Jump to content

תגובת האולטרס והעידוד בנוגע למאבק.

קובי השועל

Recommended Posts

אתה באמת חושב שזה מה שיפגע בהנהלה ויזיז להם משהו? כן עידוד או לא עידוד?

אתה מוזמן לקרוא אוהדים בפורום הזה שכבר רשמו שאם אין עידוד אז לא שווה להם לבוא למשחק עם חיפה.

זה פגיעה בכיס.

ותאכלס אתם מעודדים בשבילכם כי אתם אוהבים את זה ואת האווירה, אז אתם סתם פוגעים בעצמכם וחבל כי לא אתם אשמים פה אלא ההנעלה (שום שגיאת כתיב)

פה הטעות שלך.

אנשים לא מעודדים רק כי הם אוהבים את זה וזה כיף, אנחנו מעודדים בעיקר כי זה תורם למכבי. ושוב, ברור שזה כיף ואוהבים את זה.

העידוד זה האמצעי למכבי טובה יותר. לא המטרה.

ואם יש אמצעי שלדעתנו יעשה טוב יותר למכבי, ובמקרה הזה, טיפול ביחס לאוהדים, אז אותו נעשה, כי המטרה זה הצלחת מכבי ת"א.

זה הכיף האמיתי, ואיך זה יושג זה רק האמצעי.

אבי לוזון לא קשור בכלום למה שעושים לנו העונה האגוד ובית הדין.

צודק אבל הוא עדין חרא בנאדם חחח שונא מכבי!!!

מה שכן אני חושב שצריך לעודד במשחק הזה!

אתה מוזמן לקרוא אוהדים בפורום הזה שכבר רשמו שאם אין עידוד אז לא שווה להם לבוא למשחק עם חיפה.

זה פגיעה בכיס.

פה הטעות שלך.

אנשים לא מעודדים רק כי הם אוהבים את זה וזה כיף, אנחנו מעודדים בעיקר כי זה תורם למכבי. ושוב, ברור שזה כיף ואוהבים את זה.

העידוד זה האמצעי למכבי טובה יותר. לא המטרה.

ואם יש אמצעי שלדעתנו יעשה טוב יותר למכבי, ובמקרה הזה, טיפול ביחס לאוהדים, אז אותו נעשה, כי המטרה זה הצלחת מכבי ת"א.

זה הכיף האמיתי, ואיך זה יושג זה רק האמצעי.

ה20 אנשים שלא יבואו כי אין עידוד זה לא מה שיגרום להם לפגיעה בכיס בצורה כזאת שתשנה משהו , תאמין לי.

ואני מניח שאתה מסכים איתי מהדברים שלך שהפסקת העידוד זה ממש לא מה שישנה לשעיה בושינסקי או שניידר, הם מנותקים מהקהל והוא לא מעניין אותם (וזאת גם היציאה למחאה בעקרון לא?) , תעודד לא תעודד - אותם זה לא מעניין.

אתה יודע מה כן יעניין אותם? -> פגיעה בכיס. להשאיר את בלומפילד ריק מעכשיו עד סוף העונה כולל משחקים גדולים (למעט הטרמפיסטים שתמיד יבואו למשחקים גדולים ויזכרו שהם אוהדי מכבי), וזה אומנם יהיה פחות אפקטיבי בזמן הקרוב כי את המינויים כבר רכשת - אבל זה יפגע בספונסרים בעונה הבאה, וגם בעונה הבאה (לפחות בהתחלה) אל תקנו מינויים או כרטיסים לאף משחק ומהר מאוד תראה איך הם נלחצים ונותנים לקהל כל מה שבאמת מגיע לו. (כי בנינו , המחאה צודקת בהחלט. הביצוע שלה - הקונספט - לא יעזור בשיט, לא יזיק גם , כי ל11 שחקנים העלובים שלנו שמידי שבוע משחקים גם ממש לא מזיז כן עידוד לא עידוד - אבל זה גם לא יעזור)

* אין קהל שעושה ונותן יותר מהקהל שלנו - ואין קהל שמקבל פחות מהקהל שלנו.

סתם למקרה שמישהו חושב שבגלל 2 הנצחונות האלו אנחנו קבוצה וחוזר לעודד בגלל זה

הרגע הראו בערוץ 10 כל המשחקים שנשארו ל3 הראשונות, לכל אחת מהן הזכירו את המשחקים הקשים (באורווה, אפילו נגד הכח), ואותנו בכלל לא לקחו כפקטור, ויש לנו עוד משחק נגד שלושתן

צאו מהסרט שמכבי משחקת טוב, 2 גולים מהגבהות שאין להם קשר מכלום שבוע שעבר, גול מהגבהה השבוע ועוד 2 גולים מתנה זה לא נקרא לשחק טוב.. ועוד בגארבג' טיים

ממתי מה שאומרים בטלוויזיה הופך לדבר קדוש? בסדר,אז שיגידו שלשחק נגד הכח או סכנין זה יותר קשה ממשחק איתנו.

ותראה לי שמישהו אמר שמכבי נראית טוב.

מסכים עם המטרות של המחאה באלף אחוז,

אבל המחאה עצמה מבוצעת בצורה די טיפשית,

אתה באמת חושב שזה מה שיפגע בהנהלה ויזיז להם משהו? כן עידוד או לא עידוד? היחיד שזה יפריע לו זה אבי נמני וזה בגלל שהוא יודע שהקהל פגוע ולא בגלל העידוד עצמו. ובנוסף בכל מקרה יש 11 שרמוטות על המגרש שתעודד לא תעודד זה לא ישנה להם יותר מידי.

גם אם כל הקהל לא יעודד שבע שנים עכשיו תאמין לי שלאף אחד בהנהלה הנוכחית זה לא ישנה.

רוצה להזיז משהו? תשמור על בלומפילד ריק - השחקן + אולטראס לא יגיעו למשחקים זה כבר ירוקן את כל בלומפילד למשחקים "רגילים", הבעיה היחידה תהיה ה"טרמפיסטים" שבאים תמיד למשחקים גדולים,

ורוצה עוד יותר להזיז ובוודאות להצליח? שנה הבאה אל תקנו לא מנויים ולא כריטיסים (וזה כולל דרבים והכל), תאמין לי שפגיעה בכיס מההכנסות מהמגרש ומההכנסות של הספונסירים תביא לשינוי האמיתי פה.

ותאכלס אתם מעודדים בשבילכם כי אתם אוהבים את זה ואת האווירה, אז אתם סתם פוגעים בעצמכם וחבל כי לא אתם אשמים פה אלא ההנעלה (שום שגיאת כתיב) -

תפגעו בהם איפה שזה כואב.

אתה דיי בטוח בעצמך ידידי..:whistling:.....דיי בטוח.

אתה חושב שהביצוע הוא טיפשי?....:)....זכותך.

אתה חושב שההנהלה לא צריכה את העידוד?....זכותך....

אתה חושב שגם אם לא נעודד 7 שנים ההנהלה לא תתייחס?....אתה חושב שלשבע שנים בלי עידוד לא תהיה השפעה על הקבוצה?...(אם כך, לשם מה צריך עידוד?:))

לשמור על בלומפילד ריק?.....איך בדיוק?....יש לך רעיון?....אשמח לשמוע אותו.

אני מאמין שהעידוד של השחקן ה-12 עוזר לקבוצה למכור מנויים. בקיץ של המחאה הקודמת, למרות שמכבי סיימה את העונה במקום השני, מכבי מכרה פחות מ-3000 מנויים. אני מאמין שזה קרה בעקבות חוסר העידוד במשחקי הבית. בזה אני מאמין.

אני מאמין שאם נגיע למצב בו השחקן לא יעודד עד סוף העונה, מכבי תמכור הרבה פחות מנויים ממה שהיא מצפה. (לא חשוב איזה רכש יבוא, שאגב הוא תמיד יותר יקר מהכסף שמקבלים עבור מנויים).

אני מאמין, שהנהלת מכבי, לא מורכבת מאהבלים, הם מודעים למצב. הם יודעים שחוסר עידוד, ואוירה שלילית סביב לקבוצה, לא עוזרת למכור מנויים.

