Jump to content

גם אנחנו לא חזירים...

Guest עידן דורון

Recommended Posts

Guest עידן דורון

אבי, בשם כל אוהדי מכבי אני חושב,

גם אנחנו לא חזירים, אנחנו מוכנים לוותר עליך בתור מאמן.

לפני שיהיה מאוחר מדי.

אחרי הנצחון של בני סכנין אתמול וצבירת הנקודות של קריית שמונה אנחנו קרובים למקום שממנו מתמודדים מול קבוצה מהליגה השניה (משחקי המבחן להישארות בליגה).

אנא פנה את מקומך ותן למאמן מנוסה את המושכות.

מקומך ביציע הכבוד כמו שחקנים גדולים אחרים.

עליך לקבל את הכבוד הראוי לך ולשבת ביציע הכבוד על כס מלכות כשאתה חובש כתר לראשך ואוחז בשרביט.

cups14_king_of_cups.jpg

אבל חלילה לא להיזכר כמאמן שכמעט והוריד את מכבי ליגה או חלילה הוריד אותה ליגה.

משה סיני גם כן לא הוריד את הפועל ליגה אבל נחשב כמאמן כושל וכעת הוא מוקצה בקבוצה. איננו רוצים שגם אתה תגיע למצב כזה.

אנא לא חזירים - אנחנו מוכנים לוותר עליך בתור מאמן.

לא שאני חושב שהנושא הזה מועיל במשהו אבל אזרום בכל זאת.

נו באמת? לדרוש מנימני להחזיר את המושכות? השתגעת? הרי התוצאות שהשיג כל כך טובות ואיכותיות שאי אפשר לצייץ אפילו.

תפסיקו להיות עיוורים, ולגרום לנו להטיל בפיכחות שלכם, אתם עובדים על האינטלגנציה שלנו וזה כבר מעליב.

אם בן שמעון היה על הקווים? מה היה קורה?

איך ידעתי- צרחתי, זעקתי והתראתי שרק רע יקרה אם רב"ש יפוטר- הקהל דרש וקיבל. ומה הקהל דורש עכשיו?

הדבר היחיד שצורם זה שפתאום הקהל מקבל מאמן שאומר " אני לא חזיר, באתי לקחת תיקו מול הכוח עמיד רמת גן - ואני מרוצה מזה" (או משהו בסגנון) ,

הרי אם ניר לוין קלינגר קאנן דריקס בן שמעון גרנט שרף קשטן אלי כהן או כל אחד אחר שאימן אותנו בשנים האחרונות היה אומר דבר כזה היו זורקים לו רימון לחצר הבית (כמו שעשו פעם ללוני) , ופה פתאום זה בסדר "אבל השחקנים בכל מקרה אפסים אז מה זה משנה מה הוא אומר",

לא האמנתי שנגיע ליום שחור כזה -וזה לא קשור בכלל לכן אבי לא אבי. הגענו לשפל.

הדבר היחיד שצורם זה שפתאום הקהל מקבל מאמן שאומר " אני לא חזיר, באתי לקחת תיקו מול הכוח עמיד רמת גן - ואני מרוצה מזה" (או משהו בסגנון) ,

הרי אם ניר לוין קלינגר קאנן דריקס בן שמעון גרנט שרף קשטן אלי כהן או כל אחד אחר שאימן אותנו בשנים האחרונות היה אומר דבר כזה היו זורקים לו רימון לחצר הבית (כמו שעשו פעם ללוני) , ופה פתאום זה בסדר "אבל השחקנים בכל מקרה אפסים אז מה זה משנה מה הוא אומר",

לא האמנתי שנגיע ליום שחור כזה -וזה לא קשור בכלל לכן אבי לא אבי. הגענו לשפל.

אף מאמן אחר לא ירים את מכבי,הבעייה ביכולת,חומר שחקנים יש הבעייה שזה לא מתבטא .

הוא אמר פשוט בצורה הכי ברורה את האמת,מה אתה רוצה שישנה את האמת בשביל אחרים?

ואם היה אומר "היינו צריכים לדפוק בהם 5-0'' אה כן,משפט מכביסטי...נו,מילא.

הנקודה שלי היא לא לאבי שאמר את זה ,

לאבי באמת מותר להגיד הרבה דברים שלאחרים במכבי אסור אפילו לחשוב, הוא הרוויח את זה ביושר,

הנקודה היא שהקהל היום רגיל כל כך לקבוצה לוזרית מסריחה ,קבוצה כל כך גרועה שאם יוצאת תיקו מול קבוצת תחתית חוגגת בכיכר המדינה, שמוכן לקבל אימרה שפעם גם אם מייסד מכבי ת"א היה אומר היו שורפים אותו חי -

זה רק מראה לך לאיזה מצב הביאו את הקבוצה הזאת בשנים האחרונות מלוני רוני ואת שניידר..

הנקודה שלי היא לא לאבי שאמר את זה ,

לאבי באמת מותר להגיד הרבה דברים שלאחרים במכבי אסור אפילו לחשוב, הוא הרוויח את זה ביושר,

הנקודה היא שהקהל היום רגיל כל כך לקבוצה לוזרית מסריחה ,קבוצה כל כך גרועה שאם יוצאת תיקו מול קבוצת תחתית חוגגת בכיכר המדינה, שמוכן לקבל אימרה שפעם גם אם מייסד מכבי ת"א היה אומר היו שורפים אותו חי -

זה רק מראה לך לאיזה מצב הביאו את הקבוצה הזאת בשנים האחרונות מלוני רוני ואת שניידר..

זו בעייה אחרת כבר,מכבי כבר לא מפחידה קרוב לעשור,ובאמת קבוצה לוזרית וגרועה ואין מה לעשות כל כך עם זה.

אי אפשר להתכחש לאמת,אנשים התרגלו למצב הקיים בעוד שאנשים מצחיקים ולא רציניים עדיין הולכים עם מושגים

וסיסמאות מכביסיטיות למיניהם,אגב,זה הכי עצוב.

אני זין אם כל מאמן אחר בעולם שהוא לא נמני היה אומר את זה והיית כל כך סלחני.

אני זין אם כל מאמן אחר בעולם שהוא לא נמני היה אומר את זה והיית כל כך סלחני.

יודע מה?יותר מזה,כל מאמן בעולם לא היה שורד עד כה.

אבל יתרה מכך בתקופה כזו כלום כבר לא ישנה,מכבי גרועה,מכבי תמשיך לייצר כדורגל אפור עד סוף העונה הנוכחית

להתכחש לזה?אי אפשר,נמני בסך הכל אמר את האמת.

אבי, בשם כל אוהדי מכבי אני חושב,

גם אנחנו לא חזירים, אנחנו מוכנים לוותר עליך בתור מאמן.

לפני שיהיה מאוחר מדי.

אחרי הנצחון של בני סכנין אתמול וצבירת הנקודות של קריית שמונה אנחנו קרובים למקום שממנו מתמודדים מול קבוצה מהליגה השניה (משחקי המבחן להישארות בליגה).

אנא פנה את מקומך ותן למאמן מנוסה את המושכות.

מקומך ביציע הכבוד כמו שחקנים גדולים אחרים.

עליך לקבל את הכבוד הראוי לך ולשבת ביציע הכבוד על כס מלכות כשאתה חובש כתר לראשך ואוחז בשרביט.

cups14_king_of_cups.jpg

אבל חלילה לא להיזכר כמאמן שכמעט והוריד את מכבי ליגה או חלילה הוריד אותה ליגה.

משה סיני גם כן לא הוריד את הפועל ליגה אבל נחשב כמאמן כושל וכעת הוא מוקצה בקבוצה. איננו רוצים שגם אתה תגיע למצב כזה.

אנא לא חזירים - אנחנו מוכנים לוותר עליך בתור מאמן.

עכשיו נזכרת או שפחדת קודם? מה קרה אתמול?

הפער נשמר משתי קבוצות מתוך השלוש. ממש אסון. עכשיו מאוחר מידי...

בונא כנראה שכל האוהדים בארץ של מכבי לא מבינים משו אחד !

אם השנה זה לא ילך עם נמני אז שנה הבאה נשתפר

ובעוד שנתיים כבר יהיה לנו קבוצה מגובשת עם מאמן שמרגישים איתו בנוח כי זה יהיה כבר דבר שיגרתי נוח ומסודר .

בונא כנראה שכל האוהדים בארץ של מכבי לא מבינים משו אחד !

אם השנה זה לא ילך עם נמני אז שנה הבאה נשתפר

ובעוד שנתיים כבר יהיה לנו קבוצה מגובשת עם מאמן שמרגישים איתו בנוח כי זה יהיה כבר דבר שיגרתי נוח ומסודר .

זה מה שאומרים בכל שנה ואני עדין מחכה לשנה שבאמת נשתפר...

מאז שאני ילדה קטנה אני שומעת את המשפט הזה שהפך להיות המשפט המכביסטי הגדול ביותר "שנה הבאה נשתפר".

די עם הזיוני שכל. לא הולך למכבי כי כל השנה מחליפים את כל הסגל ולאו דווקא את המאמן, זה למה לא הולך כי כל שנה בונים באוגוסט קבוצה חדשה.

וכמו שמישהו למעלה כתב- מאמן אחר שהיה אומר את המשפט שנמני אמר היו מעלים אותו על טיל כבר..

זה משפט לוזרי לחלוטין. מזה לא חזירים? מי ביקש יותר מניצחון? ממתי ניצחון במכבי הפך להיות "חזירות"?

לא הולך למכבי כי כל השנה מחליפים את כל הסגל ולאו דווקא את המאמן, זה למה לא הולך כי כל שנה בונים באוגוסט קבוצה חדשה.

קלינגר, קאנן, אלי כהן, ניר לוין, רן בן שמעון, אבי נימני - כל אלה היו במכבי בין 2005/6 ועד 2008/9, כלומר שלוש עונות, שישה מאמנים.

החליפו מאמנים, חלקם מצוינים וחלקם חלשים,

אף אחד לא הצליח, אז כן - יש בעיה עם חלק מהשחקנים כנראה,

וכל עונה, כן, נופלים במספר עמדות מפתח.

אולי לא צריך להחליף את כל הסגל, אבל המאמן הוא לא שורש הבעיה.

זה משפט לוזרי לחלוטין. מזה לא חזירים? מי ביקש יותר מניצחון? ממתי ניצחון במכבי הפך להיות "חזירות"?

יותר מהמשפט הזה, באמת שלא צריך בדיון הזה.

קלינגר, קאנן, אלי כהן, ניר לוין, רן בן שמעון, אבי נימני - כל אלה היו במכבי בין 2005/6 ועד 2008/9, כלומר שלוש עונות, שישה מאמנים.

כשמחליפים מאמנים וזה לא עוזר זו הוכחה שמאמן זה לא הבעיה. כשמחליפים שחקנים וזה לא עוזר אז זו הוכחה שנפלנו עם השחקנים.

יופי של היגיון.

צודק, לא חישבתי אחד לאחד את המאמנים שעברו פה בזמן האחרון.

אבל עדין המאמן זה לא שורש הבעיה כמו שכתבתי אבל החלופת שחקנים המתמדת זו בעיה רצינית.

כשמחליפים מאמנים וזה לא עוזר זו הוכחה שמאמן זה לא הבעיה. כשמחליפים שחקנים וזה לא עוזר אז זו הוכחה שנפלנו עם השחקנים.

יופי של היגיון.

השחקנים לכל אורך אותם שנים אשמים, כי הם לא שחקו מספיק טוב. מאחר ואי אפשר להחליף 22 שחקנים כל עונה, אם יש בעיה בסגל, מי שבוחר אותו, המאמן, הוא האשם בכך.

כשנתנו לקלינגר, אלי כהן ורב"ש לבנות קבוצה מתחילת העונה, כשלהם יש את המילה האחרונה בנוגע לבחירת השחקנים,

הם נשאו במחיר.

נימני, עם כל הנגיעה שהיתה לו בבניית הסגל בתחילת העונה, נכנס לתפקיד האחראי המקצועי הבלעדי רק באמצע העונה,

ועם כל ההערכה אליו - מה לעשות, קוסם הוא לא, ולצפות ממנו לקחת קבוצה ממקום 7, שלא רחוקה כ"כ מהתחתית, ולקוות שהוא יהפוך אותה לאיזה משהו מדהים, זה לא ריאלי - ולכן האשמה כאן היא עדיין בשחקנים שנבחרו ע"י המאמן שפוטר ובמאמן עצמו.

איך לקחת טענה כללית על חלוקת האשמה בין המאמן לשחקנים בשנים האחרונות וצמצמת אותה לכדי כתב הגנה על נמני? פשוט מדהים.

לנמני לא היתה יד חופשית בבחירת הסגל העונה, ונחש מה? כך גם לכל שאר המאמנים שהיו כאן. זה גם לא היה הסגל האידיאלי של רב"ש, אבל ברגע שאתה מסכים להיות מאמן, אתה נושא באחריות. לא רוצה? תתפטר.

אני לא אומר שכל אשמה מובילה ישירות לפיטורין, אבל הניסיון הזה לפטור את נמני מאחריות ע"י שלל טיעונים מפותלים הוא פאתטי.

איך לקחת טענה כללית על חלוקת האשמה בין המאמן לשחקנים בשנים האחרונות וצמצמת אותה לכדי כתב הגנה על נמני? פשוט מדהים.

לנמני לא היתה יד חופשית בבחירת הסגל העונה, ונחש מה? כך גם לכל שאר המאמנים שהיו כאן. זה גם לא היה הסגל האידיאלי של רב"ש, אבל ברגע שאתה מסכים להיות מאמן, אתה נושא באחריות. לא רוצה? תתפטר.

אני לא אומר שכל אשמה מובילה ישירות לפיטורין, אבל הניסיון הזה לפטור את נמני מאחריות ע"י שלל טיעונים מפותלים הוא פאתטי.

יש לו אחריות,

היתה לו נגיעה בבחירת חלק משחקני הסגל (על אף שהמילה האחרונה היתה של בן שמעון, שהוגדר כסמכות העליונה),

ויש לו אחריות, כי הוא המאמן, על איך שנראית הקבוצה,

אבל כמו שאמרת - לא כל אשמה צריכה לשלוח את המאמן הביתה,

הרי כל שבוע אנשים כאן משנים דעה, אחרי ניצחון זה בסדר שהוא ישאר, ואחרי הפסד צריך ללכת הביתה,

אחרי ניצחון הוא הציב מערך נהדר ועשה חילופים נכונים, ואחרי הפסד אין לו תעודת מאמן,

שני הפסדים ואנחנו עלולים להיות נקודה ממקום 11 שמוביל למבחנים, בעוד שני נצחונות עשויים להציב אותנו נקודה ממקום 5,

כך שיש הבדל בין מישהו שיש לו אשמה, ואני בכלל לא אומר שאין לאבי כזאת, לבין מישהו שצריך ללכת הביתה.

מנהלים תנעלו את הנושא.

עידן חאלאס כבר לפתוח נושאים כאלו. יש עובדות אבי מאמן, תנו לו שקט וזהו.

נכון שעד עכשיו אין חולקין על זה שהמאמן נכשל אבל וזה אבל גדול.

לאבי בגלל עברו ובגלל הקשר הריגשי החזק של רבים מאוהדי הקבוצה מגיע הרבה יותר מלמאמן רגיל.

מה עוד שבמצבנו הצ'אנס למאמן לא מגיע ע"ח הקבוצה.

מכבי לא תרד ליגה וכנ' גם לא נגיע לאירופה השנה ולכן בנסיבות אין שום סיבה להחליף מאמן למרות הכשלון עד עכשיו.

ולא נרד ליגה כי יש לנו כמה שחקנים מצויינים וכאלה שיודעים לעשות גול או מצב לגול מכלום. ככה שגם אם הקבוצה לא פוגעת ( כקבוצה ) כיחידים הם מסוגלים לגנוב נקודות מפה ומשם.

לדוגמא: יש את ישראלוביץ שעושה מהומות את בוזגלו שעושה גול מכלום וגם יבוראין עם כל ההחמצות שלו כבר הוכיח את עצמו והוא שור רציני שעושה הרבה בלאגן ברחבות - ומזה יוצאים בסוף גולים. ( וכמובן שיש עוד כאלה בקבוצה שיש להם את הטכניקה לעשות גול מכלום )

נכון שזה לא מספיק לצמרת - אבל לקושש נקודה פה 3 שם זה יספיק ולכן אנחנו לא קרובים לסכנת ירידה.

"הצבר"

צודקים.

נשארו שלושה שחקנים בערך מימי קלינגר

יחיאל מישאלוב ושפונגין...הם הבעיה.

להעיף...

זה לא שאנחנו לא חזירים כמו שאמר אבי, אנחנו פשוט אפסים, לוזרים, בלי דרך ובלי שיטה (יש כאילו גול ובונקר אבל מי מתייחס לזה כשיש את אברם אה אבי נמני) ובלי יותר מדי יכולת (אבל שלטנו החמצנו וספגנו שער מוזר)

כנראה שלא ראינו את אותו המשחק.

אבד המכביזם, המוצא הישר מתבקש להחזיר אותו דחוף...

צודקים.

נשארו שלושה שחקנים בערך מימי קלינגר

יחיאל מישאלוב ושפונגין...הם הבעיה.

להעיף...

אבד המכביזם, המוצא הישר מתבקש להחזיר אותו דחוף...

ממש לא נראלי שהשחקנים האלה הם הבעיה של מכבי, בעיקר לא שפונגין.