Jump to content

הרגל שנמני שם לשופט

Recommended Posts

בקושי ראו את זה בטלויזיה אז אני לא מאמין..

זה היה מן קטע כזה שמצאו בזווית של המצלמה מהצד והגדילו את זה באיזה זום שלושת אלפים כדי לראות מה קורה והכל נראה כמו איזה צילום של פלאפון דור ראשון שרק קיבל צבעים פעם ראשונה, אז אני בספק אם מישהו העלה את זה..

ישך משהו נגד פלאפון דור ראשון?! :) :)

*סליחה בטעות יצא לי פעמיים*

שני הדרבים האלה הולכים לרדת למקום השני והשלישי אם לא ננצח את הדרבי הקרוב, ולנושא.. אני עדיין טוען שברקו לא תפס לזוהר בביצים הוא רק ליטף אותו, בדיוק כמו שנימני ליטף את השופט הרביעי (:

בסך הכל שלושתם הופיעו בכל מיני קמפיינים נגד אלימות בספורט, או כמו הסטיקר שהוצאתם : נימני, אני מאמין לו.

יש סיכוי שמבחינה פלילית ליטוף ביצים זאת עבירה יותר קשה מתפיסת ביצים...

עד היום אני בשוק שאנשים אשכרה ראו את הוידאו של הדבר הזה ובאמת חושבים שנמני עשה את זה בכוונה...

אנשים פשוט חיים בסרט... זה כל כך ברור שזה לא היה בכוונה, והוידאו מוכיח את זה לדעתי, לא יאומן שקופמן ושרף הטמבלים האלה באמת חושבים שזה היה בכוונה...

עד היום אני בשוק שאנשים אשכרה ראו את הוידאו של הדבר הזה ובאמת חושבים שנמני עשה את זה בכוונה...

אנשים פשוט חיים בסרט... זה כל כך ברור שזה לא היה בכוונה, והוידאו מוכיח את זה לדעתי, לא יאומן שקופמן ושרף הטמבלים האלה באמת חושבים שזה היה בכוונה...

בלי קשר למקרה אתה מדבר על שניים שרמת האיי קיו שלהם דומה לרמת איי קיו של נמלה..

ככה שלא צריך בכלל להתייחס למה שהם אומרים.

לדעתי, כל העונש שנמני קיבל אז, זה היה במטרה להוציא את מכבי מהמירוץ לאליפות.

אם אני זוכר טוב, זה קרה שבוע או שבועיים אחרי ההתמוטטות של מני לוי בטדי.

כמובן שבפרט הזה הדיינים בועדת המשמעת לא התחשבו.

נמני הורחק מ-4 משחקים, בדיוק בזמן הכי רגיש, כששחקני מכבי היו שבורים מנטלית אחרי מקרה מני לוי והיו חייבים את נמני כמנהיג על המגרש.

בלעדיו, מכבי לא הצליחה לנצח באף משחק וככה נגמר סיפור באליפות באותה עונה. אליפות שהוכרעה בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות.

הוא בכלל לא שם לו רגל, השופט הזה דפק את מכבי, הוא במקרה פגע לו ברגל כשהוא רץ ואח"כ הוא ביקש סליחה.

השופט הזה הביא להם את הדרבי.

זה לא הדרבי הראשון שהוא נתן להם.

היה איזה דרבי בר"ג שהפועל ניצחו 2-0 משערים של מרטון (הקשית ממש יפה מעל שורה) וטובי.

במצב של 0-0 חיים יעקב הוציא לאמנלו אדום אחרי ששחקן של הפועל נפל ברחבה בערבובייה של קרן, כמובן שלא היה כלום.

זה לא הדרבי הראשון שהוא נתן להם.

היה איזה דרבי בר"ג שהפועל ניצחו 2-0 משערים של מרטון (הקשית ממש יפה מעל שורה) וטובי.

במצב של 0-0 חיים יעקב הוציא לאמנלו אדום אחרי ששחקן של הפועל נפל ברחבה בערבובייה של קרן, כמובן שלא היה כלום.

לא יודע למה אני זוכר את זה אבל היה גם משחק בסוף שנות ה90 בטדי שהוא נתן לביתר פנדל שבהחלקה אומנותית לא שורקים עליו פאול