Jump to content

יחס"ר גבעתי והגדס"ר הבדואי ...

Recommended Posts

חחחחחחחח שמע לפי מה שהוא מספר קרקל זה כבר לא כמו פעם ... אבל לא משנה ..

בטח לא כמו פעם...פעם הם רק רדפו אחרי "פרשים טורקים"..היום הם הבינו שהם בכל מקרה לא תופסים אותם, אז הם סתם עושים קפה טורקי.

חחחחח קרקל מעבירים ביקורת על גבעתי, ועוד על היחס"ר...

א' הגדס"ר באמת סוסים, אבל היחס"ר לא פחות .

ב' קרקל הומואים ("כשבנים שרוצים להיות בנות ובנות שרוצות להיות בנים נפגשים") - הם עשו איתנו בבא"ח בקציעות טירונות ולא הפסקנו לצחוק עליהם.. ועוד לבנות שם זה עוד איכשהו נחשב משהו כי זה לא שהן יכולות ללכת לגולני או משהו,אבל הבנים? עדיף שלא ידברו יותר מידי על אחרים..

הוא לא רצה קרקל .. הוא רצה גבעתי ובוח הוא שם ..

אבל ... מבחינת טירונות הם עושים בידיוק כמו גבעתי הם עשו עכשיו שבוע סדאות והכל , והוא אמר לי שהוא דיבר עם אנשים מגבעתי והאימונים שלהם יותר קשים .. וגם משנה לשנה קרקל לוקחים פחות בנות ורוצים לעשות את זה רק בנים ..

אבל ... מבחינת טירונות הם עושים בידיוק כמו גבעתי הם עשו עכשיו שבוע סדאות והכל , והוא אמר לי שהוא דיבר עם אנשים מגבעתי והאימונים שלהם יותר קשים .. וגם משנה לשנה קרקל לוקחים פחות בנות ורוצים לעשות את זה רק בנים ..

חחח אחי על מה אתה מדבר יש שם לבנים הקלות בבוחן מסלול

קרקל זה בנים שהם בנות ובנות שהם בנים חח

ובקשר לגדס"ר הבדואי הם תופסים קו קבוע לעומת שאר הגדודים (בעצם הם לא ממש חלק מגבעתי יש להם אותה כומתה זה נכון אבל הם לא ממש קשורים הם יותר גדוד בפני עצמו)והקו שהם תופסים זה בדרום עזה באזור רפיח לפי מה שאני יודע (אולי זה השתנה או משהו ואני לא יודע על זה)

איזה הקלות יש להם בבוחן מסלול ?

ולא יודע ... הוא ואמר שהוא רואה את האימונים של גבעתי והם איתם כל הזמן והם עשים בידיוק אותו דבר

כשהייתי צעיר במסלול יצא לי לתגבר באוגמ"ר 80 את קרקל ליד המפג"ד שלהם (בעין יהב). הצוות שלי ישן במפג"ד, ואני כל כך מצטער שלא צילמנו את השלט "מגורי בנים - הכניסה לבנות אסורה!"....רק בקרקל זה יכול לקרות :yellow_cool1:

איזה הקלות יש להם בבוחן מסלול ?

ולא יודע ... הוא ואמר שהוא רואה את האימונים של גבעתי והם איתם כל הזמן והם עשים בידיוק אותו דבר

נכון.. קרקל וגבעתי זה אותו דבר..

בכל מקום בצבא חוץ מחיל חימוש יש גאוות יחידה... אל תאמין לכל מה שאומרים לך או שבסוף תגיד לפיקוד העורף/מודיעין שדה/נ"מ/קרקל/שאר המקומות האלה...

נכון.. קרקל וגבעתי זה אותו דבר..

בכל מקום בצבא חוץ מחיל חימוש יש גאוות יחידה... אל תאמין לכל מה שאומרים לך או שבסוף תגיד לפיקוד העורף/מודיעין שדה/נ"מ/קרקל/שאר המקומות האלה...

מזה אל תאמין לכל דבר שאומרים לך ? התכונתי שהם אותו דבר מבחינת טירונות - בסדיר זה ברור שלא כי קרקל בגבולות שלום וגבעתי לא. אבל מבחינת הכשרות לא יודע אם יש הבדל ...

