Jump to content

"ראשי האוהדים" והנסיון שלהם לנהל את מכבי

Recommended Posts

רציתי להעלות נושא,שהאמת שמטריד אותי כבר כמה שנים טובות,וחשבתי שהגיע הזמן שאעלה אותו.

אז ככה:

כבר כמה שנים שהקהל של מכבי ממש,אבל ממש,"מתערב" או מנסה להתערב בקבלת ההחלטות של קברניטי וראשי הקבוצה.

אני חושב שאין צורך שאזכיר לדוגמא את "עונת המחאה",ההפגנות בזמנו מול ביתו של לוני,מפגשים ומכתבים עם ואל ראשי הקבוצה,הצהרות כאלה אחרות,דיבורים בתקשורת על מי צריך לאמן ומי לא ראוי לאמן, חרם מנויים, כן נמני לא נמני,ואני בטוח שעוד עשרות מקרים שכרגע לא עולים לי בראש,ועכשיו,בהנחה שזה נכון-מפורסם בכלי התקשורת שאוהדי מכבי מעוניינים להפגש עם מאיר שמיר,ע"מ לנסות ולשכנע אותו להכנס כשותף במכבי.

זה נראה לכם נורמאלי?

למה רק אצלנו רואים את הדברים האלה?

למה רק אצלנו,כל אוהד יכול לכנות את עצמו "כאחד מראשי האוהדים", ולדרוש דברים בשם כלל האוהדים?

זה ניראה לכם הגיוני?

כי לי זה ממש,אבל ממש, לא נראה הגיוני...

כבר כמה שנים שהקהל של מכבי ממש,אבל ממש,"מתערב" או מנסה להתערב בקבלת ההחלטות של קברניטי וראשי הקבוצה.

זה לא הקהל. זה אוהד אחד מתוך מאות אלפים. אי אפשר להכליל את כולם בזה.

שלוני הלך היתה אמירה שההתערבות הזאת תפסק ומתחילים דף חדש, אבל כנראה ששום דבר לא השתנה.

הכי אירוני ועצוב בסיפור הזה הוא שאבי נמני היום מאמן את מכבי ת"א בניגוד לרצונו בגלל ההתערבות הזאת.

מי יודע, אם לא הקמפיין נגד טומסיץ שהתגלגל אח"כ לקמפיין נגד רן בן שמעון, אולי אבי לא היה היום מאמן....

יש פעמים שההתערבות הזאת מוצדקת ונכונה, ויש פעמים שזה פשוט יוצר נזק.

כשנכנסתי לנושא צחקתי מההודעה הפותחת, ולא חלילה מזלזול בכותב ההודעה, אלא בגלל שמרוב שהנושא עצוב ובעבר גרם לי להמון עצבים, החלטתי לעשות סוויץ בראש ומאז הסוויץ הנושא גורם לי בעיקר לצחוק..

אלא שעכשיו נכנסתי לראות את התגובה של זיו.

עצוב, פשוט עצוב, אבל העיקר שנימני מאמן בעל כורחו לא?! :yellow_cool1:

ומה שהכי מעצבן , זה שאני פותח את מוסף הספורט ורואה ידיעה: "אוהדי מכבי ת"א שלחו הודעות SMS לשמיר ואמרו שהם ישמחו לקבל אותו לקבוצה".

כאילו, מי לעזאזל מינה אותכם לעמוד בראש מאות אלפי אוהדים ? לכו תזדיינו כולכם. עסקנים ומקרוביהם הבייתה ! להשמיד את שער 2.

לקהל של מכבי שעל התרומה האדירה שלו והעוצמה שלו אין מה לדבר בכלל

יש חלק במצב של מכבי היום.

תופעת "ראשי האוהדים" הזאת, הפילוג בין הארגונים, ההתערבות הבלתי פוסקת בקבלת ההחלטות, הפיכת נימני למעל הקבוצה והשחקנים.

אני לא אומר שהקהל אשם במצב של הקבוצה, להפך, הקהל הוא הגורם שהקבוצה לא בליגה השניה היום אבל אלו "פאקים" של הקהל של מכבי שעשו נזקים לא קטנים לקבוצה במשך השנים

זה לא הקהל. זה אוהד אחד מתוך מאות אלפים. אי אפשר להכליל את כולם בזה.

שלוני הלך היתה אמירה שההתערבות הזאת תפסק ומתחילים דף חדש, אבל כנראה ששום דבר לא השתנה.

הכי אירוני ועצוב בסיפור הזה הוא שאבי נמני היום מאמן את מכבי ת"א בניגוד לרצונו בגלל ההתערבות הזאת.

מי יודע, אם לא הקמפיין נגד טומסיץ שהתגלגל אח"כ לקמפיין נגד רן בן שמעון, אולי אבי לא היה היום מאמן....

יש פעמים שההתערבות הזאת מוצדקת ונכונה, ויש פעמים שזה פשוט יוצר נזק.

מי זה האוהד האחד הזה?

