Jump to content

חוגגים חג שני של פסח עם הגומלין של רבע גמר ליגת האלופות

~MEK~

Recommended Posts

וואי איזה משחק גדול צ'לסי - ליברפול.

רק חבל שהשופט הורס אותו וכל חצי שנייה הוא שורק לעבירה מה זה החרא הזה.

בקיצור היה צריך להיות 3-0 לליברפול במחצית, מזל גדול לצ'לסי בסיום!

אתם יכולים לצחוק.. אבל לפני המשחק ידעתי שהולך להיות משחק מותח, ליברפול לא יוותרו על המשחק הזה בקלות.

הלוואי ליברפול יעלו כי הם בTOP3 של הקבוצות בעולם כיום שמשחקת תכדורגל הכי טוב.

דוגרי מגיע להם לעלות, נראה מה יהיה, אם שהם ידעו לעשות את מה שצריך במאני טיים או שהם יפלו.

רק חבל שג'ררארד לא משחק, זה היה מאוד אבל מאוד עוזר לליברפול והיה משפר את הסיכויים שלה לעלות

משחק טוב

יש לי רק דבר אחד להגיד:

חוסר מזל.

זה פשוט לא ייאמן איך דווקא שהגיע המשחק הראשון, לוסיו ופיליפ להאם לא שיחקו בהגנה של באיירן ובגלל זה היא נראתה ככה.

היום שסוף סוף יש שומר נורמלי על אטו ומסי ולא איזה בלרינה, הם לא עושים כלום.

ומהצד השני (ההתקפה), לא ייאמן שבאותו זמן נפצעים קלוסה, שווינשטאייגר ופודולסקי.

מירוסלב היה בעיצומה של עונה ענקית עם 7 שערים בליגת האלופות (מלך השערים של המפעל לפני משחקי רבע הגמר) ו-20 שערים העונה בכל המסגרות.

בסטיאן ולוקאס זה מהשחקנים שיכולים לנצח כל קבוצה בכל משחק.

וחוץ מהמכת פציעות, אתם יכולים להוסיף מאמן גרוע.

נקווה להגיע לעונה הבאה עם טיפה יותר מזל.

באיירן לנצח :wubyellow3:

יש לי רק דבר אחד להגיד:

חוסר מזל.

זה פשוט לא ייאמן איך דווקא שהגיע המשחק הראשון, לוסיו ופיליפ להאם לא שיחקו בהגנה של באיירן ובגלל זה היא נראתה ככה.

היום שסוף סוף יש שומר נורמלי על אטו ומסי ולא איזה בלרינה, הם לא עושים כלום.

ומהצד השני, לא ייאמן שבאותו זמן נפצעים קלוסה, שווינשטאייגר ופודולסקי.

תוסיפו לזה מאמן גרוע, וזאת הסיבה לתוצאה במשחק הראשון.

נקווה להגיע לעונה הבאה עם טיפה יותר מזל.

באיירן לנצח :wubyellow3:

אומנם אני לא רואה את המשחק עכשיו של באיירן נגד בארסה כי צ'לסי נגד ליברפול הרבה יותר מעניין אבל אני לא חושב שהייתם עולים בכל מקרה.

ממה שאני ראיתי השנה, יכול להיות שאני טועה אבל באיירן לא קבוצה, היא מקום 4 בערך בליגה ותוסיף לזה שמהמשחקים שראיתי שלה היא לא מציגה יכולת טובה כמו פעם, ודוגרי? לא מגיע לה לעלות, בארסה בעונת שיא וגם אם הייתם בהרכב מלא לדעתי בארסה הייתה עולה.

בכל מקרה, מקבוצה גדולה כמו באיירן להפסיד 4-0 זה פשוט השפלה וזה יכנס להיסטוריה, תביא את כל הנימוקים בעולם שנחשבים כתירוצים למה הפסדתם 4-0 ולא 1-0 לדוגמה, אי אפשר להסביר את זה, זאת לא העונה שלכם.

בכל מקרה קורה שקבוצה בליגה לא טובה ובליגת האלופות מציגה יכולת שיא. ( לדוגמה מילאן פעם שעברה ) שהיינו לא טובים בליגה אבל בליגת האלופות היינו מצויינים, יכול לקרות דבר כזה אצלכם אבל גם זה לא קרה, יש שנה הבאה.

איזה זיין שכל האיציק זוהר הזה

איך הוא משחק אותה מבין משהו

בכדורסל " יש שם משבר חמור

בין ארויו למרקוס בראון "

כאילו הוא יודע מה הולך שם

:yellow_cool1:

אומנם אני לא רואה את המשחק עכשיו של באיירן נגד בארסה כי צ'לסי נגד ליברפול הרבה יותר מעניין אבל אני לא חושב שהייתם עולים בכל מקרה.

ממה שאני ראיתי השנה, יכול להיות שאני טועה אבל באיירן לא קבוצה, היא מקום 4 בערך בליגה ותוסיף לזה שמהמשחקים שראיתי שלה היא לא מציגה יכולת טובה כמו פעם, ודוגרי? לא מגיע לה לעלות, בארסה בעונת שיא וגם אם הייתם בהרכב מלא לדעתי בארסה הייתה עולה.

בכל מקרה, מקבוצה גדולה כמו באיירן להפסיד 4-0 זה פשוט השפלה וזה יכנס להיסטוריה, תביא את כל הנימוקים בעולם שנחשבים כתירוצים למה הפסדתם 4-0 ולא 1-0 לדוגמה, אי אפשר להסביר את זה, זאת לא העונה שלכם.

בכל מקרה קורה שקבוצה בליגה לא טובה ובליגת האלופות מציגה יכולת שיא. ( לדוגמה מילאן פעם שעברה ) שהיינו לא טובים בליגה אבל בליגת האלופות היינו מצויינים, יכול לקרות דבר כזה אצלכם אבל גם זה לא קרה, יש שנה הבאה.

א. באיירן מקום 2 ולא 4, 3 נקודות בלבד מהמקום הראשון.

ב. לא אמרתי שלא, בארסה קבוצה יותר טובה, אבל בהרכב מלא של באיירן (כמו זה של בארסה) זה לא היה נגמר בשום 4.

ג. קורה שיש עונה של נפילה (" נפילה " כמובן בקנה מידה של באיירן) ועדיין, הסיבות לנפילה הזאת ידועות ובבאיירן יש אנשים מספיק טובים שיתקנו אותן לעונה הבאה.

וזה לא תירוצים מה שהבאתי, שבוע לפני שהייתה בכלל ההגרלה אני אמרתי שמי שתקבל את באיירן תרוויח, יש לה מכת פציעות מטורפת.

מאז שאמרתי את זה התווספו עוד 3, אז בכלל....

קלינסמן במילא היה מייבש ומדכא את פודולסקי אז למה להזכיר אותו עכשיו?

הוא לא ספר אותו מתחילת העונה, אני טועה? בסטיאן וקלוזה אלו אבדות קשות, אבל לא היו מספיקות מול בארסה...

צ'לסי קבוצה ללא מסורת, עם מנטליות של לוזרים, ליברפול תשים עוד 1 ותסגור עניין לדעתי...