Jump to content

שתולים ב"לה פמיליה"

Recommended Posts

וזה החלק העצוב בסיפור הזה ..

לקחו דאבל, שישתוללו הכל טוב ויפה. ואם ההנהלה היתה עושה מה שהם רוצים בקשר של התנהלות מולם

כרטיסים תקציבים וכו' זה גם אחלה.

אבל שהם מאיימים על השחקנים שלהם שםה מוחקים את מי שלא ילחץ יד לבן אדם, זה מגעיל אותי.

זה באמת מה שמגעיל אותך? אותי מגעיל שהשחקנים הם אנשים קטנים שאשכרה פוחדים מהקבוצה הזאת.

כתבה כל כך מעפנה שלא הראתה כלום.

ודאווקה היחיד שלחץ למג'אדלה את היד הוא דוד אמסלם ולא זכור לי שקרה איתו משהו

לה פמיליה האלה בכלל לא ארגון, הם סתם חבורה של ערסים שמחפשים ללכת מכות כל היום, זה לא ארגון

והכתבה הזאת עשתה שם רע לאוהדי כדורגל בכלל וארגוני האוהדים בפרט והציגה דברים באור שלילי ומטעה חבל מאוד....

:wubyellow3:

ומתאים לאוהד הפועל, לעשות כתבה על הקהל הברברי של ביתר, כאילו הקהל של הפועל הוא הקהל הכי מתורבת בארץ

טפו עליו שימצאו אותו ויחתכו לו ת'פאה

אתם מדברים באווויר יותר מידיי סתם אירגון סתם זה מלכלכים עליהם אבל וואלה יש להם ביצים הם לא מפקירים אוהדי מכבי רואים קבוצה של אוהדי ביתר רצים אחריהם הם מתחילים לחרבן תעמדו מולם תפסו כל מה שבא לידד יקום האירגון הגבר ויעמוד פעם אחת מולם הם כאלה ניראים גנגסטרים כיי הם מלוכדים הם לא מפקירים כמו אוהדי מכביי

אז אל תבלבלו לי תשכל שהם סתם אירגון כי השנה בטדי מחזור שני ניפצו לכם תשמשות והלכתם להעיד במישטרה אם הזכוכיות שהם ניפצו הייתי חותך אותם

אתם מדברים באווויר יותר מידיי סתם אירגון סתם זה מלכלכים עליהם אבל וואלה יש להם ביצים הם לא מפקירים אוהדי מכבי רואים קבוצה של אוהדי ביתר רצים אחריהם הם מתחילים לחרבן תעמדו מולם תפסו כל מה שבא לידד יקום האירגון הגבר ויעמוד פעם אחת מולם הם כאלה ניראים גנגסטרים כיי הם מלוכדים הם לא מפקירים כמו אוהדי מכביי

אז אל תבלבלו לי תשכל שהם סתם אירגון כי השנה בטדי מחזור שני ניפצו לכם תשמשות והלכתם להעיד במישטרה אם הזכוכיות שהם ניפצו הייתי חותך אותם

תזהר במילותיך שלא יצטט אותך איזה מיקי או מלשין אדום אחר...

אם אני ואתה ועוד 10 אנשים נלך אחרי משחק נחפש איזה אוהד שהולך לבד לאוטו ונפתח לו את כל הפנים זה יעשה אותנו איזה משהו?

אם אני ואתה ועוד 10 אנשים נלך אחרי משחק נחפש איזה אוהד שהולך לבד לאוטו ונפתח לו את כל הפנים זה יעשה אותנו איזה משהו?

יעשו עלינו כתבות ויגידו שהשחקן זה ארגון טרור שמחפש להרוס את הכדורגל, והוא לא תומך בכלל בקבוצה וכל מה שהוא בא לעשות זה לזיין אוהדים אחרים ולהפחיד אנשים

חחחחחח הקטע מספר 1 אין ספק בכלל זה כשאורלי הזאת מדברת עם המפקד משטרה ושואלת אותו איך נערכתם למשחק ואז הוא מתחיל לספר לה על כל השוטרים וכל הסדרנים והיא אומרת לו אז הכל בטוח אז הוא עושה לה כן אין מה לדאוג הכל בשליטה פתאום באותה שניה שומעים בום אז היא עושה לו מה זה אז הוא אומר לה חזיז עם הפרצוף הכי מבואס בארץ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה קוקסינלים כל המשטרה הזאת חחחח

זה יעשה אותך אחד שאחר כך יפחדו לבוא אליך ולעשות עליך פוזותתת שאוהדי מכבי מגיעים לטדי אוהדי בית עושים ממנו קציצות שםם אז מה אם הם בבית שלהם פעם אחת צריך לקום אירגון ולעמוד איתםם לא ליראות בעיניים

זה יעשה אותך אחד שאחר כך יפחדו לבוא אליך ולעשות עליך פוזותתת שאוהדי מכבי מגיעים לטדי אוהדי בית עושים ממנו קציצות שםם אז מה אם הם בבית שלהם פעם אחת צריך לקום אירגון ולעמוד איתםם לא ליראות בעיניים

לך על זה גבר.

כנארה לא היית הרבה זמן בטדי.

קצציות הם עושים מאיתנו רק אם הם 10 על 1.

בוא נסכם את זה לידור פעם אחרונה שהיינו בטדי במחזור השני מי שאכל מכות בבית שלהם זה בייתר כולם יודעים את זה שהם יודעים ללכת מכות רק שהם 50 על 10 זה לא חדש אבל עשית מהם מינימום ארגון טרור

כנארה לא היית הרבה זמן בטדי.

קצציות הם עושים מאיתנו רק אם הם 10 על 1.

וחשבתה על זה פעםם למה הם 10 על 1 כי איך שאוהדי מכבי רואים אוהדי ביתר ישר בורחים מפקירים אוהדים

וחשבתה על זה פעםם למה הם 10 על 1 כי איך שאוהדי מכבי רואים אוהדי ביתר ישר בורחים מפקירים אוהדים

מצטער באמת ש2500 אנשים לא הולכים ביחד.

אולי יכנסו כולם לאוטו אחד וזהו ?

אתה יודע, טבעם של אנשים להתפזר.

הם 10 על אחד כי מה לעשות שלא כולם חונים ביחד באותו מקום, אז תופסים איזה ילד בסמטה

ואם אתה בא לכדורגל בשביל מכות אז אתה אגזוזן צמרת

אני מעדיף להימנע מהשטויות האלה, בגלל זה כשאני רואה אוהד בית"ר שמחפש ללכת איתי מכות אני מתחיל לדבר איתו (ידוע שהם לא חכמים במיוחד) ואח"כ אחרי כמה משפטים הוא עוד אומר לי שתהיה לי נסיעה טובה הביתה

כמה עמודים על הארגון פששש

שורה תחתונה לא הראו יותר מידי

אבל מדהים ההספק כולה שנתיים הארגון קיים

ונכנסנו לפריים טיים בערוץ 2

:wubyellow3:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.