ומה שהכי מעצבן , זה שאני פותח את מוסף הספורט ורואה ידיעה: "אוהדי מכבי ת"א שלחו הודעות SMS לשמיר ואמרו שהם ישמחו לקבל אותו לקבוצה".

כאילו, מי לעזאזל מינה אותכם לעמוד בראש מאות אלפי אוהדים ? לכו תזדיינו כולכם. עסקנים ומקרוביהם הבייתה ! להשמיד את שער 2.

מה הקשר שער 2?

מה הקשר שער 2?

אין לי שום בעייה נגד כל יושבי שער 2. אבל בהחלט יש לי בעייה עם כל העסקנים והכאילו אוהדים שכבר החל מהמחזור הראשון עשו לרב"ש את המוות, ירדו למטה וקיללו לו את הצורה ולמעשה פירקו אותנו כבר במחזור הראשון. כמובן שיש כאלה "אוהדים" גם ב13,8,11 וכו', אבל התמונה הזאת שרב"ש עומד ומאחוריו שורה של 10 עסקנים שיורקים עליו ומקללים אותו, חורה לי עד מאוד.

רציתי להעלות נושא,שהאמת שמטריד אותי כבר כמה שנים טובות,וחשבתי שהגיע הזמן שאעלה אותו.

אז ככה:

אני חושב שאין צורך שאזכיר לדוגמא את "עונת המחאה",ההפגנות בזמנו מול ביתו של לוני,מפגשים ומכתבים עם ואל ראשי הקבוצה,הצהרות כאלה אחרות,דיבורים בתקשורת על מי צריך לאמן ומי לא ראוי לאמן, חרם מנויים, כן נמני לא נמני,ואני בטוח שעוד עשרות מקרים שכרגע לא עולים לי בראש,ועכשיו,בהנחה שזה נכון-מפורסם בכלי התקשורת שאוהדי מכבי מעוניינים להפגש עם מאיר שמיר,ע"מ לנסות ולשכנע אותו להכנס כשותף במכבי.

זה נראה לכם נורמאלי?

למה רק אצלנו,כל אוהד יכול לכנות את עצמו "כאחד מראשי האוהדים", ולדרוש דברים בשם כלל האוהדים?

זה ניראה לכם הגיוני?

שכחת גם פגישות "מיקצועיות" עם רבש ויעוץ ועזרה בבחירת בלמים.

זה כי אנחנו מאד מיוחדים. אין כמונו.

אחת הבעיות העיקריות בקבוצה הזאת זה "ראשי האוהדים"

שלצערי יש הרבה מאוד אוהדים בתחילת דרכם שמאמינים להם

ואז אנחנו מגיעים למקרים ששחקן לא טוב במשחק אימון במשחק אימון אחרי מקללים אותו ואח"כ מתפלאים למה הוא לא פוגע

או שהמאמן לא מתאים לראשי האוהדים הם מתסיסים חלק גדול מהקהל נגדו ופוגעים דבר ראשון בקבוצה

הם אלו שמינו את טון קאנן למכבי והם אלו שזרקו את לוני ממכבי (וזה הדבר היחיד שאני זוכר להם לטובה)

בקיצור אותם אנשים הם רק נגד ואף פעם לא בעד תמיד יש להם סיבה למחאה או לקללות

נקווה שאותם אנשים שחושבים שהם תורמים לקבוצה בהתערבות שלהם יבינו שהם גורמים נזק לקבוצה ויקחו צעד אחד אחורה ויתנו לקבוצה להתנהל בשקט

אין לי שום בעייה נגד כל יושבי שער 2. אבל בהחלט יש לי בעייה עם כל העסקנים והכאילו אוהדים שכבר החל מהמחזור הראשון עשו לרב"ש את המוות, ירדו למטה וקיללו לו את הצורה ולמעשה פירקו אותנו כבר במחזור הראשון. כמובן שיש כאלה "אוהדים" גם ב13,8,11 וכו', אבל התמונה הזאת שרב"ש עומד ומאחוריו שורה של 10 עסקנים שיורקים עליו ומקללים אותו, חורה לי עד מאוד.

איזה עסקנים בראש שלך?

מה אתה רואה את לוזון וגברי לוי יחד בשער 2?

לא מדברים בכלל על יושבי שער 2, פה יותר מדובר על אוהדים מוכרים מאוד שחושבים שהדעה שלהם תואמת לדעה של כולם

אני לא אנקוט בשמות אבל כל אוהד מכבי מכיר את אותם האנשים

עצוב, פשוט עצוב, אבל העיקר שנימני מאמן בעל כורחו לא?! :unsure:

חכי, לפי דעתי יש סיכוי לעוד סיפור קומי עצוב :whistling:

מה הסיכוי שמתחיל לו קמפיין לכבוד מאיר שמיר? מה הסיכוי שתוך חצי שנה מאיר שמיר מנחית להם את אברם? :whistling:

אתם פשוט משועמיים תרתי משמע

תפסיקו להתעסק בטפל ולא בעיקר

לחפש כל הזמן את מי להאשים

כל הזמן להתעצבן

כל הזמן לחפש ולחפש ולחפש

יש סיבה אחת ברורה לכולנו למה מכבי ת''א היום היא לא מכבי ת''א של פעם

וקוראים לה לוני הרציקוביץ'

הוא עשה נזק לטווח של ה50 שנה הקרובות

באמת שלהאשים את התערקבות האוהדים זה ממש משעשע כאשר שמים לך יו''ר התאחדות שש-בש בתור בעלי הקבוצה.

ושבעלי הקבוצה שלך בכלל לא יודעים מה עם מכבי מה זה מכבי ואיפה זה ת''א בכלל.

ברצינות, GET A LIFE

אתם פשוט משועמיים תרתי משמע

תפסיקו להתעסק בטפל ולא בעיקר

לחפש כל הזמן את מי להאשים

כל הזמן להתעצבן

כל הזמן לחפש ולחפש ולחפש

יש סיבה אחת ברורה לכולנו למה מכבי ת''א היום היא לא מכבי ת''א של פעם

וקוראים לה לוני הרציקוביץ'

הוא עשה נזק לטווח של ה50 שנה הקרובות

באמת שלהאשים את התערקבות האוהדים זה ממש משעשע כאשר שמים לך יו''ר התאחדות שש-בש בתור בעלי הקבוצה.

ושבעלי הקבוצה שלך בכלל לא יודעים מה עם מכבי מה זה מכבי ואיפה זה ת''א בכלל.

ברצינות, GET A LIFE

בוא תסביר לי מה לוני קשור למצבה הנוכחי של מכבי, אלא אם מדברים על הנוער ואז אולי אולי יש קשר.

אז ככה:

זה נראה לכם נורמאלי?

זה ניראה לכם הגיוני?

סלח לי,עם כל הכבוד אלייך.

אני כבר כמה שנים(10 שנים) מנוי והולך למשחקי חוץ והכל,למה אני,כן?אני בתור אחד מיני רבים שמוציא כל כך הרבה כסף על הקבוצה,

לא יכול להביע את דעתי, עד כדי השפעה כזו שתשנה החלטות למעלה?

אסור לי?סליחה,אני משלם על הקבוצה הזו ורואה רק החלטות מטופשות וחסרות משמעות,מותר לנו כקהל להתערב וזה צודק וצריך להיות כך.

*יש לציין שלא ראיתי את התגובות בנושא.

בוא תסביר לי מה לוני קשור למצבה הנוכחי של מכבי, אלא אם מדברים על הנוער ואז אולי אולי יש קשר.

יש אנשים שתרמו להריסת הנוער הרבה יותר מלוני הרציקוביץ' :whistling:

לוני הכניס את תרבות הלוזריות "והעיקר שהיה ערב תרבותי" לקבוצה והכניס את זה לדם של המועדון במקום רוח המכביזם והווינריות של לנצח כל משחק בכל זמן בכל מסגרת בכל מצב (לא לעשות הכי טוב כמיטב יכולתך ביום נתון, לא להיות מוסרי וערכי ודמוקרטי ושוויוני- אלא דבר אחד בלבד: לנצח ולדרוס משחקי כדורגל)

לוני לקח קבוצה שזכתה בדאבל העיף את המאמן והפך אותה לשכונה גדולה יותר מבני יהודה - היום שחקנים (למעט השנה האחרונה, ואל תטעו - שנה הבאה נחזור למצב ה"רגיל" ששחקנים לא ירצו לבוא לפה , למעט הסוסים מתים שאין להם מקום אחר ללכת אליו - ואי אפשר להאשים אותם אגב) לא רוצים להגיע למועדון הרקוב הזה, כל הניהולי ההזוי הכשלונות המטורפים במשאים ומתנים ומה לא.

חכי, לפי דעתי יש סיכוי לעוד סיפור קומי עצוב :thumbdown:

מה הסיכוי שמתחיל לו קמפיין לכבוד מאיר שמיר? מה הסיכוי שתוך חצי שנה מאיר שמיר מנחית להם את אברם? :wubyellow3:

ה ל ו ו א י שאברם יגיע לפה, ואם אתם חושבים שנימני עדיף עליו אז באמת שאין לכם מושג

עזבו את זה שהוא אימן בליגה האנגלית והגיע לגמר ליגת האלופות בצד.

הוא המאמן שבנה אותנו בשנות התישעים. הוא יצר את הקבוצה הגדולה ההיא.

ונכון שהוא הביא לנו 3 עונות פחות טובות, אבל כיום במצבנו, אני לוקח את היכולת של שנת 98 בשתי ידיים

אפילו קלינגר שלכאורה הצליח עם הקבוצה עדיין אכל את הפירות שנשארו מתקופתו של אברם , רק שתחת קלינגר גם שיחקנו מגעיל ומכוער.