Jump to content

חשבתם שנגמרו לכם הסרטים ?

yaniv_riv

Recommended Posts

ניר קלינגר ! או בעצם, אבי נימני, אולי מרקו בלבול ?

מדהים שאחרי תצוגת הנפל בשבוע שעבר, אבי המשיך בקו המגמה של 0-3-7 והפקיד את הקישור בידי צמד חמד שממש רצו, אבל הם לא מסוגלים. מדהים לראות שהוא עדיין מאמין בצמד הכושל הזה, ולמרות שאני אוהב את שניהם (המכביסטים האחרונים) הם פשוט ברמה של ליגה א', גם מושיקו וגם ליאור, עם כל הסימפתיה אליהם - פשוט לא מסוגלים. הכי מעצבן זה שאבי לא רואה את זה ככה, אני כבר לא יודע מה הוא רואה.

בנוסף, יבוריאן לעולם לא יוכל לשחק כחלוץ חוד - זה בכלל לא התפקיד שלו, במיוחד שאין איתו קשרים שיתקפו. הוא מצויין בלהוריד כדורים לחלוצי חוד שבאים איתו ביחד או למשוך איתו בלם\מגן, אבל אין ספק שהוא לא מסוגל להיות לבדו בחוד, זה גדול עליו. הוא מגושם, איטי - ובקיצור זה לא זה.

המזל הגדול שאבי התעשת במחצית, העלה את דולי וסילי - איזה הבדל ! 2 חלוצים, סוף סוף הקבוצה לא נראית לחוצה בטירוף ואפילו מכבי.. שימו לב.. תוקפים ! דבר שלא ראינו כבר 2 משחקים. סוף סוף הקבוצה מראה שהיא יכולה גם לתת בראש. הדבר הזה מוכיח דבר אחד ואני מקווה מאוד שאנשים יפנימו את זה מהר מאוד, אבי נימני לא מסוגל להיות מאמן גם כשהוא רוצה - ההרכב שהוא עלה איתו אתמול זה הרכב של הפועל כפ"ס, הכוח רמת גן או אולי בלחץ קריית שמונה - 2 קשרים אחוריים בלי שום יכולות להתקיף ולשלוח את ביז'ו לבד להתאבד מול 4 שחקני הגנה קומוניסטים. מה ציפית ? שלא יתקפו אותנו 45 דקות ? מה ציפית ? שלא נחטוף גול ? הרי התסריט מול חיפה פשוט חזר על עצמו. עם כל הכבוד אליו, בזיון שהוא עדיין מאמן. פשוט בזיון.

מישהו שם לב אתמול מה מכבי ת"א, זאת שזכתה בהכי הרבה תארים בליה, זאת שהייתה בליגת האלופות וזאת שכל תיקו בדרבי (בעבר) היה מכניס אותה לדיכאון עשתה בכל קרן ? נכון. כל השחקנים, בלי יוצא מן הכלל, נמצאים ברחבה. גם אם תרצה לעשות מתפרצת, פשוט אין לך עם מי. בזיון שעם תקציב כזה, זה מה שהצליחו להרים - קבוצה מפוחדת, מבוהלת שמסתגרת ב 16 בכל כדור קרן. מה זה החרא הזה.

ועוד כמה תובנות שלי:

1. אבי יחיאל - הגיע הזמן לתלות את הנעליים\שרוכים\גרביים וכל מה שקשור לכדורגל. הקשר בינך לבין הכדור מקרי בהחלט. יש שמועות שהוא עדיין מסתובב על הדשא בחיפושים אחרי יבואה. לצערי, הרג אותנו אתמול פעם אחרי פעם.

2. שירן ייני - משער 8 רואים שרצית. כל כך חבל לי עליך שתוקעים אותך במקום שאתה לא מתאים לו במקום שתפרח בקישור. לא נורא, יישר כוח.

3. יובל שפונגין - סוף סוף חוזר לעצמו.

4. איגור טומאסיץ' - האיש של המשחק. החזיק לבד את ההגנה, חיפה על הטעויות המביכות של יחיאל, עזר בסגירה לייני, עשה הכל מהכל. פשוט כל הכבוד. תמותו כל הבני זונות שרצו להעיף אותו בתחילת השנה.

5. דולי ג'ונסון - הכושי הכי כוסית שנחת פה.

כל השאר.. כרגיל.

יאללה מכבי.

חחחחחחחח....לא הבנתי תקטע של דולי..

לגבי מה שכתבת בסוף חייב לציין לטובה באמת את טומאסיץ ואת ייני באמת שיחקו אתמול ונתנו הכל כדי לנצח

"ביזיון שהוא עדיין מאמן".אז בוא תגיד מה צריך לעשות? הרי גם ככה העונה הזאת גמורה, אז מה הטעם להביא מאמן עכשיו שלא יוכל לעשות כלום עם הסגל הנוכחי.

