Jump to content

השאלה הכי גדולה של כולםםםםם

Recommended Posts

תעשה טלפון להנהלת מכבי, הם גם יכולים לענות לך . [וזה כמובן אם הם יענו, כי הרי מה אתה? בסך הכל אוהד של הקבוצה שלהם...] - בציניות כמובן

יש לי שאלה יותר גדולה ...

עזוב את זה שאמרו אם מעודדים או לא , באיזה משחקים , למה לא מעודדים וכו' ...

ביום כזה גדול, עצוב וכואב - זה מה שמעניין אותך ? זו השאלה הכי חשובה וגדולה שלך ?

אין לי מה להגיד לך חוץ מזה שזה ממש עצוב.

מוריד את החשק לבוא לדרבי... :)

בדרבי כמו דרביי פתאום צצים האוהדים מהפנינות ומהשער 13 או 8 שיתיחילו שיריםםם יהיה עידוד מה אתם דואגים

ברור שיהיה עידוד גם בלי הגוש של השחקן

אני בעד המחאה אבל יש דברים שהם יותר חשובים ממחאה ואפשר לעשות הפסקה עם המחאה למשחק אחד כי הדרבי הרבה יותר חשוב מהמחאה.. הדרבי הוא מעל הכל ולא משנה מה ההנהלה עושה צריך לעודד בדרבי. אתם רוצים לעמוד בדרבי ולשמוע את כל הקומוניסטים שרים לכם מול הפרצוף ואתם לא אומרים מילה כי ההנהלה לא עונה לטלפונים??

אני בעד המחאה אבל יש דברים שהם יותר חשובים ממחאה ואפשר לעשות הפסקה עם המחאה למשחק אחד כי הדרבי הרבה יותר חשוב מהמחאה.. הדרבי הוא מעל הכל ולא משנה מה ההנהלה עושה צריך לעודד בדרבי. אתם רוצים לעמוד בדרבי ולשמוע את כל הקומוניסטים שרים לכם מול הפרצוף ואתם לא אומרים מילה כי ההנהלה לא עונה לטלפונים??

יש דברים יותר חשובים מאשר משחק אחד, גם אם הוא דרבי.

לא לפי דעתי ובטח לא כשהפדנו 3 דרבים כבר השנה, הם העיפו אותנו מהגביע ושהם קרובים לזכות באליפות.. אם לך בא לראות אותם שרים לך מול הפרצוף ולשתוק תעשה את זה. אני ואני מאמין שעוד הרבה כמוני יעודדו

חבל שאתם לא מבינים מה השחקן בונה פה.

אם אתה מעדיף דרבי אחד על פני עתיד טוב יותר, אשרך.

ואלעד בניטח- פשוט פחחחח.

לא לפי דעתי ובטח לא כשהפדנו 3 דרבים כבר השנה, הם העיפו אותנו מהגביע ושהם קרובים לזכות באליפות.. אם לך בא לראות אותם שרים לך מול הפרצוף ולשתוק תעשה את זה. אני ואני מאמין שעוד הרבה כמוני יעודדו

ברור אחי

הרבה יותר חשוב שכמה קומוניסטים לא ישמחו לי מול הפרצוף כמה דקות מאשר שישתינו עליי כל החיים

מה נהיה איתכם?

אולי השחקן צודק במחאה, אבל הפסדנו 3 דרבים העונה יש לנו דרבי אחרון לעונה וזה לא סתם דרבי,

זה דרבי שאפשר לדפוק בו את חלום האליפות של הפועל,

זה דרבי שאנחנו חייבים לנצח בו כדי להחזיר ולו במעט את הכבוד שלנו, שת"א תהיה צהובה עד העונה הבאה לפחות.

זה דרבי שמתקיים ביומולדת של השחקן הכי גדול שהיה לנו ולסמל שלנו.

לדעתי בדרבי הזה צריכים לפחות חד פעמית לעודד ואז להמשיך במחאה, אנחנו פשוט חייבים לנצח בדרבי.

לא כדאי שבדרבי נפסיד והפועל יקחו אליפות ( חס וחלילה ) ואז לחשוב שאולי יכולנו לגרום להם להפסיד אליפות בגללנו (!) כי הרי להפועל כמו שזה נראה כרגע יהיו הרבה אוהדים במשחק וזה בנוסף לחלום אליפות שלהם ייתן להם מוטיבציה מאוד גבוהה.

תענו לי על שאלה אחת :

מה יותר מתוק מלנצח דרבי ולדפוק אליפות לקומינסטים ?

סביר להניח שהרוב יענו כמוני :

אין משהו יותר מתוק מזה חוץ מאליפות צהובה.

אז תעשו טובה ותעודדו בדרבי הקרוב, לפחות בשביל אבי.

חובה לנצח בדרבי הזה.

לנצח בצילנו.

בלה בלה בלה רק תביאו ת'דרבי !... :flowers:

ברור אחי

הרבה יותר חשוב שכמה קומוניסטים לא ישמחו לי מול הפרצוף כמה דקות מאשר שישתינו עליי כל החיים

מה נהיה איתכם?

למה אתה חושב שאם לא תשיר ב חמישה משחקים ההנהלה פתאום כן תענה לך לטלפונים וכן תיתן לך לפרוש דגלי פריסה של 70 מטר ואת שער 7 למה???

