Jump to content

הדרבי ב26.4

Recommended Posts

דולי היה השחקן הכי גרוע של מכבי ולכן הוחלף. כל כדור שלו הלך לשחקני הכח.

אילו היה לנו מאמן, החילוף יכול להיות היה הסתה של ייני לקישור במקום דולי ומגרשווילי לתפקידו הטבעי ואז להכניס את לוטטי למשל.

אבל אין מאמן, אז לא חשבו על הדבר ההגיוני הזה אפילו.

מצד שני אם היה מאמן ייני לא היה מגן שמאלי ומגרשווילי כן היה.

אבל העיקר שסחטנו נקודה מהכח :whistling:

דולי היה השחקן הכי גרוע של מכבי ולכן הוחלף. כל כדור שלו הלך לשחקני הכח.

אילו היה לנו מאמן, החילוף יכול להיות היה הסתה של ייני לקישור במקום דולי ומגרשווילי לתפקידו הטבעי ואז להכניס את לוטטי למשל.

אבל אין מאמן, אז לא חשבו על הדבר ההגיוני הזה אפילו.

מצד שני אם היה מאמן ייני לא היה מגן שמאלי ומגרשווילי כן היה.

אבל העיקר שסחטנו נקודה מהכח :whistling:

מצד שלישי כל ילד שנולד אתמול יכול לקלוט שהקשר בין מגרלשווילי להגנה לא קיים, אז לשים אותו בתור מגן זה פשוט לחשוף את כל הצד השמאלי שלך, וכנראה שזה מה שהמאמן שלנו רואה ולא רוצה שיקרה.

אבל העיקר ללכלך על אבי נמני :whistling:

אבל אין מאמן :whistling:

אני בכלל קוראת לו גרועשווילי ולא מבינה למה הביאו אותו, אבל הגדרת התפקיד שלו היא מגן שמאלי.

גם הגדרת התפקיד של אורי שיטרית הוא מגן שמאלי.

ייני הוא בכלל שחקן בעל רגל ימין, הוא לא מגן.

אז אם ההגדרה של ייני קשר 50/50 או קשר אחורי (זה כבר ויכוח אחר)

וההגדרה של גרועשווילי ושיטרית מגנים שמאליים וכמה שהם גרועים בתפקיד הנ"ל הם עדיפים על ייני בתפקיד הנ"ל.

לא יותר הגיוני היה, ע"פ התפתחות המשחק, לעשות שינוי "התקפי", להוציא את דולי הגרוע, להסית את ייני וגרועשווילי ולהכניס את לוטטי למשל?!

(הייתי רושמת יוסי שבחון, אבל כשהוא נכנס הוא היה כל כך גרוע, שאוליי עדיף שלא נכנס קודם ואוליי עדיף היה שלא היה נכנס בכלל)

אם לא יבריץ ואם לא איברהימוביץ המחמיצן היינו מפסידים את המשחק הזה.

בכלל אם המייבי הזה היה שוער שלהם מתחילת העונה, הם עוברים אותנו בטבלה, הם יותר טובים, הם יותר רוצים, אבל כנראה שזה מאוחר מידיי בשבילם.

למזלנו!

תקוו שנצליח לא להגיע למבחנים, כי לא בטוח שנעבור אותם.

אבל העיקר שאין מאמן :whistling:

סבבה.. בגלל זה אכלנו גול.

אני בן זונה עם דולי ג'ונסון היה נשאר היינו חוטפים את הגול.

הבנאדם היה שחקן העונה בשבדיה לא בחאווה..(טוב הזר של השנה, אבל עדיין זה לא עניין של מה בכך.)

בקיצור, הוא הקשר האחורי היחיד בקבוצה המסריחה הזאת שיודע(איכשהו) לשלב התקפה והגנה.

ואין מה לעשות, לפעמים יש לו הברקות- נכון לא תמיד אבל הוא יודע לשמור על הכדור בצורה הכי טובה שיש לנו בקבוצה.

בקיצור ולעניין, אסוס לא בא על חשבון ג'ונסון, על חשוב מושיקו אולי - 2 "גרזנים" לא יגרזנו ביחד. חייב מישהו התקפה ומישהו הגנתי.

אתה מודע לזה שספגנו את הגול בקרן?

אם ג'ונסון היה על המגרש הוא היה מונע את הגול?

אבל אין מאמן :whistling:

אני בכלל קוראת לו גרועשווילי ולא מבינה למה הביאו אותו, אבל הגדרת התפקיד שלו היא מגן שמאלי.

גם הגדרת התפקיד של אורי שיטרית הוא מגן שמאלי.

ייני הוא בכלל שחקן בעל רגל ימין, הוא לא מגן.

אז אם ההגדרה של ייני קשר 50/50 או קשר אחורי (זה כבר ויכוח אחר)

וההגדרה של גרועשווילי ושיטרית מגנים שמאליים וכמה שהם גרועים בתפקיד הנ"ל הם עדיפים על ייני בתפקיד הנ"ל.

