Jump to content

לירן שטראובר חוזר

Recommended Posts

אל תעמוד דום, אבל אל תגרום למהלך שייפגע בקבוצה. כמה שנים אתם צריכים כדי להבין את זה? כל שנה אותו חרטה, כל שנה מבטיחים לנו דברים, ואז כקצת לא הולך הקהל הרחב מתחיל לשרוק בוז, לצאת כנגד המאמן והשחקנים בתקשורת... חלאס כבר זה מסריח אחושרמוטה לראות אוהדים שמתיימרים לנהל את מכבי ומדברים על חציית קו אדום בגלל החתמת שחקן כזה או אחר. מה נראה לך שכולם שמחים שמיקי מאוס הבן זונה חוזר? הקבוצה הולכת במילא להיראות זבל, לפחות עכשיו צריך לתת להם שקט...

ומצאת למי להגיד את זה אה?

חחחחחח הצחקת אותי.

מהלך שיפגע בקבוצה זה להביא את שטראובר,אני מגן על הקבוצה.

אכי,לסלוח לבן זונה הזה?

בחיים לא.

הוא דגו וקלינגר מחוקים ואין סליחה ולא מחילה.

די די כבר ומי ישמע איזה שוער הוא וואלה נשאר לו עוד שנתיים לתת שילך ימצא קבוצה אחרת בן זונה שתיפול לו הביצה השמאלית

כוסעמק מכבי נמאס

סלח לי אבל אתה נשמע כמו מישהו ששטרובר הרס לא תחיים ולא כמו אוהד ששטראובר טעה ביחס אליו תקופה מסוימת

ואתה יודע מה הלוואי שיבוא כדי שפעם אחת ולתמיד תבינו שלא התפקיד שלכם לקבוע מי ישחק ומי לא ישחק במכבי ואני שמח שאבי הוא זה שמציב בפניכם את הקונפליקט הזה- תחזרו לעודד ותנו לאבי להחליט - הקהל שלנו ולא משנה איזה חוג או פלג או אירגון הרס לטומסיץ חצי עונה -אז די להתערב ודי עם " נעשה לו תמוות "

יהיה טוב תעודדו אותו יהיה רע אז לא .

למרות ששטראובר הוא ממש לא כוס התה שלי והוא זכה ללא מעט "ברכות" ממני כשעמד בשער -

אכי, מגיע לך :)רציני על התגובה, ובעיקר על החלק המודגש.

ומצאת למי להגיד את זה אה?

חחחחחח הצחקת אותי.

מהלך שיפגע בקבוצה זה להביא את שטראובר,אני מגן על הקבוצה.

אכי,לסלוח לבן זונה הזה?

בחיים לא.

הוא דגו וקלינגר מחוקים ואין סליחה ולא מחילה.

די די כבר ומי ישמע איזה שוער הוא וואלה נשאר לו עוד שנתיים לתת שילך ימצא קבוצה אחרת בן זונה שתיפול לו הביצה השמאלית

כוסעמק מכבי נמאס

למה אתה חושב שאתה מגן על הקבוצה אחי? מבחינה מקצועית הוא שוער מצוין, ביחסים טובים עם נימני ושורה, מבוגר ומנוסה... אני בכוונה מדבר עליו מהצד המקצועי נטו. עזוב אלירן(?) תנו עונה אחת של שקט... תבואו לעודד ואולי ייצא מהעונה העגומה שמצפה לנו משהו אחי...

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.59911.html

הפער עומד על 20 אלף דולר עם מיקי מאוס...

תנו למאמן , מי שזה לא יהיה לעבוד בשקט

התפקיד שלנו הקהל הוא לבוא ולעודד לא להלחיץ לא לפטר מאמנים ולא לנהל את המועדון

הנושא הזה מראה בדיוק למה מכבי לא לקחה אליפות מ2003.

ובמיוחד לא בעונה כזאת שהיינו צריכים לקחת אותה בזחילה.

זה לא שמחזירים את טועמה.

מסכן רן בן שמעון מסכן מה עשו לו.

אני מציע דבר כזה צריך לנסות לדבר עם ההנהלה שלא יביאו אותו ואם הם כן רוצים להביא אותו אז פשוט נתעלם ממנו: לא נקלל אותו ולא נשיר לו שירים פשוט כאילו הוא לא קיים

בן אדם שכל היום יורקים עליו ופוגעים בו והוא ימשיך לסלוח לאותם אנשים הוא סמרטוט

אז אולי אני בן אדם קטן אבל אני שלם עם עצמי

אתה מוכן לקבל כל שחקן לא משנה מה העבר שלו ומה הוא עשה?

מספיק שהוא ראוי מקצועית(נתעלם מזה שלרוב הם לא) ושהצוות המקצועי רוצה אותו? זה הפילטר היחיד שלך למי ראוי ללבוש את החולצה של מכבי?

אני דווקא רואה שחקן שתרם המון לקבוצה

אני רואה שחקן שהיה לו את האומץ לצאת ולהגיד את האמת

אני רואה שחקן שהסתבך בגלל שהיה לו אומץ להיות בן אדם

אני רואה שחקן שאכל המון חרא וסיפרו עליו המון שקרים

מצד שני עוד לא שמעתי סיבה אחת נורמלית לכל הקמפיין נגדו.

* להזכירך השקרים כבר הופרכו מזמן ( כל המעשיות על מה הוא אמר לאוהדים וכד' )

"הצבר"

"הצבר"

עשית משטראובר גיבור מערכות ישראל.

צריך לפתוח דף חדש עם שטראובר,חלאס. עד היום,הדרך הזאת שהקהל מנהל את הקבוצה לא עבדה,בואו ננסה פעם אחת לתת לצוות המקצועי לנהל אותה,אולי זה יעבוד.

וצבר,קבל פרטית.

"הצבר"

מה אתה מזיין את השכל תגיד מה?

אוסף כזה של שקרים בחיים שלי לא ראיתי.

איזה אומץ היה לו בדיוק ואיזה אמת הוא אמר?

"השחקן ה-12 ושאר אוהדי מכבי הם לא אוהדים אמיתיים,איכפת להם רק מנמני והם פוגעים בקבוצה ועושים לה נזק,הם בכלל לא מעודדים את מכבי רק את נמני" זה ציטוט שהוא אמר אחרי המשחק בטדי,המשחק של אבי,חבל שלא שמרתי את הסירטון במחשב של אחרי המשחק,אם יש למישו הוא יבורך,ואז גם אדון צברי יסתום את הפה ולא יגיד שקרים.

"אני אזיין אותך בוא תיצא החוצה"

"אני לא שם עליכם זין אתם אפסים איזה כיף שעונה הבאה אני לא יהיה פה איתכם"

וגם לא צריך להזכיר את התקרית שהוא הרביץ לאוהד,ולא משנה מה,שחקן כדורגל אסור לו בתכלית האיסור לגעת באוהד,האוהד יכול לקלל את כל העולם ואישתו הוא בתור שחקן ומקצוען אין לו שום זכות לגעת באוהד,סוף פסוק.

וכמובן שאני יכול להמשיך ולהוסיף עוד הרבה ציטוטים,מי שרוצה בכיף אני ישפוך פה הכל.

ועדן,

אתה כנראה לא מכיר אותי,אני את החיים שלי נותן למכבי,אני רב עם אנשים בשביל שיעודדו,אני יצאתי על אנשים שקיללו את טומסיץ ואת רב"ש,הלוואי וכל אוהדי מכבי היו נותנים לקבוצה שקט ותמיכה כמו שאני נותן לה,אז אני לא הכתובת למה שאתה אומר.

מה אתה מזיין את השכל תגיד מה?

אוסף כזה של שקרים בחיים שלי לא ראיתי.

איזה אומץ היה לו בדיוק ואיזה אמת הוא אמר?

"השחקן ה-12 ושאר אוהדי מכבי הם לא אוהדים אמיתיים,איכפת להם רק מנמני והם פוגעים בקבוצה ועושים לה נזק,הם בכלל לא מעודדים את מכבי רק את נמני" זה ציטוט שהוא אמר אחרי המשחק בטדי,המשחק של אבי,חבל שלא שמרתי את הסירטון במחשב של אחרי המשחק,אם יש למישו הוא יבורך,ואז גם אדון צברי יסתום את הפה ולא יגיד שקרים.

"אני אזיין אותך בוא תיצא החוצה"

"אני לא שם עליכם זין אתם אפסים איזה כיף שעונה הבאה אני לא יהיה פה איתכם"

וגם לא צריך להזכיר את התקרית שהוא הרביץ לאוהד,ולא משנה מה,שחקן כדורגל אסור לו בתכלית האיסור לגעת באוהד,האוהד יכול לקלל את כל העולם ואישתו הוא בתור שחקן ומקצוען אין לו שום זכות לגעת באוהד,סוף פסוק.

וכמובן שאני יכול להמשיך ולהוסיף עוד הרבה ציטוטים,מי שרוצה בכיף אני ישפוך פה הכל.

ועדן,

אתה כנראה לא מכיר אותי,אני את החיים שלי נותן למכבי,אני רב עם אנשים בשביל שיעודדו,אני יצאתי על אנשים שקיללו את טומסיץ ואת רב"ש,הלוואי וכל אוהדי מכבי היו נותנים לקבוצה שקט ותמיכה כמו שאני נותן לה,אז אני לא הכתובת למה שאתה אומר.

ואיך שכחת את הפנינה..''איך קניתי אותכם בהשתחוות''

כן שלומי באתי להוסיף את זה עכשיו.

ונזכרתי בעוד קטע,

עונת המחאה מחלקים לשחקנים פליירים למה אנחנו לא מעודדים(לפני שהתחילה המחאה) שטראובר לקח את הדף קרע וזרק אותו.

בקיצור שטראובר בן זונה גדול,צברי אתה ממשיך לשקר פה,זכור לי גם נושאים עברו בעניין שטראובר ואתה ישר קפצת והגנת עליו,תנוח תנוח,האמת אצלנו.

שטראובר גם מתגרה בכל הקהלים היריבים וזה מראה על האופי שלו, שטראובר התחתן עם ערסית ממשפחת פשע וזה מראה על האופי שלו, שטראובר רק מאשים ומאשים ומאשים את ההגנה על כל גול וזה מראה על האופי שלו, ואלה דברים שאפשר לראות מהטלוויזיה ולא מידע אישי.

אתמול ראיתי את המשחק המפורסם של מכבי נגד חיפה מעונת האליפות, וגם שם רואים אחרי שהוא סופג גול איך הוא צועק על כל העולם ואחותו. אני הרגשתי ממש כאילו זה היה אתמול. איך שנאתי שהוא עשה את זה.

איש מגעיל.

או אה אני מחכה לזה...הקהל נגד נימני...הולך להיות יותר מעניין ממה שחשבתי.

ולכמה חברה את מתכוונת? כי הקהל של מכבי זה לא רק שער 11, ואני יודע שרוב הקהל בשערים האחרים לא יקלל שחקן שלובש את החולצה של מכבי.

זה פשוט עצוב שאנשים באמת רוצים לראות מה יקרה שיהיה ויכוח בין הקהל לאבי.

ששטראובר בא לבלומפילד כל הקהל של מכבי קילל אותו.

הבן זונה הזה במשחק נגד נתניה ברמת גן בא אחרי למשחק וסימן לקהל של מכבי "איך זיינתי אותכם".. כוס אמא של הבן זונה רק רע אני אעשה לו..

אם למישהו יש דיבור עם נמני בבקשה שיבהיר לו את הרגשות של האוהדים בנושא הזה למרות שהוא לא עייוור

בבקשה אני לא רוצה לבזבז כל משחק 20 שקל על טרופיות יש מיתון עכשיו :wubyellow3:

כן שלומי באתי להוסיף את זה עכשיו.

ונזכרתי בעוד קטע,

עונת המחאה מחלקים לשחקנים פליירים למה אנחנו לא מעודדים(לפני שהתחילה המחאה) שטראובר לקח את הדף קרע וזרק אותו.

בקיצור שטראובר בן זונה גדול,צברי אתה ממשיך לשקר פה,זכור לי גם נושאים עברו בעניין שטראובר ואתה ישר קפצת והגנת עליו,תנוח תנוח,האמת אצלנו.

זה לדוגמא שקר ( אחד הדברים שהצית נגדו את כולם )

רן כהן היה זה שנתן לו את הפלייר ורן כהן טוען ששטראובר שם את הפתק על הכסא מאחרי השער ( ליד הבקבוק שלו ) ואמר לו עכשיו אימון אני אקרא את זה אח"כ.

תביא פה מישהוא אמין שיגיד שהוא ולא רן כהן נתן לשטראובר את הפלייר ליד והוא קרע אותו - אני אקבל את זה ( כמובן אחרי שנדבר כולנו עם רן ועם כל מי שהיה שם )

לגבי הסטירה, ואללה תפיסות העולם שלנו כנ' שונות

אתה חושב שמצד אחד לשחקן מותר הכל (ע"ע בן שושן ) אבל כשזה מגיע לאוהדים שחקן צריך להתכופף וגם להוריד את התחתונים.

אני חושב ששחקן צריך להיות הרבה יותר אחראי מסתם אוהד אבל לא צריך להיות אמא תרזה. גם יש לי הרגשה שבנסיבות אחרות היית אומר דברים אחרים על הסטירה. בכל מקרה אני בטוח ב 1000% שאם מישהו ידבר אליך ככה אתה תשבור לו הראש ולא רק תתן לו סטירה.

* המקרה של הסטירה הוא הדומגא הטובה ביותר למה שאמרתי למה שטראובר יצא גבר ( כמו שאמרתי לא חכם, אלה גבר עם ביצים ) הרי הוא בכלל לא שיחק במשחק הזה הוא הסתבך בזה בזמן שהוא ניסה לעזור לחבר לקבוצה.

כנ"ל בהצהרות שלו אחרי טדי ( מעולם לא הכחשתי את הדברים, אז לא צריך את הוידאו שלך ) הוא יצא מול כל העולם והוציא את מה שהרבה שחקנים הרגישו. אני לא אומר שהם צודקים בהרגשה ( זה לא קשור ) זה קשור לעובדה שכולם חשבו את זה אבל רק הוא דיבר. ( כמו שאמרתי, הביצים הן הגדולות לא השכל )

** דרך אגב, נכון שהגנתי עליו אבל רק כל עוד הוא היה שוער של מכבי, אבל שניה אחרי שהוא חתם בנתניה קיללתי אותו חופשי.

זה לא איזה שחקן שאני אוהב יותר מידי. אישית אני גם לא חושב שיש מקום מקצועי להביא אותו אבל...... יש מאמן והוא מבין קצת יותר ממני.

"הצבר"

סבבה נגיד ובאמת אתה צודק בקטע של הסבר למחאה והוא לא באמת זרק את זה,אני ממש לא בקשר עם רן כהן ולפי מה שזכור לי נדמה לי שהוא היה שם לבד,אז הוא סתם אמר...?

מה בקשר לשאר הציטוטים שכתבתי בהודעה הקודמת?

היה קשה לענות,או שפשוט אתה יודע שהכל אמת ואין לך מה להגיד?

ואתה יודע מה נגיד והכל לא נכון(למרות שהכל נכון שלא יהיה ספק) מספיק שהוא אמר קניתי אותכם בהשתחוות אז הבנאדם מחוק,בן זונה,הייתי מעודד אותו כל משחק וזה התודה שלו? שילך להתניאק.

ובמקרה של בן שושן,יש הבדל של שמיים וארץ ואיך אתה משווה בין הדברים?

בן שושן שר ורקד ושמח עם האוהדים שלו

שטראובר הכה אוהד של מכבי.

ובמקרה של בן שושן אמרתי שלא צריך להתרגש מזה יותר מדיי,זה בסדר מבחינתי ששחקנים יצאו ויקללו את הקבוצה השניה,שוב זה חלק מהיריבות וזה חלק מהכדורגל,לפי דעתי רק מוסיף עוד לכדורגל,לא צריכים לשלוח נשיקות ליריב וזה טבעי ששחקנים יקללו וישמחו ביחד עם האוהדים שלהם.

גם שאבוקסיס שר,גם שהם עלו הם החולצות של הזונה ה-12,וואלה זה מעצבן אותך בתור אוהד יריב,אבל אתה מבין מאיפה זה בא,ולפי דעתי אני לא רואה בזה שום דבר פסול.

נוסף בעריכה:

לגבי טדי,

אמר את האמת ומה שהשחקנים מרגישים?

מההה?! איזה אמת בדיוק?

מתוך 90+ דקות שרנו לאבי לא יותר מ15 דקות(וגם זה היה חד פעמי בגלל המשחק הראשון שפגשנו אותו וכל הפסטיבל מסביב)כל השאר רק מכבי,ואתה יודע את זה.

וואלה כן,אני בתור אוהד כן הייתי מגיב ככה ושובר לו את הראש,אבל אני אוהד הוא שחקן,יחי הבדל הקטן.

אלירן ,

יש מצב אתה מסביר איך הסכסוך איתו התחיל ?

שחקן שהיה כ"כ הרבה שנים במכבי לא יכול להיות מסוכסך מהרגע הראשון שהוא עלה לשחק...

אזז ..

איך הסכסוך התחיל ?

מהלך אסטרטגי נוסף ?

כמו שבאמצע העונה השתיקו את הקהל עם המינוי של אבי למאמן.

המועדון בפשיטת רגל ניהולית וכלכלית

מביאים את שטראובר מה שייצור בעיקר הרבה בלאגן ותירוץ לעוד עונה אבודה מראש.