Jump to content

תמיר כחלון

שי דינה

Recommended Posts

או שהוא לא בא למכבי כי הוא לא ראה שחקן אחד טוב שהצליח במועדון הזה מאז טל בן חיים. אתה יודע, גם אופציה. מילא עוד בוזגלו, שהגיע בשביל הכסף, אבל בשנה הבאה? כשהתקציב שלנו גם ככה לא יהיה הרבה יותר גדול משל בני יהודה? אני הייתי בורח ממכבי כל עוד נפשי בי.

ואיזה שחקן הצליח בבני יהודה? אתם יכולים להגיד שמכבי גרועה כבר 13 שנים ושאף שחקן לא הצליח כאן, אבל מישאלוב שהיה כאן ב7-6 שנים האחרונות זכה באליפות, גביע ושיחק בליגת האלופות, אלו חוויות ששחקן כדורגל ישראלי בליגה שלנו לא יראה באף קבוצה אחרת פרט למכבי חיפה, ואולי הפועל, אבל בני יהודה?!

תמיר כחלון יזכה לראות את הדברים האלו רק בטלויזיה,

התקציב של מכבי לא ברור ואי אפשר לדעת מה יהיה מחר, הוא יכול לעמוד על 20 מליון, 30 מליון, 40 מליון או יותר, התקציב של בני יהודה דיי סגור, הם לא יעברו את ה25 מליון,

עומר, מכבי שואפת לטופ, זו לא סיסמא, זה לא הולך לה, אבל זו השאיפה של המועדון.

כמו שמכבי מתנהלת היא לא מתקרבת לטופ, וגם לא תתקרב בשנים הקרובות. זה שכביכול היא שואפת לזה לא אמור למשוך שחקנים.

במקום לקלל את מי שלא רוצה לשחק פה תשאלו למה שחקנים לא רוצים לשחק פה.

דבר אחד יאמר לזכותו- הוא לא הולך אחרי הכסף.

טוב לו בבני יהודה, הוא מרוצה, מרגיש בבית, אז הוא מוכן לוותר על סכומים כדי לשחק שם. אין סיכוי שבני יהודה תוכל לשלם לו כמו שמכבי תשלם לו, ובמכבי סיכוי גבוה יותר שהוא ירוויח עוד פרמיות על צבירת נקודות והישגים.

חתיכת קוקסינל מזדיין, מה הוא חושב לעצמו כשהוא חושב על טובת הקריירה שלו ולוקח החלטות מקצועיות נכונות כשממול ניצבת האופציה המפתה של לבוא להירקב במכבי?! בן זונה!

אז להתכחש לחוזה שחתמת עליו נקרא החלטה מקצועית היום? שיילך להזדיין

כמו שמכבי מתנהלת היא לא מתקרבת לטופ, וגם לא תתקרב בשנים הקרובות. זה שכביכול היא שואפת לזה לא אמור למשוך שחקנים.

במקום לקלל את מי שלא רוצה לשחק פה תשאלו למה שחקנים לא רוצים לשחק פה.

אבל זה בכלל לא משנה אם היא תגיע לשם או לא, יכול להיות שהיא באמת לא תגיע בשנים הקרובות ויכול להיות שאיכשהו יבנו פה משהו כדי שתוך 2-3 שנים ניקח אליפות, אני לא יודע ואתה לא יודע, מה שאנחנו כן יודעים זה שבני יהודה בטוח לא תיקח אליפות ובעונה ממש ממש טובה שלה אולי תגנוב איזה כרטיס לאופ"א.

אני שואל למה הוא לא רוצה להגיע ולא קיבלתי עדיין תשובה משכנעת או אפילו אחת שתראה טיפה הגיונית,

כל שחקן שלא משחק באחת מ-4 הגדולות צריך לשים לעצמו מטרה להגיע לשם.

נתניה, בני יהודה, מכבי פ"ת, כל זה לא רציני, אין שם כסף, אין חשיפה, אין קהל ואין כלום, לא יאמר ולא עשרה יאמרים ישנו את זה.

רביד, מכבי לא תציע לו סכומים מטורפים.

אז להתכחש לחוזה שחתמת עליו נקרא החלטה מקצועית היום? שיילך להזדיין

יכול להיות שהוא באמת ישחק במכבי בסופו של דבר, בגלל אותו חוזה. אבל מקצועית גרידא, ללא החוזה, אני מבין אותו לגמרי.

הוא כולה אמר שהוא לא רוצה לבוא למכבי כי הוא יודע שהוא לא יקבל פה דקות משחק והוא יודע שבבני יהודה כן

אז אם בנאדם שואף לשחק בקבוצה קטנה במקום לנסות לקדם את הקריירה שלו, שילך להזדיין מה אכפת לכם?

מי ישמע הוא באמת היה שחקן טוב אבל הוא חתיכת אפס

הוא כולה אמר שהוא לא רוצה לבוא למכבי כי הוא יודע שהוא לא יקבל פה דקות משחק והוא יודע שבבני יהודה כן

אז אם בנאדם שואף לשחק בקבוצה קטנה במקום לנסות לקדם את הקריירה שלו, שילך להזדיין מה אכפת לכם?