לא יותר הגיוני היה, ע"פ התפתחות המשחק, לעשות שינוי "התקפי", להוציא את דולי הגרוע, להסית את ייני וגרועשווילי ולהכניס את לוטטי למשל?!

(הייתי רושמת יוסי שבחון, אבל כשהוא נכנס הוא היה כל כך גרוע, שאוליי עדיף שלא נכנס קודם ואוליי עדיף היה שלא היה נכנס בכלל)

אם לא יבריץ ואם לא איברהימוביץ המחמיצן היינו מפסידים את המשחק הזה.

בכלל אם המייבי הזה היה שוער שלהם מתחילת העונה, הם עוברים אותנו בטבלה, הם יותר טובים, הם יותר רוצים, אבל כנראה שזה מאוחר מידיי בשבילם.

למזלנו!

תקוו שנצליח לא להגיע למבחנים, כי לא בטוח שנעבור אותם.

אבל העיקר שאין מאמן :whistling:

אני מודיע לך כבר מעכשיו שאני לא הולך לזרום איתך עם הויכוח הזה יותר מדי כי אני מתחיל להתייאש כבר מההתחלה שלו (:

כל השחקנים של מכבי ת"א גרועים. אף אחד מהם לא ראוי להיות על מגרש הכדורגל ולשחק את המשחק הזה שאנחנו קוראים לו כדורגל.

לפי דעתי, ואמרתי את זה כ"כ הרבה פעמים, גם אם מוריניו יבוא מחר הוא לא יצליח להוציא מהם כלום, כי הם פשוט שחקנים חלשים.

אני משער שבנוגע לזה את מסכימה איתי, שהבעיה במכבי היא לא במאמן אלא בשחקנים.

שרן ייני משחק מגן שמאלי (מבחינה הגנתית בעיקר, וגם מבחינה התקפית) יותר טוב ממגרלשווילי, ובטח יותר טוב מאורי שטרית. ככה שאין סיבה שהוא לא ישחק מגן שמאלי אם כרגע הוא השחקן שעושה את התפקיד הזה הכי טוב בקבוצה.

בנוגע לחלק השני של ההודעה שלך על התפתחות המשחק אני פשוט לא מסכים איתך, כי אם אבי היה מסיט את מגרלשווילי (שד"א גומר את האוויר כבר בדקה 50, הוא לא במקרה החילוף הקבוע של אבי בדקות האלה) שמאלה אז הצד השמאלי שלנו פרוץ לגמרי ואם היינו מקבלים גול מהצד ההוא אז היו אומרים למה הוא משאיר את מגרלשווילי שלא יודע לעשות הגנה בתור מגן.

הבעיה של מכבי היא לא המאמן, זאת אומרת לא רק המאמן.

המאמן הוא רק חלק מהבעיה.

נימני הוא בעיה, בעיה מאוד גדולה.

אבל יש המון בעיות ואת זה תמיד טענתי.

השחקנים אכן גרועים, אבל הבעיה איתם היא בגדול יותר מנטלית מאשר יכולת, כי לליגה קקמיייקה שלנו, רובם מספיקים לקבוצה שיכולה לקחת פה אליפות.

אתה יודע למה אתה מתחיל להתייאש?!

כי גם אתה יודע שיש משהו מעבר לאנטי נימני בדבריי.

רק בגלל שאין לכם מה לענות לטענות שלי כנגד הבעיות שעוסקות בנימני, אתם תמיד ישר תוקפים אותי שאני מדברת מהאנטי ולא מעובדות.

עובדה היא שנימני לא מאמן.

עובדה היא שנימני לא רוצה לאמן.

עובדה היא שנימני מאמן בעל כורחו כדי להישאר במערכת.

תמשיכו לחשוב שהעובדות הללו מקובלות שייתרחשו במועדון כמו מכבי ת"א.

אבל זאת בעצם הבעיה שלכם, אתם לא חושבים על מכבי ת"א, אתם חושבים על אבי נימני ולא מבינים עד כמה המצב באמת חמור במיקום של מכבי ת"א בטבלה.

והביזיון פה הוא לא של נימני (לא רק בעצם), אלא של הבעלים וההנהלה שהביאו אותנו למצב כזה רק כדי שהם יצליחו להיפטר מנימני..על חשבון פגיעה בקבוצה.

**או שבעצם מדובר פה בפגיעה לזמן קצר, והצלה מאוד גדולה לזמן ארוך?! :whistling:

חס וחלילה השורה בכוכביות, אפילו אני לא רוצה לשלם את מחיר ירידת הליגה כדי להיפטר מנימני!!!

סבבה.. בגלל זה אכלנו גול.

אני בן זונה עם דולי ג'ונסון היה נשאר היינו חוטפים את הגול.

הבנאדם היה שחקן העונה בשבדיה לא בחאווה..(טוב הזר של השנה, אבל עדיין זה לא עניין של מה בכך.)

בקיצור, הוא הקשר האחורי היחיד בקבוצה המסריחה הזאת שיודע(איכשהו) לשלב התקפה והגנה.

