Jump to content

שמח שאת היריבה שלי

Matan-

Recommended Posts

אה, אז הבנתי, להראות טוב ולא לזכות זה להיות לוזר, אבל להחזיק בסגל הכי טוב שהיה לך מזה הרבה מאוד שנים ולא להיראות טוב זה לא להיות לוזר.

במצב שלהם היינו לוקחים את האליפות? כוסאמק ערס, אנחנו לא מגיעים למצב שלהם.

יש לנו סגל שעולה עליהם, יש לנו תקציב שהם לא מתקרבים אליו, ואנחנו לא מגיעים למצב שלהם.

אתם בכלל קולטים את מה שאתם אומרים פה? "הם מעלינו אבל עדיין לא זוכים"?

יש דבר שהוא בהגדרה שלו יותר לוזרי מזה, לעזאזל?

אנחנו לא שואפים לתארים, אנחנו "שואפים" לתארים. יש הבדל עצום. אנחנו יודעים לספר שאנחנו רוצים לזכות בכל דבר, אבל אם לא נזכה חפיף, אנחנו עדיין מעל כולם בעיניכם, לא?

מועדון ששואף לכל דבר יתחרפן אחרי הפסד בדרבי.

מועדון ששואף לכל דבר לא יצחק על הפועל שהפסידו לקבוצה טובה מהם, בזמן שלו יש קבוצה טובה יותר משתי הקבוצות.

אבל סבבה לכם שזאת החגיגה שלכם, שגם הפועל לא זוכים.

להם לפחות יש ניצחונות בדרבי, הם לפחות נלחמים על האליפות.

אנחנו? אנחנו לא צריכים את זה.

נכון, להראות טוב ולא לזכות זה להיות לוזר.

המטרה בכדורגל זה לנצח כדי להגיע לתוצאה - תואר.

והפועל לא עשו זאת למרות שאין קבוצות חזקות ולמרות שהם הקבוצה הטובה והמחוברת שהם הקימו מעונת האליפות שלהם.

"הם מעלינו אבל עדיין לא זוכים"?

לא רואה שום הגדרה של לוזר פה, בסך הכל אני אומר, גם כשאנחנו זבל והם טובים, הם לא לוקחים תואר.

וזו המטרה, כשאני חלש אני מקווה שהיריבה שלי לא תזכה בשום תואר. כשאני אהיה במצב שלהם, אני כבר ידאג שלא יהיה להם תואר.

לא קשה, מתמטיקה פשוטה.

מועדון ששואף לכל דבר יתחרפן אחרי הפסד בדרבי.

מועדון ששואף לכל דבר לא יצחק על הפועל שהפסידו לקבוצה טובה מהם, בזמן שלו יש קבוצה טובה יותר משתי הקבוצות.

נכון, כי אחרי הדרבי יצאנו החוצה והתחלנו לחגוג את ההפסד שלנו להפועל, היינו מבסוטים שקיבלנו רק 2.

אתה מפספס פה את הנקודה, זה שיש לי קבוצה חרא בסדר, אבל למה לא לצחוק על הפועל שיש לה קבוצה מעולה וסיימה בלי תואר?

מה ההבדל בינינו? כדורגל טוב יותר? ואיפה התוצאה? איפה התואר?

את ההפסדים בדרבי תמיד אפשר לתקן, לקחת אליפות קורה פעם ב. ולכן הם לוזרים בעייני.

מתן אתה באמת חושב שהפועל נראו טוב? הרי כל העונה אמרתם שהם נראים רע ושאת רוב הנקודות שלהם הם קיבלו מהשופטים וממשחקים שלא הגיע להם לנצח, לפחות תהיו עיקביים.

הם הוציאו מים מהסלע, אנחנו הוצאנו סלע מהמים

גם אנחנו יכלנו לקחת אליפות עם אלי כהן לא מזמן

המצב העלוב שלנו יכול לגרום לקבוצות שמשחקות נגדנו לפעמים להראות מצוין אבל אל תטעה, הם לא.

אם פותח הנושא חותם על גביע הטוטו כל שנה למכבי, מקום 6, להפסיד 3 דרבים ושהפועל תמשיך להיות סגנית.

גם אנחנו חותמים.