אני מאמין שגם אתה מבין זאת....:)

רק תהיה בטוח בדבר אחד. השחקן ה-12 לא עושה שום צעד, בטח רציני כמו הצעד הזה, לפני שהוא שקל את כל האפשרויות העומדות לפניו. את כולן.

ועוד דבר אחד, מתוך צוות חשיבה של יותר מ-12 איש...אני האידיוט היחיד....(מבטיח לך..:))

אתם בידיים טובות, יש לכם הנהגה ראויה. סמכו עליה קצת יותר..:)

איציק אתם מדברים פה אם המון אוהדים שהולכים אחרי השחקן ה12 גם אם בתור חברים גם אם בתור נספחים וגם בתור אנשים שסתם נקרו לשער 11 ופשוט זורמים אחרי משהו שנראה ומרגיש להם טוב משהו שנותן הרגשה של קצת בית בשער 11.

לאורך שנים אותם אנשים הלכו איתכם אחריכם או איך שלא תקרא לזה

אותם אנשים גם מתחילים להוריד את כיסויי העיניים ומתחילים להסתכל אל המציאות בלבן של העיניים ומפתחים אפאטיות והמון נגטיביות בכיוון של הכדורגל בכלל ושל מכבי בפרט ואולי מתחילים להבין שאחרי המון מחאות צעקות ורצון אמיתי וכנה לשנות יכול ליהיות שאולי רק הזמן יעשה את שלו.

איציק בתור בן אדם שאוהב את האירגון ואת מה שהוא מייצג יילך אחריו באש ובמים ובעיקר רואה בו בתור הדירה הפרטית בתוך הבית שנקרא שער 11 בבקשה ממך תענה לי על שאלה אחת

מהן המטרות שלשמן אתם יוצאים למחאה הזאת?

לא, אבל עכשיו הוא הולך להיות ביציע, אני בטוח שמישהו כבר יעדכן אותו.

הוא הולך לשבת ביציע הכבוד, קשה לי להאמין שמישהו משער 13,2 יודע למה אין עידוד.

מהן המטרות שלשמן אתם יוצאים למחאה הזאת?

דן....אני מזמין אותך לדמיין מכבי אחרת....:whistling:.....

אני מזמין אותך לדמיין מכבי אחרת....

פשוט דמיין את זה, אתה נכנס לבלומפילד במשחק פתיחת העונה, ורואה סביבך הכל צהוב, 15 אלף איש, כולם מנויים.

אני מזמין אותך מביט על הגדר, ורואה בה איש גדר יחיד, בלי כל אנשי הפוזות למצלמה סביבו.

אני מזמין אותך לשער 11 שמתחיל את העידוד, ואיתו כל האיצטדיון, לפי אותו איש הגדר....והעידוד בא מאהבה...רק אהבה!.

אני מזמין אותך לדמיין כמה ספונסר מוכן לשלם לקבוצה, כדי להיות חלק מזה, ואו לתרום לזה.

אני מזמין אותך לדמיין, את שניידר מתרוצץ נפגש עם חולדאי, ומחפש איתו מקום לבניית איצטדיון בן 40 אלף מקומות..(שגם אותו נמלא).

אני מזמין אותך לדמיין מכבי, שבלי שום קשר לרכש או אליפויות מגייסת בקיץ 100 מליון שקל לתקציב הקבוצה (נראה לך שזה גדול עלינו?).

אני מבטיח לך, שאם הנהלת הקבוצה תתחיל להשקיע בנכס העיקרי שלה, או ליישם את ההמלצות שהשחקן ה-12 נתן לה, אתה תראה את המכבי הזאת תוך 3 שנים גג.

בנתיים לא רק שהיא לא מיישמת המלצותנו, היא גם לא מראה לנו שום דרך, או אפשרות להגיע למקומות האלה.

חבל.

דן....אני מזמין אותך לדמיין מכבי אחרת....:).....

פשוט דמיין את זה, אתה נכנס לבלומפילד במשחק פתיחת העונה, ורואה סביבך הכל צהוב, 15 אלף איש, כולם מנויים.

אני מזמין אותך מביט על הגדר, ורואה בה איש גדר יחיד, בלי כל אנשי הפוזות למצלמה סביבו.

אני מזמין אותך לשער 11 שמתחיל את העידוד, ואיתו כל האיצטדיון, לפי אותו איש הגדר....והעידוד בא מאהבה...רק אהבה!.

אני מזמין אותך לדמיין כמה ספונסר מוכן לשלם לקבוצה, כדי להיות חלק מזה, ואו לתרום לזה.

אני מזמין אותך לדמיין, את שניידר מתרוצץ נפגש עם חולדאי, ומחפש איתו מקום לבניית איצטדיון בן 40 אלף מקומות..(שגם אותו נמלא).

אני מזמין אותך לדמיין מכבי, שבלי שום קשר לרכש או אליפויות מגייסת בקיץ 100 מליון שקל לתקציב הקבוצה (נראה לך שזה גדול עלינו?).

אני מבטיח לך, שאם הנהלת הקבוצה תתחיל להשקיע בנכס העיקרי שלה, או ליישם את ההמלצות שהשחקן ה-12 נתן לה, אתה תראה את המכבי הזאת תוך 3 שנים גג.

בנתיים לא רק שהיא לא מיישמת המלצותנו, היא גם לא מראה לנו שום דרך, או אפשרות להגיע למקומות האלה.

חבל.

זה כל הקטע אחי,אתה מדמיין :whistling:

אבל עכשיו רציני,שום דבר לא יזיז לההנהלה גם אם לא נעודד עונה שלמה.

עד שלא פוגעים להם פגיעה רצינית בכיס כמו חרם מנויים אז הם יתחילו לדבר,עד אז אפשר לדבר מיפה עד הודעה חדשה.

דן....אני מזמין אותך לדמיין מכבי אחרת....:).....

חבל.

:whistling:

משה...:whistling:....אני שמח שאכפת לך....

אבל דע לך, ההנהלה הזאת לא צריכה חיזוקים שליליים, היא לא צריכה מכות כדי לטפל בדברים, היא צריכה לקחת את האפשרויות, היא צריכה להאמין בכוחה לשנות דברים, היא צריכה להאמין בכוח של הקהילה של מכבי. של הקהל של מכבי. (אי אפשר לעצור אותנו).

הליגה הזאת, זה ליגה למקומות עבודה. נכון לעכשיו, מכבי של היום, מכבי שצועדת בדרך הלא נכונה שנים על גבי שנים, משתלבת בה מצויין.

מכבי האמיתית, זאת שהביאה לארץ את הכדורגל, זאת שנולדה לפרוץ גבולות, זאת שהמציאה בכדורגל הישראלי כלכך הרבה דברים, מכבי שלנו, היא נמצאת כאן, במרחק החלטה של ההנהלה שלנו.

אנחנו חייבים לעזור להם להחליט נכון...:)

ה20 אנשים שלא יבואו כי אין עידוד זה לא מה שיגרום להם לפגיעה בכיס בצורה כזאת שתשנה משהו , תאמין לי.

ואני מניח שאתה מסכים איתי מהדברים שלך שהפסקת העידוד זה ממש לא מה שישנה לשעיה בושינסקי או שניידר, הם מנותקים מהקהל והוא לא מעניין אותם (וזאת גם היציאה למחאה בעקרון לא?) , תעודד לא תעודד - אותם זה לא מעניין.

אתה יודע מה כן יעניין אותם? -> פגיעה בכיס. להשאיר את בלומפילד ריק מעכשיו עד סוף העונה כולל משחקים גדולים (למעט הטרמפיסטים שתמיד יבואו למשחקים גדולים ויזכרו שהם אוהדי מכבי), וזה אומנם יהיה פחות אפקטיבי בזמן הקרוב כי את המינויים כבר רכשת - אבל זה יפגע בספונסרים בעונה הבאה, וגם בעונה הבאה (לפחות בהתחלה) אל תקנו מינויים או כרטיסים לאף משחק ומהר מאוד תראה איך הם נלחצים ונותנים לקהל כל מה שבאמת מגיע לו. (כי בנינו , המחאה צודקת בהחלט. הביצוע שלה - הקונספט - לא יעזור בשיט, לא יזיק גם , כי ל11 שחקנים העלובים שלנו שמידי שבוע משחקים גם ממש לא מזיז כן עידוד לא עידוד - אבל זה גם לא יעזור)

* אין קהל שעושה ונותן יותר מהקהל שלנו - ואין קהל שמקבל פחות מהקהל שלנו.

