Jump to content

ורק אני רציתי אליפות אדומה..

yaniv_riv

Recommended Posts

אני חייב התוודות קטנה. שמחתי בגול של קטן, אמרתי "יש" הגועל הזונות האדומים הקומוניסטים, שנאת חיי הבלתי נלאית לא תיקח אליפות. אבל אז, הייתה לי צביטה בלב, האלטרנטיבה כל כך מגעילה, ירוקה ומסריחה שמישהו בר דעת חייב לעשות סדר בדברים.

ראיתי העונה כמעט את כל המשחקים של חיפה והפועל. מודה, לא כולם היו טובים, רובם היו מסריחים. אבל עדיין, למרות כל השנאה העזה, למרות שאני רואה אדום נהיה לי רע, למרות שהפסדנו העונה את כל הדרבים (כן, גם תיקו זה הפסד), למרות שמבחינתי אדום = זבל, איכשהוא ואיפשהוא הייתה לי סימפטיה לקבוצה האדומה שבלי הרבה תקציב, ובלי הרבה הצהרות יומרניות נתנה פייט לירוקים המגעילים מהכרמל, אלה שעוד מעט עוברים אותנו במספר האליפויות (הגאווה היחידה של אוהד מכבי כיום), אותם אוהדי הצלחות מגעילים שמביאים 65000 צופים למשחק בית מול הכח 4 מחזורים לסיום, אבל מתגאים בזה שהם מביאים 15000 צופים לגמר גביע, אותם אוהדי הצלחות מגעילים שאני בספק אם יש להם 500 אוהדים נאמנים בכל קרית אליעזר, כאלה שילכו אחריהם באש ובמים, כאלה שיתעניננו בקבוצה גם אם יש לה עונה גרועה, כאלה שמעיפים מאמן אחרי 3 אליפויות רצופות וכאלה שמקללים שחקנים ומאמן בזמן שהם רצים לאליפות כי הייתה להם מחצית לא טובה.

אז הנה, יומיים אחרי המשחק ההוא, המשחק שקבע עוד אליפות ירוקה, אולי היה עושה לנו טוב שהקומוניטסים מהצד השני היו לוקחים אליפות. הרי אני שונא את הפועל, איך זה יכול להיות ? מסתבר שאני שונא את חיפה העונה עוד יותר: במיוחד בגלל הקהל, קהל כזה מגעיל שיודע לעודד רק בזמנים טובים, חוכמה גדולה. עם כל השנאה להפועל, עם כל השנאה לאבוקסיס וכמובן שטועמה מחבל, עדיין איפשהוא, איכשהוא, רציתי אליפות אדומה.

אבל אני מקווה שאני היחידי.

צהוב לנצח.

אני חייב התוודות קטנה. שמחתי בגול של קטן, אמרתי "יש" הגועל הזונות האדומים הקומוניסטים, שנאת חיי הבלתי נלאית לא תיקח אליפות. אבל אז, הייתה לי צביטה בלב, האלטרנטיבה כל כך מגעילה, ירוקה ומסריחה שמישהו בר דעת חייב לעשות סדר בדברים.

ראיתי העונה כמעט את כל המשחקים של חיפה והפועל. מודה, לא כולם היו טובים, רובם היו מסריחים. אבל עדיין, למרות כל השנאה העזה, למרות שאני רואה אדום נהיה לי רע, למרות שהפסדנו העונה את כל הדרבים (כן, גם תיקו זה הפסד), למרות שמבחינתי אדום = זבל, איכשהוא ואיפשהוא הייתה לי סימפטיה לקבוצה האדומה שבלי הרבה תקציב, ובלי הרבה הצהרות יומרניות נתנה פייט לירוקים המגעילים מהכרמל, אלה שעוד מעט עוברים אותנו במספר האליפויות (הגאווה היחידה של אוהד מכבי כיום), אותם אוהדי הצלחות מגעילים שמביאים 65000 צופים למשחק בית מול הכח 4 מחזורים לסיום, אבל מתגאים בזה שהם מביאים 15000 צופים לגמר גביע, אותם אוהדי הצלחות מגעילים שאני בספק אם יש להם 500 אוהדים נאמנים בכל קרית אליעזר, כאלה שילכו אחריהם באש ובמים, כאלה שיתעניננו בקבוצה גם אם יש לה עונה גרועה, כאלה שמעיפים מאמן אחרי 3 אליפויות רצופות וכאלה שמקללים שחקנים ומאמן בזמן שהם רצים לאליפות כי הייתה להם מחצית לא טובה.

אז הנה, יומיים אחרי המשחק ההוא, המשחק שקבע עוד אליפות ירוקה, אולי היה עושה לנו טוב שהקומוניטסים מהצד השני היו לוקחים אליפות. הרי אני שונא את הפועל, איך זה יכול להיות ? מסתבר שאני שונא את חיפה העונה עוד יותר: במיוחד בגלל הקהל, קהל כזה מגעיל שיודע לעודד רק בזמנים טובים, חוכמה גדולה. עם כל השנאה להפועל, עם כל השנאה לאבוקסיס וכמובן שטועמה מחבל, עדיין איפשהוא, איכשהוא, רציתי אליפות אדומה.