או תראו מי חזר אלינו מהגלות :yahoo:

יודע למה אתם חותמים? כי אתם לוזרים, אתם תמיד תספקו במועט.

בטוחני כי פותח הנושא לא חותם על זה, גם אני לא. אבל עדיין, אפילו בעונה הכי טובה שלכם בשנים האחרונות אתם יצאתם בלי כלום ואנחנו בגרועה ביותר שלנו בכל הזמנים לטעמי עוד הוספנו איזה גביע קוקיוני לארון.

ולכל המתייפיפים,

זה שאנחנו במצב רע לא אומר שאסור לנו ללעוג לאחרים,

זה שאנחנו בדיחה לא אומר שאסור לנו להפוך אחרים לבדיחה,

אז תפסיקו לזיין ת'שכל ותנו להנות מנקודת האור היחידה בשנה הזאת, גביע הטוטו :clap: ( וברצינות, מהכשלון של האדומים )

איזה כיף לראות את אוהדי מכבי מסכים את העונה הזו כ"אובדן האליפות של הפועל".

שנות ה90 חזרו רק הפוך. לצהובים כבר לא אכפת מעצמם, רק שאלה ממול לא יקחו תואר.

יחי המכביזם.

ת"א אדומה כבר עשור. כבר עשור שאתם מפחדים מדרבי יותר מאיתנו. כבר עשור שאין לכם על מה להשתחצן, פה ושם גונבים ניצחון מדרדלה של שבחון.

אנחנו לוזרים זה ממש לא חדש אבל כן ירבו שנים כאלה. 3 דרבים אדומים, ניצחון בטדי(גניבה מגעילה, הכי מתוק שיש),4-0 משפיל על הבבונים, גביע אדום לנוער אחרי דרבי.

ומה לכם יש? גביע השוקו? יאמייי

איזה כיף לראות את אוהדי מכבי מסכים את העונה הזו כ"אובדן האליפות של הפועל".

שנות ה90 חזרו רק הפוך. לצהובים כבר לא אכפת מעצמם, רק שאלה ממול לא יקחו תואר.

יחי המכביזם.

ת"א אדומה כבר עשור. כבר עשור שאתם מפחדים מדרבי יותר מאיתנו. כבר עשור שאין לכם על מה להשתחצן, פה ושם גונבים ניצחון מדרדלה של שבחון.

אנחנו לוזרים זה ממש לא חדש אבל כן ירבו שנים כאלה. 3 דרבים אדומים, ניצחון בטדי(גניבה מגעילה, הכי מתוק שיש),4-0 משפיל על הבבונים, גביע אדום לנוער אחרי דרבי.

ומה לכם יש? גביע השוקו? יאמייי

ילד.. צא לי מהבית

את העצבים תוציא על הכלב.. לא עלינו סבבה?

אז בזה אתה מתנחם? בגביע המדינה של הנוער? לקחנו השבוע דאבל עם נערים א'.. אז?! כמובן שמגיע כל הכבוד ומחמם קצת את הלב אבל הנחמה היא בידיוק לדקה.

אנחנו באחת העונות היותר גרועות שלנו בהיסטוריה, בעוד אתם באחת העונות הטובות שלכם, הגדרתם את עצמכם כ"קבוצה טכנית ואטרקטיבית לכל דבר"(אבוקסיס) ולא הוצאתם אפילו גרבר..

אז תעשה טובה.

אה.. ו-דרבי? אנחנו מפחדים?

אנחנו מכביסטים נולדנו לדברים כאלה. :thumbdown:

\ת"א אדומה כבר עשור. כבר עשור שאתם מפחדים מדרבי יותר מאיתנו. כבר עשור שאין לכם על מה להשתחצן, פה ושם גונבים ניצחון מדרדלה של שבחון.

אל תשאל ממש רועדת לי הביצה השמאלית לפני דרבי אני מפחד לבוא לבלומפילד

מה אתה תופס תחת אה?? מה3 דרבים שהוצאתם השנה בחאווה? בניצחון עוד יותר חאווה על ביתר בטדי? אה?

אתם בעונה הכי טובה שלכם בעשור לא הוצאתם תואר

אנחנו בעונה הכי מעפנה שלנו בתולדות המועדון הבאנו הכי הרבה אוהדים בליגה

הרמנו תפאורות

לקחנו גביע שוקו (גם משהו?)