אני חולק עלייך

חוץ מהמחזור הראשון, אתה זוכר מתי הפעם היחידה שמכבי הביאה יותר מחצי איצטדיון?

ששיחקנו נגד בית"ר והשחקן ה-12 בא להנהלה בהצעה לקחת את שער 7 עליו כם עידוד והכל

תאמין לי שבמשחק הזה מכבי עשתה את הרווח הכי גדול שלה

עכשיו תגיד שגם בדרבי וגם נגד חיפה האיצטדיון היה מלא, ומכבי עשתה אותה הכנסה (ואפילו פחות, כי היא מחרה כרטיסים מוזלים ל-7)

ואז אני יגיד לך ששער 7 צהוב שווה יותר משער 7 אדום או ירוק

כי הכסף של הקבוצה האורחת הוא חד פעמי, אתה מסכים איתי שהרבה מאותם אנשים שבאו סתם לשער 7 להנות מהחוויה והייתה להם הזדמנות חד פעמיםת המשיכו לבוא גם אח"כ?

כל אחד יעשה את הטוב לו וזהו מספיק כבר לחפור

גם ככה כל ארגון נמצא בשער אחר ולא צריך להפריע אחד לשני

מי שרוצה לעודד יעודד מי רוצה לשבת יישב מי רוצה לעמוד ליד 13 שיעמוד ליד 13

אף אחד לא חייב לשום אדם שום דבר

העיקר בהצלחה למכבי ורק לא הפועל

ידעו טוב מאוד מי שהיה בפ''ת שאנחנו מחדשים תעידוד שלנו מחצית 2 -הסיבה אחרי ההפסד בדרבי מחצית -1 לא לעודד ובלי שום קשר לתוצאה שתהיה

הדעה משתנה עם התוצאות..שמגיע יקבלו לא מגיע לא יקבלו עובד פשוט מאוד.

לעומתכם שהחלטתם להפסיק מהסיבות שלכם ואתם רואים בה חשיבות עליונה ,

תמשיכו בשלכם ואנחנו בשלנו

שני האנשים שמעלי צודקים ב 100% אבל..... זאת בדיוק אחת הסיבות שאנחנו מפספסים בגדול.

ברור שאין פה אשמים וברור שכל אחד יכול לעשות מה שבראש שלו וגם ברור ( ומצער ) המצב בין האירגונים - אבל גם ברור שזה לא ממש אידיאלי.

נו טוב, מה כבר אידיאלי בקבוצה הזאת בעשור וחצי האחרונים ?

"הצבר"

נושא הגבעות \ מכביסט:

שוב, אני מסכים באלף אחוז עם המחאה - אם לא הייתם עושים אותה הייתי חושב לעצמי "למה הם לא יוצאים למחאה?" ,סביר להניח.

אין קהל שתורם ועושה ומשקיע יותר מהקהל שלנו (ובעיקר אתם. וגם לאולטרס יש את הרגעים שלו אי אפשר לקחת את זה מהם)- ולא מקבל שום עזרה שום תמיכה שום הוקרת תודה אמיתית או יחס מההנהלה של הקבוצה ..

אבל עדיין תחשבו על זה: מה יותר אפקטיבי שהשחקן ה12 לא יקנו מינויים לעונה הבאה + לא יקנו כרטיסים אפילו לדרבי , פשוט לא יבואו ויגרמו נזק ענק לכיס של ההנהלה ומשם גם יוצא נזק מהספונסרים ואז הקהל גם לא ימשך כי באמת לא יהיה עידוד ולא תהיה אווירה ודבר גורר דבר לא תהיה להנהלה ברירה אלא "להכנע" לבקשות ,

או "סתם" להפסיק לעודד במחזורים שנשארו ? כשארגון אחר כן מעודד ושאר הקהל מנסה לעודד גם כן..

או "סתם" להפסיק לעודד במחזורים שנשארו ? כשארגון אחר כן מעודד ושאר הקהל מנסה לעודד גם כן..

אתה באמת חושב שאם נהיה בפיגור 1-0 לדוגמא, הקהל של מכבי יעודד ולא ישרוף עוד רגע את הקבוצה?

וכן אנחנו מצפים מההנהלה שתבין שהשבתת העידוד פוגעת בהם, נראה כמה מחזורים זה יקח

וכן אנחנו מצפים מההנהלה שתבין שהשבתת העידוד פוגעת בהם, נראה כמה מחזורים זה יקח

זה בדיוק העניין!

מי יבין את זה ,שעיה?

למי איכפת מזה ,בושינסקי?

או אולי לשניידר שרואה את הקבוצה בקישורים ששמים פה בפורום בנושאים לפני המשחק במחשב מקנדה?

תפגעו בהם איפה שכואב כי מגיע להם, אתם צודקים באלף אחוז - תפגעו להם בהכנסות מהמינויים כרטיסים וספונסרים - זה ישבור אותם ישר!

זה בדיוק העניין!

מי יבין את זה ,שעיה?

למי איכפת מזה ,בושינסקי?

או אולי לשניידר שרואה את הקבוצה בקישורים ששמים פה בפורום בנושאים לפני המשחק במחשב מקנדה?

תפגעו בהם איפה שכואב כי מגיע להם, אתם צודקים באלף אחוז - תפגעו להם בהכנסות מהמינויים כרטיסים וספונסרים - זה ישבור אותם ישר!

במוקדם או במאוחר הם יבינו..ואם לא עכשיו אז בקיץ

ובקשר לכיס? הכיס שלהם כבר נפגע שבמקום למלא את בלומפילד כל משחק באוהדי מכבי הם מסתפקים בקצת יותר מחצי איצטדיון

אבל המטרה שלנו אינה לפגוע בקבוצה ואו בהנהלה.

המטרה שלנו היא להראות לקבוצה את השפעתנו על האוירה והשפעתה של האוירה על מכירת המינויים.

אנו מאמינים שלא נצטרך להגיע לחרם מנויים.

גם כך, אנו משתדלים לפרסם כמה שפחות את פעולתנו, כדי שמכבי תיפגע כמה שפחות (בתקווה שההנהלה תפעל מהר)

אתה צריך להבין שזאת לא מלחמה. המטרה שלנו היא לא להרוג. כל שאנחנו רוצים זה לעודד את הגורמים המחליטים להגיע להחלטות הנכונות.

זה בדיוק העניין!

מי יבין את זה ,שעיה?

למי איכפת מזה ,בושינסקי?

בלי עידוד, עם קללות והאווירה השלילית שתהיה בבלומפילד (תחשוב רק מה היה קורה בתחילת העונה עם השחקן לא היה מעודד, הקהל היה אוכל את מכבי) תפגע בצורה רצינית במכירת המנויים של מכבי עונה הבאה, תראה איך כבר יש פה אנשים שאומרים "בלי עידוד לא שווה לבוא". אז שמכבי לא ימכרו מנויים, שגם ככה צפויים לרדת אחרי העונה הזאת, כולי תקווה שלהנהלה יפול האסימון והיא תבצע כמה מהלכים פשוטים, הכרחים ונכונים ותיקח אותנו ואותם כמה צעדים קדימה, אם זה בקשר של הקהל עם הקבוצה שיוכל יותר להתחבר אליה, ואם בזה שכמות ההכנסות (מנויים וספונסרים) של מכבי יגדל בצורה משמעותית.

[name=אייל גומל' date='Apr 14 2009, 00:44 ' post='1706637]

במוקדם או במאוחר הם יבינו..ואם לא עכשיו אז בקיץ

ובקשר לכיס? הכיס שלהם כבר נפגע שבמקום למלא את בלומפילד כל משחק באוהדי מכבי הם מסתפקים בקצת יותר מחצי איצטדיון

אבל זה בדיוק העניין - מהרגע שהם באו (ועוד הרבה לפני) הם רגילים לראות את בלומפילד ריק חוץ משער 11 8 ועוד איזה שער בצד לפעמים,

הם לא יודעים שזה מאיזה מחאה או משהו הם חושבים שככה זה המצב הרגיל.. אז למה נראה לך שפתאום הם יחשבו שאולי בגלל המחאה הזאת האצטדיון 70 אחוז ריק?

אם הוא היה מלא עד נקודה שהתחילה מחאה ואז התרוקן אז אפילו אנשים הזויים כמו בושינסקי היו מבינים את הקשר בין הדברים ומסיקים מזה מסקנות..

ולכן אני אומר : צריך להראות להם שגם הרבע אצדטיון הזה שבא לא "באנקר" ושאפשר מהר מאוד לדלל גם את הכמות הזאת..

במקום למשוך מחאה של אי-עידוד למשך שנה עכשיו עד שאולי מישהו ישים לב ואולי יראו תוצאות שהמגרש יתחיל להתרוקן ויבינו שזה בגלל העידוד ולא בגלל היכולת ובלה בלה בלה ,

תן ב"בום" אחד חזק -תרוקן את בלומפילד מעכשיו עד סוף העונה , שהשחקן והאולטרס לא יבואו (ואני יודע שזאת הקרבה אחושרמוטה כי כבר שילמתם הרבה כסף על המינויים ואתם גם רוצים לבוא לראות את המשחק ובצדק) - לפרסם את המחאה באתרי הספורט גם ה"טרמפיסטים" לא יבואו ובלומפילד יתרוקן מהר מאוד..

זה הזמן הכי קלאסי לעשות את זה כיוון שאנחנו לא מתמודדים על כלום ולא יורדים ליגה,ובכל מקרה (בע"ה) הקבוצה הזאת תפורק עד השנה הבאה לכן אין פה עניין של בטחון לשחקנים וכו' , אם לא עכשיו מתי?

אבל המטרה שלנו אינה לפגוע בקבוצה ואו בהנהלה.

המטרה שלנו היא להראות לקבוצה את השפעתנו על האוירה והשפעתה של האוירה על מכירת המינויים.

אנו מאמינים שלא נצטרך להגיע לחרם מנויים.

גם כך, אנו משתדלים לפרסם כמה שפחות את פעולתנו, כדי שמכבי תיפגע כמה שפחות (בתקווה שההנהלה תפעל מהר)

אתה צריך להבין שזאת לא מלחמה. המטרה שלנו היא לא להרוג. כל שאנחנו רוצים זה לעודד את הגורמים המחליטים להגיע להחלטות הנכונות.

מבין אותך ב100%,

בנוגע לאווירה - אין ספק שיש בלומפילד עם השחקן ה12, ויש בלי השחקן ה12 - שזה באמת שני דברים שונים לגמרי,

אבל אתה באמת מאמין שאם לא יעודדו אז המעט שקונים מנוי לראות את הקבוצה לא יקנו ?

נכון שיש כמה שרוצים לבוא בעיקר בשביל העידוד והאווירה ואולי יגידו "בשביל מה לי?" ,אבל הם לא בכמות כזאת שישמכו תשומת לב ..

צריך כמו שאמרתי למעלה - בבום להוריד את הכמות של המינויים והכרטיסים ואז הם יבינו, ואיך עושים את זה ? מחאה על מינויים וכרטיסים ישר מתחילת העונה הבאה - מבטיח לך ששלושה מחזורים ראשונים בלומפילד יהיה ריק ולא ימכרו יותר מ200 מינויים (שבטח גם אותם יחלקו בחצי חינם כדי להראות שהקהל בא) - לא רק שתקבלו כל מה שמגיע לך ושרציתם ואפילו יותר,אלא גם תקנו כבר באותה השנה מינויים בהרבה יותר זול..

אבל באמת כמו שאתה אומר - אני מקווה ומחזיק אצבעות שהדרך שלכם תוכיח את עצמה ושההנעלה תגדל שכל כמו איש הפח או האריה או לא יודע מי מהם בארץ גוץ , ונחזור לכיף ולשמחה של הכדורגל (בלי קשר לזה שעדיין תהיה לנו קבוצת-תחת כרגיל) :wubyellow3:

כל מה שרשמת פה אתה צודק וזה המטרה - לפגוע להם בכיס.

להשאיר מחר את האיצטדיון ריק זה לא ראלי, מה שעושים זה שפשוט לא מעודדים - ברגע שלא מעודדים אין אווירה טובה, ברגע שאין אווירה פחות כיף להגיע למגרשים (ותקרא את האנשים פה שאומרים שלא יגיעו כי אין אווירה, מניסיון של המחאה הקודמת, זה מאות ואולי אלפים), ברגע שפחות כיף להגיע אנשים לא יגיעו - זה פגיעה כספית.

ואני לא מדבר על ספונסרים, כמו קרביץ מעונת 03/04, שלא יבואו למכבי או יבטלו חוזים עקב "אווירה שלילית שפוגעת להם בתדמית" - כי ברגע שלא מעודדים, מתבלטים המקללים ושורקי הבוז הרבה יותר.

ואתה צודק לחלוטין.

אף אחד לא פוסל חרם מנויים בשנה הבאה - אבל כדי להגיע לזה, כדי שזה יהיה אפקטיבי, צריך להכין את השטח ולשים לאנשים את המראה שמשהו פה מסריח.

זה מה שקורה עכשיו.

אי אפשר בבום לרוקן את האיצטדיון. זה לא ראלי.

כל מה שרשמת פה אתה צודק וזה המטרה - לפגוע להם בכיס.

להשאיר מחר את האיצטדיון ריק זה לא ראלי, מה שעושים זה שפשוט לא מעודדים - ברגע שלא מעודדים אין אווירה טובה, ברגע שאין אווירה פחות כיף להגיע למגרשים (ותקרא את האנשים פה שאומרים שלא יגיעו כי אין אווירה, מניסיון של המחאה הקודמת, זה מאות ואולי אלפים), ברגע שפחות כיף להגיע אנשים לא יגיעו - זה פגיעה כספית.

ואני לא מדבר על ספונסרים, כמו קרביץ מעונת 03/04, שלא יבואו למכבי או יבטלו חוזים עקב "אווירה שלילית שפוגעת להם בתדמית" - כי ברגע שלא מעודדים, מתבלטים המקללים ושורקי הבוז הרבה יותר.

ואתה צודק לחלוטין.

אף אחד לא פוסל חרם מנויים בשנה הבאה - אבל כדי להגיע לזה, כדי שזה יהיה אפקטיבי, צריך להכין את השטח ולשים לאנשים את המראה שמשהו פה מסריח.

זה מה שקורה עכשיו.

מה שאתה אומר עכשיו זה באמת הנקודה שהייתה חסרה לי כדי להבין את הנקודת-מבט שלכם,

אם באמת אתם לוקחים בחשבון שיש מצב טוב שהמחאה הזאת של האי-עידוד היא רק בניית יסודות לחרם מינויים וכרטיסים (הרי מה זה שווה אם לא תקנה מנוי במאה שקל ותקנה אח"כ כרטיסים בשלוש מאות.. ) אז זה באמת "כמו שצריך",

אבל צריך לדעת מראש שהסיכוי שאי-עידוד בכמה מחזורים שנשארו עד סוף עונה לבד יעשה את השינוי , במיוחד עם חבורת אטומים כמו ההנהלה הזאת היום, הוא ממש קטן... (והלוואי כמובן שאני טועה, תאמין לי שאני אשמח יותר מכם אם אני טועה )

אני חושב שאתה מאוד מזלזל ביכולת האינטלקטואלית של ההנהלה שלנו.

הם מבינים טוב מאוד ש6 אלף מנוי זה לא מימוש פוטנציאל האוהדים של מכבי...מבטיח לך...:wubyellow3:....

ואני מסכים איתך שהודעה על חרם מנויים מצידנו היית גורמת נזק גדול יותר למכירת המנויים בקיץ. אבל זאת לא מטרתנו...בטח לא בשלב הזה...ואני מאמין שלא נגיע לשלב שנצטרך לעשות זאת.

יהיה טוב...:yahoo: