את הרגל(הו הו הו).

ורמוט זה ורמוט לטוב ולרע. זהבי ולאלה נותנים אקסטרה מהספסל. ובאדיר ואנטבי שמשנה לשנה טובים יותר. זה עוד לפני שדיברנו על כל השמות שנזרקים באוויר(ויסה, עטר, בן דיין, אבידור, שלו מנשה, טועמה וכו')

סגל לאליפות בליגה כמו שלנו אבל הרי אין ציפיות אז טוב נו, מקום שלישי עם שלב בתים באופא(זה ממשיך אחרי הסיבוב הראשון כן?) או עוד גביע מדינה.

ממש עולם ורוד. לא מסכים עם כלום(תזכיר לי את המספרים של טלקיסקי העונה?).

גוטמן יותר פוטר מאשר סיים עונות(ודעתו של טביב ידועה).

על הישראלים-מהרשימה הלא מרשימה של המועמדים שרשמת, חלקם יגיעו למכבי או לאחרות. על הישראלים שלכם-אתה תצחק עוד כמה שנים שתקרא את מה שכתבת וקצת מתיש אותי לפרט, כי אלו הבעיות שלכם.

כשאני מסתכל על הפועל אני לא מתמלא קינאה מיקצועית או פחד מהעתיד כי בכל מקרה,חובה עלי להיות טוב יותר. אם מכבי לא תעשה את עבודתה נכון(והסיכויים לזה,לא גבוהים לצערי)אז זאת הבעיה שלי. לא אתם. מה שכן, יש לכם את"הביחד" של הקהל. זה נכס שאין לזלזל בו כלל ועיקר. זה נותן שקט, עוצמה, מקדמה.

ממש עולם ורוד. לא מסכים עם כלום(תזכיר לי את המספרים של טלקיסקי העונה?).

גוטמן יותר פוטר מאשר סיים עונות(ודעתו של טביב ידועה).

על הישראלים-מהרשימה הלא מרשימה של המועמדים שרשמת, חלקם יגיעו למכבי או לאחרות. על הישראלים שלכם-אתה תצחק עוד כמה שנים שתקרא את מה שכתבת וקצת מתיש אותי לפרט, כי אלו הבעיות שלכם.

כשאני מסתכל על הפועל אני לא מתמלא קינאה מיקצועית או פחד מהעתיד כי בכל מקרה,חובה עלי להיות טוב יותר. אם מכבי לא תעשה את עבודתה נכון(והסיכויים לזה,לא גבוהים לצערי)אז זאת הבעיה שלי. לא אתם. מה שכן, יש לכם את"הביחד" של הקהל. זה נכס שאין לזלזל בו כלל ועיקר. זה נותן שקט, עוצמה, מקדמה.

לא רק שהוא לא פוטר הוא ממשיך אחרי קיצוץ בשכר. אחרי עונה כזאת אין קבוצה בארץ שלא הייתה רוצה את גוטמן אבל הוא ממשיך תמורת סכום עלוב ביחס למה שהיה מקבל בשאר המקומות(אצלכם לדוגמא).

דעתו של טביב ידועה אבל לא רלוונטית לאור החתימה של גוטמן.

מספרים זה לא הכל בכדורגל אתה מוזמן לשאול את החבר קאלה מה טלקיסקי יודע.

מי לא מרשים? דדי בן דיין? שפונגין או שטרית יותר טוב? ויסה? תראה את האשכול פאניקה בפורום שלכם כאן. עטר? הוא אומנם ילד זין אבל שחקן. לגבי טועמה זנדברג או מנשה אנחנו פשוט חייבים את אחד מהם כי אין לנו צד שמאל גרועים הם לא.

אתה בהחלט אמור לקנא בסגל של הפועל לעומת של מכבי...

לא רק שהוא לא פוטר הוא ממשיך אחרי קיצוץ בשכר. אחרי עונה כזאת אין קבוצה בארץ שלא הייתה רוצה את גוטמן אבל הוא ממשיך תמורת סכום עלוב ביחס למה שהיה מקבל בשאר המקומות(אצלכם לדוגמא).

מי לא מרשים? דדי בן דיין? שפונגין או שטרית יותר טוב? ויסה? תראה את האשכול פאניקה בפורום שלכם כאן. עטר? הוא אומנם ילד זין אבל שחקן. לגבי טועמה זנדברג או מנשה אנחנו פשוט חייבים את אחד מהם כי אין לנו צד שמאל גרועים הם לא.

בוזגלו, ישראלביץ', שפונגין, שבחון, דור מלול, ייני, ז'אן

אין לכם ישראלים ברמה שלהם

הפועל זו קבוצה שהזרים שלה החזיקו אותה, יבואה בתחילת העונה ואניימה במהלך כל העונה אבל בעיקר בסופה

בוזגלו, ישראלביץ', שפונגין, שבחון, דור מלול, ייני, ז'אן

אין לכם ישראלים ברמה שלהם

הפועל זו קבוצה שהזרים שלה החזיקו אותה, יבואה בתחילת העונה ואניימה במהלך כל העונה אבל בעיקר בסופה

התגובה הכי מגוכחת בנושא הזה. אני בטוח שיש אוהדים כאן שיצחקו עלייך...

בוזגלו שחקן ענק. את כל השאר אני פשוט לא רואה בהרכב של הפועל...

דעתו של טביב ידועה ורלוונטית כי הוא הבוס.מוני לא יכול להחזיק קבוצה בליגת העל, לאורך זמן.זאת אולי ההחלטה המשמעותית האחרונה שיקבל.

אם גוטמן יחתום במכבי, זה יהיה יום עצוב בשבילי.האמן לי.

אם מספרים לא חשובים לשחקן כנף ימין, אז מה חשוב?ואני בספק אם הוא נשאר.

כיאל הבינוני דרס את שחקני העתיד בקישור שלך, רק לפני שבועיים.על זה אתה בונה? או על טיפת המיץ האחרונה שנשארה לבאדיר ואנטבי?אתה צריך להבין שהחולצה של הפועל/מכבי/חיפה/ביתר מאד מגדילה את השחקנים הבינוניים האלה. אם ידין, או שטרית לדוגמה, היו משחקים במכבי פתח תקווה, לא היית מדבר עליהם או שומע עליהם.

מי שרוצה להיות בפאניקה-שיהיה. זה ממש לא קשור אלי. ללא אניימה ויבואה, היית מסיים במרכז הטבלה כראוי לאיכות הסגל שלך. עכשיו תמציא את עצמך מחדש ללא ידיעה את מי אתה הולך להביא.אולי זה יצליח ואולי לא. מותר לך להאמין שכסף שנכנס ממכירה הולך ישירות לקנייה כמו שמותר לך להאמין שאבוטבול הוא קשר אחורי מצויין שלא נראה פה שנים. זה הכל בגדי המלך החדשים.

לא, אני ממש לא מקנא בסגל שלך ולא בשעון שמתקתק מעל ראשו של גוטמן(ביתר לא תיקח אותו, חיפה לא זקוקה לו, אז מי בדיוק רודף אחריו?כסף לא יצא מהמודה).

זה עדיין לא הופך את מצבי לטוב. אנחנו מדברים על גוונים של בינוניות.ושוב לזכותכם אזקוף את הקהל, שגורם לזה להרגיש נסבל יותר...

דעתו של טביב ידועה ורלוונטית כי הוא הבוס.מוני לא יכול להחזיק קבוצה בליגת העל, לאורך זמן.זאת אולי ההחלטה המשמעותית האחרונה שיקבל.

אם גוטמן יחתום במכבי, זה יהיה יום עצוב בשבילי.האמן לי.

אם מספרים לא חשובים לשחקן כנף ימין, אז מה חשוב?ואני בספק אם הוא נשאר.

כיאל הבינוני דרס את שחקני העתיד בקישור שלך, רק לפני שבועיים.על זה אתה בונה? או על טיפת המיץ האחרונה שנשארה לבאדיר ואנטבי?אתה צריך להבין שהחולצה של הפועל/מכבי/חיפה/ביתר מאד מגדילה את השחקנים הבינוניים האלה. אם ידין, או שטרית לדוגמה, היו משחקים במכבי פתח תקווה, לא היית מדבר עליהם או שומע עליהם.

