Jump to content

50 ש"ח כרטיס למשחק כדורגל בעונה הבאה?

Recommended Posts

אני לא מבין אותכם.

כרטיס למגרש עולה 40 שקל נוער, 80 מבוגר.

רב האוהדים הם נוער\ חיילים וכו'.

אז אולי במקום שלכולם יעלה 50, לא עדיף להגדיל את כמות כרטיסי הנוער?

בהקשר של מכבי אם אני לא טועה השחקן סיכם עם ההנהלה ששנה הבאה שער 4-5 יהיה רק עם כרטיסי נוער.

אני לא מבין מה אתם מתלוננים

אני מוכן לשלם עוד 10 שקלים כמה שנים כדי שאחר כך אני לא אצטרך לשלם פי 2 רק כי גדלתי בשנה

צעד מבורך

מעניין אותי מי אלו 4 הקבוצות הגדולות האלו?

חיפה הפועל ביתר ונתניה ? (לפי הטבלה)

או אנחנו ביתר חיפה והפועל ?

ל-ONE נודע שמבדיקה ראשונה שערך לוזון, 12 קבוצות ליגת העל הסכימו מיידית למחיר הקבוע והמבורך. 4 הקבוצות הגדולות: בית"ר ירושלים, מכבי חיפה, מכבי ת"א והפועל ת"א הביעו התנגדות אך טרם אמרו את מילתן האחרונה בנושא .

50*16 משחקים זה 800 שקל לעונה

תוריד 2 משחקים שתמיד איכשהו אתם לא באים זה 700

מנוי לשער 13 אב+בן עולה בסביבות ה2200 שקל

למה נראה לכם שמכבי יסכימו

אף אחד לא יכול לכפות עליהם לצערי... אין פה תחרותיות.. אני לא אעבור לאהוד את בני יהודה בגלל שהם מוכרים כרטיס ב50

גם ככה את כל הנוער חוטפים תוך שניות,והמקסימום הפסד פה זה 10 שקל שמחיר של כרטיס של נוער עולה 40,אז עדיף שהיה איצטדיון מלא ולנוער יעלה עוד 10.

פופוליזם בשקל (או אולי פחות במקרה של אופירה)

זה אכן פופוליזם, אבל דווקא לא בשקל.

פופוליזם לא בהכרח גורר תוצאות רעות - והפעם אני דווקא מאמין שלוזון באמת ינסה להעביר את זה.

נכון, משיקולים פופוליסטיים, וזה לא יגרום לו לראות בו איש גדול, ועדיין.

פוליטיקאי, אינטרסנט, מגעיל, צבוע, הכל נכון. ועדיין, אם הוא כבר כל הדברים המבחילים האלה לפחות שגם יעביר החלטה פופוליסטית שתעשה לנו טוב.

שוב, לא יגרום לי להעריך אותו, אבל עדיף מכלום.

א. זה שטויות, זה לא יהיה (בגלל המנויים)

ב. עם כל הכבוד, זה פורום של אוהדים שמוכנים לשלם המון כסף בשביל הקבוצה. אני בעצמי כשהייתי יותר קטן, לא יכלתי ולא הסכמתי לשלם 50 ש"ח על כרטיס, בקושי גירדתי 40 ש"ח על נוער וכשלא היה נוער (חוץ מדרבים שאין ברירה...) לא יכלתי ללכת למשחקים.

50 ש"ח לנער/חייל זה הרבה מאוד, וחבל מאוד שהורגלנו לכל כך גרוע (80-100 ש"ח) שקשה להבין את זה.

וזה לא שהפתרון נמצא בשמיים. הפתרון הוא מאוד פשוט - כרטיסי נוער ללא הגבלה, כאשר המחירים הם למשל 70/35. (ואיסור מטעם ההתאחדות על לקיחת עמלה מהאוהדים במכירת הכרטיסים - שהעמלה תהיה על חשבון הרווחים של הקבוצה, כלומר אנחנו נשלם 35 אבל הקבוצה תקבל 30 למשל, ולא על חשבוננו!)

אף פעם לא שמעתי על קטע של הגבלת כרטיסי נוער מחוץ למגרשי הכדורגל. אם אתם מזמינים כרטיס טיסה לילד באל-על, אתם רואים מצב שיגידו לכם "המטוס הזה מלא בילדים, בדיוק יש פה 50 ילדות מלהקת מחול שנסעו לאיטליה, לכן תצטרכו לקנות כרטיס מבוגר"?

או שאתם מזמינים כרטיסים למופע/מוזיאון ל-2 מבוגרים וילד, ואומרים לך "יש פה הרבה ילדים, תצטרכו לשלם עבור 3 מבוגרים"?

מה זאת ההמצאה המטומטמת הזאת?

זה אכן פופוליזם, אבל דווקא לא בשקל.

פופוליזם לא בהכרח גורר תוצאות רעות - והפעם אני דווקא מאמין שלוזון באמת ינסה להעביר את זה.

נכון, משיקולים פופוליסטיים, וזה לא יגרום לו לראות בו איש גדול, ועדיין.

פוליטיקאי, אינטרסנט, מגעיל, צבוע, הכל נכון. ועדיין, אם הוא כבר כל הדברים המבחילים האלה לפחות שגם יעביר החלטה פופוליסטית שתעשה לנו טוב.

שוב, לא יגרום לי להעריך אותו, אבל עדיף מכלום.

הפופוליזם הוא לא בהחלטה אלא בפרסום. יש סיבה שרק וואן מפרסם את השטות הזו (כלל לחיים: אם רק וואן מפרסם את זה כנראה שזה נגוע באינטרסים יותר מכתבה באתר של עובד קראוס), זה לא יעבור בחיים, לא כל עוד יענקלה מנהל את העניינים. אבל זה אחלה יחסי ציבור, כנראה שבאמת בפחות משקל.

ב. עם כל הכבוד, זה פורום של אוהדים שמוכנים לשלם המון כסף בשביל הקבוצה. אני בעצמי כשהייתי יותר קטן, לא יכלתי ולא הסכמתי לשלם 50 ש"ח על כרטיס, בקושי גירדתי 40 ש"ח על נוער וכשלא היה נוער (חוץ מדרבים שאין ברירה...) לא יכלתי ללכת למשחקים.

50 ש"ח לנער/חייל זה הרבה מאוד, וחבל מאוד שהורגלנו לכל כך גרוע (80-100 ש"ח) שקשה להבין את זה.

וזה לא שהפתרון נמצא בשמיים. הפתרון הוא מאוד פשוט - כרטיסי נוער ללא הגבלה, כאשר המחירים הם למשל 70/35. (ואיסור מטעם ההתאחדות על לקיחת עמלה מהאוהדים במכירת הכרטיסים - שהעמלה תהיה על חשבון הרווחים של הקבוצה, כלומר אנחנו נשלם 35 אבל הקבוצה תקבל 30 למשל, ולא על חשבוננו!)

אף פעם לא שמעתי על קטע של הגבלת כרטיסי נוער מחוץ למגרשי הכדורגל. אם אתם מזמינים כרטיס טיסה לילד באל-על, אתם רואים מצב שיגידו לכם "המטוס הזה מלא בילדים, בדיוק יש פה 50 ילדות מלהקת מחול שנסעו לאיטליה, לכן תצטרכו לקנות כרטיס מבוגר"?

או שאתם מזמינים כרטיסים למופע/מוזיאון ל-2 מבוגרים וילד, ואומרים לך "יש פה הרבה ילדים, תצטרכו לשלם עבור 3 מבוגרים"?

ממתי יש כרטיסי טיסה לילדים?!

הבעיה היא שהכרטיסים צריכים להיות מודפסים מראש, וצריך לדווח למשטרה כמה כרטיסים מוציאים למכירה

אי אפשר להדפיס 16 אלף כרטיסי נוער ו-16 אלף מבוגר ופשוט לתת לכל אחד את הכרטיס שמגיע לו

חובה להוציא את כל הכרטיסים מראש (אפילו לא להדפיס רק להגיד להם כמה יש)

הבעיה היא שהכרטיסים צריכים להיות מודפסים מראש, וצריך לדווח למשטרה כמה כרטיסים מוציאים למכירה

אי אפשר להדפיס 16 אלף כרטיסי נוער ו-16 אלף מבוגר ופשוט לתת לכל אחד את הכרטיס שמגיע לו

חובה להוציא את כל הכרטיסים מראש (אפילו לא להדפיס רק להגיד להם כמה יש)

התירוץ הזה כבר לא רלוונטי - יש לפחות בחלק מהמגרשים היום את המכונה הזאת שמדפיסה כרטיסים על המקום. לפחות בדרבי חוץ האחרון גם היה מעין "כספומט" של כרטיסים.

עדיין יש הגבלה על כרטיסי נוער...

אם בקולנוע יכולים למכור X כרטיסים ולקבוע לך את המחיר ברגע שאתה מגיע לשלם (הנחת חייל, למשל), אני לא רואה סיבה טכנית שבכדורגל לא יוכלו לעשות את זה.

רוצים להוריד ל 50 וגם זה לא טוב לך?

סליחהההההההההההה......

אבל את פשוט מטומטמת

נדיר שנוער/חייל/אישה משלימים על כרטיס מבוגר ?

כמעט כל משחק זה קורה.

סליחה חמודים תתחילו לסתום תפה שלכם ותדברו יפה..פשש כולם פה נפתחו...זה דבר ראשון!

דבר שני,

היוזמה מבורכת אין ספק, אבל חוץ מדרבי ואולי מחיפה בחיים אנחנו לא משלמים 50 ש"ח על נוער, ויש לי את כל הכרטיסים מתחילת עונה של כל משחקי חוץ אני יכולה להוכיח לכולם.

אדיר, אולי לא הבנת נכון למה התכוונתי, אבל הכוונה שנוער/חייל/אישה לא משלמים על כרטיס נוער יותר מ40-45...זה לא על הקטע של ה10 שקל, תאמין לי שכסף לא חסר לי אני לא מתקמצנת על 10 שקל אבל לחיילים/נוער/ונשים לא שווה הסידור הזה, כשאמתי את המילה "נדיר" לא התכוונתי שנדיר שלא נשארים נוער בקופות, אלה נדיר שקבוצות לוקחות 50 שקל על כרטיס נוער.

תלמד לקרוא.

אם כבר עושים דבר כזה אז סחטיין, אבללל..צימצמתם את המבוגר, צמצמו את הנוער אותו דבר.

בוגר 50? סבבה...נוער 25...

סליחה חמודים תתחילו לסתום תפה שלכם ותדברו יפה..פשש כולם פה נפתחו...זה דבר ראשון!

דבר שני,

היוזמה מבורכת אין ספק, אבל חוץ מדרבי ואולי מחיפה בחיים אנחנו לא משלמים 50 ש"ח על נוער, ויש לי את כל הכרטיסים מתחילת עונה של כל משחקי חוץ אני יכולה להוכיח לכולם.

אדיר, אולי לא הבנת נכון למה התכוונתי, אבל הכוונה שנוער/חייל/אישה לא משלמים על כרטיס נוער יותר מ40-45...זה לא על הקטע של ה10 שקל, תאמין לי שכסף לא חסר לי אני לא מתקמצנת על 10 שקל אבל לחיילים/נוער/ונשים לא שווה הסידור הזה, כשאמתי את המילה "נדיר" לא התכוונתי שנדיר שלא נשארים נוער בקופות, אלה נדיר שקבוצות לוקחות 50 שקל על כרטיס נוער.

תלמד לקרוא.

אם כבר עושים דבר כזה אז סחטיין, אבללל..צימצמתם את המבוגר, צמצמו את הנוער אותו דבר.

בוגר 50? סבבה...נוער 25...

חמודה, חשבון פשוט, ברמה של כיתה ג' בערך...

לכל משחק חוץ אנחנו מקבלים נניח, 2000 כרטיסים, סבבה?

מתוך זה 20% חייב להיות נוער - 400 כרטיסים.

עכשיו בואי ונפתור את זה ביחד...

מי יהנה מהפרוייקט הזה הכי הרבה...

400 נערים שיוסיפו עוד 10 שקל לכרטיס שלהם, או כל שאר ה-1600 איש (שביניהם גם יש מספיק נערים) שיקבלו הנחה של 30 שקל בכרטיס?

זה מהצד שלנו.

ועכשיו יש את הצד השני, הקבוצות...

את יודעת מה ההבדל בין 400 כרטיסים ב-40 שקל ו-1600 כרטיסים ב-80 שקל, ל-2000 כרטיסים ב-50 שקל?

אני אעזור לך, 44 אלף שקל הפסד, וזה בהנחה שכל הכרטיסים נמכרים תמיד.

תעשי חישוב כמה משחקי חוץ יש בעונה הבאה ותגידי לי אם את כבעל עסק היית מוכנה להפסיד סכום כזה מראש...

אני אעזור לך, בין 18 ל-19 משחקי חוץ בעונה הבאה, זה כמעט מיליון שקל הפסד, לפני שהתחילה העונה.

אז את רוצה שיורידו גם וגם? באיזה סרט את חיה?

בעונה הבאה תבוטל פגרת החורף, הידועה בשם "פגרת כריסמס" והליגה תרוץ בלי הפסקה (למעט חגים ופגרות נבחרת) מה-22 באוגוסט ועד המחזור האחרון שיתפרס בעונה הבאה למשך 35 מחזורים לעומת 33 העונה.

16 קבוצות, שני סיבובים, זה אומר 30 מחזורים.

איך הם הגיעו ל-35?

16 קבוצות, שני סיבובים, זה אומר 30 מחזורים.

איך הם הגיעו ל-35?

פלייאוף.

1-6 - פלייאוף עליון, 5 משחקים בין 6 הראשונות.

7-10 - פלייאוף דירוג, 4 משחקים (אם אני לא טועה) לקביעת מיקום באמצע הטבלה.

11-16 - פלייאוף תחתון, 5 משחקים בין 6 האחרונות.

אלופה ו-2 יורדות בכל ליגה (על ולאומית), מקום 14 הולך למבחנים מול מקום 3 בליגה הנמוכה יותר.

הפלייאוף האמצעי הוא אולי בזבוז הזמן הכי גדול בהיסטוריה. אם כבר, הפרס של קבוצה שהגיעה למקומות האלה צריך להיות הזכות לבלות את החודש וחצי האלו בים. (ובדקתי, באמת יש כזה)