Jump to content

רציתם את אבי?

George Jung

Recommended Posts

אחרי הרבה מאוד זמן שאני רחוק מהפורום וגם מהמגרשים, רציתי לראות את הדעות כאן של האנשים. אם זה עדיין "נמני המלך" או אם זה יותר בכיוון "היה שחקן גדול, אבל זה לא אומר שנתן לו לעשות מה שמשה סיני עשה להם"

אחרי כל הבלאגן שעשיתם(לא כולכם) עם רן בן שמעון וכמה שקיללתם וצעקתם, אתם מרוצים? להעיף מאמן במחזור 7 זה היה צעד חכם בעינכים?

אם היה פה את האפשרות של "סקר" אז הייתי שואל פשוט "כן נמני" "לא נמני" ולראות ככה אבל מכיוון שאין כבר את האופציה הזאת אז יאללה תפתחו לי את העיניים ותראו לי שהקהל של מכבי הוא לא כזה מטומטם וטיפש כמו שאני חושב

האם זה שכולם פאנטים של נמני באמת נוצן לו ליגטמציה להיות מעל למעודון? אני יודע שהוא "לא רצה, לא ביקש" את התפקיד, שמעתי את כל הגרסאות.. מה יהיה? אתם רוצים את נמני מאמן עונה הבא?

מילא היה עומד במילה שלו שהוא נותן במה לצעירים במה שנשאר מהעונה העצובה הזאת, אבל גם זה הוא לא עושה, ויותר מזה הכשרון היחיד שהמחלקת נוער שלנו הוציא בשנים האחרונות יעזוב אותנו גם לאיזה מכבי נתניה, ובעוד כמה שנים נקנה אותו באיזה מיליון יורו כמו תמיד. נהיול חכם, ניהול יעיל, ככה זה מכבי. ממש.

אני אישית חושב שיעוף מהר לנוער שם הוא יכול באמת להועיל לקבוצה סטייל פפ גוארגיולה ואחרי כמה שנים אלוהים גדול, ללמד וליישם את הערכים של המכביזם בשורש בצעירים. לא כל שחקן גדול הוא מאמן גדול בטח לא בלי כמה שנים של ניסיון במחלקת הנוער או קבוצה קטנה(ביתר ב"ש?). אם הוא ממשיך אחרי העונה הזאת נפגש עוד כמה שניפ בליגה א' מרכז עם קביליו יפו.

אותי זה כל כך עיצבן אבל כל כך כל כך עיצבן לשמוע את הפועל שרים "תנו לאבי להרים את הגביע" כי הם פשוט צודקים. זה נהיה כבר בדיחה, תפאורות מוקדשות לו במקום לקבוצה(לא מדבר על הדרבי הזה) וכנראה שפשוט הקהל של מכבי אוכל את מה שהוא בישל. רציתם את אבי? קיבלתם.

אף אחד לא ממש רצה את אבי בתור מאמן, ואני מסכים איתך שזה לא היה חכם להעיף את רן בן שמעון במחזור 7, אבל מאז העונה למעשה גמורה איך אתה רוצה שהוא ישתף צעירים שראבק אתה 5 נקודות מהמבחנים. העונה לא גמורה וזה יכול לבוא לנו בכזה בום שלא נבין מאיפה הוא בא ולמצוא אותנו בליגה השנייה.

אבי לא מעל המועדון, אף אחד לא חושב ככה, אבל קצת כבוד לא יזיק ומה שעושים לו עכשיו לא מתאים בכלל וכפיות טובה מצד הקהל.

אף מאמן לא היה מצליח פה וגם אף מאמן לא יצליח עד שסופסוף יתנו לו את הדבר שהכי נחוץ במועדון הזה שנים, לא כסף, לא רכש, שקט.

לדעתי, אבי נמני מאמן רק כדי שיהיה שקט מהקהל כדי שהם יוכלו לעבוד. מכבי ת"א צריכה כל שנה לרוץ לאליפות אבל כנראה שלהביא כל שנה שחקנים חדשים זאת טעות וצריך לבנות פה משהו לטווח הארוך.

גם אני שונא להפסיד, אבל לא אכפת לי להפסיד בשביל בנייה.

הסבלנות תשתלם בסוף.

אתה מסכים איתי שאם היו אומרים לרן בן שמעון תשמע אנחנו נותנים לך גב לעונה שלמה לא משנה מה אנחנו מאחוריך אני מבטיח לך שהיינו במקום הרבה יותר גבוה ממה שאנחנו כרגע.

אפשר לחשוב מה עושים לו שזה לא כבוד ולא פייר, אף אחד לא מוציא נגדו מילה, אני לא זוכר כזה יחס טוב למאמן מאז ומעולם במכבי. לשום מאמן במכבי לא היה כל כך הרבה שקט מהקהל כמו שיש לנמני

אתה מסכים איתי שאם היו אומרים לרן בן שמעון תשמע אנחנו נותנים לך גב לעונה שלמה לא משנה מה אנחנו מאחוריך אני מבטיח לך שהיינו במקום הרבה יותר גבוה ממה שאנחנו כרגע.

אפשר לחשוב מה עושים לו שזה לא כבוד ולא פייר, אף אחד לא מוציא נגדו מילה, אני לא זוכר כזה יחס טוב למאמן מאז ומעולם במכבי. לשום מאמן במכבי לא היה כל כך הרבה שקט מהקהל כמו שיש לנמני

אם זה היה ככה אנחנו ונתניה היינו מחליפים מקומות לדעתי.

לדעתי, אבי נמני מאמן רק כדי שיהיה שקט מהקהל כדי שהם יוכלו לעבוד. מכבי ת"א צריכה כל שנה לרוץ לאליפות אבל כנראה שלהביא כל שנה שחקנים חדשים זאת טעות וצריך לבנות פה משהו לטווח הארוך.

גם אני שונא להפסיד, אבל לא אכפת לי להפסיד בשביל בנייה.

הסבלנות תשתלם בסוף.

תפסיקו לזיין במוח, אבי לא יכול לאמן את מכבי ת"א. כשחקן הוא הצליח לשלוט בקבוצה, כמאמן זה גדול עליו.

במיוחד עם סגל שחקנים כזה לוזר ונטול יכולת. מכבי צריכה מאמן עם וותק וניסיון, ולא איזה טירון, אהוב ככל שיהיה, תתחילו לחשוב כבר בהיגיון.

נמאסתם. לא אכפת לך להפסיד בשביל בנייה? להזכריך, מ-1996/7 עד 1999/2000 בנו לנו קבוצה כל שנה, וכל הזמן נכשלנו. יודע למה? כי בנו קבוצה לא נכון.

ונימני, וואלה עושה את זה כבר שנתיים. ובלי זיוני מוח על בובה שמבובה, אין אף אחד שיכול לקחת את הכוח של נימני, מלבד זה שהוא מאחורי הקלעים מאז שחזר למועדון עושה מה שבזין שלו, כי מעדיפים לא להסתבך איתנו, האוהדים. אבל להגיד שבשביל בנייה נפסיד? סבבה, בוא נבנה קבוצה, אבל שייבנה אותה מאמן. הרי אין פה שום נושא לוויכוח, שורה תחתונה אבי נימני לא מאמן כדורגל. תפנימו כבר.

אני חושב שגם הפנאטים הכי גדולים של אבי לא רצו לראות אותו מאמן את מכבי

ככה שלהגיד רציתם אבי קיבלתם זה לא נראה לי נכון במיוחד

אני מקווה שנעבור את העונה הזאת בשקט, ובסוף העונה שאבי יחזור לאיזושהי עמדה בהנהלה, ושיביאו מאמן חדש.

