Jump to content

רציתי לספר

רונן

Recommended Posts

רציתי לספר על "מכבי חיפה - מכבי ת"א" שלי.

רציתי לספר, על הנסיעה הארוכה, מהבית, דרך ראש העין, חזרה לת"א, ולאורך כל כביש החוף עד ההצטרפות לשיירת האוהדים, והמשך הנסיעה עד לאצטדיון.

רציתי לספר, על חימום הגרונות לפני המשחק, על הזכרונות שעלו בי מהשנה שעברה, כשבמקרה נעמדתי בדיוק(!) על אותו כסא כמו אז (שורה מעל התוף, כסא אחד שמאלה). על האוהד ששכנעתי להצטרף אלינו ולעבור לשחור. על פתיתי הקונפטי, שעד עכשיו, בזכות הדביל שעמד מאחורי, תקועים לי בשיער...

רציתי לספר, על המשחק עצמו, למרות שהרבה אני לא זוכר ממנו. אפילו את הגול פספסתי. על שירת ה"אני מודה" שלא פג קסמה, על השיר "שלי", (liberty). על הקול שלי שהפך צרוד, ועד עכשיו עדיין בשלבי התאוששות...

רציתי לספר על מזג האויר, כשברבע השעה האחרונה ירד מבול, ולאף אחד אצלנו בגוש לא היה אכפת.

רציתי לספר, על אחרי המשחק, כשיצאנו בגוש וקצת פיגרתי אחריו, בדיוק כשהחלה ההתגרות השגרתית של החיפאים, והתחילו המכות. על ההקפה הענקית שעשיתי דרך הרחובות החשוכים של האיזור, כדי להימנע ממפגשים עם חבורות של ירוקים.

רציתי לספר, על הדרך חזרה. שעתיים וחצי של נהיגה עם גרביים (בוץ, אוטו של אבא). על ארבעה חבר'ה דפוקים ומאושרים שרוקדים באמצע הלילה את השיר שלי באיזה בורגראנץ' ליד עתלית...

על הבחור ההוא ביונדאי הלבנה שעצרתי לידו ברמזור בשתיים בלילה, והתברר שזה ג'ון פנסטיל!

"...thank you Johnny, thank you". על הרוסי בתחנת דלק שלא הסכים לתדלק לי את האוטו, או להוציא את המשאבה מהאוטו כשהוא סיים...

רציתי לספר שהגעתי הביתה ב-2:47 בלילה, שזה המשחק שחזרתי ממנו הכי מאוחר ולא כלל חגיגות זכייה בתואר.

רציתי לספר על יום שלם של שמחה, בפעם הראשונה מאז משחק האליפות.

אפילו את זה לקחו ממני.

רציתי לספר, על חימום הגרונות לפני המשחק, על הזכרונות שעלו בי מהשנה שעברה, כשבמקרה נעמדתי בדיוק(!) על אותו כסא כמו אז על השיר "שלי", (liberty). על הקול שלי שהפך צרוד, ועד עכשיו עדיין בשלבי התאוששות...

שלך, אה?

חחחחח רונן הבורגר ראנץ' היה נדייייייררררר

במיוחד הריקודים בחוץ!!!והזיגזג של האוטו!!!!

והחבורות של הקופים שהתחמקנו מהם :))))

תודה על הטרמפ נשבע שזו הייתה אחת הנסיעות הכי טובות בחיים שלי!!

אינעל דינאק איפה החנתם אחרי המשחק אני וסטרול ומעיין וניב מחפשים שעה את האוטו שלכם

טוב שלא החנתם בנמל....

למרות זאת מוכן לחזור על הכל טיול שנתי זה היה אחד מהימים הכי מרגשים שהיו....

ארז, כשאמרתי "השיר שלי" לא התכוונתי שאני המצאתי אותו...

מה פתאום, הלוואי והייתי מסוגל לחשוב על כזה שיר מרגש!

התכוונתי "השיר שלי" במובן של השיר האהוב עלי ביותר...