Jump to content

אוהדי כדורסל:"עבריינות ביציע ומשת"פים מהאולטראס"

Recommended Posts

למרות שאין קשר לטענות שלכם בכדורגל -

מבחינת הרעיון אי אפשר להתעלם מההודעות של ארגון גייט7 של הלב הצהוב ושל גייט11

fans39-2.jpg

אוהדי מכבי: "אנו עומדים חסרי אונים מול עבריינים ביציע"

ארגוני האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל שלחו מכתב חריף לתקשורת בו הם מגלים כי ארגון האולטראס בשיתוף עבריינים מאיים על האוהדים ביציע ואף נוקט באלימות, והם מבקשים עזרה. כמו כן הם מגלים כי בגלל סיבה זו לא הגיעו אתמול לאשקלון לעודד את הקבוצה.

מאת: MF News תאריך: 5/5/2009 שעה: 18:56

אוהדי מכבי ת"א על שלל ארגוניהם פרסמו הבוקר מכתב ושלחו אותו לתקשורת. במכתב מגלים האוהדים כי הסיבה שלא הגיעו אתמול לעודד באשקלון היא איומים ואלימות מצד ארגון האולטראס, ביציע הכדורסל והכדורגל בהיכל נוקיה ובבלומפילד.

"אנו עומדים חסרי אונים אל מול חדירה של גורמי עברייניים אל יציעי מגרשי הספורט", נכתב במכתב. "אנו נתונים לאלימות פיזית ואיומים מצד אלה המכנים את עצמם ארגון האולטראס, אשר בינם לבין אהדה למכבי תל אביב אין דבר וחצי דבר. ברור לנו כי מן הצד הדבר עלול להראות כמלחמת אוהדים מטופשת - אך אוהדי מכבי תל אביב מאוחדים יותר מאי פעם - בעיקר נוכח הסכנות הכרוכות בארגון המלווה בגורמי פשע, אשר המודל לחיקוי שלו הוא ארגוני האוהדים באיטליה אשר חברו למאפיה והפכו את היציעים במדינת המגף לבעיה הגדולה והבוערת ביותר של הספורט האיטלקי.

במכתב מפרטים האוהדים מספר דוגמאות לדברים המתוארים בו:

" לפני כשבועיים, בהסעה למשחק הכדורסל של מכבי תל אביב בחיפה (הסעה שאותה מארגנת הנהלת המועדון) הצטרך לארגון האולטראס, אשר ראשיו נכחו בהסעה, "שומר ראש" בשכר – עבריין המכר למשטרה. ילד בן 17, אשר כל חטאו היה שביקש לשמור מקום לחברו שעלה באותו הזמן אל ההסעה, קיבל מכות ממנו וממספר חברים מארגון זה.

במשחק הדרבי האחרון בכדורגל, ביקשו אוהדי הקבוצה להמשיך לעודד גם כשהקבוצה הייתה בפיגור – בתגובה, שלחו חברי האולטראס את אותו "שומר הראש" בליווי מספר חברים נוספים, דקרו וקרעו את עורות התופים, והיכו את עוד אוהד לעיני היציע.

לפני כחודשיים במשחק ליגה מול ירושלים בבית, כאשר ההיכל היה מלא והגוש המעודד ישב ביציעים העליונים, נופפו האולטראס בדגלים בזמן המשחק. בכך הפריעו לאוהדים שמעליהם לצפות במשחק בצורה סדירה, ואלה הביעו זעמם. בתגובה, עלו ראשי הארגון יחד עם אותו "שומר ראש", והחלו להכות אוהדים ולאיים על אחרים.

לפני כשנה חילקה הנהלת קבוצת הכדורסל בדים חסיני אש בין ארגוני האוהדים – ארגון האוטלראס אשר אינו משקיע דבר בתפאורות באולם הכדורסל דרש לקבל את חלקו תוך איומים על אוהדים אחרים על "מה שיתרחש אם חלקו לא יתקבל". 700 מטרים של בד הופנו לארגון ואף לא שלט אחד מטעמם הופיע בשערי ההיכל. כל הבדים הופנו אל מגרש הכדורגל בתרמית אשר הפילה בפח את קבוצת הכדורסל".

