Jump to content

טומאסיץ' פורח בקישור (?)

Michael Scofield

Recommended Posts

"הרבה זמן לא כבשנו גול כמו זה שבישל איגור בשבת," אמרו אתמול בקרית שלום, "הרבה מהלכים שלנו בהתקפה הם שבלוניים ואין את השחקן החכם שעושה פעולה אינדבידואלית שתחייב את היריב לחשוב. ברגע שאיגור היטעה ופרץ מימין, היה ברור שמשהו טוב יקרה. עובדה שחיים (מגרלשווילי) הבקיע אחרי שהכדור חלף על פני כל ההגנה של קרית שמונה, שחיכתה בכלל שאיגור יגביה לרחבה".

טומאסיץ' התנהג אתמול כהרגלו ולא שש לספק כותרות. לא משנה אם ישחק טוב, יבשל או יישב על הספסל - תמיד תשמעו ממנו אותן התגובות. "כשאתה רואה אותו ואת יבריץ' אתה מבין מהי מקצוענות,"

אמר אתמול אחד מאנשי מכבי, "אלה אנשים שהאופי הוא הצד הכי חזק שלהם".

לטומאסיץ' יש חוזה גם לעונה הבאה ואין לו שום תוכניות לעבור למקום אחר. אשתו בחודש הרביעי להריונה והוא כבר התחיל לברר באיזה בית חולים הכי כדאי ללדת.(:doh:) "תמיד ידעתי מי אני ומה אני יכול לתת," אמר אחרי המשחק בקרית שמונה.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/851/481.html

אז מה יש לנו קשר אחורי נורמלי לצד דולי ?! :thumbdown:

טומאסיץ' משחק טוב מאד בקישור בזמן האחרון. רק שימשיך ככה.

היו לו בדיוק 3 משחקים כאלה.

באחד מהם הוא גם הורחק.

לא צריך לצאת בהצהרות סתם.

היו לו בדיוק 3 משחקים כאלה.

באחד מהם הוא גם הורחק.

לא צריך לצאת בהצהרות סתם.

נו זה לא נקרא זמן אחרון? הוא שיחק טוב ב3 המשחקים האלה,כמעט כל כדורי הגובה שלו, בישול נהדר בשבת, אם מכבי לא כובשת לפני ההפסקה היה מאד קשה להתחיל את המחצית השנייה בפיגור 1-0.

רק שימשיך ככה.

ואו זה המשפט הכי טיפשי ששמעתי בחיי.

למה? וחוץ מזה,ממה התלהבתם כל כך?

התפקיד של הקשר האחורי הוא להיות אגרסיבי,קשוח,רע ולטומאסיץ' עם כל הכבוד אין את זה ( רק לשם השוואה,הקשרים האחוריים של מכבי חיפה והפועל ת"א הם ג'ון קולמה ושי אבוטבול, שתי גרזנים באמצע ( כן העונה גם אבוטבול) שקשה מאוד לעבור אותם).

עצוב,עצוב מאוד אם בונים עליו בעונה הבאה ועוד כשחקן הרכב.

אה,אם אפשר שיקח איתו בטיסה גם את מושיקו מישאלוף ויוסי שבחון.

תודה...

למה? וחוץ מזה,ממה התלהבתם כל כך?

התפקיד של הקשר האחורי הוא להיות אגרסיבי,קשוח,רע ולטומאסיץ' עם כל הכבוד אין את זה ( רק לשם השוואה,הקשרים האחוריים של מכבי חיפה והפועל ת"א הם ג'ון קולמה ושי אבוטבול, שתי גרזנים באמצע ( כן העונה גם אבוטבול) שקשה מאוד לעבור אותם).

עצוב,עצוב מאוד אם בונים עליו בעונה הבאה ועוד כשחקן הרכב.

אה,אם אפשר שיקח איתו בטיסה גם את מושיקו מישאלוף ויוסי שבחון.

תודה...

תאמת? כשטומסיץ הגיע הייתי שמח.

אני זוכר אותו כשחקן הפועל באר שבע, היה שחקן הגנה לא רע בכלל, שלקראת סוף העונה היה חלש, כמו כל באר שבע דאז.

טומסיץ הגיע מקבוצה שיש עליה גם לחץ מטורף ושם הוא הצליח. העלה את קבוצתו לליגת אלופות, היה הקפטן, השחקן שהקהל הכי אוהב, כשהוא עזב אוהדי לבסקי הכינו תפאורת פרידה בשבילו.

אנחנו כקהל יודעים ליפול על שחקן ולא לעזוב אותו עד שאנחנו הורגים אותו סופית.

די מצחיק היה לסמן אותו כשכל הקבוצה, בלי יוצא מן הכלל היו גרועים וחלשים.

והנה, קצת ביטחון וטומסיץ מראה כדורגל, זה כבר 4 משחקים שהוא משחק מצויין.

לא כל קשר אחורי צריך להיות חזק, קשוח, רע וכו' וכו', יש קשרים אחורים שהם ההפך הגמור ממה שציינת.

בסה''כ הוא תורם המון להגנה ולסגירות בהגנה, הוא עושה את התפקיד שלו יוצא מן הכלל.

ולא לא בושה להגיד שסופסוף אפשר לראות ממנו כדורגל, לדעתי הספדנו אותו מהר מדי, כמו שמתן אומר לא סתם הוא היה קפטן של הקבוצה הקודמת שלו.

חייב להיות בשחקן הזה משהו שפיספסנו.

תפסיקו כבר ללכלך עליו... הוא משחק לא רע בקישור האחורי... כל עוד הוא מצליח שם שיהיה לו לבריאות. הוא משחק בקבוצה שלי, אני רוצה שהוא יצליח בדיוק כמו שאני רוצה בהצלחת הקבוצה.

תפסיקו כבר ללכלך עליו... הוא משחק לא רע בקישור האחורי... כל עוד הוא מצליח שם שיהיה לו לבריאות. הוא משחק בקבוצה שלי, אני רוצה שהוא יצליח בדיוק כמו שאני רוצה בהצלחת הקבוצה.

...כל מילה בסלע...

בישול גדול למגרלשווילי, מה שיותר גדול זה שהוא עבר את השחקן הגנה על מהירות. (כן כן, טומאסיץ על מהירות..)

שימשיך ככה, רק אנחנו נרוויח מזה!

לא ראיתי דבר כזה, שני משחקים בינוניים מינוס וכבר מתחילים הקשקושים. ''בינגו של נמני''? כנראה שבאמת שאין למעריב מה לכתוב.

האמת היא שהוא לא עשה שום דבר מיוחד במשחקים האלו, בישול מקרי גם מישאלוב עשה מדי פעם. הוא לא הפתרון שלנו לעמדת הקשר האחורי ולא יהיה אף פעם. מדובר בשחקן מוגבל, ואם נמני מדבר על הצערת הקבוצה ובנייה לעתיד, אין סיבה שהוא יראה בכלל מגרש. אם כך פני הדברים, ייני חייב לשחק במקומו.

עוד מעט תגידו שצריך להשאיר אותו בעונה הבאה. :yellow_cool1: