Jump to content

כמה ק"מ המסע כומתה בגבעתי ?

Recommended Posts

ועוד שאלה ... מה ההבדל בין הפלחוד,מסייעת ומבצעית ?

אפשר להבין את ההבדל לפי השמות...

הפלחוד הם בחוד הגדודי, בזמן לחימה הם מובילים את הגדוד ראשונים..כל מחלקה בפלחוד מתמחה בתחום אחר. המסייעת כשמה כן היא- מסייעת לפלוגות האחרות בגדוד בזמן לחימה. בזמן לחימה היא לא מתפקדת כפלוגה בפני עצמה בצורה האורגאנית שלה אלא מתחלקת בין הפלוגות האחרות לפי הצורך...

המבצעית היא פלוגה שבהרכב שלה היא כמו החוד..היא פלוגה ותיקה אבל נחשבת "צעירה" כי היא הוקמה לפני כמה שנים בגלל העובדה הפשוטה שהיה צורך בעוד פלוגה ותיקה לוחמת.

הי הנה בצרי :wubyellow3: (זוכר אותי? :whistling: )

עד שאלה D:

אני יודע ש99.9% שזה לא נכון אבל ...

יש לי חבר שהתגייס לקרקל במרץ והם בבא"ח של גבעתי ... והוא אמר שלי שהאימונים והמשמעת שלהם יותר קשה משל גבעתי אז צחקתי אז הוא אמר שגם חיילים בגבעתי אמרו לו את זה .

?

אנחנו (שקד, אוג' 06) עשינו 35+15 או משהו בסגנון , בכל זאת עברו שנתיים + מאז הסוף טירונות..

וכן גבעתי (וגולני) פעם היו עושים מסעות מטורפים של 90+ , אבל הגיעו למסקנה שזה לא עוזר כיוון שאנחנו לא הולכים ללכת ברגל לעיראק ולהלחם איתם אז הורידו את הכמות..

(פה ושם עוד "מובחרות" עושות מסעות ענק כאלו וזה בעיקר בשביל האיתנות וכו')

זה בישביל שאם אתה בלב סוריה ויש לך ללכת 60 ק"מ, אז אתה אומר לעצמך בראש הלכתי כבר 90 ק"מ

הרי בתכלס בישביל להגיע הביתה אתה תלך עם 80 קילו על הגב 360 ק"מ זה קטע של לתת לחייל תחושה שהוא עבר דברים קשים ממה שהוא עובר עכשיו

זה בישביל שאם אתה בלב סוריה ויש לך ללכת 60 ק"מ, אז אתה אומר לעצמך בראש הלכתי כבר 90 ק"מ

הרי בתכלס בישביל להגיע הביתה אתה תלך עם 80 קילו על הגב 360 ק"מ זה קטע של לתת לחייל תחושה שהוא עבר דברים קשים ממה שהוא עובר עכשיו

תאכלס יש בזה משהו...

אפשר להבין את ההבדל לפי השמות...

הפלחוד הם בחוד הגדודי, בזמן לחימה הם מובילים את הגדוד ראשונים..כל מחלקה בפלחוד מתמחה בתחום אחר. המסייעת כשמה כן היא- מסייעת לפלוגות האחרות בגדוד בזמן לחימה. בזמן לחימה היא לא מתפקדת כפלוגה בפני עצמה בצורה האורגאנית שלה אלא מתחלקת בין הפלוגות האחרות לפי הצורך...

המבצעית היא פלוגה שבהרכב שלה היא כמו החוד..היא פלוגה ותיקה אבל נחשבת "צעירה" כי היא הוקמה לפני כמה שנים בגלל העובדה הפשוטה שהיה צורך בעוד פלוגה ותיקה לוחמת.

הי הנה בצרי :) (זוכר אותי? :D )

פששש לראשונה נציגה מהגדוד פה בפורום

תגידי,מה עם הלוח חינוך לפלוגה?:please:

פששש לראשונה נציגה מהגדוד פה בפורום

תגידי,מה עם הלוח חינוך לפלוגה?:)

אין מה להתלהב, זה פשוט רשום לי בתיק חפיפה חחחחח (;

לא מתפקידי לתלות אותו :whistling: אבל חכה זאת רק ההתחלה..אוטוטו יהיה לכם מה לשיר במקלחת (;

עכשיו אחרי שכולם פה מדברים אני מרגיש מה צעיר

נראה לי אני הנין של בצרי :wubyellow3:

אהה ואגב(בצרי) לסמל של אחת המחלקות יש חלק נכבד באלבום שלך בפייסבוק :)

מה שלום הנכדים היקרים?

חח הולך סבבה לגמרי עשינו עכשיו שבוע כיתה מתקדם

אתה בטח יודע כבר..

המחלקה שלך לא מפסיקה לדבר עליך ועכשיו הביאו להם סמל אחר

חחחחחחחחחחחחחחחחח איך נפלתם לשקד איךךךך... איזה אהבלים אתם

למרות שאני עשיתי הכל, אבל ממש הכל (נפקדות, כלא, קב"ן, 2 שיחות עם מג"ד הבא"ח ועוד ועוד ועוד...) כדי לעבור לרותם או צבר... בסוף התייאשתי כי הבנתי שזה כמעט בלתי אפשרי.

יום ביציאה בעופרת יצוקה - לא נשכח ולא נסלח !!! חחחחחחח רק בגדוד שקד !