Jump to content

מילה אחת עם כלכך הרבה משמעות

c.a.b.j

Recommended Posts

לכולנו כואב, לכולנו קשה, כולנו עברנו היום חוויה לא נעימה וכולנו על אותה הסירה.

זה שצועק, וזה ששותק, זה שמשתולל במגרש וזה שיושב שעות עם הראש בין הידיים, זה שמקלל וזה שמסתכל, לכולם כואב , באמת.

העצבים של כולכם לא מוסיפים לאף אחד, אלא להיפך, אבל אחרי הכל כבר עברנו רגעים קשים יותר בתור אוהדים, כבר קמנו מנפילות יותר כואבות וב"ה עוד נקום גם מזאת, העולם נמשך החיים רצים יום שבת עוד משחק ועוד מעט עוד דרבי.

קחו את הליילה הזה עם כל המחשבות תתקעו את הראש בכרית ותקומו מחר ליום קצת אפור, אבל נחשו מה? גם הוא יעבור.

אז לפני שאתם לוחצים על "צור נושא חדש" או "הגב" וכותבים עוד הודעה זועמת ויוצאים על כל העולם ואחותו, תזכרו את המילה הקטנה אבל הכלכך גדולה הזאת

פרופורציה

כואב לי, מאוד, אבל הכבוד שלי עדיין נמצא באותו מקום ולא זז מילמטר, צריך יותר מכמה אוהדי הפועל שהשעה משחקת להם עם כמה שירים ציניים כדי להוריד לי אותו.

עצה שלי, יום רביעי במטרוואסט, זאת אחלה הזדמנות לקחת אתנחתא קלה, לשכוח לכמה שעות ולשנות נוף קצת.

בברכת

הגלגל עוד יסתובב,

ליילה טוב!!!

אוהב את כולכם.

בן,

הנושאים האלה.. איך לומר? נהיים אפסורדים מהפסד להפסד,

בהתחלה זה היה נחמד,

אחל"כ קצת מציק והיום זה סתם מצחיק הניחום העצמי הזה.

הפסדנו דרבי, הושפלנו ( שוב ) ומותר גם לךהיות עצובים ושפופים, וזה מה שכולנו מרגישים כרגע, גם אתה, לא בושה.

בן,

הנושאים האלה.. איך לומר? נהיים אפסורדים מהפסד להפסד,

בהתחלה זה היה נחמד,

אחל"כ קצת מציק והיום זה סתם מצחיק הניחום העצמי הזה.

הפסדנו דרבי, הושפלנו ( שוב ) ומותר גם לךהיות עצובים ושפופים, וזה מה שכולנו מרגישים כרגע, גם אתה, לא בושה.

בידיוק מה שבאנו לרשום..

חאלאס נמאס מזה כבר נמאס... הפכנות להיות קבוצת אמצע טבלה טיפוסית.. דרבי? ממש לא.. סתם עוד הפסד/ניצחון להפועל.

מתחיל כבר להמאס ההודעות אופטימיות האלו.

אנחנו מכביסטים, מהרגע שיצאתי מהבטן של אימי לימדו אותי לנצח. נכון, גם להפסיד בכבוד-אבל ממש לא בדרבי!

שום נמאס שום נעליים יש תקופות רעות בחיים מה לעשות זה לא נתון לשליטה של אף אחד ..

בן איך אני אוהב את הנושאים שאתה פותח אחרי הפסדים אתה כלכך אופטימי אתה בנאדם גדול!

מכבי תאכל חרא בדרבים, אין מה לעשות הם פשוט עולים בטירוף גדול משלנו.

מה שאפשר לשים לב במשחקים של מכבי מתחילת העונה, הדקות של מכבי הם הראשונות, אבל בדרבי כאילו הם לא מכבי בהתחלה, בדרבי הפועל בהתחלה משתלטת על המשחק ומתאבדת על כל כדור.

כאילו זה הטירוף שלהם שהם עולים לדרבי, ומכבי בשנים האחרונות לא עולים עם טירוף, לא יודע מה הם חושבים אבל זה לא עוד משחק!

אחרי שאנחנו מקבלים ת'גול המהיר מהפועל רק אז נזכרים להתעורר. הפועל לא צריכה הרבה מצבים כדי לכבוש, אנחנו מגיעים למצבים שכל קבוצה כובשת.

אבל כלום עוד החמצה עלובה. ובסוף ההקיצה של הפועל הגול האחרון בדקות האחרונות, הגול ששובר סופית.

וזה כל דרבי, ושוב, ושוב..

הפועל ממש אבל ממש לא הייתה יותר טובה, עלינו עליהם והיינו גם צריכים לנצח. אבל מהזה משנה הפסדנו.

אם זה הקוון (שימות) , ההחמצה של סילי, של ליאור ז'אן משתי מטר, השופט. כאילו בדרבי הכל פועל לטובת הפועל, יש להם ת'מזל הזה שאין לנו.

עד שמכבי לא תבנה קבוצה ווינרית עם שחקנים מכביסטים שילחמו על כל כדור ויעלו למשחק "דרבי", יהיה לנו קשה לנצח אותם.

עוד שלושה שבועות שוב דרבי, אני מקווה שהפעם נשמח. כי באמת שכבר נמאס.

מכבי תאכל חרא בדרבים, אין מה לעשות הם פשוט עולים בטירוף גדול משלנו.

מה שאפשר לשים לב במשחקים של מכבי מתחילת העונה, הדקות של מכבי הם הראשונות, אבל בדרבי כאילו הם לא מכבי בהתחלה, בדרבי הפועל בהתחלה משתלטת על המשחק ומתאבדת על כל כדור.

כאילו זה הטירוף שלהם שהם עולים לדרבי, ומכבי בשנים האחרונות לא עולים עם טירוף, לא יודע מה הם חושבים אבל זה לא עוד משחק!

אחרי שאנחנו מקבלים ת'גול המהיר מהפועל רק אז נזכרים להתעורר. הפועל לא צריכה הרבה מצבים כדי לכבוש, אנחנו מגיעים למצבים שכל קבוצה כובשת.

אבל כלום עוד החמצה עלובה. ובסוף ההקיצה של הפועל הגול האחרון בדקות האחרונות, הגול ששובר סופית.

וזה כל דרבי, ושוב, ושוב..

הפועל ממש אבל ממש לא הייתה יותר טובה, עלינו עליהם והיינו גם צריכים לנצח. אבל מהזה משנה הפסדנו.

אם זה הקוון (שימות) , ההחמצה של סילי, של ליאור ז'אן משתי מטר, השופט. כאילו בדרבי הכל פועל לטובת הפועל, יש להם ת'מזל הזה שאין לנו.

עד שמכבי לא תבנה קבוצה ווינרית עם שחקנים מכביסטים שילחמו על כל כדור ויעלו למשחק "דרבי", יהיה לנו קשה לנצח אותם.

עוד שלושה שבועות שוב דרבי, אני מקווה שהפעם נשמח. כי באמת שכבר נמאס.

עוד פעם,הם ניצחו כי יש להם חלוצים ( מה שלנו אין כבר 10 שנים בערך),ועם יבואה או אפילו לאלה :) היום אצלנו היינו מביסים אותם.

ואיך נשמח עוד שלושה שבועות? מה השתנה עד אז? שלא יגיע לעולם.

פעם זה היה שורף בנשמה הייתי שבוע בוכה לא מפסיק לחשוב על הדרבי.

אבל היום אחרי כלכך הרבה השפלות בזמן האחרון זה עדיין כואב אבל הרבה פחות

פשוט התרגלתי.

והיום שאני מגיע לדרבי אני עם צפיות נמוכות מאוד.

עוד פעם,הם ניצחו כי יש להם חלוצים ( מה שלנו אין כבר 10 שנים בערך),ועם יבואה או אפילו לאלה :) היום אצלנו היינו מביסים אותם.

ואיך נשמח עוד שלושה שבועות? מה השתנה עד אז? שלא יגיע לעולם.

זה מה שאתה לא מבין, במכבי בשנים האחרונות כל שחקן שאנחנו מביאים מתגלה כאכזבה. להבין למה זה קורה, בגלל הלחץ שהוא נכנס למכבי.

רוב הקהל שלנו הוא קהל שנמאס לו, הקהל המבוגר יותר הרוב ביציעים, זה שהיה רגיל למכבי אחרת. ואחרי כ"כ הרבה שנים הסבלנות נגמרה.

וכל שחקן שמכבי מביאה והוא לא נותן את מה שמצפים ממנו בהתחלה, הם ישר קוטלים, שורקים ומקללים.

מכבי בשנים האחרונות בחומר השחקנים הייתה ברמה מעל הליגה, ובטוח שלא בתחתית.

אבל כל פעם זה נהרס מביאים שחקנים, רואים שלא הולך ובום מפרקים ת'קבוצה, במקום לתת לקבוצה לזרום עוד עונה.

וכל שנה אנחנו מקבלים קבוצה חדשה לא מחוברת ועוד עונת נפילה.

ההנהלה חייבת להבין זאת עונת נפילה עם פוטנציאל לעונת הצלחה בעונה הבאה.

אבל אין סבלנות לאף אחד וזה מה שהורס כאן את הכל.

אם מכבי תיהיה חכמה ולא תפרק ת'קבוצה, אלה תחזק איפה שצריך היא תאכל לרוץ טוב בעונות הבאות.

שחקן כמו לאלה לא היה מצליח באף קבוצה בליגה, פשוט הפועל יודעים להפוך כל שחקן אפור לכוכב, מה שאין אצלנו.

בידיוק מה שבאנו לרשום..

חאלאס נמאס מזה כבר נמאס... הפכנות להיות קבוצת אמצע טבלה טיפוסית.. דרבי? ממש לא.. סתם עוד הפסד/ניצחון להפועל.

מתחיל כבר להמאס ההודעות אופטימיות האלו.

אנחנו מכביסטים, מהרגע שיצאתי מהבטן של אימי לימדו אותי לנצח. נכון, גם להפסיד בכבוד-אבל ממש לא בדרבי!

בוא אני ארענן קצת את זכרונך, אנחנו קבוצת אמצע טבלה ומטה כבר הרבה מאוד זמן. וכן, זה סתם עוד הפסד להפועל. כואב, עצוב, אבל לא יותר מדי - כי המטרות שלנו ושל מכבי העונה ובעונה הבאה לא קשורות ללנצח את הדרבי. צריך להבריא את המועדון, ואם צריך להפסיד 20 דרבים בשביל שנחזור להיות פקטור רציני בליגה, אז שנפסיד.

זה מה שאתה לא מבין, במכבי בשנים האחרונות כל שחקן שאנחנו מביאים מתגלה כאכזבה. להבין למה זה קורה, בגלל הלחץ שהוא נכנס למכבי.

רוב הקהל שלנו הוא קהל שנמאס לו, הקהל המבוגר יותר הרוב ביציעים, זה שהיה רגיל למכבי אחרת. ואחרי כ"כ הרבה שנים הסבלנות נגמרה.

וכל שחקן שמכבי מביאה והוא לא נותן את מה שמצפים ממנו בהתחלה, הם ישר קוטלים, שורקים ומקללים.

מכבי בשנים האחרונות בחומר השחקנים הייתה ברמה מעל הליגה, ובטוח שלא בתחתית.

אבל כל פעם זה נהרס מביאים שחקנים, רואים שלא הולך ובום מפרקים ת'קבוצה, במקום לתת לקבוצה לזרום עוד עונה.

וכל שנה אנחנו מקבלים קבוצה חדשה לא מחוברת ועוד עונת נפילה.

ההנהלה חייבת להבין זאת עונת נפילה עם פוטנציאל לעונת הצלחה בעונה הבאה.

אבל אין סבלנות לאף אחד וזה מה שהורס כאן את הכל.

אם מכבי תיהיה חכמה ולא תפרק ת'קבוצה, אלה תחזק איפה שצריך היא תאכל לרוץ טוב בעונות הבאות.

שחקן כמו לאלה לא היה מצליח באף קבוצה בליגה, פשוט הפועל יודעים להפוך כל שחקן אפור לכוכב, מה שאין אצלנו.

על איזה חומר שחקנים אתה מדבר בדיוק? עזרן האפס שנזרק לקפריסין וחזר לחצי עונה טוב בנמל ובגלל זה צריך להביא אותו? או אולי יוסי שבחון האוברטרייד הכי גדול בכדורגל הישראלי? ושלא נדבר על הזרים שהגיעו לפה ( דולי השחקן פורנו,טומאסיץ' שמשום מה כמה פה התלהבו ממנו בגלל שהוא מטיס את הכדורים ליציע וכבר לא חוטפים לו כל מסירה).אין לי זמן עכשיו אבל הרשימה הזאת לא נגמרת.

בהפועל אין לחץ? בביתר ובחיפה גם אין? פשוט רוב הרכש שאנחנו מביאים לא טוב מספיק.

נמאס כבר לחזור על זה שהקהל אשם במצב של הקבוצה.כן,הקהל הזה רוצה הצלחות במידי ושמביאים לו כוסיות במקום שחקני כדורגל הוא ישרוק בוז.

תפסיקו לזיין תמוח כולכם, זה ההפסד הכי מסריח שראיתי בחיים שלי

פשוט זיינו אותנו בכל דבר ביציע ועל המגרש

עוד שנייה אחת במגרש והייתי מקבל שבץ מרוב עצבים

שחקנים זבלים הלוואי שלכולם ייגמר הקריירה אחרי המשחק הזה

נו די עם הפרופורציה...

הפכנו לקבוצה הכי אומללה בליגה...

פשוט לא ייאמן מה התהפך ממכבי הגדולה של תחילת שנות ה90 שכל קבוצה באה ורעדו לה הרגליים נגדה.

הפכנו לבדיחה של הליגה - הפכנו לקבוצה שקבוצות כמו סנטה קולומה מהדרג ה100 באירופה עושה לנו בית ספר, ביחד עם קבוצה מהליגה ה2 בטורקיה.

(זה בלי להזכיר את עכו, שמשון וסכנין כשהיא הייתה בליגה 2)

נו די עם הפרופורציה...

הפכנו לקבוצה הכי אומללה בליגה...

פשוט לא ייאמן מה התהפך ממכבי הגדולה של תחילת שנות ה90 שכל קבוצה באה ורעדו לה הרגליים נגדה.

הפכנו לבדיחה של הליגה - הפכנו לקבוצה שקבוצות כמו סנטה קולומה מהדרג ה100 באירופה עושה לנו בית ספר, ביחד עם קבוצה מהליגה ה2 בטורקיה.

(זה בלי להזכיר את עכו, שמשון וסכנין כשהיא הייתה בליגה 2)

שוב פעם,מה נזכרתם עכשיו? ולמה דווקא אחרי המשחק אתמול שהמחצית השנייה הייתה די טובה, והגענו להרבה יותר ממצבים ממה שאנחנו מגיעים בדרך כלל. ( וכן,זה גם בגלל שהפועל הלכו אחורה אבל זה לא צריך לעניין אותנו).

אחרי נצחונות בפוקסים נפתחים פה נושאי אהבה ודיבורים על דרך חדשה,ובגלל הפסד מסריח דווקא שהגענו להמון מצבים יחסית עוד פעם מעלים נקודות ידועות?

על איזה חומר שחקנים אתה מדבר בדיוק? עזרן האפס שנזרק לקפריסין וחזר לחצי עונה טוב בנמל ובגלל זה צריך להביא אותו? או אולי יוסי שבחון האוברטרייד הכי גדול בכדורגל הישראלי? ושלא נדבר על הזרים שהגיעו לפה ( דולי השחקן פורנו,טומאסיץ' שמשום מה כמה פה התלהבו ממנו בגלל שהוא מטיס את הכדורים ליציע וכבר לא חוטפים לו כל מסירה).אין לי זמן עכשיו אבל הרשימה הזאת לא נגמרת.

בהפועל אין לחץ? בביתר ובחיפה גם אין? פשוט רוב הרכש שאנחנו מביאים לא טוב מספיק.

נמאס כבר לחזור על זה שהקהל אשם במצב של הקבוצה.כן,הקהל הזה רוצה הצלחות במידי ושמביאים לו כוסיות במקום שחקני כדורגל הוא ישרוק בוז.

זהו שהבאת את עזרן הוא היה מלך השערים, שהבאת את משה ביטון הוא היה החלוץ החם של הליגה, שהבאת את בוזגלו חשבת אליפות, שאמרו דולי ג'ונסון לא האמנו.

הפועל הביאו את יבואה כמלך שערים והוא ישאר ככה. הפועל הביאו את לאלה חלוץ שבכלל לא שמעתי עליו מאחי נצרת והוא מזיין אותנו כל דרבי.

אתה יכול להשוות בכלל בשחקנים?

אם השחקנים שהבאנו היו משחקים כמו בעונות הקודמות לפני מכבי, אנחנו חזק באליפות.

אז איך אתה מסביר ששחקנים ברמות כאלה לא מצליחים במכבי? ולאלה שאם היית לפני שהוא בא משווה אותו לקאמנן הייתה צוחק, והיום הוא פורח בהפועל?

אז חומר שחקנים אין לנו?

הפועל הפכה שחקנים כמו דה סילבה שהיה מלך השערים בליגה (העצמים), לשחקן הגנה יציב בהגנה הכי יציבה בליגה.

אם לא היה חומר שחקנים למה כולם חשבו השנה אליפות, דאבל..

חומר שחקנים יש לנו בכל שנה, הבעיה היא כשהם מגיעים אלינו הם לא אותם שחקנים. שהם מגיעים אלינו הלחץ גדול בהרבה ממעודונים כמו חיפה והפועל.

תמיד מכבי זה היה הרבה יותר מכל דבר אחר בליגה.

אז כן יש לחץ בכל מועדון בליגה, אבל שהפועל התחילה תעונה אף אחד מהם לא ציפה מהם לאליפות או כל תואר אחר. היה להם שקט מה שלא היה לנו מאז שנות 1906.

בן שמעון לא הצליח קרטו לו תראש, גוטמן גם לא הצליח בהתחלה אבל הביאו לו שקט והוא הביא תוצאות.

אם לוני לא היה מפרק תקבוצה ובונה כל פעם 11 חדשים, והיה נותן לקבוצה לרוץ עם הסגל שיש לה ולחזק איפה שצריך עוד עונה (כך דוגמה את חיפה, שנה שעברה לא הלך לה גמרו מקום 5, השאירו אותו סגל ורצים חזק היום.) היינו יכולים ליהות קבוצה חזקה.

מקווה שההנהלה החדשה לא תחזור על הטעות של לוני, ויתנו לקבוצה לרוץ ביחד עוד עונה.

יקח עוד הרבה שנים לפענח מה קורה לחלוצים שמגיעים למכבי.

זה אחד הדברים המוזרים.

ואני לא חושב שלמישהו יש דרך להסביר את זה.

ובקשר לדרבי די עזבו זה מה יש מהדקה הראשונה ראו שיש רק קבוצה אחת על המגרש.

זהו שהבאת את עזרן הוא היה מלך השערים, שהבאת את משה ביטון הוא היה החלוץ החם של הליגה, שהבאת את בוזגלו חשבת אליפות, שאמרו דולי ג'ונסון לא האמנו.

הפועל הביאו את יבואה כמלך שערים והוא ישאר ככה. הפועל הביאו את לאלה חלוץ שבכלל לא שמעתי עליו מאחי נצרת והוא מזיין אותנו כל דרבי.

אתה יכול להשוות בכלל בשחקנים?

אם השחקנים שהבאנו היו משחקים כמו בעונות הקודמות לפני מכבי, אנחנו חזק באליפות.

אז איך אתה מסביר ששחקנים ברמות כאלה לא מצליחים במכבי? ולאלה שאם היית לפני שהוא בא משווה אותו לקאמנן הייתה צוחק, והיום הוא פורח בהפועל?

אז חומר שחקנים אין לנו?

הפועל הפכה שחקנים כמו דה סילבה שהיה מלך השערים בליגה (העצמים), לשחקן הגנה יציב בהגנה הכי יציבה בליגה.

אם לא היה חומר שחקנים למה כולם חשבו השנה אליפות, דאבל..

חומר שחקנים יש לנו בכל שנה, הבעיה היא כשהם מגיעים אלינו הם לא אותם שחקנים. שהם מגיעים אלינו הלחץ גדול בהרבה ממעודונים כמו חיפה והפועל.

תמיד מכבי זה היה הרבה יותר מכל דבר אחר בליגה.

אז כן יש לחץ בכל מועדון בליגה, אבל שהפועל התחילה תעונה אף אחד מהם לא ציפה מהם לאליפות או כל תואר אחר. היה להם שקט מה שלא היה לנו מאז שנות 1906.

בן שמעון לא הצליח קרטו לו תראש, גוטמן גם לא הצליח בהתחלה אבל הביאו לו שקט והוא הביא תוצאות.

אם לוני לא היה מפרק תקבוצה ובונה כל פעם 11 חדשים, והיה נותן לקבוצה לרוץ עם הסגל שיש לה ולחזק איפה שצריך עוד עונה (כך דוגמה את חיפה, שנה שעברה לא הלך לה גמרו מקום 5, השאירו אותו סגל ורצים חזק היום.) היינו יכולים ליהות קבוצה חזקה.

מקווה שההנהלה החדשה לא תחזור על הטעות של לוני, ויתנו לקבוצה לרוץ ביחד עוד עונה.

הם רגילים לשחק מול 500 צופים במקרה הטוב ושמגיעים לבלומפילד רועדות להם הרגליים, וסיבה נוספת זה שהקבוצה לא נבנית נכון כבר הרבה מאוד שנים.

ואיך אתה מסביר החמצות כמו אתמול שקורות כל העונה? זה גם בגלל הלחץ?

שאתה אומר לתת לקבוצה לרוץ עונה נוספת למה אתה מתכוון? הסגל הביזיוני של היום יהיה טוב בעונה הבאה?

אה,תבין משהו הקהל לא יתן שקט למערכת, לא יעזור הוא רוצה תוצאות כאן ועכשיו (הרי אדון בושינסקי הבטיח שתהיה קבוצה אטרקטיבית שהביא את בוזגלו).

עזבו את השטויות האלה, הדרך היחידה שתביא אותנו למעעלה זאת דרך השקט.

אנחנו צריכים עונה פיננסית כמו חיפה.

לא להפוך את הסגל להביא שחקנים מהנוער שבאמת יכולים לשחק ברמות כאלה (כמו גולסה של חיפה)

להביא שחקני נוער מקבוצות אחרות שאומרים שיש להם עתיד ושייכנסו לבוגרים ישר בתור שחקני מכבי (כמו קרופניק)

לא להביא זרים, זה הכי חשוב. חיפה השנה עד ינואר הייתה עם שלושה זרים בסגל שאחד היה קבוע על הספסל.

צריך להפסיק לבזבז כסף בכמויות ולנהל חכם את הקבוצה.

אפשר לפתוח נושאי אופטימיות אין עם זה שום בעיה, לרוב זה טוב. אבללא שנייה אחרי הפסד בדרבי שכואב בנשמה יותר מכל דבר שקרה בעונה הזאת, יותר מהדרבי הקודם אפילו.

להכנס לפרופורציות צריך אם אתה רץ בצמרת ואז מפסיד דרבי כי במצב כזה זה לא סוף העולם... אבל שאתה זבל בליגה ונאבק בתחתית ועף מהגביע בהפסד בדרבי? נשאר לך רק לבכות ולחכות שתגמר כבר העונה...

הם רגילים לשחק מול 500 צופים במקרה הטוב ושמגיעים לבלומפילד רועדות להם הרגליים, וסיבה נוספת זה שהקבוצה לא נבנית נכון כבר הרבה מאוד שנים.

ואיך אתה מסביר החמצות כמו אתמול שקורות כל העונה? זה גם בגלל הלחץ?

שאתה אומר לתת לקבוצה לרוץ עונה נוספת למה אתה מתכוון? הסגל הביזיוני של היום יהיה טוב בעונה הבאה?

אה,תבין משהו הקהל לא יתן שקט למערכת, לא יעזור הוא רוצה תוצאות כאן ועכשיו (הרי אדון בושינסקי הבטיח שתהיה קבוצה אטרקטיבית שהביא את בוזגלו).

אז למה לאלה ששיחק מול 10 צופים, דה סילבה, לוז ויבואה ששיחקו מול 100 צופים של כפ"ס - כן מצליחים?

מה ההבדל ביניהם לישראלביץ', בוזגלו, עזרן, משה ביטון וכו'? וההפך שלנו "שמות" עוד יותר גדולים משלהם. אני לא רואה שום סיבה אחרת אם לא הלחץ שיש במערכת שלנו.

בהפועל אין לחץ כמו אצלנו, הפועל התואר האחרון שלה היה לפני שנתיים גביע, שלוש שנים עוד גביע, שנה שעברה הגיעו לגמר וטסו לאופ"א.

הפועל רואים הישגים. התואר האחרון שלנו היה בשנת 2004/5 גביע המדינה לפני כ-4 שנים. אבל זה לא הקטע במשך הארבע שנים האלו, כל שנה הבטיחו לנו קבוצה, השקיעו המון כספים על בניית סגל חדש, ושוב, שוב, ושוב זה מתפרק. אז למה לא לעסיק את המסקנות ולא לבנות סגל חדש אלה לתת עוד שנה לרוץ ולחזק איפה שצריך. לי לא אכפת שהשנה יעיפו את כולם ישאירו מי שצריך יחזקו שוב פעם סגל שיעמוד כמו שצריך רק שיתנו לו לרוץ. אני מוכן לוותר על העונה הבאה תמורת סגל ארוך טווח.

זה כבר הוכח שנה שעברה עם חיפה.

האוהדים שלנו רעבים וגם אני, ואני מבין אותם אבל בלי סבלנות לא יהיה שום דבר במכבי גם עוד 5 שנים.

למרות שאני דיי אופטימי בחיים אני חייב להגיד שלאט לאט אני מאבד את התקווה שנחזור להיות שוב מכבי תל אביב במלוא מובן המילה כבר כמה שנים אנחנו סובלים מבינוניות שמאות ניסו להסביר אותה וכל פעם מחדש אני אומר אולי הפעם אבל לא תמיד אנחנו חוזרים לאותו מבצ של אפסיות אנחנו צריכים שינוי אופי ענקי ועד אז בחיים לא נצליח ואין לי מושג איך לעשות אתזה.. אולי נימני צריך ללכת מי יודע. אבל העובדה שאנחנו צריכים משו שונה משו אחר.