"ביזיון שהוא עדיין מאמן".אז בוא תגיד מה צריך לעשות? הרי גם ככה העונה הזאת גמורה, אז מה הטעם להביא מאמן עכשיו שלא יוכל לעשות כלום עם הסגל הנוכחי.

למקרה שלא הפנמת, לא יהיו שינויים גדולים בסגל בעונה הבאה, עקב בעיות תקציב..

וגם ככה מריצים אותם כבר מעכשיו כהכנה לעונה הבאה, אז למה לא להביא כבר מאמן?! או לפחות לסגור עם מאמן לעונה הבאה..

אנחנו בלי מאמן ממחזור שביעי והאמת שלאוו דווקא רק בגלל זה אנחנו ניראים איך שאנחנו ניראים, כי המערכת רקובה מיסודה כבר המון זמן.

בגלל שהמערכת כל כך רקובה הגענו למצב שאנחנו ללא מאמן ומי שמוגדר כמאמן נמצא בתפקיד "בכפייה", ואני לא סגורה על הגרשיים.

אבי נימני הוא הרבה דברים, לטובה ולרעה..על דבר אחד גם הוא מסכים איתי, הוא לא מאמן כדורגל.

עצוב.

קלעת בול עם יבוריאן.

ליד כזה חלוץ חייבים חלוץ סילון כמו אבידור או קאמנאן.

עוד חילוף שצריך לעשות לדעתי הוא לנסות את שבחון כקשר אמצע שיתמוך בהתקפה יותר, ולידו אסוס שיהיה יותר הגנתי. כן, תגידו ששבחון כלומניק ואנמי, אבל הבנאדם יודע לשים גול כשצריך.

קלעת בול עם יבוריאן.

ליד כזה חלוץ חייבים חלוץ סילון כמו אבידור או קאמנאן.

עוד חילוף שצריך לעשות לדעתי הוא לנסות את שבחון כקשר אמצע שיתמוך בהתקפה יותר, ולידו אסוס שיהיה יותר הגנתי. כן, תגידו ששבחון כלומניק ואנמי, אבל הבנאדם יודע לשים גול כשצריך.

אבידור :thumbdown:

סעמק שישחררו אותו כבר מק"ש

אבידור :thumbdown:

סעמק שישחררו אותו כבר מק"ש

עוד פלופ, סוג של רפי כהן.

לגבי קאמנאן נתן 4-5 משחקים טובים בטורקיה ומאז הוא שחקן ספסל של 15 דקות.

אחי באמת שעכשיו אין טעם אבל הבעיה היא שרוצים להחתים אותו גם לעונה הבאה

תבינו דבר אחד - אבי נימני הוא הכל - אבל הוא לא מאמן!!!!!!

איך אתם רוצים שמאמן שלא אימן אפילו קבוצת טרום ב' יבוא ויאמן קבוצת בוגרים?! הוא היה שחקן גדול אבל כרגע הוא לא מתאים להיות בעמדת המאמן!

שיילך להיות מנהל מקצועי במחלקת הנוער, שיהיה סקאוטינג, לא מאמן!

יש לנו קהל מפגר.

ולו רק בגלל הכותרת הזו

אתה לא הוגן. אני נותן לך נימוקים ענייניים למצב - מה אני חושב על כל עמדה ובמיוחד על ההרכב הבזיוני שעולה שבוע אחרי שבוע. מאמן אחר כבר מזמן היה מקבל אבנים וטס מהקבוצה, ואתה עונה לי בהודעה שרק מחזקת את מה שאני אומר. זה נראה כאילו נגמרו כבר כל התירוצים, אז נשאר נשק יום הדין ? להכתיר את כולנו מפגרים ?

וואלה יופי.

אתה לא הוגן. אני נותן לך נימוקים ענייניים למצב - מה אני חושב על כל עמדה ובמיוחד על ההרכב הבזיוני שעולה שבוע אחרי שבוע. מאמן אחר כבר מזמן היה מקבל אבנים וטס מהקבוצה, ואתה עונה לי בהודעה שרק מחזקת את מה שאני אומר. זה נראה כאילו נגמרו כבר כל התירוצים, אז נשאר נשק יום הדין ? להכתיר את כולנו מפגרים ?

וואלה יופי.

בוא תשמע רגע,קודם כל סחתיין על ההשקעה והכל,אבל כתבת לא מעט שטויות.

אבי נמני,אולי לא המאמן הכי דגול שהיה פה.. אבל מה אתה רוצה? מי ישחק בקישור אם לא מישאלוב וז'אן? אסוס? סבבה,אסוס במקום מישאלוב.. מה עוד? דולי ג'ונסון? שכל פעם שהוא עולה על הדשא שורקים בוז? מה? מי? איזה סגל יש לך שאתה בא בטענות?

אתה לא מבין,שלא ג'אן,לא מישאלוב,ולא אסוס מספיק טובים כדי להחזיק את האמצע לבד,אז הוא חייב לעלות עם חלוץ אחד. אין אופציה של שני חלוצים,אלא אם זה כל הקופה. ולמה ללכת כל הקופה מהתחלה? בית"ר,שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו.. עשו את זה וקיבלו 4-0. זה מה שאתה רוצה?!

במקום לזיין ת'מוח ולבוא בטענות לגורם הלא נכון,תחשבו פעמיים.

*הייתי כותב אותו דבר אם זה היה ניר לוין,אלי כהן ושות'.

בוא תשמע רגע,קודם כל סחתיין על ההשקעה והכל,אבל כתבת לא מעט שטויות.

אבי נמני,אולי לא המאמן הכי דגול שהיה פה.. אבל מה אתה רוצה? מי ישחק בקישור אם לא מישאלוב וז'אן? אסוס? סבבה,אסוס במקום מישאלוב.. מה עוד? דולי ג'ונסון? שכל פעם שהוא עולה על הדשא שורקים בוז? מה? מי? איזה סגל יש לך שאתה בא בטענות?

אתה לא מבין,שלא ג'אן,לא מישאלוב,ולא אסוס מספיק טובים כדי להחזיק את האמצע לבד,אז הוא חייב לעלות עם חלוץ אחד. אין אופציה של שני חלוצים,אלא אם זה כל הקופה. ולמה ללכת כל הקופה מהתחלה? בית"ר,שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו.. עשו את זה וקיבלו 4-0. זה מה שאתה רוצה?!

במקום לזיין ת'מוח ולבוא בטענות לגורם הלא נכון,תחשבו פעמיים.

*הייתי כותב אותו דבר אם זה היה ניר לוין,אלי כהן ושות'.

הגורם הלא נכון ? אני טסתי לעקוב אחרי דולי ג'ונסון ? אם לא אבי , מי הגורם הכן נכון ? צר לי ידידי, אבל מי ש"מזיין את השכל" וגונב פה דעת זה אתה. כמה הגיגים בכדורגל:

1. אם עולים עם חלוץ בודד, אין ספק שאי אפשר לעלות עם 2 קשרים אפורים כמו מישאלוב וג'אן שבכלל לא יכולים לתמוך בו. ככה אתה משאיר את יבוריאן כחלוץ בודד מול כל הגנת הפועל עם תמיכה של ישראלביץ' ובוזגלו. גול לא ראינו מזה.

2. יבוריאן לא מסוגל לעלות חלוץ בודד. אם כבר חלוץ בודד - סילי או מאיוקה עדיפים. יבוריאן כבד וזה נראה מצחיק לראות אותו מפרפר אחרי המגנים של הפועל כשהם מתמסרים בלי טיפת זיעה על חשבוננו.

3. נגמרה העונה מבחינת מכבי. אנחנו מושפלים כבר 3 דרבים. תביאו ניצחון. אל תסתגרו מחצית שלמה ותקווה לצאת ממנה בריאים ושלמים.

4. הפועל לא הייתה כזאת טובה מחצית ראשונה, פשוט לא היה לה אפשרות אחרת מלבד לתקוף אותנו. כשאתה מציב את כל הקבוצה בתוך רחבת ה 16 כל קרן (והיו להפועל הרבה קרנות), אתה מציג תצוגת נפל, תצוגת שפל, תצוגה פחדנית שאני לא זוכר כמוה שנים.

5. שבוע שעבר כבר ראינו שלא הולך בונקר. במיוחד כשהעונה הזאת גמורה, הבונקר מול חיפה היה קטסטרופה ובייש אותי בתור אוהד מכבי, הבונקר במחצית הראשונה מול הפועל גם היה גועל נפש ובייש אותי כאוהד מכבי.

6. כשאתה עולה פחדני - אתה מזמין התקפות. כשאתה עולה עם תעוזה, פתאום אתה שולט במגרש. לראייה, תראה את המחצית השנייה. עלית עם ג'ונסון, עלית עם סילי ועלית עם שבחון - לפי דבריך, הם היו צריכים לתת לנו 4 חתיכות. אבל הפלא ופלא, שלטנו, תקפנו ואפילו שמנו גול. משמע, אנחנו יכולים לשים גול, אנחנו יכולים לתקוף !!

7. מי זה הפועל שנפחד ממנה תגיד לי ?! למה מי הם.. זה שמבשחק הירואי הם פירקו את בית"ר העונה, אז מה. בכדורגל, כל משחק מתחיל מחדש, ההרכב שאתמול אבי עלה פשוט מוכיח שהוא הרבה דברים מלבד מאמן. הרכב שמזמין את היריב עד ל 16 בלי שום חשש, הרכב שמבוסס על בונקר מבוצר היטב מבלי שנראה אפילו התקפה אחת נורמלית.