Jump to content

אין גבול לחוצפה.

Moti

Recommended Posts

"טברטקו קאלה רוצה לחזור למכבי ת"א. שוער בית"ר ירושלים, שמסיים חוזה אצל ארקדי גאידמק, מעוניין לשוב למועדון בו התחיל את דרכו בישראל. בימים האחרונים שמעו בסביבתו של השחקן על רצונו לחזור לקבוצה ממנה נפרד בטונים די צורמים אחרי שהעדיף לעבור לבירה תמורת 220 אלף דולר"

אני לא אדם שפתח שנאה במהירות,בטח שלא כלפי שחקני כדורגל

אין לי בעיה עם שכרי חרב שבאים להתפרנס כאן.

כדרוגל זה מקצוע ובמקצוע שלך אתה חייב להרוויח כסף.

אבל כן יש לי בעיה עם התנהגות שלך,יש לי בעיה עם זה שניצלת אותנו כדי להרוויח קצת יותר.

אז רק שתדע לך חביבי,What Goes Around...Comes Around

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.57255.html

בסדר .. הוא כולה היה עונה אצינו ..

גרשון היה כל החיים שלו בהפועל וברח אחרי הכסף

אני מבין אותו, ממש לא אהבתי את הדרך אבל הבחור כבר מבוגר וצריך לחשוב כלכלית קדימה.

אחרי התנצלות, אני אקבל אותו בזרועות פתוחות.

נב

אני חייב להודות שחוץ מהעזיבה של נימני הרגע הכי קשה שלי בתור אוהד מכבי קשור בך (האולה ב 3-0)

זה היה כל כך ברור שהוא ירצה לחזור...עכשיו הוא מבין מזה טוב..רק חבל שזה מאוחר מדי. ואחרי מה שהוא עשה אסור לתת לו לחזור!!!

עלאק שוער לא טוב

חוץ משורה הוא השוער הכי טוב שהיה פה במכבי

להביא!

קאלה :flowers:

מגיע לך את המצב שאנחנו נמצאים בו.

איזה דור גודל לנו מתחת לעיניים

אותי עצבן מה שכתוב למטה לא מבין איך לא שמתם לב לזה!

"

במכבי ת"א מתכוננים למשחק מול מכבי חיפה ביום ראשון. בקבוצה הגדירו את המשחק כמבחן גם לאוהדים שלהם, ואמרו: "הם כל הזמן אמרו שהם רוצים שנשמור את רוב הכרטיסים לקבוצה שלנו, הפעם אנחנו נותנים רק את שערים 4-5 לחיפה. זה המבחן לאוהדים שלנו שבאים בדרישות, שהם יכולים גם להחזיר דברים בתמורה". בינתיים מכירת הכרטיסים בחיפה ערה יותר מאשר במרכז ובת"א טוענים כי אם עד סופ"ש לא תירשם התעוררות, יעבירו את הכרטיסים לשער 7 לרשות האוהדים בירוק"

הם עושים לנו טובה נוו בואו נראה אותכם ממלאים את שער 7 כאילו מה הקטע אני לא מבין שיתנו אמן לחיפה את 7 ונפסיד אמןן רק בגלל הקהל של חיפה!!!

"

במכבי ת"א מתכוננים למשחק מול מכבי חיפה ביום ראשון. בקבוצה הגדירו את המשחק כמבחן גם לאוהדים שלהם, ואמרו: "הם כל הזמן אמרו שהם רוצים שנשמור את רוב הכרטיסים לקבוצה שלנו, הפעם אנחנו נותנים רק את שערים 4-5 לחיפה. זה המבחן לאוהדים שלנו שבאים בדרישות, שהם יכולים גם להחזיר דברים בתמורה". בינתיים מכירת הכרטיסים בחיפה ערה יותר מאשר במרכז ובת"א טוענים כי אם עד סופ"ש לא תירשם התעוררות, יעבירו את הכרטיסים לשער 7 לרשות האוהדים בירוק"

הם עושים לנו טובה נוו בואו נראה אותכם ממלאים את שער 7 כאילו מה הקטע אני לא מבין שיתנו אמן לחיפה את 7 ונפסיד אמןן רק בגלל הקהל של חיפה!!!

חחח זה מצחיק שיש להם טענות כלפי הקהל

"

שישחקו קודם כמו שחקני כדורגל, אחרי זה שיבואו בטענות אידיוטיות כאלה.

הוא יכול לבוא לשחק לי באשכים... רק נקווה שלא ישמיט אותם. זונה של כסף ושל קהל, אני לא אשכח איך במשחק ההכתרה של בית"ר בבלומפילד הוא נתן הצגה, כל שער 11 עודד אותו חוץ מכמה מבוגרים שידעו שהוא כבר סגור בבית"ר...

דראגווווווווווווווווווווווווווווווווו :wubyellow3:

קאלה אני לא שומרת טינה אתה מוזמן לבוא למכבי אבל בתור שוער שני חחחח תסיים קריירה על הספסל..מה לעשות שיש שוער יותר טוב ממך :love4:

תתעצבנו,תקללו אבל הייתי מביא את שטרואבר-מעניין אותי אליפות ולא כבוד ולא נעליים והשוער הישראלי הכי טוב בנמצא וכבר מכיר את המערכת זה שטראובר

תתעצבנו,תקללו אבל הייתי מביא את שטרואבר-מעניין אותי אליפות ולא כבוד ולא נעליים והשוער הישראלי הכי טוב בנמצא וכבר מכיר את המערכת זה שטראובר

לא ברור למה סוגיית השוערים עולה פתאום..

יש את דראגו והוא השוער היחיד שמתקרב לרמה של אניימה והוא הציל אותנו לא פעם ולא פעמיים אז למה להחליף?

מה גם שהוא לא שחקן של פרסום שיחפש כותרות או ילקק לקהל.