מי ישמע הוא באמת היה שחקן טוב אבל הוא חתיכת אפס

הוא שחקן מצויין

יכול להיות שהוא באמת ישחק במכבי בסופו של דבר, בגלל אותו חוזה. אבל מקצועית גרידא, ללא החוזה, אני מבין אותו לגמרי.

למבין או לא מבין אין שום קשר פה. אני מבין את וואליד באדיר כשהוא שם גול בדרבי, הוא עדיין בן זונה.

אותו?

אני אגיד לך מה אמור לעניין אותו.

זה שמכבי בנתה לו את הקריירה, זה שמכבי נענתה לבקשה שלו ונתנה לו ללכת בהשאלה, בתנאי שהוא חוזר בסוף העונה.

בלי שום תנאים של האפס הזה, בסוף העונה הוא פשוט חוזר, וזהו.

הוא חתם על חוזה, הוא ידע טוב מאוד מה הוא עושה.

עכשיו לא טוב לו? שיזדיין.

"ענתה לבקשה שלו" ?

שהוא רצה ללכת לקבוצה בשביל להשתפשף זה היה הבשורה הכי טובה למכבי, הוא היה כשרון שעוד ינוצל בעתיד אבל בזמנו לא היה מה לעשות איתו. רצו להיפטר ממנו לכמה שנים..

למבין או לא מבין אין שום קשר פה. אני מבין את וואליד באדיר כשהוא שם גול בדרבי, הוא עדיין בן זונה.

את הסיבה והתכלית לכך שוואליד באדיר שם גול בדרבי אתה לא יכול למנוע וגם לא רוצה למנוע. פה, כמו שעומר אמר, אולי במקום לקלל אותו, עדיף שאנשים ישקיעו את מרצם בלאתר למצוא את שורש הבעיה.

"ענתה לבקשה שלו" ?

שהוא רצה ללכת לקבוצה בשביל להשתפשף זה היה הבשורה הכי טובה למכבי, הוא היה כשרון שעוד ינוצל בעתיד אבל בזמנו לא היה מה לעשות איתו. רצו להיפטר ממנו לכמה שנים..

מה אתה אומר....

בוא אני אספר לך סוד קטן, הוא היה מקבל המון הזדמנויות בבוגרים אם הוא היה מבקש להישאר ולנסות (כמו לדוגמה דור מלול וכו').

הוא היה כוכב בנוער.

אותו?

אני אגיד לך מה אמור לעניין אותו.

זה שמכבי בנתה לו את הקריירה, זה שמכבי נענתה לבקשה שלו ונתנה לו ללכת בהשאלה, בתנאי שהוא חוזר בסוף העונה.

בלי שום תנאים של האפס הזה, בסוף העונה הוא פשוט חוזר, וזהו.

הוא חתם על חוזה, הוא ידע טוב מאוד מה הוא עושה.

עכשיו לא טוב לו? שיזדיין.

צודק בכל מילה בנושא הזה.

ויותר מזה, למה אוהדי מכבי צריכים להיות סובלניים וסבלניים ל"בחירות המקצועיות" של הילד זבל הזה. אפשר לחשוב שהוא משחק באירופה או במקום שמקדם אותו מקצועית. לא רוצה לבוא למכבי שלא יבוא ושישרף.

זה לא קשור ללשאול למה שחקנים לא רוצים לבוא למכבי שזאת שאלה שצריכה להישאל (ואפשר לחשוב איזו תשובה חדשנית ומבריקה תהיה שם) אבל לא רלוונטית לנושא הזה.

את הסיבה והתכלית לכך שוואליד באדיר שם גול בדרבי אתה לא יכול למנוע וגם לא רוצה למנוע. פה, כמו שעומר אמר, אולי במקום לקלל אותו, עדיף שאנשים ישקיעו את מרצם בלאתר למצוא את שורש הבעיה.

שורש הבעיה שהוא בן זונה. זה לא מעניין אותי אם הוא צודק, הוא לא הרוויח את הזכות להיות צודק, הוא לא הרוויח את הזכות להתלונן, הוא בכיין מסריח שממהר לברוח כ"כ מהמקום שגידל וטיפח אותו. שיילך להזדיין, את הלקחים שלי ילמדו אנשים עם קצת יותר כבוד. אמן שהקריירה שלו תלך לזבל והוא ילמד את הלקח שלו.

שורש הבעיה שהוא בן זונה. זה לא מעניין אותי אם הוא צודק, הוא לא הרוויח את הזכות להיות צודק, הוא לא הרוויח את הזכות להתלונן, הוא בכיין מסריח שממהר לברוח כ"כ מהמקום שגידל וטיפח אותו. שיילך להזדיין, את הלקחים שלי ילמדו אנשים עם קצת יותר כבוד. אמן שהקריירה שלו תלך לזבל והוא ילמד את הלקח שלו.