זה צעד קטן לא לשיר אתם לא מבינים שכל עוד אתם מגיעים למשחקים על הזין שלהם???????

למה אתה חושב שאם לא תשיר ב חמישה משחקים ההנהלה פתאום כן תענה לך לטלפונים וכן תיתן לך לפרוש דגלי פריסה של 70 מטר ואת שער 7 למה???

זה צעד קטן לא לשיר אתם לא מבינים שכל עוד אתם מגיעים למשחקים על הזין שלהם???????

איש חכם ממני אמר "כל מסע גדול מתחיל בצעד קטן"

ול- Michael Scofield

ענית בדיוק על התשובה- אליפות צהובה זה הדבר הכי מתוק- אז בואו נתחיל לפעול לאליפות כזו

כי כולם פה יודעים שעם התנהלות שכזו אנחנו לא נראה דבר טוב ממכבי בשנים הקרובות

בדוגרי אם כבר עושים מחאה, חכם יהיה שלא יעודדו גם נגד הפועל, שההנהלה תראה מה קורה בלי השחקן, איך בלומפילד נטו אדום. זה יהיה טיפשי ביותר לא לעודד כל המשחקים ובדרבי לחזור, מוריד מאוד מערך המחאה.

בכל מקרה אני לא מבין מה יש לכם השחקן מההנהלה? אני לא אומר שאתם טועים פשוט לא כ"כ הבנתי למה אנחנו צריכים תהנהלה? אבל משהו שכן הבנתי זה שהם לא עונים לטלפונים ולא מוכנים לדבר איתכם.

אז למה שבעצם לא תפנו לנימני, שתמיד פה בשבילנו ותנסו שיגשר ביניכם לבין ההנהלה על מנת לעשות פיוס בדבר?

האמת,זו דילמה מאוד קשה.

מצד אחד,ראסמי זה דרבי והקבוצה צריכה אותנו ואנחנו לא רוצים לראות עוד פעם את הפועל עושים לנו בית ספר.

אבל מצד שני,היו העונה כבר 3 דרבים,בכולם עודדנו,בכולם הם זיינו אותנו,זה לא כזה משנה אם נעודד או לא. מה שמשנה זה העקרונות של המחאה הזאת שמתגבשת. אם באמת מתגבשת כאן מחאה רצינית,אסור בשום פנים ואופן לעודד בדרבי. השחקן ה-12,אתם חייבים להגיע להחלטה אם הולכים למחאה מסודרת בכל הכוח שתצבוא תאוצה כבר העונה ולסחוף את הקהל של מכבי אחריכם,מה שאתם מסוגלים לעשות. רק ככה תוכלו לאחד את הקהל של מכבי או לפחות חלק גדול ממנו מסביב למחאה והעקרונות הצודקים האלה. אני לא חבר בארגון ואפילו לא יושב בשער 11,אבל אני מקווה שככה תעשו ואם כן,אני איתכם.

אתם יודעים מה הבנתי וואלה אני מתבייש בכם אבל כל אחד דואג לתחת שלו..

וואלה אם אף אחד לא היה פותח את המחאה הראשונה ב-2004 אתם חושבים שהשתינו לכיוון שלכם בכלל אתם יותר מדי עסוקים בעצמכם ושוכחים מה השחקן עשה בשביל כל אוהד פשוט אם זה בשער 2,13 ,8 או אנערף...

תבינו ההנהלה משתינה עליכם בקשת גדולה אתם פשוט עיוורים...

המחירים של המנויים לא רק שלא יעלו הם יעלו בגדול ולמי תרוצו לבכות אחר כך לאף אחד..

תבינו המחאה הזאת שיוצאת לדרך זה בשבילכם ובשבילנו אבל במקום זה אתם מקללים תשחקן וואלה תאמינו לי אני בשחקן אבל אם לא הייתי בשחקן והייתי מקלל הייתי מתבייש בעצמי וואלה תאמת הייתי עובר שער מרוב שלא להראות תפרצוף שלי מבושה,כל מי שקילל אין לו כבוד בשיט..

אתם יודעים לא לקלל רק שהשחקן לא מעודד אבל שהוא מעודד הכל טוב ויפה שאנשים קורעים תתחת בשביל תפאורה ימים על לילות אתם יודעים טוב מאוד לשתף פעולה אבל שעושים מחאה בשבילכם אתם מקללים תאנשים הכי ישרים ביציע וואלה אתם חסרי כבוד !!!!!!

כאן סיימתי תעשו עם עצמכם חשבון נפש אחד גדול.

בעעעע

לאבי יש יומולדת.

הוא גם צריך לראות רוב כמעט מוחלט של הפועל בדרבי,

גם לשמוע את שירי הנאצה שלהם כל המשחק

וגם לראות אותם חוגגים עלינו נצחון.

עצוב

אני יודע שזה לא יעזור ואין סיכוי שהשחקן יחזור לעודד, אבל במשחק אחד חייבים לעודד

לפחות את אבי.

שחקן שנתן לנו כ"כ הרבה רגעי אושר צריך לדעת שאנחנו שם בשבילו ותומכים בקבוצה (לשבת בשקט זה לא לתמוך)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.