Jump to content

שמח שאת היריבה שלי

Matan-

Recommended Posts

שלום לך הפועל, מה נשמע?

נו התאוששת מההפסד לחיפה ומאובדן האליפות?

לא נורא יקירתי, אל תתבאסי, את רגילה לזה.

ההיסטוריה מחייבת! אליפות אחת ב-20 שנה, מאזן מדהים - ותודה לבית שאן.

אני שמח שאת היריבה שלי הפועל.

אני שמח שיש לי יריבה כמוך, לוזרית.

את כמו פינצר, נובחת נובחת אך לא עושה דבר.

נכון הפועל, ניצחת אותנו 3 דרבים בעונה שזה דבר מדהים.

אבל ניצחת מכבי חלשה, אולי הכי חלשה בעשור האחרון.

ואת? את הקבוצה הכי מחוברת וטובה שקמה מאז האליפות האחרונה שלך, ובכל זאת ולמרות הכל לא לקחתם אליפות או גביע.

בעונה הזו אף אחד לא יזכור לך את הניצחון בדרבי,

את הניצחון 4-0 על ביתר,

מה שיזכרו בעונה הזו ש...... חיפה אלופה.

את יכולה להתנחם בזה שניצחת 3 דרבים בעונה, אבל שום דבר לא יוכל לנחם אותך, שום דבר לא יוכל לשמח אותך - אין לך אליפות.

את יודעת הפועל, שאני חושב על זה, זה דיי משעשע.

אנחנו, מכבי הגרועה ביותר בעשור האחרון סיימה תעונה עם תואר קטן (מגעיל, מיותר, מטומטם ככל שיהיה) אבל בכל זאת, עוד גביע קטן ולא חשוב לארון.

ואת? את סיימת תעונה בלי כלום, בלי שום גביע, או צלחת (:)) אפילו את גביע הטוטו הפסדתם.

אנחנו לא נלך לחגוג בכיכר את אובדן האליפות שלכם כמו שאתם חגגתם את ההפסד של מכביסל באירופה,

אנחנו לא נלך לחגוג בכיכר את אובדן האליפות שלכם כמו שאתם חגגתם שעפנו מאירופה.

אבל הפועל! את יכולה להוציא את צלחת האליפות מפלסטיק שהוצאתם אז בכדורסל, אולי זה ינחם אותך. או שלא?

אנחנו פה, תמיד ניהיה פה, נביט מהצד במבט די מרחם ועצוב עליך, עליך הפועל, את תמיד תיהיה האחות הקטנה מת"א, אין מה לעשות, עם עובדות לא מתווכחים.

את יודעת הפועל, יום שלישי הגעתי לבסיס שלי , והדבר הראשון שעשיתי זה לחפש את חבר שלי, מנוי מזה כמה שנים לשער 5.

הלכתי אליו וניסיתי קצת לנחם אותו, בסך הכל אמרתי לו - "לא נורא חבר, ישנם צרות גדולות יותר" והוא מצידו ישר קם וזעק - "ניצחנו אתכם 3 דרבים, איך אתה בכלל מדבר, ובלה בלה ובלה בלה בלה"

שאלתי אותו, מה אתה מעדיף, לקחת אליפות ולהפסיד 3 דרבים, או לנצח 3 דרבים ולהפסיד אליפות, והוא כמובן הלך על הסעיף הראשון.

ואז ישבתי, והסברתי לו בחצי חיוך שבכל עונה יש כ-3 דרבים ותמיד אפשר לתקן את הדרבי הקודם, ואליפות? אליפות מתמודדים פעם ב, ולוקחים אותה פעם ב.. 20 שנה בערך.

לנו יש לאן להתקדם הפועל, יש מה לתקן. ולכם אין כלום, אתם תמיד תיהיו כאלה, בינונים - מקום שני.

"זה לא זה, זה ליד, זה כמעט" אמר צ.צרפתי האגדי

לצד השם שלכם אפשר לרשום - הפועל לוזרים ת"א \ הפועל כמעט ת"א.

הפועל, אני רוצה להקדיש לך משפט קטן שאת כ"כ מזוהה איתו :

"ואני חושב הפועל שוב הפסידה, ואיזה מסכנים האוהדים -

שאוכלים להם ת'לב."

אין אליפות!!!!

באמת די נו. כולנו ייחלנו לאליפות חיפאית, כולנו החנקנו זעקת שמחה בגול של יניב קטן, אבל די. הנושא הזה מגוחך.

לדעתי אסור לנו להגיד את המילה "לוזרים" לקבוצה אחרת אחרי העונה המביישת שהייתה לנו.

חוץ מזה,כל מילה בסלע,הפועל זונה וכו וכו וכו :unsure:

באמת די נו. כולנו ייחלנו לאליפות חיפאית, כולנו החנקנו זעקת שמחה בגול של יניב קטן, אבל די. הנושא הזה מגוחך.

תמיר, אתה מוזמן לסתום את הפה ולא להכנס לנושאים האלו.

מה שנשאר לנו מהעונה הזו זה שמחה לאיד, אני רוצה לשמוח ולהנות מזה, ואף אחד לא יגיד לי לא, ובטח שלא אתה.

• מנהלים ראשיים

לא יודע מה יש לנו לשמוח כל כך..

זה לא שעונה הבאה דברים ישתנו..

הם עושים הכל נכון בזמן שאנחנו עושים הכל... לא נכון.

אנחנו פה, תמיד ניהיה פה, נביט מהצד במבט די מרחם ועצוב עליך, עליך הפועל, את תמיד תיהיה האחות הקטנה מת"א, אין מה לעשות, עם עובדות לא מתווכחים.

אדומים מגעילים, השנאה אליכם גוברת וגוברת.

תאכלו תלב.

שבוע טוב.

תכלס נושא שאני ממש לא מסכים איתו אם מסתכלים על ה10 שנים האחרונות של 2 הקבוצות

אליפות אחת ל2 הקבוצות, אנחנו השתתפנו בצ'מפיונס אבל הם השתתפו פעמיים בבתים של אופ"א שזה גם הישג מכובד

שלא נדבר על הבית ספר שהם עושים לנו בדרבים ב3 שנים האחרונות

מתבקש לשמוח קצת בלב על זה שהם הפסידו אליפות אבל בין זה לבין מליון נושאים ותגובות של שמחה ורעשנים יש הבדל ענק

הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מדבר על העובדות /= במיוחד שעל העונה הבאה יש סימן שאלה מאוד גדול

מקהל שלא היה מסתפק בפחות מ99 נקודות ב33 מחזורים הפכנו לקהל שמתעסק יותר מדי בקבוצות אחרות וצועק אין אליפות אחרי שחילצנו תיקו בדרבי

היום עקפת אותנו(ואת הפועל פתח תקווה, תשע כל אחת) כאלופת הסגניות מקום המדינה, עם הסגנות העשירית.

אין ספק שאין ראויה ממך לתואר הזה, להיות קרוב ולא לגעת, סמרטוטית אמיתית,אפורה, דוחה ולנצח בצל(שלפעמים משתנה, יש לומר).

כמו בדרך כלל אצלך, גם לתואר הזה תצורף כוכבית, בעקבות הורדת שלושת הנקודות לביתר. זאת אומרת שמקסם השווא של ריצתך לאליפות, יכל גם להסתיים ללא התואר הזה.

יאללה אשפה, יאללה הביתה....

נ.ב

ראוי לסיים עם ציטוט נהדר של פז חסדאי, שמסכם את הכל...

כבר ביום שני ניתן היה לחוש עד כמה השבוע הקרוב עומד להיות מוצלח. זה לא ההפסד של האדומים בקרית אליעזר שרומם את רוחנו, הייתה זו בעיקר קריסתם המנטלית (שבדיעבד הייתה טבעית לחלוטין ואף בלתי נמנעת) ויכולתם המבישה לעיני כל עם ישראל, במשחק נוסף שחשף מאילו חומרים מורכבים יסודותיו הבסיסיים של המועדון. אף אחד לא הופתע שברגעי האמת החבורה האדומה חזרה למימדיה הטבעיים, התבצרה בהגנה בפחדנות ובתבוסתנות, וב-90 דקות עלובות השכיחה את כל הישגי העונה והביכה את עצמה ואת אוהדיה. העונג נמשך גם בימים שאחרי, כשכל הריקבון והצביעות החלו לצוף מעלה, עם ההשמצות הפומביות של כוכב הקבוצה יבואה וההדלפות מכיוונו של הבעלים המיועד, האיש והקלאסה, אלי טביב. "אין ספק", מלמלנו לעצמנו, "זה עומד להיות שבוע נהדר".

עוד אחד? אתם צוחקים, נכון?

ביסטר, אני אוהב אותך והכל.

אבל לא הגיע הזמן לסתום קצת? חאלס, מה אכפת לך מה אנשים עושים.

אתה נכנס לנושא שאתה יודע מה התוכן כדי להגיב הודעה מעצבנת שכזאת, תנוח.

מה הנושא הזה יתן לך?

בריחה מהמציאות שאנחנו כבר כמה שנים טובות לא בצמרת של הכדורגל הישראלי?

צודק הבחור.

מה שמח מה,ניצחו אותנו שלוש דרבים העונה אנחנו צריכים לסתום ת'פה ולהיכנס לחורים,גם לסתום צריך לדעת מתי.

כן,ירדה לי אבן ענקית מהלב ואני אולי בין האנשים הכי שמחים מזה שהפועל לא אלופה אבל די זהו,נגמר,מחכים עוד שבוע שתיגמר העונה ומקווים שיהיה יותר טוב,אבל גם יודעים שהסיכויים לזה הם לא יותר מדי טובים.

אין לנו כלום,כלום תבינו,המצב בקאנטים,יש שמחה שהפועל לפחות לא אלופה אבל לא יותר מזה.

כולם מוזמנים לבוא ולחנות באוסישקין!!!!!!!! כניסה חינם!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין אליפותתת הופההה, שלום לך הפועל שלום לך הפועל.

בעונה העלובה הזאת לקחנו עוד גביע מסכן אבל עדיין גביע, ואתם? לא לקחתם כלום, 0.

חחח איזה צחוקים, להפועל אין אליפות!!! " ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם תלב"

אין לי בעיה לפרגן

כל הכבוד על זה שזיינתם אותנו השנה בדרבים והגעתם למקום שני עם שליש מהתקציב שלנו

אבל העיקר שהם הלוזרים של העשור האחרון, אנחנו הווינרים הגדולים.