Jump to content

שמח שאת היריבה שלי

Matan-

Recommended Posts

ביסטר, אני אוהב אותך והכל.

אבל לא הגיע הזמן לסתום קצת? חאלס, מה אכפת לך מה אנשים עושים.

אתה נכנס לנושא שאתה יודע מה התוכן כדי להגיב הודעה מעצבנת שכזאת, תנוח.

אכפת לי כמו שאכפת לך מהתגובה שלי.

הפועל לא לקחה אליפות העונה. זו היתה ידיעה נחמדה ביום שני, היא נשארה חביבה בשלישי, וגם ברביעי זרמתי עם זה. עכשיו זה כבר מעבר לפאתטי. אנחנו לא חוגגים כי אנחנו טובים, או כי אנחנו לפחות יותר טובים מהם, אלא כי הם טובים, הרבה יותר טובים מאיתנו, אבל לא הכי טובים.

יש שמחה לאיד, ויש חגיגה מטורפת לאיד, שבדר"כ נובעת מהיעדר כל סיבה או תקווה עתידית לכל שמחה מסוג אחר. וזה לא ממש עושה אותי שמח.

הייתי מת שאנחנו היינו השנה נהיים אלופי הסגניות (רמז: אם אנחנו היינו הסגנים והם היו זוכים במענק האדיר של 800,000 ש"ח של המקום ה-6).

הפועל החליפו איתנו תפקידים בשנים האחרונות, ניצחו את כמעט כל הדרבים ואנחנו בקושי ניצחנו כ-2-3 מאז העונה של שייע ש"בזכותנו" הם לא ירדו ליגה.

אין לנו מאמן, אין לנו קבוצה, האוהדים שלנו משחקים משחקים מטומטמים, לא רואים את האור בקצה המנהרה... אבל מזל טוב להפועל שיצאו לוזרים. זה מה שחשוב בימינו.

הפועל לא לקחה אליפות העונה. זו היתה ידיעה נחמדה ביום שני, היא נשארה חביבה בשלישי, וגם ברביעי זרמתי עם זה. עכשיו זה כבר מעבר לפאתטי. אנחנו לא חוגגים כי אנחנו טובים, או כי אנחנו לפחות יותר טובים מהם, אלא כי הם טובים, הרבה יותר טובים מאיתנו, אבל לא הכי טובים.

יש שמחה לאיד, ויש חגיגה מטורפת לאיד, שבדר"כ נובעת מהיעדר כל סיבה או תקווה עתידית לכל שמחה מסוג אחר. וזה לא ממש עושה אותי שמח.

כל מילה.

שלום לך הפועל, מה נשמע?

נו התאוששת מההפסד לחיפה ומאובדן האליפות?

לא נורא יקירתי, אל תתבאסי, את רגילה לזה.

ההיסטוריה מחייבת! אליפות אחת ב-20 שנה, מאזן מדהים - ותודה לבית שאן.

אני שמח שאת היריבה שלי הפועל.

אני שמח שיש לי יריבה כמוך, לוזרית.

את כמו פינצר, נובחת נובחת אך לא עושה דבר.

נכון הפועל, ניצחת אותנו 3 דרבים בעונה שזה דבר מדהים.

אבל ניצחת מכבי חלשה, אולי הכי חלשה בעשור האחרון.

ואת? את הקבוצה הכי מחוברת וטובה שקמה מאז האליפות האחרונה שלך, ובכל זאת ולמרות הכל לא לקחתם אליפות או גביע.

בעונה הזו אף אחד לא יזכור לך את הניצחון בדרבי,

את הניצחון 4-0 על ביתר,

מה שיזכרו בעונה הזו ש...... חיפה אלופה.

את יכולה להתנחם בזה שניצחת 3 דרבים בעונה, אבל שום דבר לא יוכל לנחם אותך, שום דבר לא יוכל לשמח אותך - אין לך אליפות.

את יודעת הפועל, שאני חושב על זה, זה דיי משעשע.

אנחנו, מכבי הגרועה ביותר בעשור האחרון סיימה תעונה עם תואר קטן (מגעיל, מיותר, מטומטם ככל שיהיה) אבל בכל זאת, עוד גביע קטן ולא חשוב לארון.

ואת? את סיימת תעונה בלי כלום, בלי שום גביע, או צלחת (:wubyellow3:) אפילו את גביע הטוטו הפסדתם.

אנחנו לא נלך לחגוג בכיכר את אובדן האליפות שלכם כמו שאתם חגגתם את ההפסד של מכביסל באירופה,

אנחנו לא נלך לחגוג בכיכר את אובדן האליפות שלכם כמו שאתם חגגתם שעפנו מאירופה.

אבל הפועל! את יכולה להוציא את צלחת האליפות מפלסטיק שהוצאתם אז בכדורסל, אולי זה ינחם אותך. או שלא?

אנחנו פה, תמיד ניהיה פה, נביט מהצד במבט די מרחם ועצוב עליך, עליך הפועל, את תמיד תיהיה האחות הקטנה מת"א, אין מה לעשות, עם עובדות לא מתווכחים.

את יודעת הפועל, יום שלישי הגעתי לבסיס שלי , והדבר הראשון שעשיתי זה לחפש את חבר שלי, מנוי מזה כמה שנים לשער 5.

הלכתי אליו וניסיתי קצת לנחם אותו, בסך הכל אמרתי לו - "לא נורא חבר, ישנם צרות גדולות יותר" והוא מצידו ישר קם וזעק - "ניצחנו אתכם 3 דרבים, איך אתה בכלל מדבר, ובלה בלה ובלה בלה בלה"

שאלתי אותו, מה אתה מעדיף, לקחת אליפות ולהפסיד 3 דרבים, או לנצח 3 דרבים ולהפסיד אליפות, והוא כמובן הלך על הסעיף הראשון.

ואז ישבתי, והסברתי לו בחצי חיוך שבכל עונה יש כ-3 דרבים ותמיד אפשר לתקן את הדרבי הקודם, ואליפות? אליפות מתמודדים פעם ב, ולוקחים אותה פעם ב.. 20 שנה בערך.

לנו יש לאן להתקדם הפועל, יש מה לתקן. ולכם אין כלום, אתם תמיד תיהיו כאלה, בינונים - מקום שני.

"זה לא זה, זה ליד, זה כמעט" אמר צ.צרפתי האגדי

לצד השם שלכם אפשר לרשום - הפועל לוזרים ת"א \ הפועל כמעט ת"א.

הפועל, אני רוצה להקדיש לך משפט קטן שאת כ"כ מזוהה איתו :

"ואני חושב הפועל שוב הפסידה, ואיזה מסכנים האוהדים -

שאוכלים להם ת'לב."

אין אליפות!!!!

אוהב אותך.

אתם לוקחים את עצמכם ברצינות מידי.כל אוהד של ברסה/יונייטד/יובה/זאמלק/בוקה/סלטיק, היה שמח אם יריבתו הגדולה לא לוקחת אליפות. המצב שלנו לא מעודד אבל גם לא רלוונטי לעניין זה או בכלל לרגשות של אוהד. אל תהיו פוליטלי קורקט וחמורי סבר. זה כדורגל-זה פאן וזה חלק מהצדדים שלו. אם אבא שלי שמח(ומאחל לכולם את מה שהוא ראה וחווה) אז גם ילדים שראו ארבעה אליפויות יכולים להיות קצת "פחות רצינים". תאמינו לי- זה לא הופך אתכם למכביסטים גדולים יותר.ממש לא.

אתם לוקחים את עצמכם ברצינות מידי.כל אוהד של ברסה/יונייטד/יובה/זאמלק/בוקה/סלטיק, היה שמח אם יריבתו הגדולה לא לוקחת אליפות. המצב שלנו לא מעודד אבל גם לא רלוונטי לעניין זה או בכלל לרגשות של אוהד. אל תהיו פוליטלי קורקט וחמורי סבר. זה כדורגל-זה פאן וזה חלק מהצדדים שלו. אם אבא שלי שמח(ומאחל לכולם את מה שהוא ראה וחווה) אז גם ילדים שראו ארבעה אליפויות יכולים להיות קצת "פחות רצינים". תאמינו לי- זה לא הופך אתכם למכביסטים גדולים יותר.ממש לא.

אני מאוד שמח ומאושר שהפועל לא זכו באליפות וחיפה כן...

אבל אני עדיין הייתי מתחלף עם הפועל העונה ואני מרגיש שזה מגוחך לצחוק עליהם שהם לא אלופים.

יש הבדל בין לשמוח לאידם לבין לצחוק עליהם, לשמוח לאיד אפשר לעשות תמיד אבל לצחוק רק אם שאנחנו היינו יותר טובים.

אפילו בר רפאלי על ספורטס אילוסטרייטד יודעת יותר צניעות מאוהדי מכבי. מדהים.

מכביסטים גדולים מחייכים היום(גם מזרחי). כי ככה זה. זה הכי טבעי בעולם.להודעה בפורום אין יותר משמעות מאס אמ אס( ואני מתאר לעצמי שעפו כמה אלפי הודעות ביום שני) אז אל תעשו מזה יותר ממה שזה כאילו צער העולם על הכתפיים שלכם.הרבה בני דורי שמחים היום והם ראו משהו ממכבי הגדולה.יש גם שימחות כאלה בספורט.

בכלל, צניעות פה בפורום, זה מושג מאד מבלבל אני חייב לציין. כל אחד משתמש בה לצרכיו.התפאורה של השחקן היתה מאד "צנועה" בדרבים בשנים האחרונות.ממש מביכה בצניעותה.אז אני לא מרים שלטים שחצניים בדרבי, רק שמח שהחלאות היו קרובים ונכשלו....הם אף פעם לא מאכזבים בזה.

ולא הייתי מתחלף איתם בעונה הזאת. היה לי עצוב יותר לעשות שילשול ולקרוס בכל צומת מרכזית(גביע,טוטו,אליפות),בטח שאני לא רואה שם משהו מאיים לטווח ארוך.

שמישהו יביא את הלינק מוואלה על כתבה עשו פעם על שמחה לאיד

כמה חיכיתי לרגע הזה לעלות להם את זה...

הבועל העיקר שיש לכם 2 כוכבים מעל הסמל

שתי אליפיות ב21 שנה אחורנות

שמישהו יביא את הלינק מוואלה על כתבה עשו פעם על שמחה לאיד

כמה חיכיתי לרגע הזה לעלות להם את זה...

הבועל העיקר שיש לכם 2 כוכבים מעל הסמל

שתי אליפיות ב21 שנה אחורנות

אליפות אחת ב-21 שנה, הם מועדון קטן מדי כדי לקחת שתיים ב-21 שנה.

תכלס נושא שאני ממש לא מסכים איתו אם מסתכלים על ה10 שנים האחרונות של 2 הקבוצות

אליפות אחת ל2 הקבוצות, אנחנו השתתפנו בצ'מפיונס אבל הם השתתפו פעמיים בבתים של אופ"א שזה גם הישג מכובד

שלא נדבר על הבית ספר שהם עושים לנו בדרבים ב3 שנים האחרונות

מתבקש לשמוח קצת בלב על זה שהם הפסידו אליפות אבל בין זה לבין מליון נושאים ותגובות של שמחה ורעשנים יש הבדל ענק

הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מדבר על העובדות /= במיוחד שעל העונה הבאה יש סימן שאלה מאוד גדול

מקהל שלא היה מסתפק בפחות מ99 נקודות ב33 מחזורים הפכנו לקהל שמתעסק יותר מדי בקבוצות אחרות וצועק אין אליפות אחרי שחילצנו תיקו בדרבי

לקחו 2 אליפיות ב22 שנה אחרונות

אנחנו לקחנו 4

כמה אליפיות יש לנו כמה להגועל

אולי הצלחו לעבור אותנו בסגנות

זכיות 16 לעומת 7

ושוב בסגנות הם כמעט התקרבו אלינו

קשה קשה ליהיות פיינסטלית

משנת 87 או ממתי אתה רוצה שניקח זמנים

4 זכיות בגביע

לעוצת 8 שלנו

על הזין הבועל

אני לא מבינה מה כל כך אכפת לכם.

שכל אחד יעשה מה שבא לו.

מתן רצה לפתוח נושא אז פתח.

כולכם ידעתם על מה הולך להיות הנושא, מפריע לכם? פשוט אל תיכנסו. לא כזה קשה.

לקחו 2 אליפיות ב22 שנה אחרונות

אנחנו לקחנו 4

כמה אליפיות יש לנו כמה להגועל

אולי הצלחו לעבור אותנו בסגנות

זכיות 16 לעומת 7

ושוב בסגנות הם כמעט התקרבו אלינו

קשה קשה ליהיות פיינסטלית

משנת 87 או ממתי אתה רוצה שניקח זמנים

4 זכיות בגביע

לעוצת 8 שלנו

על הזין הבועל

אז בוא נסגור את הבאסטה

הרי ל22 אליפויות לא נראה לי שמישהו יגיע ב15 שנים הקרובות

אני חושב שאנחנו צריכים להיות עצובים מזה שאנחנו לקחנו רק 4 אליפויות ב22 שנים האחרונות, ולא להיות שמחים מזה שהפועל לקחו רק 2

רוב השנאה שלי לאוהדי הפועל זה בגלל שהם אוהדים קטנים ומסכנים שיוצאים לחגוג מקום 2 בכדורסל והפסדים של מכבי בגמר היורוליג

לא צריך להיגרר למסכנות שלהם

מכביזם זה לא לראות אף אחד ממטר חוץ מאת הקבוצה שלך

הפועל זה בדיוק הדבר ההפוך והדבר שאני מתעב

מיום דיי שמח מבחינתי זה הופך ליום עצוב, והרבה זמן שלא הייתי עצוב מכדורגל

מה שהביא לחיפה את האליפות זה הניסיון שלה.

חיפה: דוידוביץ', קינן, בוקולי, קטן, חרזי,

הפועל: יגאל אנטבי ובאדיר.

בזכות הניסיון חיפה לקחה אליפות.

איזה שחקן מנוסה שלקח אליפיות יש אצלנו? יש אחד כזה בכלל? זה מה שעושה את ההבדל.

במקום לקנות שחקנים מקבוצות קטנות במיליוני דולרים( בוזגלו, יבוריאן, ישראלביץ')

היינו צריכים לרכוש איזה 3 שחקנים מנוסים.

כי בליגה כזאת, מספיק שיש לך שחקנים מנוסים בקבוצה בשביל לקחת אליפות.

הפועל חודש וחצי לקראת סיום העונה.. התחילו לשלשל במכנסיים מהלחץ.

אני לא מבינה מה כל כך אכפת לכם.

שכל אחד יעשה מה שבא לו.

מתן רצה לפתוח נושא אז פתח.

כולכם ידעתם על מה הולך להיות הנושא, מפריע לכם? פשוט אל תיכנסו. לא כזה קשה.

זוהר מה את לא מבינה?

זה נורא חשוב שכל אחד יביע את הדעה שלו על הנושא

נו באמת מה יש לכם?

וכמו שמתן אמר קודם,הדבר היחיד שנשאר לנו מהעונה הזאת זה שמחה לאיד

קיצר

אין אליפות:wubyellow3:

אכפת לי כמו שאכפת לך מהתגובה שלי.

זה שאנחנו לא פוגעים הרבה זמן לא עושה את השמחה לאיד קטנה יותר.

האליפות האחרנה של אתלטיקו מדריד הייתה לפני 14 שנים. אני יכול להבטיח לך שאחרי כל נפילה של ריאל היא שמחה בצורה מטורפת והשמחה לאיד חוגגת שם למרות שהם כלום ושום דבר כבר הרבה מאוד זמן.

ויש עוד הרבה דוגמאות.

חלק מהכדורגל זה גם לשמוח שהקבוצה היריבה שלך נופלת, שמחה לאיד קוראים לזה.

אני לא אצא לחגוג כמו שהפועל יצאה לחגוג בכיכר את נפילתה של מכבי, אני פשוט אשמח יום יומים אולי שבוע ואז אחזור לשגרה.

מי שיוצא פאטתי זו הפועל שהעמידה את הקבוצה הטובה שלה בעשור האחרון ולמרות הכל לא מצליחה לקחת אליפות בליגה כה חלשה, שמכבי נראת כמו כלום שחיפה לא באמת חזקה, וביתר של העונה דיי נפילה.

אז לכל משביתי השמחות, תנו לאחרים לשמוח ואל תפריעו להם.