מה גם שבחיים לא ישלחו בנות למקומות מסוכנים ...

חחח חירטט אותך לגמרי אה?

איזה אותה טירונות מה אתה גנוב?

הם עשו איתנו טירונות ( אוג' 06 אומנם,אבל קשה לי להאמין שזה השתנה שם ב-180 מעלות מאז) - ובלי לפגוע באף אחד מהם, הם נראו כמו בדיחה..

קח דוגמה: המסע כומתה שלהם איזה 20 קילומטר, אפילו פחות. לנו היה 35 + 15 (אם אתה לא מבין מה זה אומר: 35 קילומטר מסע "רגיל" ואז פותחים אלונקות וסוחבים אותן עוד כ15 קילומטר)

שלא נדבר על הבחני מסלול העלובים שלהם שכולם שם השתמשו בכסאות של גינה כדי לעבור את הקיר והתוצאות הנמוכות מידי שלהם בבר-אור וכו'.

ואגב אולי על הנייר זה נראה לך אותו דבר , שבוע שדאות ושאר הדברים הבסיסים - אבל תאמין לי שאין שום קשר בין מה שהם עושים למה שחי"ר כמו גולני גבעתי ונח"ל עושים - זה רמות אחרות לגמרי,

אגב ממה שאני יודע הם בקושי מסיימים רובאי 05 , בגבעתי אתה ממשיך ל07,

ושלא נדבר בכלל על המקצועיות והדרישות והתפקוד בשירות הסדיר ובמבצעים .

לדוגמה: גבעתי לוקחים חלק פעיל ומרכזי ביותר במבצעים כמו לאחרונה בעופרת יצוקה- הקרקל תופסים קו שבעבר ג'ובניקים במילואים (!) ועוד כל מיני מקומות שחי"ר רגיל שולח חיילים בטירונות\אימון מתקדם כבר לשמור שם אם צריך.

קרקל לא עושים מבצעים קרקל רק טוחנים מערבים סתמיים למוות או לרוב המקרים: נפילות רחם לבנות , בגלל הקור וכו'.

קיצור שלא יחרטט אותך..

וואי אני אמרתי -רק בטירונות- לא בסדיר ..

והם עושים 07 .. הם ממשיכים להר קרן לאימון מתקדם (והוא לא מחרטט אותי תאמין לי .. אני מכיר אותו 15 שנה) ...

ובאמת הוא אמר שפעם זה היה שכונה אבל עכשיו זה משתנה ממחזור למחזור .. וגם קראיתי ליפני כמה זמן כתבה ב YNET שבכלל רוצים להוציא את הבנות משם .

המסע כומתה הם עושים 25 בגלל הבנות ..

ואני לא אומר שהם אותו דבר כמו חי"ר .. אבל טירונות םה עושים אותו דבר ..

שלא תחשבו שאני רוצה להגיע לשם חחח החלום זה יחסר גבעתי .. והדיון היה על השוואה בין הבדואים ליחסר ..

חשוב שתבין שהוא לא מחרטט אותך כדי לעבוד עליך או כדי לרמות אותך.

הוא מחרטט אותך כי הוא בעצמו מאמין בחרטוטים האלה, כי מרעילים אותם על היחידה שלהם וגורמים להם לחשוב שהם קרובים לגבעתי...

אחינו, יש הבדלים ענקיים. לאחרונה מה שהשתנה הוא שאת האימון מתקדם שלהם הם עושים בהר קרן, זה השינוי היחידי.

חוץ מזה האימונים שלהם והתנאים לא קרובים למה שיש בחי"ר רגיל. והקו שלהם זה אוגמ"ר 80, גבול מצריים ותפיסת מבריחים, זונות וסמים.

הם סוג של קרביים, אבל לא ממש

דווקא הם היו אמורים להחליף את הפלוגה שלי בזמן ההקפצה לעזה...

בסוף כפיר החליפו אותנו והעיפו אותם אחרי שבוע...

חחחח מה אתה גנוב אאתה עוד משווה כליאו?

היחס'ר של גבעתי לא משתווה אפליו לרמה קרקל או משו.

תבוא למשמר הנגב אני יראה לך מזה.

מזה משמר הגנב ? :)