ואין מה לעשות, לפעמים יש לו הברקות- נכון לא תמיד אבל הוא יודע לשמור על הכדור בצורה הכי טובה שיש לנו בקבוצה.

בקיצור ולעניין, אסוס לא בא על חשבון ג'ונסון, על חשוב מושיקו אולי - 2 "גרזנים" לא יגרזנו ביחד. חייב מישהו התקפה ומישהו הגנתי.

בשבדיה הוא שיחק מתחת לחלוצים.

את השיוויון הקריטי בדרבי קיבלנו כי לשירן אין רגל שמאל(הכדור ברח לו מתחת לרגל במקום להרחיק בשמאל ולרדת ביתרון)והוא לא אמור להיות באיזורים האלו בכלל...

הבעיה של מכבי היא לא המאמן, זאת אומרת לא רק המאמן.

המאמן הוא רק חלק מהבעיה.

נימני הוא בעיה, בעיה מאוד גדולה.

אבל יש המון בעיות ואת זה תמיד טענתי.

השחקנים אכן גרועים, אבל הבעיה איתם היא בגדול יותר מנטלית מאשר יכולת, כי לליגה קקמיייקה שלנו, רובם מספיקים לקבוצה שיכולה לקחת פה אליפות.

אתה יודע למה אתה מתחיל להתייאש?!

כי גם אתה יודע שיש משהו מעבר לאנטי נימני בדבריי.

רק בגלל שאין לכם מה לענות לטענות שלי כנגד הבעיות שעוסקות בנימני, אתם תמיד ישר תוקפים אותי שאני מדברת מהאנטי ולא מעובדות.

עובדה היא שנימני לא מאמן.

עובדה היא שנימני לא רוצה לאמן.

עובדה היא שנימני מאמן בעל כורחו כדי להישאר במערכת.

תמשיכו לחשוב שהעובדות הללו מקובלות שייתרחשו במועדון כמו מכבי ת"א.אבל זאת בעצם הבעיה שלכם, אתם לא חושבים על מכבי ת"א, אתם חושבים על אבי נימני ולא מבינים עד כמה המצב באמת חמור במיקום של מכבי ת"א בטבלה.

והביזיון פה הוא לא של נימני (לא רק בעצם), אלא של הבעלים וההנהלה שהביאו אותנו למצב כזה רק כדי שהם יצליחו להיפטר מנימני..על חשבון פגיעה בקבוצה.

**או שבעצם מדובר פה בפגיעה לזמן קצר, והצלה מאוד גדולה לזמן ארוך?! :wubyellow3:

חס וחלילה השורה בכוכביות, אפילו אני לא רוצה לשלם את מחיר ירידת הליגה כדי להיפטר מנימני!!!

עם חילופים כמו שהוא עשה אתמול,

אני בספק אם נוכל לנצח 2 משחקים ברצף גם עוד 20 שנה.

בחיאת רבעק, דולי ג'ונסון הוא השחקן היחיד שעוד איכשהו מחזיק בכדור ונותן מסירות..

אז אתה מוציא אותו ומכניס את אסוס?! כאילו בחיאת רבעק.. מלא היה מוציא את מושיקו.

למה לא להכניס את סילי דקה 70 במקום מושיקו.. אתה בונה את המשחק על 1-1 נגד הכוח.. אח נמני נמני תן לנו מעט שקט

מסכים.

לא מעניין הנושא

אני כבר 20 דקות מנסה להיזכר בשיר

הפועל לא בשלב הבא ואבי נימני מזל טוב

מישהו?????

פיני בלילי חד גבה

הפועל לא בשלב הבא

הגביע הוא צהוב

אבי נימני מזל טוב

פיני בלילי חד גבה

הפועל לא בשלב הבא

הגביע הוא צהוב

אבי נימני מזל טוב

אחד השירים הכי גדולים בהיסטוריה.

אתה מודע לזה שספגנו את הגול בקרן?

אם ג'ונסון היה על המגרש הוא היה מונע את הגול?

כן. המשחק היה נראה לגמרי אחרת.

ולענינך, מחצית ראשונה היה להכח קרן 1 !

במחצית שניה היה להם 5 .

אם זה לא מראה לך שהשליטה במחצית הראשונה הייתה הרבה יותר טובה מאשר השנייה כנראה שאתה לא יודע כדורגל.

רגע מישהו יודע אם זה בדוק ב26????

אם באמת יש פגרה כמו שעידן ארביב כתב, אז כנראה שלא

אבל לא נראה לי שיש, אם אין פגרה, אז הדרבי ב26 יום ראשון

לא מאמין שהוא לא יהיה המשחק המרכזי וישוחק בשבת

ויום שני זה ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל, ככה ש...

צר לי לבאס אותכם

אבל יש פגרה באמצע

אז כנראה זה לא יהיה ביום הולדת של נמני

איזו פגרה יש??? חוץ מהשבוע שזו פגרת נבחרת לא זכור לי שיש איזו פגרה.

גם בפסח אחרי ליל הסדר יש מחזור (מכבי בדוחא).

קיצר אם אתה יודע על משהו תעדכן (: