Jump to content

שמח שאת היריבה שלי

Matan-

Recommended Posts

ד"א מישהו יודע מה נגמר בסוף עם התאחדות

למה לא התיחסו למכתב הזקנה מאוסשקין

או ישו שעה אחידה...

http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4...%99%D7%A8%D7%94

הבועל זונה!!!

ד"א מישהו יודע מה נגמר בסוף עם התאחדות

למה לא התיחסו למכתב הזקנה מאוסשקין

או ישו שעה אחידה...

http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4...%99%D7%A8%D7%94

הבועל זונה!!!

מי זאת הזקנה מאוסישקין הזאת?

ואיך היא יכולה להיות זקנה מאוסישקין אם אוסישקין לא קיים? :wubyellow3:

הייתי מת שאנחנו היינו השנה נהיים אלופי הסגניות (רמז: אם אנחנו היינו הסגנים והם היו זוכים במענק האדיר של 800,000 ש"ח של המקום ה-6).

הפועל החליפו איתנו תפקידים בשנים האחרונות, ניצחו את כמעט כל הדרבים ואנחנו בקושי ניצחנו כ-2-3 מאז העונה של שייע ש"בזכותנו" הם לא ירדו ליגה.

אין לנו מאמן, אין לנו קבוצה, האוהדים שלנו משחקים משחקים מטומטמים, לא רואים את האור בקצה המנהרה... אבל מזל טוב להפועל שיצאו לוזרים. זה מה שחשוב בימינו.

אני אסביר לך למה כן דווקא זה מה שחשוב,

קבוצות כדורגל נעות במחזוריות...אחרי כמה שנים טובות מגיעות שנים פחות טובות, זה נכון לגבי מכבי וגם לגבי הפועל,

אחרי שנות ה 70 המוצלחות של מכבי הגיעו שנות ה 80 העלובות, שבמקרה היו שנים גדולות להפועל שאחריהם הגיעו שנות ה 90, הפועל כמעט התפרקה

ביחד עם ההסתדרות, ומכבי דרסה וזללה תארים...ולמה כל השיעור היסטוריה הזה, בשביל להגיד דבר פשוט..

כרגע אנחנו בשנים פחות טובות, עובדה. אין מה לעשות...הכי חשוב שבשנים האלה הפועל יקחו כמה שפחות אליפויות ותארים, שלא בטעות יחשבו לרגע מי

המועדון המפואר בעיר...(מה שאפשר לראות יפה עם מכבי חיפה שבזכות העשור האחרון הטוב שלהם כבר מערערים על ההגמוניה של מכבי..)

אז כן...כרגע אנחנו למטה..ובזמן הזה העיקר שהם לא יקחו כלום,

וכשניהיה למעלה אז ממילא הם לא יקחו כלום...אנחנו כבר נדאג לזה בעמנו.. :wubyellow3:

שמחה לאיד כשהיריבה שלך נופלת זה דבר אחד.

אחרי שהרגע עבר, כל מה שאתה עושה פה זה להמחיש מה נהיה ממכבי.

אנחנו כלום ושום דבר, גם עם סגל לאליפות אנחנו מדשדשים בתחתית.

עם כל הכבוד, לצחוק על הפועל שהם רצים לאליפות ומסיימים שניים בזמן שאנחנו רק יכולים לחלום על זה, זה כנראה שיא הלוזריות.

אתה צוחק עליהם שהם לא מצליחים לזכות בתואר, מה איתנו?

הם הקבוצה הגדולה של ת"א בשנים האחרונות. הם ניצחו יותר דרבים, הם לקחו יותר תארים.

להתכחש לזה, ולהתעקש שאנחנו אלה שלמעלה, זה דבר שכואב לי.

לוזר זה לא אחד שמפסיד, לוזר זה אחד שלא מנסה לנצח, זה אחד שטוב לו להיות למטה, זה אחד שלא מודה בכישלון שלו.

ואתם עוד קוראים להם לוזרים? אתם חושבים שאתם ווינרים? ווינר זה אחד ששונא את ההפסד. ווינר זה אחד שברגע שמפסיד יצעק שהוא הפסיד, ויבכה את ההפסד.

אם אתם יכולים למצוא עליונות מעל הפועל כשברור שאתם נמצאים הרבה מתחתם, ויצרתם מציאות נפרדת שבה מכבי היא מקום ראשון בלי קשר למה שקורה מסביב. התוצאות שקורות כעת ושיקרו בעתיד לא משנות לכם, מכבי תמיד תצחק על כולם.

לוזרים.

תרגישו מה שבא לכם. אבל תהיו כנים עם עצמכם. אם נוח לכם להיות לוזרים, תגידו.

אם נוח לכם לתת להם להיאבק כדי לצחוק על הפספוס שלהם, תגידו.

מתן, אתה מדבר על הקבוצה הכי מחוברת של הפועל שעדיין לא לקחה אליפות? אתה כנראה שכחת איזו קבוצה מכבי בנתה, שעדיין לא לקחה אליפות.

זה שאנחנו לא פוגעים הרבה זמן לא עושה את השמחה לאיד קטנה יותר.

האליפות האחרנה של אתלטיקו מדריד הייתה לפני 14 שנים. אני יכול להבטיח לך שאחרי כל נפילה של ריאל היא שמחה בצורה מטורפת והשמחה לאיד חוגגת שם למרות שהם כלום ושום דבר כבר הרבה מאוד זמן.

ויש עוד הרבה דוגמאות.

סבבה, אבל הם קוראים ליריבה שלהם "לוזרים"?

הם חיים באשליה שהם "ווינרים" כשהם לא זוכים בשום דבר?

אם אתם באמת רוצים להיות מעל הפועל, הדרך היחידה לכך היא להכיר בזה שכעת אתם מתחתיהם.

בכך שאתם צריכים לנצח ולזכות בתארים כדי לחזור להיות מעליהם. זאת חזות מכבי, לא? לנצח ולזכות בתארים.

אבל אנשים פה הופכים בלי לשים לב את מכבי למיתוס, משהו שזכה בתארים ולא צריך לזכות יותר, תמיד יהיה למעלה.

אז פלא שאנחנו למטה? אנחנו לא שואפים לכלום, מספיק לנו העבר.

איכס.

קודם כל שנהיה למעלה ואז נדבר :wubyellow3:

ב"ה.

איך מישהו אמר לא מזמן: "אימפריות לא נופלות כל כך מהר".

ולכל הזייני שכל - אצלכם זה מנהג להתווכח אה?

אף אחד לא חגג בכיכר כולה פותחים נושא של שמחה, אז חלאס לבלבל בביצים.

סבבה, אבל הם קוראים ליריבה שלהם "לוזרים"?

הם חיים באשליה שהם "ווינרים" כשהם לא זוכים בשום דבר?

אם אתם באמת רוצים להיות מעל הפועל, הדרך היחידה לכך היא להכיר בזה שכעת אתם מתחתיהם.

בכך שאתם צריכים לנצח ולזכות בתארים כדי לחזור להיות מעליהם. זאת חזות מכבי, לא? לנצח ולזכות בתארים.

אבל אנשים פה הופכים בלי לשים לב את מכבי למיתוס, משהו שזכה בתארים ולא צריך לזכות יותר, תמיד יהיה למעלה.

אז פלא שאנחנו למטה? אנחנו לא שואפים לכלום, מספיק לנו העבר.

איכס.

אנחנו לא נוגעים בשום תואר כי אנחנו כבר כמה שנים נראים כמו כלום ושום דבר.

הפועל העונה הקבוצה הטובה שלהם מזה שנים ולא לקחו שום תואר.

זה שאני קורא להם לוזרים לא עושה אותי וינר.

זו הפועל, לוזרית, כלום ושום דבר, ההבדל הקטן בינינו שאנחנו במצב שלהם היינו לוקחים את האליפות הזאת, תשאל את חיפה.

אנחנו מתחתהם וזה לא עושה אותם טובים מאיתנו, עצם זה שהם מעלינו והם לא זוכים בכלום הם בדיוק כמונו, וזה הלוזריות שבהם.

אף אחד לא הופך את מכבי למיתוס אתה סתם מעיף סיסמאות באוויר.

העבר חשוב מאוד להמשך הדרך, כשאין לך כלום בהווה טוב וצריך להשען על העבר, לגבי העתיד? הזמן יגיד.

אגב, אנחנו בכל עונה שואפים לתארים אז אל תעבוד על עצמך.

אחרי עונה כזו ואין להם אפילו חצי תואר ביד.

למרות שלנו אין כל כך על מה להתגאות אחרי עונה כזו מסריחה אבל עדיין...

העצב שלהם זה האושר שלי, ללא ספק

לכו כוסעומו,

נושא גדול.

יותר לוזרים מאיתנו זה לא יאומן.

מה יותר לוזרי מלהפוך לזונה של הפועל ולהתעקש שאתה עדיין מעליהם?

כוסאמא שלהם, וכוסאמא של הנושא הזה.

אנחנו הפכנו ליותר לוזרים ממועדון שמקדש לוזריות, אתם קולטים את זה?

התוצאות בדרבי משנות לכם בכלל? הרי בכל מקרה מבחינתכם מכבי למעלה, לא? זה שגם עם התקציב והסגל הכי טוב בליגה היא מסיימת בתחתית, זה שטויות.

אחרי זה תדברו על "ניצחון מעל הכל", אעלק.

הגישה שלכם זה האמא של הלוזריות.

ווינרים חוגגים ניצחון, לא משכנעים את עצמם שהם יותר טובים אחרי הפסד.

יאללה, תהנו לכם.

אני מקווה בשבילכם שבשנה הבאה מכבי תסיים במקום 15 והפועל תיתן לנו חמישיות אבל גם אז רק תהיה סגנית, זה יעשה אותם לוזרים רצח. אה, וגם שהם יתנו הצגות מול קבוצות באירופה ויגיעו לגמר גביע אופ"א אבל אז יפסידו מאופסייד, כי הם לוזרים.

לוזרים כמעט כמוכם.

שמחה לאיד כשהיריבה שלך נופלת זה דבר אחד.

אחרי שהרגע עבר, כל מה שאתה עושה פה זה להמחיש מה נהיה ממכבי.

אנחנו כלום ושום דבר, גם עם סגל לאליפות אנחנו מדשדשים בתחתית.

עם כל הכבוד, לצחוק על הפועל שהם רצים לאליפות ומסיימים שניים בזמן שאנחנו רק יכולים לחלום על זה, זה כנראה שיא הלוזריות.

אתה צוחק עליהם שהם לא מצליחים לזכות בתואר, מה איתנו?

הם הקבוצה הגדולה של ת"א בשנים האחרונות. הם ניצחו יותר דרבים, הם לקחו יותר תארים.

להתכחש לזה, ולהתעקש שאנחנו אלה שלמעלה, זה דבר שכואב לי.

לוזר זה לא אחד שמפסיד, לוזר זה אחד שלא מנסה לנצח, זה אחד שטוב לו להיות למטה, זה אחד שלא מודה בכישלון שלו.

ואתם עוד קוראים להם לוזרים? אתם חושבים שאתם ווינרים? ווינר זה אחד ששונא את ההפסד. ווינר זה אחד שברגע שמפסיד יצעק שהוא הפסיד, ויבכה את ההפסד.

אם אתם יכולים למצוא עליונות מעל הפועל כשברור שאתם נמצאים הרבה מתחתם, ויצרתם מציאות נפרדת שבה מכבי היא מקום ראשון בלי קשר למה שקורה מסביב. התוצאות שקורות כעת ושיקרו בעתיד לא משנות לכם, מכבי תמיד תצחק על כולם.

לוזרים.

תרגישו מה שבא לכם. אבל תהיו כנים עם עצמכם. אם נוח לכם להיות לוזרים, תגידו.

אם נוח לכם לתת להם להיאבק כדי לצחוק על הפספוס שלהם, תגידו.

מתן, אתה מדבר על הקבוצה הכי מחוברת של הפועל שעדיין לא לקחה אליפות? אתה כנראה שכחת איזו קבוצה מכבי בנתה, שעדיין לא לקחה אליפות.

יש לא מעט סיבות למה אנחנו איפה שאנחנו.חלקן, לא נעימות בכלל לאוהדי מכבי.

ועדיין, זה לא רלוונטי בכלל לנושא.מעדיף שהם לא יקחו כשאני לא טוב. מה כל כך מסובך להבין?

כל אחד פה מרצה על צניעות ותורת המכביזם. תנוח דעתכם. מכביסטים וותיקים מאיתנו, חייכו היום.אותם מכביסטים, לא עושים תפאורות שחצניות לפני דרבים וממלאים את הפורום בעמודים שלמים של לאנוס אותם.אבל שהקרב נגמר-יש להם דיעה ברורה לגבי רצונותיהם.כבר עשרות שנים.

מצב המכביזם, לא הופך טוב או רע יותר בעקבות הודעה בפורום.לא ממש.אולי למעשים שלנו כקהל(חוסר סבלנות, הגעה למצב שאין לנו מאמן ודרך, פילוגים)-כן.

אז אולי עדיף להתרכז בדברים החשובים ולא להיתפס לשטויות...

ועדיין, זה לא רלוונטי בכלל לנושא.מעדיף שהם לא יקחו כשאני לא טוב. מה כל כך מסובך להבין? כל אחד פה מרצה על צניעות ותורת המכביזם. תנוח דעתכם. מכביסטים וותיקים מאיתנו, חייכו היום.אותם מכביסטים, לא עושים תפאורות שחצניות לפני דרבים וממלאים את הפורום בעמודים שלמים של לאנוס אותם.אבל שהקרב נגמר-יש להם דיעה ברורה לגבי רצונותיהם.כבר עשרות שנים.

מצב המכביזם, לא הופך טוב או רע יותר בעקבות הודעה בפורום.לא ממש.אולי למעשים שלנו כקהל(חוסר סבלנות, הגעה למצב שאין לנו מאמן ודרך, פילוגים)-כן.

אני חושבת שהתגובה הזו מסכמת את הנושא בצורה הטובה ביותר

אנחנו לא נוגעים בשום תואר כי אנחנו כבר כמה שנים נראים כמו כלום ושום דבר.

הפועל העונה הקבוצה הטובה שלהם מזה שנים ולא לקחו שום תואר.

זה שאני קורא להם לוזרים לא עושה אותי וינר.

זו הפועל, לוזרית, כלום ושום דבר, ההבדל הקטן בינינו שאנחנו במצב שלהם היינו לוקחים את האליפות הזאת, תשאל את חיפה.

אנחנו מתחתהם וזה לא עושה אותם טובים מאיתנו, עצם זה שהם מעלינו והם לא זוכים בכלום הם בדיוק כמונו, וזה הלוזריות שבהם.

אף אחד לא הופך את מכבי למיתוס אתה סתם מעיף סיסמאות באוויר.

העבר חשוב מאוד להמשך הדרך, כשאין לך כלום בהווה טוב וצריך להשען על העבר, לגבי העתיד? הזמן יגיד.

אגב, אנחנו בכל עונה שואפים לתארים אז אל תעבוד על עצמך.

אה, אז הבנתי, להראות טוב ולא לזכות זה להיות לוזר, אבל להחזיק בסגל הכי טוב שהיה לך מזה הרבה מאוד שנים ולא להיראות טוב זה לא להיות לוזר.

במצב שלהם היינו לוקחים את האליפות? כוסאמק ערס, אנחנו לא מגיעים למצב שלהם.

יש לנו סגל שעולה עליהם, יש לנו תקציב שהם לא מתקרבים אליו, ואנחנו לא מגיעים למצב שלהם.

אתם בכלל קולטים את מה שאתם אומרים פה? "הם מעלינו אבל עדיין לא זוכים"?

יש דבר שהוא בהגדרה שלו יותר לוזרי מזה, לעזאזל?

אנחנו לא שואפים לתארים, אנחנו "שואפים" לתארים. יש הבדל עצום. אנחנו יודעים לספר שאנחנו רוצים לזכות בכל דבר, אבל אם לא נזכה חפיף, אנחנו עדיין מעל כולם בעיניכם, לא?

מועדון ששואף לכל דבר יתחרפן אחרי הפסד בדרבי.

מועדון ששואף לכל דבר לא יצחק על הפועל שהפסידו לקבוצה טובה מהם, בזמן שלו יש קבוצה טובה יותר משתי הקבוצות.

אבל סבבה לכם שזאת החגיגה שלכם, שגם הפועל לא זוכים.

להם לפחות יש ניצחונות בדרבי, הם לפחות נלחמים על האליפות.

אנחנו? אנחנו לא צריכים את זה.

ועדיין, זה לא רלוונטי בכלל לנושא.מעדיף שהם לא יקחו כשאני לא טוב. מה כל כך מסובך להבין?

