Jump to content

הדליק או לא הדליק?

טוני

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2885388,00.html

מעניין מה קרה בסוף אחרי המקרה הזה שאני לא זוכר אותו בכלל

ומה יעל ארד חשבה לעצמה? בחיית זיינה ת'מוח כבר 20 שנה כולה מדלייה בג'ודו בחיית דינק מינפה את עצמה כאילו מינימום המציאה את פצצת האטום

בכל מקרה, מי שזוכר את המקרה שישפוך קצת אור (:

מה שאני זוכר זה שבמשחק בית אחרי זה שי סידי אמר משהו עליו, ועל זה שכולנו גאים שהוא אזרח ישראל (והקהל מחא כפיים כמובן).

אני מתקשה להאמין, שמישהו בארץ ישראל מסוגל לא לכבד ולהעריך את ההשג של יעל ארד.

אולי הספורטאית הכי גדולה שהייתה בישראל, איי פעם.

והיא עדיין (אל תקפוץ עליי) כולה ספורטאית.

בהחלט לא הספורטאית הכי גדולה שצמחה פה אומנם ספורטאית טובה אבל הפה שלה שומר עליה בעניינים יותר מידי זמן

וההישג שלה אומנם מעמיד אותה בעמדה מכובדת, אבל אם אורן סמדג'ה היה עולה 10 דקות לפניה ההישג שלו היה הרבה יותר גדול

ולא זלזתי לרגע בהישג שלה, פשוט נמאס מהשחצנות ואני מדבר איתך על זה שזה מלפני 5 שנים (:

אני מכיר אותה אישית, ומגיל צעיר (ואני חושב שאני עדיין חיב לה על החליפת קאסקורה מגיל 12 בערך)

והיא ספורטאית מדהימה, לא ראיתי מישהי כמוה בחי (אפילו לא אליס!) - ומבחינת נשים, לדעתי הכי גדולה בארץ.

אורן סמדג'ה עוד יותר גדול (אותו אני דווקא לא מכיר כזה טוב אישית) ההשג שלו אמנם מתגמד בגלל שהמדליה של יעל הגיעה קודם, אבל הוא עדיין ספורטאי ענק.

ולאנשים שפחות בקיאים בספורט, הסיבה שהוא לא הגיע כ"כ גבוה היא בגלל שבמשקל שלו אז היה הג'ודוקא הגדול ביותר איי פעם - קוגה. וזה לא רציני בכלל לבקש ממנו להתחרות איתו.

עומר, אני לא אומר שמה שהיא אומרת זה בסדר, או מצדיק אותה אפילו לא לרבע שניה.

סה"כ אומר שגם אם היא קצת מועדת בדיבור, אין לנו זכות ולא צריך לצאת על בנאדם כזה גדול.

אני מכיר אותה אישית, ומגיל צעיר (ואני חושב שאני עדיין חיב לה על החליפת קאסקורה מגיל 12 בערך)

והיא ספורטאית מדהימה, לא ראיתי מישהי כמוה בחי (אפילו לא אליס!) - ומבחינת נשים, לדעתי הכי גדולה בארץ.

אורן סמדג'ה עוד יותר גדול (אותו אני דווקא לא מכיר כזה טוב אישית) ההשג שלו אמנם מתגמד בגלל שהמדליה של יעל הגיעה קודם, אבל הוא עדיין ספורטאי ענק.

ולאנשים שפחות בקיאים בספורט, הסיבה שהוא לא הגיע כ"כ גבוה היא בגלל שבמשקל שלו אז היה הג'ודוקא הגדול ביותר איי פעם - קוגה. וזה לא רציני בכלל לבקש ממנו להתחרות איתו.

עומר, אני לא אומר שמה שהיא אומרת זה בסדר, או מצדיק אותה אפילו לא לרבע שניה.

סה"כ אומר שגם אם היא קצת מועדת בדיבור, אין לנו זכות ולא צריך לצאת על בנאדם כזה גדול.

אבל מה שהוא אמר : בגלל המדליה שלה צריך לתת לה כבוד עד היום ? מאז זכו כמה וכמה ספורטאים שלנו במדליה וגם עברו לא מעט ספורטים טובים ממנה , שהתנהגו ביתר ממלכתיות ולא "בלבלו את השכל" יותר מידי.

מה שאנשים אומרים פה, שעם כל הכבוד לזה שהיא זכתה במדליה היא עדיין לא פיצלה את האטום או מנעה פיגוע חבלני..

אגב גל פרידמן זכה במדלית זהב ראשונה ויחידה לישראל , ו ?...

גם אם היא הייתה מונעת פיגוע חבלני או מפצחת את האטום זה לא היה מאפשר לה לדבר איך שהיא רוצה אל מי שהיא רוצה.

כל הכבוד שיש לי אליה כספורטאית נמחק ברגע של מעידה כזאת.

היא זכתה במדליה אז אוטמטית היא בנאדם גדול?

באמת שהיא סופרטאית גדולה וגם זה בעבר.היום היא צל מעורר רחמים של מה שהיא הייתה פעם

משאירה את עצמה בכותרת בדרך שרק אנשים שאין להם כלום להציע חוץ ממדליה לפני איזה אלף שנה וזיכרון יפה עושים.

לא היה לה ובטח שאין לה היום זכות לדבר ככה לאנשים ובטח לא לשורה.

היא זכתה במדליה אז אוטמטית היא בנאדם גדול?

באמת שהיא סופרטאית גדולה וגם זה בעבר.היום היא צל מעורר רחמים של מה שהיא הייתה פעם

משאירה את עצמה בכותרת בדרך שרק אנשים שאין להם כלום להציע חוץ ממדליה לפני איזה אלף שנה וזיכרון יפה עושים.

לא היה לה ובטח שאין לה היום זכות לדבר ככה לאנשים ובטח לא לשורה.

בהחלט.

אנשים צריכים להבין שזה שהם טובים בתחום אחד, לא אומר שהם טובים במשהו אחר שלא קשור בכלל לתחום ההוא (גם אם יעל ארד טובה בספורט, הדעה שלה לא יותר חשובה משלי לגבי שאלת אזרחותו של שורה אובארוב).

אותו דבר לגבי שחקן סוויליה שהראה חולצה של תמיכה בפלסטין אחרי שהבקיע גול.

ואותו דבר לגבי כל הסלבריטאים שפתאום הצטרפו לכל מיני מפלגות ומביעים דעות פוליטיות למרות שהעיסוק שלהם בכלל לא נגע לפוליטיקה. (למשל אורנה בנאי)

היא חתיכת זונה

ההישג שלה לא כזה גדול כמו שעושים ממנו

גם קלגנוב לקח מדליה, מישהו בארץ יודע מי זה בכלל?

סתם עלה לה השתן לראש, וכמו שאמרו פה היא לא הספורטאית הכי גדולה (יש את אסתר רוט שחמורוב, ואפילו שחר פאר עברה אותה)

אישה מגעילה

היא חתיכת זונה

ההישג שלה לא כזה גדול כמו שעושים ממנו

גם קלגנוב לקח מדליה, מישהו בארץ יודע מי זה בכלל?

סתם עלה לה השתן לראש, וכמו שאמרו פה היא לא הספורטאית הכי גדולה (יש את אסתר רוט שחמורוב, ואפילו שחר פאר עברה אותה)

אישה מגעילה

ההישג שלה גדול כי היא היתה הראשונה להשיג מדליה אולימפית למדינה הלוזרית והאנטי-ספורטיבית שלנו. זה מקביל להעפלה הראשונה של קבוצה לליגת האלופות או לזכיה הראשונה של מכבי בגביע אירופה.

ושחר פאר ספורטאית יותר גדולה ממנה? זה חלק ממופע סטאנד אפ שאתה כותב?

ההישג שלה גדול כי היא היתה הראשונה להשיג מדליה אולימפית למדינה הלוזרית והאנטי-ספורטיבית שלנו. זה מקביל להעפלה הראשונה של קבוצה לליגת האלופות או לזכיה הראשונה של מכבי בגביע אירופה.

ושחר פאר ספורטאית יותר גדולה ממנה? זה חלק ממופע סטאנד אפ שאתה כותב?

ענית לעצמך.

הוא צודק בכל מילה.

דם חיפה עלתה בפעם הראשונה לליגת האלופות - נו ו? אז מותר ליניב קטן להגיד ולעשות מה שהוא רוצה? זה עושה אותו משהו מיוחד?

לא רק שמדליה אולימפית זה חרטה אחושרמוטה (תראה את הנקומן הזה מייקל פלפס עם 8 מדליות (?) באולמפיאדה אחת, וכולן זהב. אז? עשו ממנו אלוהים? מותר לו לעשות מה שהוא רוצה? ללכלך חופשי?)

במיוחד המדליה שהיא זכתה בה.

גל פרידמן הביא הישג הרבה יותר גדול ממנה ,מדלית זהב.

אני לא הולך לדבר עליה, כי אני מכיר אותה יותר טוב ממכם, ואני גם לא אובייקטיבי.

ויכול להיות שאתם צודקים בקשר ליחס שלה, אבל זה לא ויכוח שאני הולך להכנס אליו.

בקשר לגדולתה כספורטאית?

לקלגנוב אין מה להשוות בכלל ולדעתי גם מפרידמן היא יותר גדולה.

איך אתם משווים ספורט כמו ג'ודו שזה רמה נטו אל כל החתירה וגלישה האלו שאתה מסתמך על אנערף, רוח.

אלו ענפים שאני בכלל לא מבין איך נחשבים ספורט אולימפי, ובטח שהם לא בדרגה של הג'ודו.

יעל ארד בתור ספורטאית היא מדהימה, והיא גדולה שהייתה לנו בארץ.

הספורטאיות שהיא עברה בדרך למדליה והדרך שהיא עשתה זה פשוט השג אדיר שלא אסתר רוט שחמורוב הגיעה אליו ובטח שלא שחר פאר (עם כל הכבוד והאהבה)

פעם הייתה לה הרצאה מאוד מאוד יפה על ספורט ותחרותיות.

הייתם צריכים לשמוע כדי להבין איזה ספורטאית ענקית היא.

ענית לעצמך.

הוא צודק בכל מילה.

דם חיפה עלתה בפעם הראשונה לליגת האלופות - נו ו? אז מותר ליניב קטן להגיד ולעשות מה שהוא רוצה? זה עושה אותו משהו מיוחד?

לא רק שמדליה אולימפית זה חרטה אחושרמוטה (תראה את הנקומן הזה מייקל פלפס עם 8 מדליות (?) באולמפיאדה אחת, וכולן זהב. אז? עשו ממנו אלוהים? מותר לו לעשות מה שהוא רוצה? ללכלך חופשי?)

במיוחד המדליה שהיא זכתה בה.

גל פרידמן הביא הישג הרבה יותר גדול ממנה ,מדלית זהב.

איפה בדיוק אתה רואה בהודעה שלי אפילו רמז קטן לזה שאני חושב שמותר לה להגיד מה שהיא רוצה?