מי שרוצה להיות בפאניקה-שיהיה. זה ממש לא קשור אלי. ללא אניימה ויבואה, היית מסיים במרכז הטבלה כראוי לאיכות הסגל שלך. עכשיו תמציא את עצמך מחדש ללא ידיעה את מי אתה הולך להביא.אולי זה יצליח ואולי לא. מותר לך להאמין שכסף שנכנס ממכירה הולך ישירות לקנייה כמו שמותר לך להאמין שאבוטבול הוא קשר אחורי מצויין שלא נראה פה שנים. זה הכל בגדי המלך החדשים.

לא, אני ממש לא מקנא בסגל שלך ולא בשעון שמתקתק מעל ראשו של גוטמן(ביתר לא תיקח אותו, חיפה לא זקוקה לו, אז מי בדיוק רודף אחריו?כסף לא יצא מהמודה).

זה עדיין לא הופך את מצבי לטוב. אנחנו מדברים על גוונים של בינוניות.ושוב לזכותכם אזקוף את הקהל, שגורם לזה להרגיש נסבל יותר...

אז ככה...

נצא מנקודת מבט שהוא נשאר. 3 גולים - 1 בבעיטה חופשית דקה 80 ומשהו מול הפועל פ"ת בבית שהעניק 3 נקודות. 3 בישולים - שוב, זה נשמע די מפגר ועלוב אבל מתוך ה3 בישולים 2 היו בישולים שהעניקו ניצחון.

טלקיסקי זה שחקן שישן 80 דקות מתוך ה90 אבל ב10 דקות הוא יכול לספק הרבה מאוד רגעי גאונות ורגעי אושר לקהל(הפצצה נגדכם ובאמת סליחה על הפלאשבק הלא נעים) והצ'יפ מעל קאלה בבית"ר. לא סתם קוראים לו הדב, הוא פשוט ישן. כמה שחקנים ברמה של הרכב נבחרת בולגריה(פי כמה מהנבחרת שלנו?) יש לכם?

שיטרית לא ממש מעניין אותי אבל ידין הגיע בתור מחליף לקישור אמצע אצלנו. אני חושב שהוא מאוד השתפר במהלך העונה ואתה צריך לזכור שהוא הגיע מכפר סבא והוא צעיר. כיאל בינוני? אז מי טובים אסוס וליאור ג'אן? תעשה לי טובה. אחרי חיפה להפועל יש את הקישור באמצע הכי טוב בפער ענק. לבית"ר ולכם פשוט אין קישור.

אניימה ויבואה טובים והכל אבל מה כל אחד מהם עשה עם קבוצה שהיא לא הפועל? אניימה הגיע לגמר גביע עם בני יהודה ויבואה ירד ליגה. השגים מרשימים מאוד. תחליף את אניימה ויבואה ביבוריאן ויבריץ, אתם אולי מקום 4 וגם זה כי נתניה לא דומים לכלום.

דה סילבה שחקן בינוני.

שי אבוטבול שחקן בינוני, וגם נאתכו( למרות הכישרון שיש לו) הוא כבר 3 עונות שחקן בינוני.

גם גילי וירמוט שחקן בינוני, בקיצור כל הסגל ההישראלי שלכם בינוני.

אין לכם ישראלי אחד בכיר בסגל, אז תפסיק לקשקש ותלמד קצת כדורגל.

אלי גוטמן? מאמן נחמד לא יותר.

דה סילבה שחקן בינוני.

שי אבוטבול שחקן בינוני, וגם נאתכו( למרות הכישרון שיש לו) הוא כבר 3 עונות שחקן בינוני.

גם גילי וירמוט שחקן בינוני, בקיצור כל הסגל ההישראלי שלכם בינוני.

אין לכם ישראלי אחד בכיר בסגל, אז תפסיק לקשקש ותלמד קצת כדורגל.

אלי גוטמן? מאמן נחמד לא יותר.

אם כל אלה בינוניים יש הרבה מאוד שחקנים במכבי שצריכים לפרוש.

אז מי טוב במכבי, מישאלוף? ממש גאטוסו. שרן ייני? אדיר.

כולם בינוניים וזה שווה מקום 2.

אז ככה...

נצא מנקודת מבט שהוא נשאר. 3 גולים - 1 בבעיטה חופשית דקה 80 ומשהו מול הפועל פ"ת בבית שהעניק 3 נקודות. 3 בישולים - שוב, זה נשמע די מפגר ועלוב אבל מתוך ה3 בישולים 2 היו בישולים שהעניקו ניצחון.

טלקיסקי זה שחקן שישן 80 דקות מתוך ה90 אבל ב10 דקות הוא יכול לספק הרבה מאוד רגעי גאונות ורגעי אושר לקהל(הפצצה נגדכם ובאמת סליחה על הפלאשבק הלא נעים) והצ'יפ מעל קאלה בבית"ר. לא סתם קוראים לו הדב, הוא פשוט ישן. כמה שחקנים ברמה של הרכב נבחרת בולגריה(פי כמה מהנבחרת שלנו?) יש לכם?

שיטרית לא ממש מעניין אותי אבל ידין הגיע בתור מחליף לקישור אמצע אצלנו. אני חושב שהוא מאוד השתפר במהלך העונה ואתה צריך לזכור שהוא הגיע מכפר סבא והוא צעיר. כיאל בינוני? אז מי טובים אסוס וליאור ג'אן? תעשה לי טובה. אחרי חיפה להפועל יש את הקישור באמצע הכי טוב בפער ענק. לבית"ר ולכם פשוט אין קישור.

אניימה ויבואה טובים והכל אבל מה כל אחד מהם עשה עם קבוצה שהיא לא הפועל? אניימה הגיע לגמר גביע עם בני יהודה ויבואה ירד ליגה. השגים מרשימים מאוד. תחליף את אניימה ויבואה ביבוריאן ויבריץ, אתם אולי מקום 4 וגם זה כי נתניה לא דומים לכלום.

שחקנים בהרכב נבחרת בולגריה-טומסיץ.

אני לא כותב לך כדי להתנצח אז חבל על המאמץ שלך לעקוץ. אני לא בתפקיד של מגן על שחקני מכבי רק כי אני אוהד מכבי.צא ממהסרט הזה.אני מדבר על כדורגל ועל ההמצאות וההגדלות שאתם וגם אנחנו עושים לשחקנים שלנו.אף אחד מהישראלים הצעירים שלך לא נכנס לקבוצה של גביע אופא ההיא(וגם אז זה לא הספיק לאליפות)וזה רק מראה כמה הסטאנדרטים פה יורדים. המשפט הזה תקף גם לחיפה וגם למכבי של אלפיים ושלוש...אל תצפה ממני להגן על זאן ומשאלוב לאחר שראיתי את אבי כהן, ירושלמי, שוהם, קצב,שלח,קלינגר ברומר, בן חיים,פוליקרוב, בנין.....

הקישור שלך לא עולה בשום פרמטר על ביתר ירושלים(אין לך שחקן בקליבר של פרננדס) וגם צבירת הנקודות שלך ושלהם היא כמעט זהה.רק בעיות מחוץ למגרש דפקו לביתר את האליפות-זאת האמת.

אם נחליף את השחקנים שציינת ביננו, נסיים רביעי- חמישי או שלישי -שישי. לא ממש משנה לי.אף פעם לא עניין אותי לסיים מעל הפועל אם אין קרב על תואר...

מותר לך להנות מהעונה שלך. היתה טובה מאד ביחס לשנה קודמת ,לציפיות ההתחלתיות ולתקציב.אבל זה באמת לא חומר מהן עשויות אגדות. לא ממש.

אצלנו הבעיה היא לא שחקנים, הבעיה הרבה יותר חמורה.

לכם יש שיטת משחקת שגורמת בדרך כלל לשחקנים הבינוניים שלכם למצות את הפוטנציאל שלהם עד תום, אצלנו זה בידיוק ההפך.

וזה לא שגוטמן הוא מאמן גדול, הוא מאמן טוב שבדרך כלל יודע להעמיד קבוצה במגרש, ובדרך כלל גם גובר על המאמנים החלשים שיש בליגה הזאת.

תוסיף לזה את הלחץ שיש אצלנו ואת כל מה שמסביב, ותבין מה עושה את ההבדל בין הקבוצות.

למרות שבכל זאת אני מסכים איתך שהסגל שלכם טוב יותר, אבל במעט ובעיקר בגלל השוער, חלוץ והבלמים המנוסים.

מהר מאוד אתה תבין ששי אבוטבול-ידין-נאתכו הם סתם שחקנים בינוניים שיכולים להרשים מול קבוצות חלשות.

אין לכם ישראלי אחד שהייתי רוצה אותו אצלנו.

ועובדה גם שאין לכם ישראלי אחד בנבחרת הבוגרת.

שחקנים בהרכב נבחרת בולגריה-טומסיץ.

אני לא כותב לך כדי להתנצח אז חבל על המאמץ שלך לעקוץ. אני לא בתפקיד של מגן על שחקני מכבי רק כי אני אוהד מכבי.צא ממהסרט הזה.אני מדבר על כדורגל ועל ההמצאות וההגדלות שאתם וגם אנחנו עושים לשחקנים שלנו.אף אחד מהישראלים הצעירים שלך לא נכנס לקבוצה של גביע אופא(וגם אז זה לא הספיק לאליפות)וזה רק מראה כמה הסטאנדרטים פה יורדים. המשפט הזה תקף גם לחיפה וגם למכבי של אלפיים ושלוש...אל תצפה ממני להגן על זאן ומשאלוב לאחר שראיתי את אבי כהן, ירושלמי, שוהם, קצב, ברומר, בן חיים,פוליקרוב, בנין.....

הקישור שלך לא עולה בשום פרמטר על ביתר ירושלים וגם צבירת הנקודות שלך ושלהם היא כמעט זהה.רק בעיות מחוץ למגרש דפקו לביתר את האליפות-זאת האמת.

אם נחליף את השחקנים שציינת ביננו, נסיים רביעי- חמישי או שלישי -שישי. לא ממש משנה לי.אף פעם לא עניין אותי לסיים מעל הפועל אם אין קרב על תואר...

מותר לך להנות מהעונה שלך. היתה טובה מאד ביחס לשנה קודמת ולציפיות.אבל זה באמת לא חומר מהן עשויות אגדות. לא ממש.

אני ממש לא אחד שמגן על שחקני הפועל. הייתי הראשון לזלזל בכל מיני איבן יוליצ'ים כאלה שנחתו אצלנו. בגדול אתה צודק הסטנדרטים כאן מאוד נמוכים אבל אני מסתכל על הצעירים שלנו ביחס לשל אחרים.

הקישור שלנו יותר טוב משל בית"ר פשוט יש להם התקפה כמעט מושלמת, ברוכיאן, בן שושן ויצחקי זה שלישיה התקפית שלא תיהיה להפועל הרבה זמן.

אצלנו הבעיה היא לא שחקנים, הבעיה הרבה יותר חמורה.

לכם יש שיטת משחקת שגורמת בדרך כלל לשחקנים הבינוניים שלכם למצות את הפוטנציאל שלהם עד תום, אצלנו זה בידיוק ההפך.

וזה לא שגוטמן הוא מאמן גדול, הוא מאמן טוב שבדרך כלל יודע להעמיד קבוצה במגרש, ובדרך כלל גם גובר על המאמנים החלשים שיש בליגה הזאת.

תוסיף לזה את הלחץ שיש אצלנו ואת כל מה שמסביב, ותבין מה עושה את ההבדל בין הקבוצות.

למרות שבכל זאת אני מסכים איתך שהסגל שלכם טוב יותר, אבל במעט ובעיקר בגלל השוער, חלוץ והבלמים המנוסים.

מהר מאוד אתה תבין ששי אבוטבול-ידין-נאתכו הם סתם שחקנים בינוניים שיכולים להרשים מול קבוצות חלשות.

אין לכם ישראלי אחד שהייתי רוצה אותו אצלנו.

ועובדה גם שאין לכם ישראלי אחד בנבחרת הבוגרת.

אם אבוטבול לא היה נפצע הוא היה הרבה לפני כיאל. בוודאות.

ורמוט בנבחרת למרות שאין לי מושג מה הוא עושה שם, לא מחזיק ממנו.

נאתכו עוד שנה שנתיים בינוניות כאלה ימצא את עצמו גם בנבחרת אחרי שהמאמן של הצעירה אמר לא פעם אחת שהוא השחקן הכי חשוב שלו.

ואני ממש לא משלה את עצמי אני יודע שאם לא נתחזק זה לא יספיק לכלום בעונה הבאה.

דרבי זה לא שטות, חלילה.

כן אנחנו פותחים את הליגה עם ציפיות אדירות.

מילא הקטע הראשון בתחילת הנושא, עוד היה מצחיק,

עכשיו אתה סתם מביך את עצמך כמו ילדה קטנה.

והנה סיכום קל לך ולמכבייה,

אם אתם רוצים להכנס לוויכוחים היסטוריים, על למי יש יותר אליפויות, מי ניצח יותר דרביים, מי מועדון גדול יותר, אז כן אתם לוקחים.

אם אתם רוצים להכנס לוויכוחים על העונה הזו, שבו בשקט. כי אין לכם כלום, כלום.

על העתיד? הקהל שלכם, אבי נמני, ההנהלה, השחקנים המתפרקים. מפה אני כבר אהיה זה ששותק.(בכל זאת, אני עוד רוצה לקרוא ולהגיב פה מידי פעם)

חג שמח.

אני לגמרי בדעה שלך שהעונה אנחנו צריכים להרכין ראש ולא להראות אפילו את הלבן שבעין.

אבל.. בסטטיסטיקה עוד חמש שנים, כשאף אחד כבר לא ידבר על שהפועל הייתה טובה יותר- מה שיזכרו זה שגם באחת העונות הגרועות בתולדות, מכבי סיימה עם תואר עלוב אחד יותר מהפועל באחת השנים הטובות שלה בעשור האחרון.

כן אנחנו פותחים את הליגה עם ציפיות אדירות.

מילא הקטע הראשון בתחילת הנושא, עוד היה מצחיק,

עכשיו אתה סתם מביך את עצמך כמו ילדה קטנה.

והנה סיכום קל לך ולמכבייה,

אם אתם רוצים להכנס לוויכוחים היסטוריים, על למי יש יותר אליפויות, מי ניצח יותר דרביים, מי מועדון גדול יותר, אז כן אתם לוקחים.

על העתיד? הקהל שלכם, אבי נמני, ההנהלה, השחקנים המתפרקים. מפה אני כבר אהיה זה ששותק.(בכל זאת, אני עוד רוצה לקרוא ולהגיב פה מידי פעם)

חג שמח.

איכר,

אנחנו לא ממש חלוקים בדעתנו מלבד טענתי שגם בהפועל אין הרבה יותר. עונתכם הנוכחית מזכירה קצת את 07 שלנו.למקריות הזאת, אין המשכיות בדרך כלל.הסיכוי שלכם לשנה הבאה טוב יותר בגלל כל מה שרשמת על העתיד שלנו. אנחנו עסוקים בחרקירי פומביי ובהרס עצמי,אבל לא מתמודדים מול יריב עצום ומטיל מורא.בוואקום המנהיגותי שיש במכבי, מספיקים אנטבי ובאדיר בשביל שליטה בעיר. זה באמת מביך לנו.ועלוב.

ולכן ממעוף הציפור ובראייה היסטורית, שחר מטייל לו לאליפויות.לחוכמת הניהול שלו, אין מאצ אפ אמיתי מכיוון התל אביביות והירושלמית. המשותף לשלושתן-ניהול רע וגחמני, חוסר המשכיות וחוסר יציבות(ראה את הבעלים המחלפים).מול חיפה, באדיר ואנטבי לא מספיקים.

"יבוא היום הפועל,תחזרו ללאומית"!!

ה-משפט!!,הפועל-האחות המפגרת :hooligan:

שונא אותם!!

וגם..בקשר להכל,אליפות כן של הפועל לא של הפועל,זה מעניין?

אז אותי לא,אותי מעניין מה שקורה רק במכבי שלי ולא בהפועל!.

גם מה היו לוקחים אליפות,הם בחיים לא יגיעו למה שאנחנו מכבי ת"א הגענו,בחיים לא!!