ואו ביסטר, זו אולי הפעם הראשנה שאני מסכים איתך על משהו.

אם אתה כבר בא ומודה (נניח) שזה כן הצעד הנכון בשביל הקריירה שלו, אז אתה סתם מקלל אותו לשם הקללה, ובמקומו היית עושה אותו דבר. שזה כנראה עוד יותר מטופש, או לפחות מטופש באותה המידה...

לא אמרתי שזה הצעד הנכון בשביל הקריירה שלו.

אמרתי שלא מעניינת אותי הקריירה שלו.

וכנראה שאתה לא מבין משהו מאוד בסיסי, בשביל רובנו, מכבי זה קצת יותר מניתוח ארועי ספורט בפורום.

אני מגיב רגשית לכל ארוע שקשור למכבי, ולא אכפת לי אם זה נראה להתאחדות, לקבוצה השנייה, לשחקן, או לך מטופש.

מי שמדבר נגד מכבי, וגם להגיד שהוא לא רוצה לשחק שנה הבאה במכבי נחשב נגד מכבי, שיזדיין.

לא אמרתי שזה הצעד הנכון בשביל הקריירה שלו.

אמרתי שלא מעניינת אותי הקריירה שלו.

וכנראה שאתה לא מבין משהו מאוד בסיסי, בשביל רובנו, מכבי זה קצת יותר מניתוח ארועי ספורט בפורום.

אני מגיב רגשית לכל ארוע שקשור למכבי, ולא אכפת לי אם זה נראה להתאחדות, לקבוצה השנייה, לשחקן, או לך מטופש.

מי שמדבר נגד מכבי, וגם להגיד שהוא לא רוצה לשחק שנה הבאה במכבי נחשב נגד מכבי, שיזדיין.

אני לא רוצה לשחק במכבי.

נה נה בננה

תפסיקו כבר לזיין תשכל מי ישמע מי זאת משנה 2004 אנחנו קבוצת אמצע טבלה לכל טבלה אנשים כאן עוד לא הפנימו את זה.

"כנראה נמצאים במגרשים מאז עונת 2004 לבערך." על הזין שלו מה מכבי הייתה כשהוא היה עוד זרע, מה זה אמור לעניין אותו שמכבי הוא המועדון הכי מפואר בהסטוריה, זה מה שיתן לו לשחק ולהתקדם? הוא יודע מה הולך במכבי ואיך אף שחקן לא מצליח פה, למה שיבוא? הוא רוצה להיפתח ולהתקדם, ולך תדע אולי עוד שלוש ארבע שנים הוא יבוא לפה שיהיה הרבה יותר טוב.

חלאס לחיות בסרט, מכבי מכבי מכבי, מי זאת מכבי בשביל אנשים אחרים? (לא בשבילנו) .

ממש לא נכון, אומנם השם של מכבי נשחק בשנים האחרונות, ועדיין

בכל משחק חוץ כאשר אנחנו מפסידים האוהדים חוגגים במגרש איזה 20 דקות, ולצערי יצא לי להיות בלא מעט כאלה העונה,

תראה איך חיפה בית"ר ונתניה מתייחסים למשחק מול מכבי(כמות אוהדים,מתח אווירה) מכבי עדיין נחשבת למועדון ענק בקנה מידה ישראלי,

( ואפשר לראות את זה בכמות הסיקור התקשורתי, ממוצע הקהל הכי גבוהה בליגה, הכי הרבה אוהדים, תארים...)

ובקשר לאדון תמיר כחלון...האמת אחרי שראיתי אותו משחק כמה פעמים העונה, שחקן מאוד מאוד בינוני... אין לו מקום במכבי (הוא בטח לא משדרג אותנו ).

גם דור מלול וגם מאור יותר טובים ממנו באגף ימין...

אתם אומללים

שחקן של מכבי מדבר ככה על מכבי, היום היה לו גן עדן לעומת מה שאמור להיות לו.

על הזין שלי הקריירה שלו, לי אכפת ממכבי, לא מהקריירה של תמיר כחלון

ולהגיד שזאת החלטה נכונה מקצועית בשבילו כל כך לא מעניין.

זאת ועוד שיש דרכים אחרות לנסות ולהישאר בבני יהודה, שהן לא דרך התקשורת.

כל מילה

אז הוא רוצה את טובת הקריירה שלו..

אז בואו נביא לו פרחים ונאחל לו בהצלחה

מזה הזיוני מוח האלה?

מעניין אותי הקריירה של האפס הזה?(למרות שאני יהיה מבסוט לראות אותו מסיים אותה כמה שיותר מהר)

הבן זונה הזה גדל במכבי,הוא תחת חוזה במכבי,הוא נשלח לבני יהודה כדי להשתפר ולחזור למכבי

והוא ילד זין שנותן עונה בינונית ושוכח את כל מה שעשו בשבילו

שירקב כל החיים במועדון שהשאיפות שלו הם לסיים מקום 6 כל עונה..