ואתם? מי יזכור תדרבים המעפנים שגנבתם מאיתנו אה? יאללה סע סע לך תרסס צלבי קרס עם קברים של אנשים עם האולטראס שלכם יא חבורה של קוקסינלים כולכם על הזין

-אם אתה כ"כ רוצה אז בבקשה, תערוך שוב -

טוב נו אני אהיה ילד טוב.

זו ממש לא עונה הכי טובה שלנו. נפלנו על השוער הכי טוב שהיה בליגת הזו ועל מאמן שממש מתאים להפועל(כן, בונקר).

לצורך השוואה הקבוצה שלקחה דאבל ב2000 הייתה לוקחת השנה דאבל בקלילות.

הקבוצה של המסע לאירופה הייתה לוקחת אליפות בדרבי האחרון של העונה(כשתיקו מספיק לה בשביל להוציא שמפניות)

אני לא אתחיל כאן עם תירוצים כי חיפה פשוט קבוצה הרבה יותר טובה וגם בית"ר אבל הפציעה של אבוטובול הרסה הכל(גם לנבחרת אבל לא חשוב).

וזו ממש לא העונה הגרועה ביותר שלכם, העונה שעברה הייתה יותר גרועה מבחינת סגל שחקנים. תסתכלו על זה ככה שמי יודע מתי תיהיה הפעם הבאה שהתקציב שלכם יהיה 70 מיליון.

אז אתם יכולים לחגוג עד מחר, אבל אתם לא במצב מדהים.

ושוב, שאפו על גביע הטוטו רציתם עוד גביע לארון, יש לכם שחקנים עם מחויבות, שיחקו אותה בענק.

אם פותח הנושא חותם על גביע הטוטו כל שנה למכבי, מקום 6, להפסיד 3 דרבים ושהפועל תמשיך להיות סגנית.

גם אנחנו חותמים.

לא יודע מה פותח הנושא יחתום אבל אני יחתום לך ככה שבכל העונות הגרועות שיהיה לנו בעתיד

נסיים מקום שישי ונזכה בגביע הטוטו (אתה גם שוכח על חשבון מי). והפועל בעונה סופר טובה שלה (שזה

באמת לא מחמאה) תיהיה סגנית ותנצח 3 דרבים. חותם לך עכשיו!

-אם אתה כ"כ רוצה אז בבקשה, תערוך שוב -

טוב נו אני אהיה ילד טוב.

זו ממש לא עונה הכי טובה שלנו. נפלנו על השוער הכי טוב שהיה בליגת הזו ועל מאמן שממש מתאים להפועל(כן, בונקר).

לצורך השוואה הקבוצה שלקחה דאבל ב2000 הייתה לוקחת השנה דאבל בקלילות.

הקבוצה של המסע לאירופה הייתה לוקחת אליפות בדרבי האחרון של העונה(כשתיקו מספיק לה בשביל להוציא שמפניות)

אני לא אתחיל כאן עם תירוצים כי חיפה פשוט קבוצה הרבה יותר טובה וגם בית"ר אבל הפציעה של אבוטובול הרסה הכל(גם לנבחרת אבל לא חשוב).

וזו ממש לא העונה הגרועה ביותר שלכם, העונה שעברה הייתה יותר גרועה מבחינת סגל שחקנים. תסתכלו על זה ככה שמי יודע מתי תיהיה הפעם הבאה שהתקציב שלכם יהיה 70 מיליון.

אז אתם יכולים לחגוג עד מחר, אבל אתם לא במצב מדהים.

ושוב, שאפו על גביע הטוטו רציתם עוד גביע לארון, יש לכם שחקנים עם מחויבות, שיחקו אותה בענק.

קצת קשה לי להסכים איתך לגבי הקבוצה של אודי כפיר,עומרי אפק וסלים טועמה. ביתר של אותה עונה הייתה טובה ממכם מבחינת סגל. אם אתה לוקח את הסגל של אז ומשווה אותו לסגל של ביתר היום אז בכלל אין מה לדבר על אליפות.

תבין,

אנחנו לא חוגגים, אנחנו שמחים ורואים בזה איזושהי נקודת אור, זה הכל.

להבדיל ממכם, לכיכרות עדיין לא יצאנו.

בקשר לאבוטבול, לא יכול לראות איך הוא היה מביא לכם אליפות, גם שהוא היה התוצאות לא היו משכנעות.

קצת קשה לי להסכים איתך לגבי הקבוצה של אודי כפיר,עומרי אפק וסלים טועמה. ביתר של אותה עונה הייתה טובה ממכם מבחינת סגל. אם אתה לוקח את הסגל של אז ומשווה אותו לסגל של ביתר היום אז בכלל אין מה לדבר על אליפות.

תבין,

אנחנו לא חוגגים, אנחנו שמחים ורואים בזה איזושהי נקודת אור, זה הכל.

להבדיל ממכם, לכיכרות עדיין לא יצאנו.

בקשר לאבוטבול, לא יכול לראות איך הוא היה מביא לכם אליפות, גם שהוא היה התוצאות לא היו משכנעות.

בית"ר של אותה עונה? ממש לא. אם כבר אז חיפה עם כל הילדודס שהיו שם.

אני מבין שאתם לא באמת חוגגים אבל אחרי עונה כזאת אתם אמורים להתפלל שהיא לא תחזור על עצמה ולא לחפש נקודות אור.

זו עונה שניה רצוף שאתם מסיימים מקום שישי(גם לא בטוח), אני לא בטוח כמה פעמים בעשור האחרון סיימתם בתווך הזה של בין4-8 אבל לדעתי הרבה.

או תראו מי חזר אלינו מהגלות :)

יודע למה אתם חותמים? כי אתם לוזרים, אתם תמיד תספקו במועט.

בטוחני כי פותח הנושא לא חותם על זה, גם אני לא. אבל עדיין, אפילו בעונה הכי טובה שלכם בשנים האחרונות אתם יצאתם בלי כלום ואנחנו בגרועה ביותר שלנו בכל הזמנים לטעמי עוד הוספנו איזה גביע קוקיוני לארון.

ולכל המתייפיפים,

זה שאנחנו במצב רע לא אומר שאסור לנו ללעוג לאחרים,

זה שאנחנו בדיחה לא אומר שאסור לנו להפוך אחרים לבדיחה,

אז תפסיקו לזיין ת'שכל ותנו להנות מנקודת האור היחידה בשנה הזאת, גביע הטוטו :) ( וברצינות, מהכשלון של האדומים )

לדעתי הפועל של העונה, לא יותר טובה מהפועל של שום(ואז ניר לוין). ואז בית"ר לקחה את האליפות יותר בקלות מחיפה.

נוצרה הסיטואציה, שבליגה כל כך גרועה, קבוצה כמו הפועל, שלא משחקת כדורגל גדול בכלל ומחזיקה בסגל של קבוצת אמצע טבלה, הצליחה להאבק על האליפות עד היישורת האחרונה.

מפה ועד הקבוצה הכי טובה שהייתה להפועל בשנים האחרונות, הדרך מאוד ארוכה.

מפה ועד הקבוצה הכי טובה שהייתה להפועל מאז עונת הדאבל, הדרך לא קיימת כנראה.

אבל בסדר, שמחה לעד תמיד הייתה שמחה טובה, אבל הפעם, בעונה הזו-כל אוהד מכבי שמספר לי שאין לי אליפות, אני אספר לו מה הצבע של ת"א. ואז הוא כבר בולע את הרוק, נושך את השפתיים ומסתובב לו.

אתה עוד איתי?

לדעתי הפועל של העונה, לא יותר טובה מהפועל של שום(ואז ניר לוין). ואז בית"ר לקחה את האליפות יותר בקלות מחיפה.

נוצרה הסיטואציה, שבליגה כל כך גרועה, קבוצה כמו הפועל, שלא משחקת כדורגל גדול בכלל ומחזיקה בסגל של קבוצת אמצע טבלה, הצליחה להאבק על האליפות עד היישורת האחרונה.

אבל בסדר, שמחה לעד תמיד הייתה שמחה טובה, אבל הפעם, בעונה הזו-כל אוהד מכבי שמספר לי שאין לי אליפות, אני אספר לו מה הצבע של ת"א. ואז הוא כבר יבלה את הרוק, ינשך את השפתיים ויסתובב.

אתה עוד איתי?

ואז אני אספר לו שיש לו אליפות אחת ב-20 שנה.

הוא כבר יבלע את הרוק, ינשך את השפתיים ויסתובב.

הקהל שלנו יודע מה זה לנצח דרבי, תתפלא. הקהל שלכם לא יודע מה זה לקחת אליפות.

אליפות אחת ב-20 שזה זה ללא ספק מאזן מדהים, כמעט כמו של בני יהודה, שאגב, גם לה יש אליפות אחת ב-20 שנה, אפילו פחות.

דרבי אפשר לתקן בכל עונה, תמיד אפשר לנצח את הדרבי הבא ולשכוח את הדרבי הקודם,

אליפות? זה כבר עסק מסובך, מי כמוך יודע זאת.

אבל בסדר, שמחה לעד תמיד הייתה שמחה טובה, אבל הפעם, בעונה הזו-כל אוהד מכבי שמספר לי שאין לי אליפות, אני אספר לו מה הצבע של ת"א. ואז הוא כבר יבלה את הרוק, ינשך את השפתיים ויסתובב.

אתה עוד איתי?

אני אתקן, לא קבוצה גדולה,

עונה גדולה, ואם אתה רוצה יותר מזה, נקלעה לסיטואציה בה היא נגיעה מאליפות.

שוב, ת"א אדומה,

המצב הפכפך,

פעם למטה פעם למעלה.

אם בעבר הייתה תקופה שאתם לא הייתם רואים ניצחון בדרבי היום זה אנחנו,

אבל אנחנו עוד ננצח ועוד נפסיד.

אבל אליפות? מבחינתנו בשנים הקרובות אנחנו לא רואים את זה קורה. לא לנו ובטח לא לכם, אז עד שיש לכם הזדמנות?

בית"ר של אותה עונה? ממש לא. אם כבר אז חיפה עם כל הילדודס שהיו שם.

אני מבין שאתם לא באמת חוגגים אבל אחרי עונה כזאת אתם אמורים להתפלל שהיא לא תחזור על עצמה ולא לחפש נקודות אור.

זו עונה שניה רצוף שאתם מסיימים מקום שישי(גם לא בטוח), אני לא בטוח כמה פעמים בעשור האחרון סיימתם בתווך הזה של בין4-8 אבל לדעתי הרבה.

ניסיתי למצוא את סגלי שתי הקבוצות באותה עונה, לא הצלחתי.

אם יש לך אז תעלה ונשווה. לפי מיטב זכרוני בביתר שיחקו שחקנים מצויינים באותה עונה.

לכם היה סגל צעיר ומאמן טוב ( לימים ההם ) וזה עשה את ההבדל בסוף לדעתי. מבחינת חומר שחקנים לדעתי הם היו טובים יותר.

לגבי חיפה,

לצערי אני כבר לא זוכר.

אני בטוח שאם נעשה סקר בין אוהדי מכבי להפועל על הספק ציון המילה "מכביזם" ליום/שבוע/חודש, נגלה רוב מוחלט להפועל

אני אתקן, לא קבוצה גדולה,

עונה גדולה, ואם אתה רוצה יותר מזה, נקלעה לסיטואציה בה היא נגיעה מאליפות.

שוב, ת"א אדומה,

המצב הפכפך,

פעם למטה פעם למעלה.

אם בעבר הייתה תקופה שאתם לא הייתם רואים ניצחון בדרבי היום זה אנחנו,

אבל אנחנו עוד ננצח ועוד נפסיד.

אבל אליפות? מבחינתנו בשנים הקרובות אנחנו לא רואים את זה קורה. לא לנו ובטח לא לכם, אז עד שיש לכם הזדמנות?

תתפלא. אני אופטימי כי בהפועל יש שיטה, יש בסיס, יש מאמן על הקווים להבדיל מהירבה העירונית.

גם כשהחקן הכי טוב שלנו יעזוב ישאר שלד בריא, עם קישור חזק שמורכב מישראלים(חלקם אפילו שחקני בית)

בגלל זה אני מאמין שעוד יהיו הזדמנויות. בית"ר כבר לא יהיו כמו ב3 שנים האחרונות, חיפה עם האירופה שלהם ולך תדע...

אבל אתם? הכל רקוב עמוק עמוק.

אין מאמן על הקווים(עם כל האהבה שלכם אליו אתם יודעים את זה, יקח לו עוד הרבה זמן להיות מאמן טוב),

כבר כמה שנים שלא עלה מהנוער שחקן שחקן וסאחה על שרן ייני,

הנהלות שמתחלפות והתהפכויות בתקציב,

סגלים שמשתנים ברובם מעונה לעונה,

ואפילו פילוג וריבים בקהל.

לא משהו אה?

המצב בקאנטים אבל תהיה בטוח שאם כל זה אנחנו עוד ניקח אליפות לפניכם. ( משמע אף אחת מבינינו לא תיקח אליפות בשנים הקרובות. שני הצדדים ימשיכו לחיות על דרבים כאשר כל צד מקווה לצאת עם ידו על העליונה. כרגע זה אתם לצערי. )

ואז אני אספר לו שיש לו אליפות אחת ב-20 שנה.

הוא כבר יבלע את הרוק, ינשך את השפתיים ויסתובב.

הקהל שלנו יודע מה זה לנצח דרבי, תתפלא. הקהל שלכם לא יודע מה זה לקחת אליפות.

אליפות אחת ב-20 שזה זה ללא ספק מאזן מדהים, כמעט כמו של בני יהודה, שאגב, גם לה יש אליפות אחת ב-20 שנה, אפילו פחות.

דרבי אפשר לתקן בכל עונה, תמיד אפשר לנצח את הדרבי הבא ולשכוח את הדרבי הקודם,

אליפות? זה כבר עסק מסובך, מי כמוך יודע זאת.

אליפות אחת ב-14 שנה זה בטח מאז מדהים יותר.

וואו, זה בדיוק כמו הפועל חיפה. מדהים!!!

חמוד, אל תמכור לי סטטיסטיקה של אליפויות, כי את זה אתה יכול לספר לילדים בגן חובה שמתלבטים את מי לאהוד, תגיד להם שמכבי היא הקבוצה עם הכי הרבה אליפויות, הם בטוח יתרגשו.

רק אל תספר להם שכל שנה מחדש בונים קבוצה לדאבל, ובמחזור 6 מדברים על העונה הבאה.

איך אני אוהב את זה שפתאום דרבי זה שטות אה? מה זה דרבי היום? אפשר לתקן. זה בקטנה.

רואים שאתה מהדור החדש של המכביסטים. אבל זה גם תהליך שקרה פה ב10 שנים האחרונות(עוד סטטיסטיקה!!! תרשום לך בפנקס החמוד שלך)

ניסיתי למצוא את סגלי שתי הקבוצות באותה עונה, לא הצלחתי.

אם יש לך אז תעלה ונשווה. לפי מיטב זכרוני בביתר שיחקו שחקנים מצויינים באותה עונה.

לכם היה סגל צעיר ומאמן טוב ( לימים ההם ) וזה עשה את ההבדל בסוף לדעתי. מבחינת חומר שחקנים לדעתי הם היו טובים יותר.

לגבי חיפה,

לצערי אני כבר לא זוכר.

עם ראצ'וניצה וסימרוטיץ' משחקים בהפועל של היום הם הזרים הכי טובים בהפועל אחרי אניימה.

חלוץ כמו רונן חרזי. שביט בשיא שלו, שימון גרשון כעמוד מאחורה ושחקני בית רעבים כמו שערן לוי שהוא לא אוכל חודש זה אליפות בלי קשר לאיך שהיריבות נראות

המצב בקאנטים אבל תהיה בטוח שאם כל זה אנחנו עוד ניקח אליפות לפניכם. ( משמע אף אחת מבינינו לא תיקח אליפות בשנים הקרובות. שני הצדדים ימשיכו לחיות על דרבים כאשר כל צד מקווה לצאת עם ידו על העליונה. כרגע זה אתם לצערי. )

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל טוגו צודק בכל מילה

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל טוגו צודק בכל מילה

לא אמרתי שלא, ההפך, אני מצדיק אותו,

אבל אנחנו עדיין ניקח פה משהו לפניהם. ( ולצערי גם זה יקרה בעוד שנים רבות )