"ארגון האולטראס מתקיים ממכירת מזכרות באופן פיראטי, ספסרות והתרמות - כספים אלה מחולקים בין ראשי הארגון וחלקם משמש לתשלום עבור אותם עבריינים בשכר אשר מטילים אימה על כולנו.עברייני האולטראס חשבו שנשתוק - אך אנו, ללא מורא ופחד נצעק את אשר בפינו ויחד נצא אל המאבק".

האוהדים פנו לתקשורת ובכלל לעזרה ואמרו: "אנו מבקשים בלב רוטט ובעיניים דומעות - עיזרו לנו. עיזרו לנו לפני שיהיה מאוחר - עזרו לנו להוציא את "תרבות האולטראס" אשר בינה לבין רוח הספורט אין דבר וחצי דבר. עיזרו לנו לפני שנחזה באותם המראות שאנו מכירים מאיטליה, מתרבות החוליגנזים שאנו רואים ולא מאמינים שגם לנו זה יקרה. עיזרו לנו לפני שיהיה מאוחר מדי.

אנו עומדים כיום במצב שאין אנו יכולים להגיע למשחקים, בבית או בחוץ, כשאין אנו מסוגלים לשמור על חיינו. אין אנו יכולים להבטיח להורי הילדים שילדיהם יגיעו למשחק בבטחה, ויחזרו הביתה בשלום. לכן, לא הגענו למשחק חוץ האחרון נגד אשקלון, כשאותם עבריינים הגיעו למגרש לאחר שעלו על ההסעה מטעם המועדון".

המכתב נחתם במשפט הבא: "האתגר הוא של כולנו - אנשי הספורט, הנהלות הקבוצה, האוהדים, המשטרה, בתי המשפט וכל מי שרוח הספורט יקרה לו - אנו ניצבים במאבק על שמירת רוח הספורט מול אלה המנסים להרוס לכולנו. אנו, אוהדי מכבי תל אביב ניצבים מאוחדים אל מול הסופה העוטפת אותנו, כולנו יחד - אוהדי הכדורסל, הכדורגל, הכדורעף, הכדוריד וכל ענפי הספורט, כל ארגוני האוהדים- כולנו עומדים יחד ומבקשים את עזרתכם כי בלעדיה לא נוכל לעצור את הסחף ולא נוכל לעמוד באתגר הזה החשוב כל כך לכולנו."

זה מתוך האתר הענק הרשמי של מכביפאנס:

http://www.maccabifans.co.il/News.Asp?ID=8076&y=2009

ויש גם כאן מאות תגובות באתר של הגייט11:

http://www.gate11.co.il/forum/index.php?showtopic=11299

בהצלחה

כל מה שכתוב פה נכון ללא ספק...

צריך רק לקוות שזה יגיע לאדם עם השפעה על כל האהודים-אבי נימני :thumbdown:

רק הוא ישים סוף לבלאגן שהאולטראס עשה ביציע!!!!

להעביר את הנושא למדינה היהודים!

מי היה פה ביום חמישי בהיכל במשחק השלישי מול אשקלון?

מי שלא אז אני רק רוצה לספר לכם -

פתאום במשחק ביום חמישי צצו להם מספר אוהדים שהקשר בינם לבין כדורסל זה כמו האהבה שלי לטניס שולחן

כולל שני אוהדים מאודדדדד מאודדד ידועים שבגללם התחיל כל הבלאגן בהסעות שלנו וביציע של הכדורגל

אחד מהם כתב פה בפורום השבוע בפורום של השחקן ה-12 וכתב שאין קשר בין הכדורגל לכדורסל.......

מעניין מאוד אה?

ראינו אותך, ראינו אותך ליד התוף, את המבטים ואת השנאה

ואנחנו יודעים עבור מה הביאו אותך להיכל ביום חמישי

בעיקר כי הבנו מחברינו לכדורגל שזו הסיבה שהביאו את החברים שלך העונה לשער11

תגובתכם אולטראס?

(כן בטח תהיה כזו חחחחחחחח)

-

אהמ

עבר עוד משחק והפעם באשקלון - ובעקבות האירועים אני בטוח שהטבעת הולכת ומתהדקת..

מכל הכיוונים, בכל התחומים, זה הולך ונהפך להיות יותר ויותר מחניק ומלחיץ..

כי כשאין תשובות, זה מריח מסריח

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=105768

ג'נט בשן, אוהדת מכבי הותיקה והמבוגרת מהכדורסל, שמלווה את הקבוצה לכל חור בארץ בכל משחק זניח כבר עשרות שנים, רשמה בפורום הלב הצהוב על הבלאגן שהאולטראס יצרו אתמול ביציע הכדורסל מול אוהדי מכבי המבוגרים:

החבר'ה של האולטראס, שמעולם לא ראיתי בשום משחק, החליטו להראות שרירים.

בזמן שניגשתי לשבת בשורה הראשונה שהיו פנויים בה 5 או 6 כסאות ריקים, כשמשמאלי

נעמדו החבר'ה של האולטראס, ניגש אלי בחור בן 16 או 17 וביקש ממני לפנות את המעקה

כדי שיוכל לתלות מקצה לקצה דגל של האולטראס.

אני לא הסכמתי לכך, ברגע שהוא תולה דגל, זה אומר שעלי ועל חברי לעמוד כל המשחק.

לא באתי במטרה לעמוד, אלא לצפות במשחק.

ברגע שתולים שם דגל, השורה הראשונה שרוצה כביכול לראות את המשחק לא יכולה לעשות זאת

בישיבה אלא רק בעמידה.

אותו בחור פנה בגסות וביקש ממני לזוז ודחף אותי, לא הסכמתי, הוא ענה שאם אני מתעקשת לראות משחק שאעלה לשורות העליונות, ושם אראה בישיבה, עניתי שזה לא מקובל עלי, ואני אראה מהמקום שבו

אני נמצאת בו, הוא התחיל להתווכח וניסה לדחוף אותי הצידה, לבינתיים הגיע תיגבור של בחור נוסף

שצעק עלי ועל דב שהיה לידי, הבחור השני אמר לדב בוא נראה אותך, ודב ענה בוא אתה !

בזמן הזה התלהטו הרוחות, הם דחפו אותנו, ומי שבא לעזרתנו היה אח של עומרי כספי.

לאחר מס' דקות של ויכוחים, הם קיבלו הוראה מטל מלכה לעזוב את האזור שאנו נמצאים.

מי שמכיר אותי יודע שאני לא באה למשחקים כדי לריב, להתווכח, או כל דבר הדומה לזה.

זה פעם ראשונה שקורה לי מקרה שכזה, וכולי תיקווה שגם פעם אחרונה.

מצב כזה מדליק לך נורה אדומה בראש, מה יהיה המקרה הבא...!!!

לא מקובל עלי צורת הגישה של האולטראס כלפי אתמול במשחק החוץ באשקלון,

לא מקובל עלי ההתנהגות של החבר'ה מהאולטראס שפעם ראשונה אני רואה אותם במשחקי הכדורסל (ותהייה בטוח שהשנה הייתי ב 99% ממשחקי הקבוצה), ומחליטים שדגל האולטראס חשוב יותר מאשר צפייה במשחק,

ולא מקובל עלי האלימות המילולית והפיזית שלהם כלפי, ולכן הגבתי בהתאם !!!

כשמסתכלים על זה מהצד, המצב באמת יכול טיפה לשעשע, אך ברגע שאתה בפנים, ומודע למה שקורה זה כבר לא !!!

משברים היו ועוד יהיו.

מה שחשוב כעת הוא שלומם של כל אותם מקבלי האיומים, ופתרון הבעיה מול אותם גורמים עויינים.

בריונות במקום שאמור להיות תרבות פסולה בכל מקום, ובכל צבע..!!!

http://www.maccabifans.co.il/forum/index.p...90&start=90

אם כבר מדברים על ג'נט, אי אפשר בלי הקליפ הגדול שלה ממשחק אליפות בכדורעף של עונת 07/08.

תעבירו לשניה 44 (:

ג'נט :)

אורי משיח

אורי משיח

כדור הארץ לאורי משיח

האם יש תגובה אורי?

אתה בנאדם טוב אבל בסופ"ש היה כתוב בתקשורת שאתה "מראשי האולטראס" לא?

אז... ?

תגובתך? האם דיברת עם ג'נט? (שאני יודע שהיא ידידה טובה מאוד שלך)

...