Jump to content

מאור בוזגלו?

regbi

Recommended Posts

עם באמת להביע דעה מקצועית מאור בוזגלו שחקן גדול והלוואי אמן שיגיע

חייבים עומק לספסל נימאס לראות בספסל שחקנים כמו גזל וחבריו שאתה יודע שלא ישפיעו על המשחק

עם כל הכבוד לדעתי לפחות בעידן הכסף הגדול אפשר שיהיו שחקנים טובים מאוד גם על הספסל קצת תחרות בריאה על החולצה הזאת, הגיע הזמן

ועם לדבר שנייה תכלס-עוד ירוצו פה כלכך הרבה שמות במהלך החודשים הקרובים (רק שבע"ה נישאר בליגה כמובן), הרי עכשיו כשידוע שהולכים לעשות שידרוג משמעותי בסגל התקשורת תחגוג. צריך לתת לאבי ולמי שימונה למאמן החדש לעשות את העבודה בשקט וביעילות ולסמוך עליהם בעיניים עצומות, אני יודע שאני לפחות סומך.

יש לך את רודי חדד שהוא שחקן גדול! את יוסי שבחון שהוא שחקן גדול! ואת אלן מסודי שעם כל הבעיות שהוא עשה בכל הקריירה שלו גם אני וגם אתה יודעים שהוא שחקן טוב מאוד! והוא הראה את זה מאז שהוא הגיע למכבי! מה גם שהוא יודע שזה הצ'אנס האחרון שלו להוציא משהו מעצמו ומהקריירה שלו לתמיד!

אז לא צריך חיזוק התקפי?

אם לא הייתי רואה כמה משחקים של מכבי העונה עוד הייתי חושב שאנחנו רצים בצמרת ומפרקים קבוצות כל שבוע לפי ההודעה הזאת.

(שכחת לציין שבחלק גדול מהעונה שבחון נעלם למשחקים שלמים, רודי עבר להנאתו 4 שחקנים ואיבד את הכדור בכל התקפה ומסודי שחקן איטי מדי)

איך דיון על בוזגלו(שחקן אדיר שרק יכול להוסיף לבינוניות שלנו)הופך לפוליטי ?כי הוא משחק בקבוצה ערבית? מה אתם נורמאלים? מה רציתם? שהוא יעשה בכוונה? ישנא אותם? הוא שחקן מיקצוען, שמקבל במה, חום ואהבה והכל בסדר.ששחר וגאידמק לקחו ולוקחים את השחקנים הטובים(רביבו, יוסי, טוטו ועוד) כולם בוכים פה. לקחת את בוזגלו זה לכוון גבוה ולהצהיר הצהרה.

בקשר למינון השמאלנים והימנים פה,

א- גם ימני יכול לקבל את העובדה ששחקנים יהודים משחקים בקבוצות ערביות.

ב-ימני לא אומר בהכרח לשנוא ערבים אלא חשיבה מסויימת בקשר לטובת המדינה בעיניו(לא רק פוליטי-גם כלכלי, חברתי ועוד)

ג-לא בטוח שיש פה כזה רוב לימנים. הם פשוט אגרסיבים יותר וטורחים להצביע על זה בכל הזדמנות.איך קנייה של בוזגלו, נשקלת פה בכלל במושגים של מתבולל ... סתם סיסמאות ריקות. אנחנו ניהיה ביציע וניתן למי שצריך-לעבוד.כל השאר, זאת חבלה ופגיעה באינטרס של מכבי.

אף אחד לא צריך להתבייש ולהתחבא פה מדעותיו. בטח לא איה.

מה קשור קבוצה ערבית מה?

דיי עם ה"מאגניבות" הזאת שרודפת פה הרבה ילדים בזמן האחרון להיות פנאטים ששונאים ערבים וכל דבר שקשור אליהם

מהצד זה נראה מגוחך וטיפשי ולא מתאים לנו בכלל, מאיפה למדתם את זה?

גם אני ימני בדעות שלי אבל אני לא רואה שום קשר בין זה לבין החתמת בוזגלו!

בסופו של דבר, בוזגלו בצהוב יעשה לנו רק טוב!

אמן

ילד אני לא ובטח אני לא צריך אותך שתגיד לי שהדעות שלי נובעת מתוך רצון להיות "מאגניב"

את הדעות שלי אני יודע לא מהיום

הבעיה פה היא פחות העובדה שהוא שיחק בסכנין אלא החנופה המוגזמת הזאת שלו כלפי הקבוצה בפרט והמגזר בכלל

שיהודי אומר בראיון שהוא שמח שהם שימחו את המגזר יש פה משו מאוד צורם..אולי לכם לא אבל לי כן ואני יגיד מה שאני רואה לנכון(פורום אמרנו?)

אם את עומר פרץ לא מעודדים אז בטח לא את מאור בוזגלו שנישק את סמל הסוס,סמל המגזר

מאור בוזגלו שחקן ענק..לדעתי הכי מכושר שגדל פה

אף אחד לא יתנגד לכזה שחקן בקבוצה שלו אבל לי יהיה קשה לקבל אותו במכבי מלקק לקהל ומנשק את הסמל

אם הוא אוהב את המגזר כל כך שישאר בסכנין

עזבו אותכם הוא סגור במכבי הוא יוצא עם אחיינית של נימני...(מירן שמה בישראל)

צודק הוא יוצא עם מירן נימני האחיינית של אבי היא למדה איתי בכיתה יש מצב גדול הוא בא

בגלל זה אמרתי שבדרך כלל אני כן נותן כבוד, לא שמזלזלים בי

דבר שני, בחיים לא שללתי שום אופציה אבל 2 מליון יורו? אתה שומע את עצמך? ועוד לשלם לו משכורת? והוא בסך הכל קשר

יש לך את רודי חדד שהוא שחקן גדול! את יוסי שבחון שהוא שחקן גדול! ואת אלן מסודי שעם כל הבעיות שהוא עשה בכל הקריירה שלו גם אני וגם אתה יודעים שהוא שחקן טוב מאוד! והוא הראה את זה מאז שהוא הגיע למכבי! מה גם שהוא יודע שזה הצ'אנס האחרון שלו להוציא משהו מעצמו ומהקריירה שלו לתמיד!

כמובן שלקפוץ ישר ולהביא כל שחקן טוב! כמו בוזגלו שלא אמרתי שהוא לא שחקן טוב אמרתי שהוא לא השקעה נבונה בכלל!

בישביל מה אתה צריך את בוזגלו? בישביל עומק בספסל? עומק בספסל היה לנו השנה עם 1001 שחקנים גרועים שרק השאירו אותנו בתחתית אם אתה באמת רוצה לכוון גבוהה תחשוב לפני שאתה מדבר ואל תקנה כל דבר שזז

בקשר לרעיונות רק בישביל שלא תזלזל בעתיד אני יסיים את הסרט שאני רואה ואני ירשום כל מה שאני יודע

עד אז יום טוב

כל מה שרשמת מקובל, מסודי ורודי ושבחון מצויינים והם יהיו עוד יותר מצויינים כשחקנים 12-17, אז למכבי יהיה עומק ובטחון לשחק התקפי מתוך עליונות מקצועית.

ביתר פירקה את מכבי חיפה שלקחה לה את זנדברג ואחכ עידן טל, פירקה את הפועל מגרשון, ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להשיאר עם שחקנים שלא יהיה להם אתגרים.

קודם נישאר בליגה, אחרי זה נרים בלי נדר קבוצה חזקה ועמוקה בסגל לעונה הבאה. מי שטוב משחק.

בוזגלו לא שווה את המחיר, אבל בעוד שנתיים וחצי אחרי שנגיע לאירופה ונשבור שיאי מועדון, אי"ה , מחירו יעלה ואז מכבי תוכל להחזיר את ההשקעה ועל הדרך להרוויח שחקן ברמה מעל ההמוצע שיחזיר לאוהדי מכבי את הכיף.עם עוד שחקנים מסביב.

אני כבר אומר לך שמכבי תבנה את הקבוצה מסביבו.

אם זה באמת מפריע לכם שהוא היה בקבוצה ערבית

תמיד יש את האפשרות של המקווה

אפשר להתנקות שם

אם יבקשו ממנו ללכת למקווה כנראה שבאמת הפכנו לבית"ר.

ואם הוא באמת יילך כמו שאסולין עשה, זה בכלל עצוב.

אם זה באמת מפריע לכם שהוא היה בקבוצה ערבית

תמיד יש את האפשרות של המקווה

אפשר להתנקות שם

זה מה שיקרה במידה והוא יבוא

אל דאגה (: