Jump to content

אבי נמני - האחד והיחיד אחריך נלך תמיד!

shey z

Recommended Posts

דבר ראשון אתם נסחפים,

כולה 100 אנשים ולא יותר שרקו בוז בחילופים,ותוך שניה כל בלומפילד היה על הרגליים והשתיק אותם.

לשרוק בוז זה עוד אפשרי ומקובל,אני בכלל רחוק מלהאמין בדרך הזאת אבל זכותם,אבל מבוז ולקלל ולצעוק להתפטר אז זה כבר חצית קו אדום,ועל זה לעולם לא נשתוק.

אבי נמני הוא המלך!

8בדם.

הוצאת לי ת'מילים מהפה

יש אנשים, במיוחד כאלה שיושבים להם בשער 13, לא כולם אבל חלק גדול מאוד, כאלה שבאמת אוהבים את מכבי ורוצים כבר לראות ניצחונות כמו כל אחד אחר בקהל. אבל אותו סוג של קהל, הוא כזה שבזמן משבר כאילו רק מחכה להוציא את הגועל. לא מזמן הגועל היה מופנה אל רן בן שמעון, היום זה אל נמני. אומנם זה לקח קצת זמן כי בכל זאת מדובר בסמל, אבל בסופו של דבר הגועל יצא. יש כאלה שאפילו די שמחים, בכל זאת הרי הלכה העונה גם ככה אז אם יש אפשרות להעיף את זה שהורס את מכבי, למה לא? בכלל, נמני אשם בהכל, הוא זה שהיה אשם כשבעטו בו ממכבי בזמנו, הוא זה שהיה אשם בעונת האליפות כשלא היינו מנצחים, הוא זה שהיה אשם כשבן שמעון היה פה והוא אשם גם עכשיו כמאמן. כשלא הולך אז נמני אשם, כי הרי רק אותו עדיין לא העפנו אז מי כבר יכול להיות אשם אם לא הוא? ואם הוא אשם, אז שיתפטר!

יכול להיות באמת שלמגרשווילי אין באמת כושר ל90 דקות, ויכול להיות שבאמת נמאס לנמני מלוטטי שלא נותן תפוקה ובכל זאת מנסה להכניס את המאיוקה הזה, אבל יודעים מה? גם אותי זה לא מעניין. מצידי שיכניס את מאיוקה ביחד עם לוטטי ומצידי שמגרשווילי ישאר לפחות עד שהוא כבר נופל מהרגליים, כי אני בטוח שעם המשכורת שכל שחקן מקבל שם הם יכולים להתאמץ טיפה יותר. ואולי זה נוח להגיד שאין כושר ולצאת אבל אותי זה לא ממש מעניין, אני רוצה יותר. ואתם יודעים מה? אני גם לא סובל את הבונקר המסריח הזה אחרי ה1-0, כאילו אנחנו משחקים מינימום נגד ברצלונה.

שלא נדבר על זה שמרוב שהזונות לא רגילים לתת גול כבר במחצית ראשונה אז אחרי הגול הם מתחילים לאבד את הראש.

עם כל החרא הזה אני לא מבין איך אתם לא מתביישים לצאת על נמני? מה אתם מפגרים, אתם לא רואים שאתם משחקים לידיים של ההנהלה הזונה הזאת?

ככה אתם יורקים על הסמל של המועדון הזה? השחקנים הכוסיות האלה משחקים כמו חבורה של קוקסינלים, כל פעם מדברים על לחץ, שבמקום לבוא אחרי ההפסד בדרבי בטירוף ולשרוף את הדשא, אז הם עוד פעם מקבלים מן פחד לא מובן. באמת מזל שעדיין יש את אלה עם הכבוד, אלה שלא יורקים על הסמל, אלה שגם כשרן בן שמעון היה מאמן הם היחידים שלא צעקו לו להתפטר, אלה שעוד שמרו על שפיות כשכל הקהל עודד את היריבה במשחק הביזיוני ההוא.

אז קהל יקר, במקום לצאת על הסמל שלכם אולי כדאי שתשימו לב מי פה באמת שם עליכם זין כזה גדול.

חגיגה תקשורתית בעקבות מה שהיה היום.

מסר קטן לאפס הזה עמנואל רוזן-נמני הסמל היחיד בכדורגל ושום יום לא יזכר יחתיכת אפס.

במה נותנים לו עוד...

ולכל אותם 'אוהדים' אתם בושה.

ובואו לטובת כולם נסגור את זה ככה,אפילו עדיף את הנושא,מיותר להתחיל מלחמות עכשיו במיוחד במצב הקבוצה.

מסכים

שימות אמן האוהד הפועל הזה

לא ראה ולא יראה סמל כמו נמני

ולכל שער 13....אתם כולכם אוהדי הפועל בדיוק כמו שער 5

אני מציע להחרים אותם משירים...חחח

אברהם גרנט,ניר קלינגר,ניר לוין,ויקי פרץ,אלי כהן,טון קאנן ,רב"ש

כל אלה היו פה ועזבו אפשר לומר בבושת פנים אחרי שפוטרו/התפטרו . המצב של הקבוצה מאז אברם גרנט נשאר אותו דבר ולא השתנה בין מאמן אחד לאחר ,אנחנו די דורכים במקום עם כמה הבלחות פה ושם (פעם אליפות,פעם צמפיונס).

אפשר לומר בוודאות שהבעיה לא נמצאת בעמדת המאמן (ולא משנה עכשיו מיהו) . צריך לעמוד מאחורי המאמן לטוב ולרע ולהישאר פעם אחת עם אותו מאמן לתקופה ארוכה..

גם ארסנל הגדולה לא עושה עונה טובה והיא רחוקה 6 נק' מהצמפיונס ולדעתי אף אחד לא מעיז לומר משהו לונגר שמבחינת סמל של מועדון הוא לא מתקרב לנימני.

גם לפרגסון היו עונות לא טובות בהתחלה והוא מוביל עכשיו את הקבוצה שלו לעוד אליפות.

תנו למאמן פעם אחת צאנס שיוביל אותנו לפחות שנתיים שלוש. תחשבו על העונג שיהיה לנו עם ניזכה באליפות עם אבי נמני כמאמן .

ידעתי את הקבוצה המזדיינת הזאת בהרבה מצבים. זו נראה לי הפעם היחידה שאין לי מה להגיד. אני לא רוצה לראות את מכבי משחקת ככה. אני לא רוצה לראות שאחרי שעולים ליתרון יורדים לבונקר נגד מעצמות כמו פ"ת וקרית שמונה. אני רוצה לראות מכבי משוחררת, דורסת, לוחמת. כולם פה רוצים. אבל ללכת ולירוק על הסמל? אחרי סיבוב אחד? זה מה שאנחנו שווים כקהל? כל האליפויות, כל הגביעים, כל השערים, כל הניצחונות, הכל נמחק ברגע אחד... בדוק שאוהדי הכדורגל הם האנשים בעלי הזיכרון הקצר ביותר עלי אדמות. היה לי חלום שכמו במועדוני פאר, יתנו לפחות את השקט עד סוף העונה. ולנסות לבנות משהו בעונה הבאה. אבל על מי אני עובד? בקיצור, חבל שאבי לקח את התפקיד, עדיף לי לראות אותו מחוץ למכבי מאשר שחבורה של זבלים יצעקו לו להתפטר ישר.

במשחק הבית הבא שלנו יש דרבי נגד הפועל. אם אתם מתכוונים לחזור על הביזיון הזה (בכפוף לתוצאה כמובן, כי כשמובילים לא צועקים "תתפטר" הרי) תעשו לי רק טובה אחת, תבואו באדום.

צודק בכל מילה !

מכבי הולכת ומתפרקת ! מה יהיה בדרבי עוד שבועיים ? מה יהיה ? אז נפסיד שוב אז מה יצא לכם מזה ..

תהיו שמחים שעדיין אבי נמני עומד על הקווים ? צריך לפעמים לשים את כל האהבה הבאמת גדולה לאבי נמני לשניה בצד ולחשוב על הקבוצה !

אנחנו חוזרים הביתה מבואסים כל משחק ! אנחנו אתמול עמדו בגשם בקור הזה ולא היינו בתוך חימום !

אז עם כל האהבה לאבי נמני ועם כל הכבוד שמגיע לו ויש כבוד צריך גם לחשוב על עתיד הקבוצה !

הבעיה שאת ועוד כמה היחידים ששמים את טובת הקבוצה בראש ולא את טובת נימני.

גם אם הוא יוריד אותנו ליגה יהיו כאלו שיתמכו בזה.

אותי לימדו לאהוב את הסמל קודם ואז את השחקנים.

נכון, צרם לי שאתמול קיללו את אמא שלו ואת סבתא שלו ואת כלמי שקשור אליו (ותתפלאו גם שער 8 יפה מאד ידע לקלל אתמול ולא רק 13) אבל מותר לנו להביע מחאה וזה שצועקים לו בוז לא קרה כלום, כי אם תחשבו רגע למה שורקים אולי תגלו שיש סיבה מתחת לשריקות.

ידעתי את הקבוצה המזדיינת הזאת בהרבה מצבים. זו נראה לי הפעם היחידה שאין לי מה להגיד. אני לא רוצה לראות את מכבי משחקת ככה. אני לא רוצה לראות שאחרי שעולים ליתרון יורדים לבונקר נגד מעצמות כמו פ"ת וקרית שמונה. אני רוצה לראות מכבי משוחררת, דורסת, לוחמת. כולם פה רוצים. אבל ללכת ולירוק על הסמל? אחרי סיבוב אחד? זה מה שאנחנו שווים כקהל? כל האליפויות, כל הגביעים, כל השערים, כל הניצחונות, הכל נמחק ברגע אחד... בדוק שאוהדי הכדורגל הם האנשים בעלי הזיכרון הקצר ביותר עלי אדמות. היה לי חלום שכמו במועדוני פאר, יתנו לפחות את השקט עד סוף העונה. ולנסות לבנות משהו בעונה הבאה. אבל על מי אני עובד? בקיצור, חבל שאבי לקח את התפקיד, עדיף לי לראות אותו מחוץ למכבי מאשר שחבורה של זבלים יצעקו לו להתפטר ישר.

במשחק הבית הבא שלנו יש דרבי נגד הפועל. אם אתם מתכוונים לחזור על הביזיון הזה (בכפוף לתוצאה כמובן, כי כשמובילים לא צועקים "תתפטר" הרי) תעשו לי רק טובה אחת, תבואו באדום.

למה שאוהדים באדום יצעקו לאבי להתפטר ?

אם לא שמת לב, הם די נהנים מהמצב שלנו.

אל תנסו אותנו, אני יודע שאתם גולשים בפורום (יושבי שער 13 למינהם) כי אתם תצטערו. אנחנו נגן על אבי בכל מקום בכל שעה.אבי הוא החיים שלנו הוא הכל בשבילנו ומצידי למות בשביל אבי נמני.

וזה כולל את כול הג'וקים הקטנים והמועטים שמסתתרים מתחת לבלטות של שער 11 כן כן שער 11 הזוי אה ?!

הבית שלי מלוכלכך ואני יעשה כול מה שאפשר בשביל לא לתת לקמצוץ של אבק ללכלך לי תבית אפילו לשניה, כולל האבק מהשכנים

"ילד, ירקת על אבא שלך בתוך הבית שלו"

זה בסדר תפחדו ותתביישו גם אני מתבייש ולראשונה מזה 25 שנה אני באמת מבין כמה הבושה יכולה להכאיב פיזית ובמרכז בלב

עשיתם לנו כתם שאי אפשר להסיר!

יבוא היום של כולכם גם מלמעלה וגם מלמטה!

טפווו

יש פה כמה תגובות שאתם צריכים להתבייש, במיוחד פותח הנושא.

מי אתה שתדבר עליהם ככה? אתה יודע בכלל מי צעק את זה? אתה יכול לדעת שזה לא כמה אנשים שהיו קרובים לעמדת שידור אז שמעו אותם?

האנשים שם יכולים לגדל אותך, מה זה הדיבור הזה "שיפול טיל בשער 13", אתה צריך להתבייש בעצמך.

האוהדים של שער 11 זה אלה שהלכו לכל משחק כבר 20-30 שנה, האוהדים הכי גדולים של מכבי.

ומי שרוצה לצעוק נגד נימני זאת זכותו, גם אם הוא טועה, זה שאבי היה השחקן הכי גדול שלנו אי פעם זה לא אומר שצריכים להשתחוות אליו, להגיד שהוא זורם בדם שלך ועוד כל מיני שטויות. אם לא הייתי יודע מי זה הייתי חושב שזאת עבודת אלילים. כמו שאמרו פה בכמה נושאים קצת פרופורציה, הוא רק בן אדם.

וואלה יש כאן אנשים שבאמת אני אוהב שהם מכבים אמיתיים שנדפק להם המח,גם אני אוהב את אבי מאוד מאוד מאוד לא אשכח לרגע את כל רגעי האושר שהוא הביא לי בחיים ואני יודע ומקווה שיביא עוד הרבה,אבל ראבאק הסגידה אליו מצד חלק מהאנשים ,בעדינות,עוברת כל גבול