Jump to content

מאור בוזגלו?

regbi

Recommended Posts

אין אף ישראלי שמשחק בליגה המקומית ששווה יותר מ300-500 אלף דולר.

בקשר לבוזגלו אם יבוא אני בטוח שכולם פה ישמחו בלי קשר למחיר שלו.

בקשר לכסף, מי שרכש את מכבי ת"א יודע בערך את מחירי השוק, ככה שאין לכם מה לדאוג לו.

אין מה להשוות למחיר של שחקנים זרים:

א. שחקנים זרים זה לרוב הימור יותר גדול משחקן שסוחב את סכנין לצמרת.

ב. אם שחקן זר שתסמן לא יבוא אליך, סביר להניח שהוא גם לא יילך לבית"ר. אם הוא יילך לבית"ר, זה יהיה על משבצת של שחקן זר, הוא יהיה אחד מחמישה. אם בוזגלו לא יבוא אליך, זה חיזוק רציני לבית"ר בנוסף לזרים שלה או אפילו לחיפה אם הוא ישחק בה.

אם יש בליגה הזאת שני מיליארדרים ושחקן ישראלי אחד שבאמת שווה משהו ולא משחק באחת מהקבוצות שלהם, טבעי שהמחיר שלו יהיה בשמיים.

ומרגע ששניידר נכנס לתמונה ברור לשחר שהוא כן יעשה עליו כסף (או לפחות יכול לעשות). אם עד עכשיו בית"ר יכלה לוותר על שחקנים טובים כי גם ככה היא מעל הליגה, עכשיו היא כן צריכה להילחם על שחקנים כמו בוזגלו כדי לא לתת למכבי להתחזק ולהגיע לרמה שלה או לעבור אותה.

תקשיבו לו, הוא יודע על מה הוא מדבר (:

אולי תפסיקו להגיב לכל שם של שחקן או מאמן הכל זה ספקולציות וספינים ,כשאבי ירצה להחתים שיחתים את מי שהוא רוצה והתפקיד שלנו זה לתת לו לעשות את זה בשקט.

איך אופירע מייצרת לעצמה כותרות "בלעדיות", "פרסום ראשון" עתידיות?!

ממציאה שרוני לוי סגור במכבי, דקה אחרי מתקשרת לאבא של בוזגלו לקבל את תגובתו, עושה כותרות מהכל.

עוד יומיים לא ייזכרו את הכותרות הללו, כי יהיו לה כבר אחרות.

אם בטעות יהיו דברים בגו, היא כבר תדאג להזכיר לנו.

הרי רק לפניי שלושה ימים היא "רמזה" שרב"ש בעצם סגור אצלנו בעונה הבאה.

ובנוגע לבוזגלו באופן כללי, מי שלא רוצה שחקן כזה בקבוצה שלו, כנראה שלא מבין בכדורגל.

על הזין שלי בעייתי שמעייתי, אבא שלו אמא שלו.

צריך לא צריך, אם תהיה אפשרות להביא אותו בעונה הבאה, אני יותר מאשמח, למרות אבא שלו :yellow_cool1:

אז מפה אני יכול להבין שאתה מאוד מתלהב מהרעיון של בוזגלו במכבי בגלל זה אתה מרשמה לעצמך לדבר איך שאתה רוצה

וואלה בד"כ אני נותן כבוד לאנשים שעושים הרבה ביציע

ואני תותח אחושרמוטה ולא בזין שלי לעשות רשימה בישביל זה יש אותך שתזיין לנמני את השכל כל שני וחמישי ותילך לדבר בתקשורת בשליחות שלו

יום טוב

כבוד אתה לא נותן. זה בטוח.

תבדוק את הדברים שכתבת שעליהם הגבתי ותבין.

אני הגבתי על דברים נטו שרשמת, וזה אומר שאתה מעדיף להביא זר ולא את בוזגלו.

אז עניתי לך שאפשר להביא רק 5 זרים ואם אתה דוחה אפשרות שיבוא שחקן צעיר מבטיח ברמה של זר, אתה מחליש את הקבוצה שלך.

מעבר לזה טועמה וורמוט ובלילי שהם שחקנים טובים, גם היו בדרך למכבי , ו90 אחוז מהפורום לא רוצה אותם ומובן למה, אז אם כל שחקן טוב שמועמד ,אתה או אחרים ידחו, אז מה ישאר לקחת ,כדי להרים קבוצה תחרותית?

ואם אתה מבין, אז תביא רעיונות.

אני לא התכוונתי לפגוע בך, ומה שאמרת בחזרה לגיטימי. זכותך להגיד את זה.

לבריאות.

אחרי כל ניצחון גדול הוא ממהר להגיד כמה הוא שמח שהם שימחו את המגזר

מצטלם עם שייחים

מנשק את הסוס

איך זה נקרא בעברית?מתבולל?מתאסלם?

על הזין שלי בעייתי שמעייתי, אבא שלו אמא שלו.

דודה ערסית :yellow_cool1:

מצטלם עם שייחים

מנשק את הסוס

שטויות, מה רצית שהוא יגיד שהוא שונא ערבים? יאכלו אותו חי שמה.

הלוואי שיבוא, אם הוא יבוא זו תהיה הפתעה ענקית מבחינתי, יענקלה לא טיפש (או שאולי כן :yellow_cool1:)

מצטלם עם שייחים

מנשק את הסוס

שחקן כדורגל שמחוייב לקבוצה ולקהל עבורו הוא משחק?

בנאדם לא גזען?

כבוד אתה לא נותן. זה בטוח.

תבדוק את הדברים שכתבת שעליהם הגבתי ותבין.

אני הגבתי על דברים נטו שרשמת, וזה אומר שאתה מעדיף להביא זר ולא את בוזגלו.

אז עניתי לך שאפשר להביא רק 5 זרים ואם אתה דוחה אפשרות שיבוא שחקן צעיר מבטיח ברמה של זר, אתה מחליש את הקבוצה שלך.

מעבר לזה טועמה וורמוט ובלילי שהם שחקנים טובים, גם היו בדרך למכבי , ו90 אחוז מהפורום לא רוצה אותם ומובן למה, אז אם כל שחקן טוב שמועמד ,אתה או אחרים ידחו, אז מה ישאר לקחת ,כדי להרים קבוצה תחרותית?

ואם אתה מבין, אז תביא רעיונות.

אני לא התכוונתי לפגוע בך, ומה שאמרת בחזרה לגיטימי. זכותך להגיד את זה.

לבריאות.

בגלל זה אמרתי שבדרך כלל אני כן נותן כבוד, לא שמזלזלים בי

דבר שני, בחיים לא שללתי שום אופציה אבל 2 מליון יורו? אתה שומע את עצמך? ועוד לשלם לו משכורת? והוא בסך הכל קשר

יש לך את רודי חדד שהוא שחקן גדול! את יוסי שבחון שהוא שחקן גדול! ואת אלן מסודי שעם כל הבעיות שהוא עשה בכל הקריירה שלו גם אני וגם אתה יודעים שהוא שחקן טוב מאוד! והוא הראה את זה מאז שהוא הגיע למכבי! מה גם שהוא יודע שזה הצ'אנס האחרון שלו להוציא משהו מעצמו ומהקריירה שלו לתמיד!

כמובן שלקפוץ ישר ולהביא כל שחקן טוב! כמו בוזגלו שלא אמרתי שהוא לא שחקן טוב אמרתי שהוא לא השקעה נבונה בכלל!

בישביל מה אתה צריך את בוזגלו? בישביל עומק בספסל? עומק בספסל היה לנו השנה עם 1001 שחקנים גרועים שרק השאירו אותנו בתחתית אם אתה באמת רוצה לכוון גבוהה תחשוב לפני שאתה מדבר ואל תקנה כל דבר שזז

בקשר לרעיונות רק בישביל שלא תזלזל בעתיד אני יסיים את הסרט שאני רואה ואני ירשום כל מה שאני יודע

עד אז יום טוב

שחקן כדורגל שמחוייב לקבוצה ולקהל עבורו הוא משחק?

בנאדם לא גזען?

איה את המשתמשת הכי מאוסה בפורום הזה, הבנו שאת מגניבה הבנו שאת עוקרת ישראל גאה, כולם כבר שמו לב לזה תיהיה רגועה.

זה לא שאת באמת גורמת למישהו מפה לשנות דעה או להאמין לשטויות שלך.

זה בלתי אפשרי שכל פעם שמישהו רומז או זורק חצי מילה נגד מתבולל\שמלאני\ערבי את תגיבי ותחפרי לו באופן קבוע כמה זה ''לא בסדר''.

את מוזמנת לעבור לשער 5 אם את רוצה שם אנשים אולי סופסוף יבינו אותך ואת השטויות שאת מדברת, אולי גם לדעתך התפאורה שעשינו בדרבי היא חסרת כל מסר?

''למה מי אנחנו חשובים שאנחנו''?

אני אישית לא התחבר לאישיות המגעילה של מאור בוזגלו, לא אוהב אנשים מהסוג שלו אבל אני כן מוכן לסבול אותו במכבי רק בישביל טובת הקבוצה.

איה את המשתמשת הכי מאוסה בפורום הזה, הבנו שאת מגניבה הבנו שאת עוקרת ישראל גאה, כולם כבר שמו לב לזה תיהיה רגועה.

זה לא שאת באמת גורמת למישהו מפה לשנות דעה או להאמין לשטויות שלך.

זה בלתי אפשרי שכל פעם שמישהו רומז או זורק חצי מילה נגד מתבולל\שמלאני\ערבי את תחפרי לו באופן קבוע כמה זה ''לא בסדר''.

את מוזמנת לעבור לשער 5 אם את רוצה שם אנשים אולי סופסוף יבינו אותך ואת השטויות שאת מדברת, אולי גם לדעתך התפאורה שעשינו בדרבי היא חסרת כל מסר?

''למה מי אנחנו חשובים שאנחנו''?

אני אישית לא התחבר לאישיות המגעילה של מאור בוזגלו, לא אוהב אנשים מהסוג שלו אבל אני כן מוכן לסבול אותו במכבי רק בישביל טובת הקבוצה.

איזה הודעה מיותרת =\.

ממתי לבן אדם אסור להביע את דעתו בפורום ?

זה בלתי אפשרי שכל פעם שמישהו רומז או זורק חצי מילה נגד מתבולל\שמלאני\ערבי את תגיבי ותחפרי לו באופן קבוע כמה זה ''לא בסדר''.

וזה אפשרי שבכל פעם שמישהו יזרוק חצי מילה על שחקן שקשור לקבוצה ערבית מישהו יגיב כמה שהוא מתבולל?

אם מותר לכתוב הודעות ימניות, מותר לכתוב הודעות שמאלניות, בטח שכתגובה. מה הבעיה פה?

איזה הודעה מיותרת =\.

ממתי לבן אדם אסור להביע את דעתו בפורום ?

גם זאת הודעה מיותרת \=.

מתי אמרתי שאסור לאנשים להביע את דעותם בפורום?

רק אמרתי שזה בלתי נסבל, שכל פעם היא הופכת נושא מקצועי נטו לריב פוליטי.

נכון זאת לא היא שמתחילה עם התגובות הפוליטיות, אבל מה לעשות אין דבר כזה שלא יבוא איזה משתמש ויתן עקיצה נגד הדעות שלה בלי שהיא תעיר לו?

מה לעשות שרובנו לא מתחברים לדעות שלה?

זאת לא סיבה להפוך נושאים שלמים לריב פוליטי.

וכולנו יודעים שאחרי תגובות כמו שלה הנושא יחרוג לריב פוליטי, כי מה לעשות שהרוב פה אגיוניים?

וזה אפשרי שבכל פעם שמישהו יזרוק חצי מילה על שחקן שקשור לקבוצה ערבית מישהו יגיב כמה שהוא מתבולל?

אם מותר לכתוב הודעות ימניות, מותר לכתוב הודעות שמאלניות, בטח שכתגובה. מה הבעיה פה?

כל הודעה שמלאנית יוצרת ריב פוליטי לא קצר שהורס אוטומטית את הנושא.

על הודעה ימנית אפשר להחליק שהשמלאנים פה ישמרו את הריבים הפוליטיים שלהם למקום אחר.

כי מה לעשות שיש פה מעט משתמשים שמלאנים שאפשר לעביר להם את זה יותר בקלות.

נכון זאת לא היא שמתחילה עם התגובות הפוליטיות, אבל מה לעשות אין דבר כזה שלא יבוא איזה משתמש ויתן עקיצה נגד הדעות שלה בלי שהיא תעיר לו?

על אותו משקל מי שכותב הודעות שהיא מגיבה להן "אשם" כי הוא היה צריך לדעת שהיא תגיב לו.

זה פורום, אתה כותב הודעה? תהיה מוכן שיגיבו לה. לא שרוצה שיגיבו לך? אל תכתוב.

ואם לדעתך התגובות שהיא מגיבה אליהן הן בסדר כי זאת דעת הרוב, כנראה שאתה כבר רוצה משטרת מחשבות שתדאג להשתיק דעות שהן לא קונצנזוס בפורום כדי למנוע ויכוחים.

*מבחינתי כל הודעה היא לגיטימית, גם זאת שהגיבה לה.

כל הועדה שמלאנית יוצרת ריב פוליטי לא קצר שהורס אוטומטית את הנושא.

על הודעה ימנית אפשר להחליק שהשמלאנים פה ישמרו את הריבים הפוליטיים שלהם למקום אחר.

כי מה לעשות שיש פה מעט משתמשים שמלאנים שאפשר לעביר להם את זה יותר בקלות.

לרוב מותר להגיב, למיעוט לא? אז אתה אכן לא חובב גדול של חופש הביטוי.

בינתיים אגב מי שהסיט את הדיון (לא שאני חושב שהסטת דיון זה כזה פשע נתעב...) הוא אתה, לשאלה אם מותר להביע דעות שהן לא בקונצנזוס הוא לא.

גם זאת הודעה מיותרת \=.

מתי אמרתי שאסור לאנשים להביע את דעותם בפורום?

רק אמרתי שזה בלתי נסבל, שכל פעם היא הופכת נושא מקצועי נטו לריב פוליטי.

מה לעשות שרובנו לא מתחברים לדעות שלה?

זאת לא סיבה להפוך נושאים שלמים לריב פוליטי.

וכולנו יודעים שאחרי תגובות כמו שלה הנושא יחרוג לריב פוליטי, כי מה לעשות שהרוב פה אגיוניים?

יש דרכים להגיב ולהביע חוסר הסכמה.

נו, מי אמר שהעונה הזאת אבודה. יש תואר!

ואתה מסוגל לזכות בתואר המשתמש הטיפש, רק תמשיך כך :flowers:

לרוב מותר להגיב, למיעוט לא? אז אתה אכן לא חובב גדול של חופש הביטוי.

בינתיים אגב מי שהסיט את הדיון (לא שאני חושב שהסטת דיון זה כזה פשע נתעב...) הוא אתה, לשאלה אם מותר להביע דעות שהן לא בקונצנזוס הוא לא.

נכון אולי אני הסטתי את הנושא הפעם ובלי כוונה יש לומר, אבל אם עכשיו תעבור נושא נושא בפורום אתה תראה שיש צדק במה שרשמתי ואתה תראה שנהרסים פה באופן קבוע נושאים רק בגלל 2 עד 3 משתמשים שיוצרים פה לדעתי נזק חמור לפורום, אני בעד לעביר לאותם 2-3 משתמשים האלה שיתעפקו וישמרו את הדעות הפוליטיות שלהם למקום אחר, ולא להגיד לכל ה-30000 איש האחרים שהם בדרך כלל בסדר ולא חורגים מהנושאים באופן קבוע לעשות את זה.

נכון אולי אני הסטתי את הנושא הפעם ובלי כוונה יש לומר, אבל אם עכשיו תעבור נושא נושא בפורום אתה תראה שיש צדק במה שרשמתי ואתה תראה שנהרסים פה באופן קבוע נושאים רק בגלל 2 עד 3 משתמשים שיוצרים פה לדעתי נזק חמור לפורום, אני בעד לעביר לאותם 2-3 משתמשים האלה שיתעפקו וישמרו את הדעות הפוליטיות שלהם למקום אחר, ולא להגיד לכל ה-30000 איש האחרים שהם בדרך כלל בסדר ולא חורגים מהנושאים באופן קבוע לעשות את זה.

גדול!!!

ולאן להעביר אותנו? למזרח?

אה, במחשבה שנייה אולי התכוונת למילה העברית "להבהיר"?

גדול!!!

ולאן להעביר אותנו? למזרח?

לים P:

אני חייב להודות שהודעות האחרנות שלכם הפילו אותי לריצפה

תודה :flowers: