Jump to content

"חבר יקר" -ניר בריימן

אורי משיח

Recommended Posts

שעתיים לפני...

ולמרות שתאריך זה מסמל גם תאריך חשוב לאוהדי מכבי :wub:

הרי שהשמחה האמיתית היא ליום ההולדת של בן אדם שזכיתי להיות חבר שלו.

בן אדם שמהווה סמל ודוגמא לחיים הכי מושלמים, בחור זהב עם לב גדול ורגישות ומתיקות ויש לו משפחה מושלמת ומצחיקה ואתה רואה מאיפה הוא קיבל את החינוך וטוב הלב והצניעות

בעולם שלנו ,אגו וכח וקנאה ושנאה, כולנו בני אדם, כולנו אנושיים וכולנו עושים טעויות, בעולם שלנו קורים הרבה דברים רעים וטובים, בעולם שלנו יש תקופות טובות ויש גם קשות, בעולם שלנו יש אנשים טובים, רעים, וכן הלאה

בעולם שלנו יש נשמות... אנשים טובים כאלה, כמו הגמדים מכיתה ג שהיו עושים לך את החיים קלים

אז אומנם ניר בריימן הוא ההפך מגמד, אבל טוב הלב, הצניעות, הדאגה, האכפתיות , הם ניר בריימן שלנו.

בעולם שלנו יש לכלוך ולפעמים הוא נדבק גם בטובים, כולנו עוברים דברים ולפעמים לצער כולנו דברים משתנים, ויש תקופות קשות, משקעים ומריבות

אך יש בן אדם אחד בעולם שלא יוכל להתלכלך, בן אדם טהור

לב טהור ברא לי אלהים, זה לא רק שורה מתפילה בתנ"ך, זה הכוונה לדמות שנקראת ניר בריימן.

החבר הכי טוב שהיה לי בחיים, חבר כמו בן אח או לפעמים דמות אב.

בהזדמנות הזאת אני רק רוצה להגיד לך שאני אוהב אותך כמו את היקרים לי ביותר, משפחתך היא משפחתי, ואני כל החיים לא אשכח מה נתת לי ,מה עשית בשבילי, ומה אתה מסמל בשבילי בחיים.

אני מאחל לך שנה של הצלחה ןהמשך פריצה קדימה בחיים, אתה מוכשר יותר מכולם, חכם, ועומד בלחצים, הבחור הכי רומנטי שיש וחבר שסומכים עליו מרחוק, בעיניים עצומות.

ניר, בזכותך נכנסתי לעומק המשפחה הזאת , לימדת אותי הרבה דברים.אני כל כך אוהב אותך

להיות חבר, זה לא רק במסיבות אלא גם בצרות

בהצלחה וחתונה בבוא היום, אתה מ"ס 1 כל מי שתתחתן איתך זוכה בטוטו לוטו וחיש גד ביחד.

אוהב אותך , מכל הלב.

אורי משיח.

מזל טוב בריימן!

מחזיק התואר אלוף הבירה ללא תחתית בפיגאל לשנת 2007 של שער 11!

נ.ב

יו אף חזק במקום האחרון ולא נראה לי שמישהו ישבור את השיא השלילי שלו לעולם

להקיא 3 פעמים בערב אחד, כשפעם אחת מתוכן זה ישירות על הברמן וליפול על שולחן של 4 כוסיות

לשבור להן את השולחן, להפיל את כל הדרינקים, להתעלף ולאבד את ההכרה

כשכל זה משני חצאים מסכנים וצ'ייסר עוד יותר מסכן של תאנים

אחח יו אף יו אף

מזל טוב בריימן!!!!