Jump to content

יש גביע

solo amore

Recommended Posts

נועה,מה את מגוננת עליו כל כך שאני אבין?

בטח גם את מכירה אותו/ידידה/חברה אנרף מה שלו,בגלל זה כל התגוננות.

איצקו,ברגע שאמרת שאם הוא לא היה חבר שלך היית מקלל אותו אמרת הכל.

גדל במכבי בטח שיגדל במכבי מועדון הכדורסל הכי מצליח בארץ ורק דרך מכבי אפשר להגיע גבוהה באמת,אם היה היה עוד מועדון כמו מכבי בארץ או שקצת קרוב אליו ברמה הוא לא היה מהסס פעמים ומשחק שם.

וגם הוא יודע שהדרך היחידה שלו להצליח זה דרך מכבי וזאת הסיבה היחידה שהוא שם.

שישרף עם היציע האדום.

בקשר למשפט ה1 אני חושבת שזת בדיוק הכוונה

והמשפט השני.. אממ האנשים האלה קובעים לפי מה שיוביל את מכבי הלאה ומה עולה להם פחות, הם כבר מזמן לא עסוקים בלבחור את השחקנים הכי מכביסטים

טוב מאד שהם קובעים לפי מה שיוביל את מכבי, בניגוד לסמרטוטים בכדורגל. זה גם ההבדל בין המחלקות.הרחוב לא ינהל את שמעון מזרחי(או אחרים).

מה זה לבחור מכביסטים? אין בחינות קבלה כאלה. השיקולים הם מיקצועים ואתה מקווה שהערכים שהם יספגו במועדון, יחלחלו פנימה.מכבי היא לא מועדון חברים שמעבירים את הזמן.להיות מכביסט זה לא הקריטריון היחידי או אפילו הראשון.אלא להיות טוב, מוכשר ומחוייב במה שאתה עושה.זה ספורט מיקצועני, תחרותי והישגי, לא חוג מקרמה במתנס.אנשים נמדדים בכישרון ותוצאות. זה גם מה שקהל היה רוצה.

לא מכיר את בוכמן ולמרות שהייתי מעדיף תמיד שחקנים שהם גם אוהדים ומחוברים לאגודה(בטח שזה הרבה יותר מרגש, מחבר ומהנה), זה לא צריך להיות שיקול בכלל(מזרחי מין הסתם יודע על אהדת משפחת בוכמן להפועל ואין מכביסט שאני סומך עליו יותר).

אבל אם המילים- נאצים,גרמנים(וחברות בקבוצת פייסבוק כזאת) יצאו מפיו בהקשר של מכבי- הוא חייב להיות מגורש וההתעללות בו חייבת להמשיך עד היום שהוא פורש.לא כי הוא אוהד הפועל,אלא כי הוא איש נאלח, קטן ושפל, מבזה שואה,חלאה שראוי לכל כמות הרוק שיש לעולם הזה להציע ובוודאי ללא זכויות ללבוש את הגופיה הצהובה והקדושה.כי הבסיס לכל -זה שתיהיה בן אדם(ולאהוד הפועל לא עושה אותך ללא כזה).לחלאות מסוג מבזיי השואה, לא מגיע להתעסק בספורט בכלל או לשמח אנשים(שוב, זה נכתב בלי להכיר את בוכמן ואת דעותיו, אלא כאמירה עקרונית).

אין לי שום דבר נגדו, יש לי משהו רק נגד האנשים שנותנים לזה לקרות, ובסך הכל ממשיכים קו של להרחיק את הקבוצה הזאת ממכבי.

להעסיק ולקדם שחקן שיורק עלינו בזמן שאנחנו מאפשרים לו לשחק אצלנו זה קו שלא יכול להיחצות, ואני לא רוצה לחשוב איזה בלאגן היה כאן (ובצדק) אם שחקן בכדורגל היה כותב בפייסבוק שמכבי נאצים.

זה שכולם שכירי רחב לא רלוונטי, כי הטענות פה הן לא לגבי היותו אדום, הן לגבי משהו הרבה יותר חמור וקריטי מזה.

גם בעבודה שלכם מכירים בכם בתור "שכירי חרב" ולא מצפים מכם לנאמנות יתרה, אבל אם תגידו שהמעסיק שלכם חייב למות אני לא בטוח שהוא יקבל את זה מאוד יפה.

עצם זה שיש שחקן כזה בנוער של מכבי שעושה פטיש ומגל ומתגאה בהיותו אוהד הפועל

מראה את הקשר הענק של מכבי כדורסל למכביסטים..

טוב מאד שהם קובעים לפי מה שיוביל את מכבי, בניגוד לסמרטוטים בכדורגל. זה גם ההבדל בין המחלקות.הרחוב לא ינהל את שמעון מזרחי(או אחרים).

מה זה לבחור מכביסטים? אין בחינות קבלה כאלה. השיקולים הם מיקצועים ואתה מקווה שהערכים שהם יספגו במועדון, יחלחלו פנימה.מכבי היא לא מועדון חברים שמעבירים את הזמן.להיות מכביסט זה לא הקריטריון היחידי או אפילו הראשון.אלא להיות טוב, מוכשר ומחוייב במה שאתה עושה.זה ספורט מיקצועני, תחרותי והישגי, לא חוג מקרמה במתנס.אנשים נמדדים בכישרון ותוצאות. זה גם מה שקהל היה רוצה.

אם תקרא אחורה אני לא זאת שאמרה שצריכים לבחור שחקנים כי הם מכביסטים :(

לא הייתה שום הבעת דעה בהודעה שלי שציטטתי, רק ציינתי עובדה :whistling:

נועה,מה את מגוננת עליו כל כך שאני אבין?

בטח גם את מכירה אותו/ידידה/חברה אנרף מה שלו,בגלל זה כל התגוננות.

ואם זה נכון, אז?

יש אנשים שפויים שחברים שלהם יותר חשובים להם מהספורט(ואני לא רומז שהחלק ה"לא שפוי", הוא משהו לא בסדר,

פשוט זה משהו לא רגיל =)

מי שנגד האדומים במכבי, שיבושם לו

מי שחבר שלהם ורוצה להגן עליהם, שיבושם לו

מי שסתם ככה אין לו בעיה עם זה, שיבושם לו.

כל אחד יכול להגיד את הדיעה שלו, אבל בסופו של דבר אנחנו לא נקבע לאף אחד מה הוא חושב ועל מי הוא צריך להגן או לא.

ובקשר לנושא עצמו, אני אגיב על מה שהמכבייה כתב.

ברגע הראשון שכתבת את זה, רציתי להגיד, וואללה צודק, מה זה משנה מי אוהד? העיקר שישחק טוב.

אבל אז חשבתי על זה, ולא יעזור כלום, האהדה לקבוצה משנה הרבה, גם בצורת המשחק.

דרק שארפ, לא גדל במכבי, אבל ברגע שלמד לאהוב את הקבוצה, ראינו כמה הוא נתן בשבילה.

קבוצת הכדורעף לדעתי לא הייתה מפרקת את הליגה שנתיים ברציפות, אם רובם לא היו אוהבי מכבי ואם הקהל לא היה כורם להם להתאהב בו.

עם כמה שהאדומים האלה(ואני לא נכנס לאם זה נכון או לא, כי באמת שזה לא מעסיק אותי יותר מידי) יכולים להיות מקצוענים, ברגע שהם אוהדים קבוצה

שהיא היריבה הגדולה ביותר של הקבוצה האהובה שלהם, פשוט יורד להם 30 אחוז ממה שהם יכולים לתת,

כי הם לא נלחמים בשביל הקבוצה, בשביל הסמל, בשביל האוהדים, אלה דברים שבחיים לא יקרו אצלם.

כל שחקן גדול בספורט מתחיל לשחק בתור מקצועי, אבל ברגע שהוא מתאהב בקבוצה/קהל, הרמה שלו משתפרת(וזה לא משנה אם מ50 אחוזי נכות, לרמה סבירה, או מרמה סבירה לשחקן מצטיין, אני מדבר רק על היכולת האישית של אותו אחד, ולא מול אחרים).

אם תקרא אחורה אני לא זאת שאמרה שצריכים לבחור שחקנים כי הם מכביסטים :)

לא הייתה שום הבעת דעה בהודעה שלי שציטטתי, רק ציינתי עובדה :)

מקבל. :)

עמית, בעולם אידיאלי אתה צודק (כשהשחקן הוא גם אוהד) אבל אי אפשר לייצר מדיניות כזאת ולהגביל את עצמך מיקצועית רק לכאלה. אני רוצה להאמין שספורטאי נותן הכל במגרש בשביל עצמו וגם בשביל החברים שלו. זה המקצוע שלהם.

אין לי בעיה עם יניב גרין ודרור חג'ג' ששיחקו בהפועל וחגגו באוסשקין, לא הייתה לי בעיה עם בוכן אם הוא היה שומר את הפרט הזה לעצמו וזה היה נשאר בגדר שמועה בעלמא, אבל ברגע שהוא מנפנף בזה דינו כדין כל אוהד הפועל אחר שמאחל לי שואה.

כל עוד אני מעורב, לא יהיה לו נחת.

והנה התגובה שלי מהפורום של הגייט בנושא.

מדיניות השמאל ביציע חייבת להפסק.

יש פה אנשים כלכך יפי נפש שקוראים לא להגרר למנפולציות, ואם יתנו להם כף הם יתנו את הלחי השנייה.

אנחנו לא כאלה, מכבי מועדון מספיק גדול ומפואר, עם עבר שאין להרבה קבוצות בעולם, ואנחנו לא נקום וניפול על שחקן זה או אחר, מועדון מכבי תל אביב על כל ענפיו בימיו הגדולים (ע"ע שרגא שמש ולמה הוא לא לקח שחקנים כמו אפרתי אפילו שהיו מביאים לו אליפות קלה) אף פעם לא בגד בעקרונות שלו, לא משנה כמה השחקנים היו טובים.

אותם משתמשים מהווים מדגם לנוער הדפוק של ימינו, שלא אכפת לו מכלום רק מתוצאה, ללא חשיבות לדרך, ולערכים, אנחנו לא כאלה.

מי שקילל את המועדון שלי לא יהיה פה

מי שישב באוסישקין (איפה זה?) ושר ממבחר שירי הרייך ה-3, על איך יתרסק לנו המטוס וכו' לא יהיה פה

שחקן ששונא את מכבי לא יהיה פה ולא משנה כמה טוב הוא יהיה.

המשחק הזה שאני לא הגעתי אליו כי ביקשו ממני לא לעשות בלגאן, כי רצו לעודד את הקבוצה, ולשמחתי כולם ראו שקבוצה שמורכבת מזבל אי אפשר לעודד, אז כמו תמיד הקול החלש שלכם יתנגן בפורום , אבל בפועל את הקול שישמעו זה הקול של אוהדי מכבי האמיתיים שאכפת להם מהמועדון ומהדרך.

מועדים לשמחה.

מי שעושה פטיש ומגל מצלם את עצמו ומתגאה בזה ואחר כך לובש חולצה צהובה..

בושה וחרפה

להשמיד את האיש

איך שחקן כזה משחק במכבי בכדורסל? זה פשוט מוכיח את השפל של מכבי.

נו מה נשאר ממכבי בכדורסל? גוש אוהדים לא גדול מידי בשער 11 ועוד גוש דתיים בשער 7

וכל השאר אוכלים סושי

מכבי ת''א בכדורסל מזמן כבר לא סמל מכבי

זה סמל להופעה הכי טבוה בעיר שבה מופיעים כל המפורסמים כגון בר רפאלי וכל מיני אנשים בלי קשרק לכדורסל או בכלל לשם מכבי...

זה למה בוכמן ישחק במכבי בלי הפרעה בקטנה בכלל.