נראה לי שהם רצו שהם עשו לרן בן שמעון את המוות... הרי הם לא ציפו שיביאו לפה את קרויף שיהיה מאמן וזה היה די ברור שאם רן הולך, אבי נכנס לתפקיד. הללכת אחריו בעיניים עצומות בדרך כלל לא מועיל לאף אחד. צריך לחשב את הדברים. נמני פשוט כשלון כי למרות הפלוס היחיד שיש לו כמאמן (שקט מהקהל) יש לו כל כך הרבה מינוסים (חוסר ידע וניסיון, מקצוענות, אמביציה ורצון לעמוד על הקווים) שזה פשוט לא משתלם. ילד בכיתה א' יכול לעשות את המתמתיקה הפשוטה.

מה גם שאתה רואה שנגד מאמן מנוסה הוא פשוט לא מסוגל, אין לו את הניסיון ואת טאצ הזה שלמאמן על רמה יש. עובדה כל הנצחונות בדרבי השנה זה נצחונות של מאמן

כשרוב הקהל צעק לרן להתפטר הוא לא באמת לקח בחשבון מה יהיה ומי יהיה וזה הבעיה בקהל שלנו

הקהל של מכבי שהוא רואה שרע הוא רוצה ראשים באוויר לא אכפת לו מי בא ומי הולך העיקר שמישהו ישלם את המחיר וזה הבעייה אצלנו

כולם פה מודעים למינוסים שרשמת שיש לאבי בתור מאמן אבל כמו שכבר אמרת הוא לא בידיוק רצה את התפקיד הזה

לגבי הנצחונות בדרבי שרשמת... כמויות המצבים של המיליון אחוז גול שהיו לנו בדרבים האחרונים כבר סוגרות 2 כפות ידיים התלונה היחידה שאפשר לבוא לאבי בנושא הזה זה למה השחקנים לא קיבלו קצת מהקילריות שלו

אבי נימני צריך, סליחה, חייב להישאר במכבי.

אבי נימני לא מאמן.

נכון, אבי נימני לא מאמן.

הבעיה היא שאף מאמן אחר לא יצליח במכבי (וכאמור, נימני עצמו הוא כשלון כ"מאמן") כל עוד אבי נימני נמצא במערכת ולא משנה באיזה תפקיד.

אף מאמן!

מלבד בעצם אחד, אברם, האיש שיצר את המפלצת והיחידי שמסוגל לסרס אותה /:

אז או שיביאו את אברם כדי להציל את המצב או שהמצב הזה ימשיך ככה כל עוד נימני במערכת.

עצוב.

כשרוב הקהל צעק לרן להתפטר הוא לא באמת לקח בחשבון מה יהיה ומי יהיה וזה הבעיה בקהל שלנו

הקהל של מכבי שהוא רואה שרע הוא רוצה ראשים באוויר לא אכפת לו מי בא ומי הולך העיקר שמישהו ישלם את המחיר וזה הבעייה אצלנו

צודק 100%

הקהל הסית נגד רב"ש עוד לפני תחילת הליגה

הקהל הוציא כל הזמן הודעות לתקשורת מטעם ההנהלה נגד המאמן

הקהל שלח אנשים לתקשורת להסית נגד המאמן

הקהל שלח שחקנים לדבר (בעילום שם) נגד המאמן

בעיה הקהל הזה :thumbs:

"הצבר"

אני חושב שצריך להביא מאמן על רמה כמו יצחק שום או זר וטוב ולתת לאבי ליהיות תחתיו.

כמו גוטמן ואבוקסיס שילוב שלכאורה הצליח והביא פירות טעימים אחושרמוטה.

אני לא אמרתי שהקהל הוא זה שהעיף את רבש ממכבי (ואחרי הכל הוא קיבל בידיוק מה שהוא רצה)

אם אתה רוצה לדעת למה הוא התכוון(כנראה שלא הבנת), תחליף את המילה "קהל" בשם של מס' 8 הגדול (שכחתי תשם שלו...)

אף אחד ממי שאוהב את אבי לא רצה אותו בתור מאמן כי היה (ויש) לו רק מה להפסיד..

ברגע שהוא קיבל את ההחלטה אני חושב שמחובתינו לתמוך בו.. לא היה שחקן ובן אדם כזה בכדורגל, אחרון המכביסטים... ככה לזרוק אותו ? אין סיכוי.

אני חושב שפשוט יש הנהלה חדשה, שעשתה טעויות כי אף אחד מהם לא בא מכדורגל.. הם אוהדים נטו.. יצברו נסיון ואני מאמין שתוך שנה - שנתיים - שלוש בניצוחו של אבי במידה והוא ירצה אנחנו נחזור לשלוט בכדורגל הישראלי.. מה שצריך פה בשביל אליפות זה קבוצה בינונית שיכולה לעבור בשלום משחקים גדולים.. הפועל הם חרא של קבוצה והם עוד בפאקין תמונה של דאבל !!!

אין בן אדם פה שלא מפנטז על אבי בדמות של איזה פרגוסון כזה שילך איתנו 30 שנה, ואין בן אדם שיותר מתאים לו.

מה זה מכבי בלי נמני?

ומה זה נמני בלי מכבי...

אין בן אדם פה שלא מפנטז על אבי בדמות של איזה פרגוסון כזה שילך איתנו 30 שנה, ואין בן אדם שיותר מתאים לו.

מה זה מכבי בלי נמני?

ומה זה נמני בלי מכבי...

כולם מפנטזים וכולם רוצים, אבל השאלה היא לא מה אנחנו רוצים אלא מה אנחנו מוכנים לעשות בשביל לקבל את מה שאנחנו רוצים,

הקהל המטומטם שלנו לא מוכן לעשות כלום, ולקהל כזה מגיע בדיוק מה שהוא מקבל.

אנשים פה כותבים כל כך הרבה שטויות שאפשר ללכת לאיבוד בניסיון לענות להם.

נימני הקריב את עצמו ואת הכבוד שלו בשביל להציל את המצב, ואנחנו מאחוריו וניהיה שם ב"ה תמיד.

אני נגד הסגידה לאבי, אבל מאוד אוהב את האיש ולא יכול לראות את מכבי בלעדיו, בכל מקרה אי אפשר לשפוט אותו כי הוא לא בנה את הקבוצה הזאת (ואל תגידו לי שהוא כן כי הוא לא).

הוא יבנה, הוא יעשה ורק אז תוכלו לשפוט.

כל מאמן שיביאו עונה הבאה יחשוב רק איך הוא מביא אליפות ואיך הוא מחזיר את מכבי הגדולה בעונה אחת.. וכולם יודעים שזה ייקח זמן.

רק אבי מכיר את השבר העמוק שיש במכבי ורק לו יש את הסבלנות ואת הרצון לשקם את מכבי, תהליך שייקח לפחות שנתיים-שלוש

תנו לאבי להצליח

כדי לעצב את התמונה שאנחנו רוצים לראות בעוד כמה שנים צריכים להיעשות צעדים, גם אם הם כואבים.

אם אנחנו רוצים שינוי בנוער זה רק עם אבי בראש. ניר לוין עושה עבודה פרווה לחלוטין, לא לפה ולא לפה. מעבר לזה שאני בטוח שאבי יצליח יותר ממנו בעמדה, אדם שירביץ בכל המחלקה אידיאולוגיה ויבוא ממקום טהור ואמיתי יכול לחולל את השינוי שאנחנו נואשים אליו.

בבוגרים אין ברירה אלא להביא מאמן גדול עם רזומה (גרנט זו לא מילה גסה. נקלל כל הזמן ומצד שני נראה את מכבי נבנית בצורה נכונה), ולצפות שיקרו אחד משני דברים- או שההנהלה תצליח להתפכח ולהתבגר, או שהיא תוחלף באנשי מקצוע שיודעים מה נדרש מהם, ואפילו.. יידעו לבצע את זה.