Jump to content

רוצה לקנות רכב בין 15,000 עד 20,000 ש"ח

White-Crow

Recommended Posts

חבל לך על הזמן.

יקר אש , אין דברים כאלה!

אין מה לעשות, ראית איך התקציב שלי עלה פתאום מאז שפתחתי את הדיון, ואיך קפצתי כל שניה והתלהבתי מרכבים, וצחקו עליי פה, אבל ככה זה למישהו שפעם ראשונה בחיים מחפש רכב בשביל עצמו.

אני גם חושב שאני יוצא דביל קצת עם ה"חמור קופץ בראש".

פיג'ו 206 אוטומטית זה רק בעיות, מניסיון לכו רק על הילוכים גם לא שותה הרבה דלק, יש לי פיג'ו 206 אוטומטית 1600 סמ"ק לא נוגעת בדלק אז אני מדמיין את ה1400 הילוכים שלא תיגע בכלל.

אבל רק יפניות, הכי טוב.

זה פיאט גם לא חסר לא בעיות במיוחד במנוע, לצאת איתה מחוץ לעיר לנסיעות של שעה + זה סרט.

בא לך אוטו טוב זול ואמין תילך על היפניות.

תגיד לי איזה סוג אוטו בא לך.. משפחתי או לא איזה מנוע אתה רוצה וכמה סמ"ק אני ימצא לך משהו טוב

אוטו סופרמיני, מנוע של 1.4 עד 1.6, חשבתי על סיאט איביזה גם מודל 2002 אבל יש לאוטו הזה 3 דלת' רק.

יד ראשונה או שנייה לא מעבר, לא עשתה המון קילומטראז' ולא עשתה מיליון טיפולים כתוצאה מבעיות, משהו מאיזור השרון, אני מהרצליה...

יש כמה אופציות של סופרמיני שעלו לי.

פיג'ו 206 - האפשרות נשללה לצערי עקב כל הבעיות שהיא עושה בדגם האוטומט לפחות.

גטס - לא לוקח גטס מתחת למודל 2006, מה שמתחת הוא הדגם הפשוט והשתיין.

פולו - מודל 2002-2003 1.4 לא צריך להוסיף.

פיאט פונטו ספייס דינאמיק או אקטיב V16 1.3 - יש סטיגמה על הפיאט פונטו משהו אש, רכב בעייתי כמו שאמרת וכו', אבל יש הרבה המלצות על הרכב הזה והוא חסכוני.

סיאט איביזה - 2002 עם 3 דלת' 1.6 - רק חבל לי מאוד שיש לרכב הזה רק 3 דלת', למה התקמצנו?!

אם היה לי כסף הייתי לוקח טויוטה ראניקס או יאריס!

קלאסי בשבילך "לשבור קופת חיסכון" (אם יש אפשרות כמובן) וללכת על ה206 - כמו שהוא אמר לך , האוטומט לא נוגעת בדלק כמעט,וזה אחד הרכבים הכי יפים שיש על הכבישים בארץ , אתה יכול למצוא אותה עם סאן רוף הכל חדש יפה בלי מכות צבע יפה בד"כ בדגמים האלו , פינוק של רכש..

או ללכת על דייטסהו סיריאון - ושוב אני אדגיש - סיריאון ה"ישנה" לא המרובעת הזאת , סיריאון מודל 00 בערך, אתה יכול להביא את זה באיזה 20-27 אלף שקל בשקט, ובמצב מצוין מכני והכל - החסרון היחיד זה שהרכב הזה עשו מפלסטיק נראה לי כל נגיעה הפח מתעקם והוא נשי במיוחד..

הפיאט פונטו באמת יכולה לעשות לך בעיות אם תצא לנסיעות רחוקות במיוחד,אבל ביום יום זה לא יעשה לך כאלו בעיות (אלא בחוף שיש לפיאט משום מה פאק עם חורף)

חיפשתי סיריון אבל בקושי היא נמצאת למכירה. מה, שגם היא יד 3 ומעלה.

יש לי סבלנות להכל, תקציב יש לי, אפשר לרדת איתו גם.

על הפיאט קראתי בפורום אחר והרבה מציעים אותו, אבל שוב זה תלוי מה הדרישות. לי למשל הנסיעות יהיו קצרות ועירוניות, אבל אני גם ארצה שהאוטו יסחוב לי לנסיעות ארוכות.

עוד רכב:

סיאט איביזה מודל 2002-2003 דגם סטלה או סיגנו אבל הדגמים עם ה-5 דלת' ולא 3.

חיפשתי סיריון אבל בקושי היא נמצאת למכירה. מה, שגם היא יד 3 ומעלה.

יש לי סבלנות להכל, תקציב יש לי, אפשר לרדת איתו גם.

על הפיאט קראתי בפורום אחר והרבה מציעים אותו, אבל שוב זה תלוי מה הדרישות. לי למשל הנסיעות יהיו קצרות ועירוניות, אבל אני גם ארצה שהאוטו יסחוב לי לנסיעות ארוכות.

עוד רכב:

סיאט איביזה מודל 2002-2003 דגם סטלה או סיגנו אבל הדגמים עם ה-5 דלת' ולא 3.

אז מה אם זה יד שלישית?

אף אחד לא מתייחס היום לנתונים האלו.. זה כמו שקונים רכב ישן (מודל 95 ככה) כבר לא מסתכלים על הקילומטרים שהיא עשתה..

אם הרכב שמור וטוב - לך עליו.

בנוגע לפיאט היא יכולה לקחת אותך גם לאילת ולצפת, שאומרים לך שהיא יכולה לעשות בעיות זה משהו אחד אבל אין סיבה שרכב שנוסע כמו שצריך יהרס בנסיעה מעל X קילומטרים. אצלי למשל עשו ברכב הלוך חזור מבת-ים לאילת והוא סחב כמו גדול , פשוט באמצע הדרך תעצור להתרענן כמו שאתה מתערנן גם הרכב צריך להתקרר זה הכל..

פיג'ו 206 שוב אני אומר יש לי כזאת אוטומטית 1600 סמ"ק.. מבחינת יופי זה אוטו מושלם אתה יכול לעשות אותו מושלם לא חסר לו תוספות, אבל הגיר שלה ממש בעייתי לא ממליץ לך אוטומטי .. רק הילוכים ומנוע 1400 לא נוגע בדלק.

ומהאפשרויות שהבאת למעלה הייתי הולך על הסיאט או על הוולקסווגן פולו.. גטס לא הייתי מתקרב כי אתה תבקר הרבה בתחנת דלק.

סיאט ופולו אכן אופציות מצויינות.

עפ"י בירור לפי התקציב, סיאט איביזה מודל 2003-2004 אפשר להביא, ואת הפולו 2002-2003 אפשר.

אותו עיקרון גם הפונטו ספייס 2004-2005 ככה אולי.

אני מאוד מקווה שההחלטה טובה.

מרוב יותר מדי מכוניות, ויותר מדי בלבולי מוח, נראה לי שההחלטה הכי טובה היא להגיע להסכמה על איזה רכב ללכת, במקרה שלי אני רוצה ללכת על אחת מאלו.

פולו או סיאט איביזה. בעדיפות יותר נמוכה זה הפונטו ספייס.

עכשיו אפשר להתמקד בחיפוש ולעזוב את כל הסיבוך הזה של למצוא שוב פעם רכב אחר שיגרום לי לבלבול.

פולו, דגם COMFORTLINE נפח מנוע 1.4, מודל 2003, יד 2.

e1_1_2_79836_20090401150440.jpg

לפי התמונה רואים שזה אוטו מושקע ונראה במצב טוב.

הדגם הוא דור 4.

עשה 128,000 ק"מ.

עוד תמונה מבפנים.

e1_1_3_79836_20090401150440.jpg

המחירון של הרכב הזה עפ"י יד 2 הוא 44,000 והוא רוצה על האוטו 41,500.

באמת שהרכב מושקע, תסתכלו עליו גם מבפנים. איזה דשבורד יפייפה.

ועוד תמונה שהוא פירסם.

e1_1_1_79836_20090401150439.jpg

מצאתי גם סיאט איביזה דגם STELLA 1.4 עם 5 דלת' מודל 2003.

אני מאוד מקווה שהבחורה שהאוטו בבעלותה לא תמכור אותו כי יש כבר מישהו שרוצה לקנות, ואז אני אכנס לתמונה.

e1_1_2_25186_20090413170458.jpg

הרכב עשה 107,000 ק"מ והוא יד 2 וגם טופל במוסך מורשה של פולקסווגן.

בקיצור, רואים שהוא בידיים טובות עפ"י תמונות.

e1_1_1_25186_20090413170454.jpg

אם אני לא אצליח לקנות את הסיאט, אני אלך על הפולו הזאת שפשוט עשתה לי את זה.

אל תלך בכיוון של סיאט

אוכלת דלק ויש בעיה בחלקי חילוף.

לך על אחת מהפיג'ו וזהו.

סע לבנאדם תעשה נסיעת מבחן.. כן טוב כך לא טוב אל תכך.. אל תעשה מזה סיפור אני כבר עם הבלאנו שבוע וקצת, וברוך השם אני נהנה ממנו מכל רגע..(אם אתה זוכר שבפתיחת הנושא אמרתי לך שאני גם מחפש בטווח מחירים הזה..)

נשבע שראיתי ברלינגו..יש מצב שהתבלבלת? חחחחחחחח

איזה מודל הבלאנו?

חחחחחחחחח

זה שהראתי לך .. 2001 לקראת 2..

עשה 86 אלף..

באמת אחלה אוטו בנתי'ים בלי עין הרע!

סחטיין :whistling:.

עזוב, אני מחפש לי פולו וזהו.

1.4, דגם קומפורטליין, מודל 2001 עד 2003.

תיודע עכשיו אני חושב על זה עולה לי בראש עוד אוטו קטן ודווקא סבבה..

חח אופל קורסה אם אתה מכיר.. אחלה אוטו ודווקא די'י חסכוני..

עזוב אותך אופל קורסה ובכלל אופל.

יש לי שני פולו שאחד מהם אני רוצה להביא. במיוחד זאת שפרסמתי ב-41,500 שקל, אני מקווה בע"ה קודם כל שאין מישהו שראה את הרכב ורוצה, ואני הראשון, אח"כ נהיה יותר חכמים לגבי המחיר המשוכלל.

רכב מדהים, רואים בתמונות איזה מושקע הוא ואיזה דגם מפואר. מקווה שאני אהיה בר מזל.

אם לא? הפולו מודל 2002 גם סבבה מה שמצאתי ועונה על הדרישות שלי.

בע"ה שיהיה טוב!

וואי הדיון הזה התבלגן רצח.

בבקשה שאחד המנהלים יתקן את הכותרת ל- "מתלבט בין פולקסווגן פולו 1.4 COMFORTLINE מודל 2002-2003 לבין פיג'ו 206 1.6 XT מודל 2002-2003".

סיאט איביזה השוק שלה חלש ביותר, היא יורדת מהפרק (כנראה, ובינתיים).

תראה איזה סיריון יפייפיה וקטנה.

http://images.yad2.co.il/Pic/200904/16/1_1...90416170406.jpg

אני מחפש סיריון, אבל בגלל התקציב שיש לי קשה למצוא, הדגם הזה בתמונה הוא 2003, יד 2, בעלות קודמת השכרה, עשה 97,000 ק"מ, המחיר שלו 38,000 ש"ח, והמחירון שלו 39,000.

אני אהבתי.