כל אחד פה מרצה על צניעות ותורת המכביזם. תנוח דעתכם. מכביסטים וותיקים מאיתנו, חייכו היום.אותם מכביסטים, לא עושים תפאורות שחצניות לפני דרבים וממלאים את הפורום בעמודים שלמים של לאנוס אותם.אבל שהקרב נגמר-יש להם דיעה ברורה לגבי רצונותיהם.כבר עשרות שנים.

לא דיברתי על "מכביזם". דיברתי על זה שאנשים פה מדברים על ווינריות ולוזריות, כשהם התגלמות הלוזריות.

(אני אגב האחרון שבעד השחצנות המגוחכת של הקהל שלנו, דווקא כשאנחנו לא מגיעים לשום דבר)

ושוב, לשמוח לאיד זה דבר אחד, לבנות לעצמך תיאוריות מגוחכות שעושות מעצמך צחוק זה דבר אחר.

אם נתייחס לנושא הזה ברצינות רגע וקצת יותר מ"די נו/אין אליפות!"

אז אני באמת שמח שהפועל היא היריבה שלי, גם בתור קהל ולא הכלום הזה מחיפה ש"חגג" היום אליפות, וגם בתור קבוצה שכמה שאנחנו לוזרים בשנים האחרונות, הפועל נותנים לנו פייט טוב.

אה כן, ואני ימשיך להדחיק את זה ולא אחזור על מה שאמרתי שנית עד יום מותי בערך (:

שנה הבאה 3 דרבים + דאבל קל :wubyellow3:

די כבר נמאס

זה נחמד שהם לא לקחו אליפות וכו'

אני לא אומר שצריך לשתוק ולהגיד רק: "הלוואי שהיינו במקום שהם נמצאים בו"

אבל בכל זאת: תסתמו את הפה!

שמחה לאיד זה מה שנשאר לנו? אתם לא מתביישים?

באחת העונות הגרועות שלנו אנחנו עוד שמחים ממשהו?

בהתחלה זה לגיטימי לשמוח, אבל לכתוב שאתם שמחים שהיא היריבה שלנו? לנצח בצילנו וכל זה?

אכלתם מהם זין 3 פעמים השנה

בכל דרבים האחרונים הם משפילים אותנו

הם במירוץ האליפות - אנחנו במירוץ למענק על מיקום שישי

הם בעונה הבאה יהיו באירופה - אנחנו אולי נגיע לעכו

אנחנו לא במצב שאנחנו יכולים לצחוק עד כדי כך על מישהו

את השמחה לאיד תשאירו לחבר'ה מהצד השני של הכביש, אותם מכבי מעניינת יותר מאשר הפועל

אותי מעניינים רק הנצחונות, רק התארים, על הזין כל השאר

כרגע אנחנו למטה אבל אני מקווה שנחזור מהר מאוד

לא דיברתי על "מכביזם". דיברתי על זה שאנשים פה מדברים על ווינריות ולוזריות, כשהם התגלמות הלוזריות.

(אני אגב האחרון שבעד השחצנות המגוחכת של הקהל שלנו, דווקא כשאנחנו לא מגיעים לשום דבר)

ושוב, לשמוח לאיד זה דבר אחד, לבנות לעצמך תיאוריות מגוחכות שעושות מעצמך צחוק זה דבר אחר.

לא צריך לבנות תיאוריות, לכאן או לכאן.

אנחנו לא מגיעים לשום דבר כי אנחנו מנוהלים רע, מאומנים רע, קונים רע, חסרי סבלנות כקהל, מפולגים ולכל אוהד רביעי יש אג'נדה משלו.

בנקודת הזמן הזאת-אנחנו לא תחרותיים מספיק.

מה שעושה את ההבדל לטובתם-זה ניהול יציב ברמה סבירה, שקט במערכת ושקט מהקהל.הם בינוניים כמונו רק ללא הציפיות.אני אומר להם את זה כל השנה אבל הם היו משוכנעים שהם קבוצה גדולה. אני שמח שלא טעיתי.

לא צריך לבנות תיאוריות, לכאן או לכאן.

אנחנו לא מגיעים לשום דבר כי אנחנו מנוהלים רע, מאומנים רע, קונים רע, חסרי סבלנות כקהל, מפולגים ולכל אוהד רביעי יש אג'נדה משלו.

בנקודת הזמן הזאת-אנחנו לא תחרותיים מספיק.

מה שעושה את ההבדל לטובתם-זה ניהול יציב ברמה סבירה, שקט במערכת ושקט מהקהל.הם בינוניים כמונו רק ללא הציפיות.אני אומר להם את זה כל השנה אבל הם היו משוכנעים שהם קבוצה גדולה. אני שמח שלא טעיתי.

מה שאתה אומר אולי נכון, אבל לא בהכרח רלוונטי למה שאני אומר.

שוב, אין לי שום בעיה עם שמחה לאיד.

יש לי בעיה עם התיאוריות שעולות פה.

לא יעזור שום דבר - להיות במצב שלנו ולקרוא להפועל לוזר, זה משהו שעושה אותך לוזר.

לצחוק על קבוצה שגם כשהיא משחקת טוב היא לא זוכה, בזמן שאתה אפילו לא מצליח לשחק טוב עם הרבה יותר כלים, זה להיות לוזר.

ושוב, אני מדגיש את הלוזריות של האנשים פה כי הם בטוחים שהם ווינרים, ועוד מאשימים אחרים במה שהם חוטאים בו בעצמם.

לטובתם כדאי שהם ירדו לקרקע, לדעתי.

אתה בעצמך דיברת לא מעט נגד השחצנות שהתירוץ שלה הוא "מכביזם", נכון?

מה שקורה בנושא הזה זה מעבר לשחצנות חסרת בסיס. זאת לא הגזמה, זאת דלוזיה. וזה מה שמפריע לי, לא שאנשים שמחים שהפועל הפסידה.

איך שהמועדון שלנו נראה בשנים האחרונות

עדיף שלא נסתכל לצדדים ונתמקד בעצמנו..

הפועל לוזרים שהם פתחו את הענונה עם תקציב של 30 מיליון בלי הצהרות על אליפות ובכל זאת התמודדו עליה,

ואנחנו הווינרים שעם תקציב של 70 מיליון במחזור 10 כבר גמרנו את הסיפור.

מה שאתה אומר אולי נכון, אבל לא בהכרח רלוונטי למה שאני אומר.

שוב, אין לי שום בעיה עם שמחה לאיד.

יש לי בעיה עם התיאוריות שעולות פה.

לא יעזור שום דבר - להיות במצב שלנו ולקרוא להפועל לוזר, זה משהו שעושה אותך לוזר.

לצחוק על קבוצה שגם כשהיא משחקת טוב היא לא זוכה, בזמן שאתה אפילו לא מצליח לשחק טוב עם הרבה יותר כלים, זה להיות לוזר.

ושוב, אני מדגיש את הלוזריות של האנשים פה כי הם בטוחים שהם ווינרים, ועוד מאשימים אחרים במה שהם חוטאים בו בעצמם.

לטובתם כדאי שהם ירדו לקרקע, לדעתי.

אתה בעצמך דיברת לא מעט נגד השחצנות שהתירוץ שלה הוא "מכביזם", נכון?

מה שקורה בנושא הזה זה מעבר לשחצנות חסרת בסיס. זאת לא הגזמה, זאת דלוזיה. וזה מה שמפריע לי, לא שאנשים שמחים שהפועל הפסידה.

לקהל שלנו יש הרבה דלוזיות. הוא חושב שאבי הוא מלך המשיח(כדורגלן ענק שהוקפץ מהר מידי לעמדות מפתח במחלקה מבולבלת וחולה), שצריך לשים שלישיה עד הדקה העשרים,לקלל בלם לאחר משחק אימון אחד, לקפוץ לכל מקרופון על מנת ליחצן את עצמו,לפוצץ את האוטובוס של סכנין לאחר משחק אימון תמים, האמן לי לא חסרות לו דלוזיות,או אג'נדות.

דווקא זאת, חיננית ולא מזיקה.שינאה ספורטיבית טהורה.

דיברתי נגד כל הגדרות המכביזם שעולות פה.אם אני שמח משמע אני לא מכביסט אמיתי(לא מכיר מכביסטים גדולים מאבא שלי).אני מכיר כמה מהקשים ביותר שיש והם לא התביישו לשלוח הודעות וללגלג.הם בעצם אמרו-"זה המקסימום שאתם יכולים?" מה רצית שיאמרו-"איזה באסה, מכבי חרא"?

מעבר לזה, הם אלופי הסגניות(ההתאחדות שוב קיפחה את ביתר).תואר ראוי..