אבל אני מקווה שאני היחידי.

צהוב לנצח.

איזה פייט?! אתה ראית את הרמה של הליגה?בית"ר שיחקה את הכדורגל הטוב ביותר בארץ,לא לקחה תאליפות,זה מראה לך הכל!

להפועל עדיין יש יותר אליפויות מלחיפה.

להפועל יש 12 אליפויות, למכבי חיפה (כולל השנה) 11.

אנחנו מובילים עם 19 אליפויות, עדיין בפער גדול.

כמו שכתבתי פה-אנחנו נמשיך להתעסק בקקי ופיפי והם ימשיכו לטחון פה את כל הליגה,כמו שהם עושים כבר 10 שנים.

הם פיקציה,מיותרים,משעממים,אבל עם 6 אליפויות בעשור...מדכא.

להפועל עדיין יש יותר אליפויות מלחיפה.

להפועל יש 12 אליפויות, למכבי חיפה (כולל השנה) 11.

אנחנו מובילים עם 19 אליפויות, עדיין בפער גדול.

בתאכלס סופרים מ-48..

ולנו יש 14 .

למרות מה שאמרת , עדיין עדיף שחיפה תקח ואין צורך יותר מה להסביר זה היה פשוט רצח אם הם היו לוקחים.

לאף קבוצה השנה לא מגיע אליפות, קבוצה שבאה לקחת אליפות עם 1-0 קטן כל משחק היא לא אלופה.

וכן אם יש לי איזה בחירה בין 2 הקבוצות אז ברור שחיפה לא משנה מה תקציב וכמה אוהדים, רק לא היריבה העירונית.

גם להפועל אין אוהדים נאמנים.

אין דבר כזה שסופרים מ-48

מכבי הוקמה ב-1906 ומאז כל תואר שמכבי לקחה הוא תואר לכל דבר.

אתה בא להגיד לי שתואר מ- 47 לא נחשב ותואר מ-48 כן?

למכבי יש 22 גביעים

19 אליפויות

7 דאבלים

3 גביעי טוטו

2 גביעי אסיה

פאדיחה ? בושות ? אולי. יכול להיות. אבל העובדה שמכבי תל אביב, הופכת אט אט להיות הקבוצה מס' 2 בארץ, הדבר היחיד שהחזיק את מכבי אלה 2 עובדות:

1. הכי הרבה תארים.

2. לא ירדו ליגה מעולם.

מצטער להגיד לכולם, אבל הסעיף הראשון נעלם כלא היה, עוד 5-6 שנים גם זה לא ישאר, ואז מה נשארנו ? עם השנאה להפועל ?? גם בתחום הזה כבר לא הולך לנו יותר מדי.

אז כן, אני מכביסט בדם מגיל 0 , אני שונא את הפועל, הרבה יותר ממה שאפשר לתאר, אני לא יכול לסבול לראות אותם שמחים, לא יכול לסבול לראות אותם קופצים אחרי גול ולא י כול לראות שום דבר שנקשר במישרין או בעקיפין לאדומים. אבל כן, אני יכול לכבד את היריבות שלי, וכן, אני מכבד את הפועל תל אביב בתור יריבה שלי הרבה הרבה מעבר למכבי חיפה.

מכבי חיפה, עם כל הכבוד, היה מועדון קטן, קבוצה פיקציה שקמה מתחת לאפינו ב 18 שנים האחרונות, ללא קהל מסור, ללא תארים כלל, ללא יריבים אמיתיים ועושה לנו בית ספר ! אז כן, אני מודה - אני שונא את הפועל, אבל אני יכול לכבד אותם כקבוצה, כיריבה. לא יכול לכבד את מכבי חיפה והכאילו אוהדים שלהם, אנשים שנסחבים על גבי ההצלחה של חיפה ב20 השנים האחרונות. מקבוצה קטנה וזניחה, הם מביאים 20,000 אוהדים לגמר הגביע ברמת גן - איפה הייתם כל העונה ?!

מכבי חיפה - לא קונה את זה.

תגיד לי אתה מטומטם מה נסגר איתך סעמק מה נסגר אם אוהדי מכבי מה אתה דפוק איך אתה יכול לרצות שהפועל יקחו אליפות זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לאוהד מכבי לראות את אוהדי הפועל חוגגים אליפות לראות תשרמוטות האלה חוגגים אליפות זה הדבר הכי רע שיכול לקרות מי שרוצה שהפועל יקחו אליפות הוא לא אוהד מכבי נקודה

ותנהלו כבר תנושא פאדיחה הזה סעמק