Jump to content

מאור בוזגלו?

regbi

Recommended Posts

נימני כבר סגר עם הלוזונים על עומר גולן תמורת 1.5 מיליון דולר, אז עוד חצי מיליון בשביל בוזגלו זה משתלם אחושרמוטה משתלם.

מדובר פה בשחקן הכי טוב בארץ שאפשר לעשות עליו ים כסף תוך שנתיים-שלוש לקבוצה באירופה.

מדובר בהקשר של בוזגלו על יורו ולא דולר...יחי ההבדל הקטן

נימני כבר סגר עם הלוזונים על עומר גולן תמורת 1.5 מיליון דולר, אז עוד חצי מיליון בשביל בוזגלו זה משתלם אחושרמוטה משתלם.

מדובר פה בשחקן הכי טוב בארץ שאפשר לעשות עליו ים כסף תוך שנתיים-שלוש לקבוצה באירופה.

הם רוצים עליו 2 מיליון יורו !

זה בערך 3 מיליון דולר ..

רק אם יצליח בטירוף במכבי רק אז אולי איזה קבוצה גדולה מאנגליה או מספרד ישקיעו סכום שנוכל להרוויח מזה .

קשה לי להאמין גם עזרן, ביטון, דוארטה, אמבמבה ועוד מיליון שחקנים שהגיעו עם צפיות של 10 שערים בשקט בעונה, ומה נהיה ארבעתם ביחד לא הגיעו ל-10 שערים ... אבל... אני אנסה להישאר אופטימי :yahoo:

בוזגלו משחק בצד ימין בכלל, אין קשר לדור מלול ושבחון.

ואגב שניהם יכולים להיות מחליפים שלו.

ואני חושב שכן צריך להביא אותו, אבל לא בכל מחיר. לא הלכנו חזק על יוסי בניון וראיתם איזה טעות זאת הייתה. לבוזגלו יש פוטנציאל להגיע ליכולת המקצועית של נימני.

אם יחתימו אותו זה יכול להיות צעד גדול גם לקראת העתיד

מכבי תוכל לעשות עליו כסף אם הוא באמת ייפרח וייצא לאירופה

2 מיליון יורו אפשר לבזבז על זר שהוא פי 3 יותר טוב

אבל בשביל זה יש מו"מ

אם לוקחים אותו זה ענק, אבל לא נראה לי ששחר ישחרר כל כך מהר...

למרות שאני ממש לא תופס ממנו, ראינו יותר מידי שחקנים בדיוק כמו בוזגלו שגמרו בדשדוש קליל בחצי קבוצות בליגת העל (ראובן עובד, למשל.)

אם לוקחים אותו זה ענק, אבל לא נראה לי ששחר ישחרר כל כך מהר...

למרות שאני ממש לא תופס ממנו, ראינו יותר מידי שחקנים בדיוק כמו בוזגלו שגמרו בדשדוש קליל בחצי קבוצות בליגת העל (ראובן עובד, למשל.)

אין מה להשוות

בוזגלו הרבה יותר טוב.

הוא הרבה יותר קרוב ליוסי בניון מאשר לעובד.

אני אגיד פה בדיוק מה שאמרתי על רודי חדד, כשרק הועלתה האפשרות שיגיע למכבי- מאור בוזגלו שחקן ב2-3 רמות מעל הליגה הזאת.

הלוואי ויגיע.

הכל יכול להיות יכול להיות ששחר יבקש פחות בסופו של דבר ודרך אגב עד מתי יש לו בחיפה חוזה?...

למאור אין חוזה עם חיפה..

אני חושב שהכרטיס שלו שייך חצי לשחר חצי לאבא:S..

אם אני טועה תקנו אותי!!

אם עכשיו הדרישה היא שני מיליון יורו זה יכול לומר שבפועל נשלם פחות.

והמחירים נקבעים ביחס לשוק - ואין שוק.

יש לנו כסף כרגע, אם יש לנו הזדמנות להחתים שחקן שאני באמת מאמין שברמה מעל שאר הישראלים בליגה צריך ללכת עליו. בטח לפני שבית"ר עושה את זה.

לא לעשות שום מו"מ עם שחר הבן שרמוטה הזה

עכשיו שיתחיל ל"חדש" את הקשר שלו עם מכבי ושידחוף

עד היום רק הרס לנו הבן כלב הזה

לא צריך בוזגלו ולא צריך נעליים, רק תוצרת חוץ הכי בריא

אדון טוני, אולי תסביר לי מה תעשה אם יוודע לך שטועמה וורמוט, היו קרובים מאוד למכבי?

ואם אתה כזה תותח שאתה לא רוצה שחקנים ישראלים ברמה, אולי תכין רשימה את מי צריך להביא ?

הרי אי אפשר להביא 10 זרים .ולביתר יש 15 זרים כי כל שחקן שם זה ברמה של זר.

אדון טוני, אולי תסביר לי מה תעשה אם יוודע לך שטועמה וורמוט, היו קרובים מאוד למכבי?

ואם אתה כזה תותח שאתה לא רוצה שחקנים ישראלים ברמה, אולי תכין רשימה את מי צריך להביא ?

לא צריך להביא למכבי ילד שהוכיח את עצמו רק בסכנין ועוד ב-2 מליון ויורו, אנשים פה נאכלים יותר מדי מהתקשורת.

חובה להביא אותו!

שווה מיליון דולר.. לא יותר!

לפי איזה הערכות אתה קובע שהוא שווה מיליון דולר ולא יותר?

מה המרכיבים של ההערכה הזו?

אולי הוא שווה מיליון ומאתיים אלף דולר? אולי מיליון דולר ועוד חמישה שקלים?

בכל אופן, אחלה שחקן, אם יגיע למכבי זה לא רע בכלל, למרות שהבעיה האחרונה שיש לנו היא בקישור ההתקפי.

ונראה לי שאפשר להפסיק להיות רואי החשבון של שניידר. כאילו שהשני מיליון יורו האלה ייצאו מהכסף שלכם, או יגרמו לעלייה משמעותית במחירי הכרטיסים.

ונראה לי שאפשר להפסיק להיות רואי החשבון של שניידר. כאילו שהשני מיליון יורו האלה ייצאו מהכסף שלכם, או יגרמו לעלייה משמעותית במחירי הכרטיסים.

:wubyellow3:

תם ונשלם.

אז מפה אני יכול להבין שאתה מאוד מתלהב מהרעיון של בוזגלו במכבי בגלל זה אתה מרשמה לעצמך לדבר איך שאתה רוצה

וואלה בד"כ אני נותן כבוד לאנשים שעושים הרבה ביציע

ואני תותח אחושרמוטה ולא בזין שלי לעשות רשימה בישביל זה יש אותך שתזיין לנמני את השכל כל שני וחמישי ותילך לדבר בתקשורת בשליחות שלו

יום טוב

צודק לגמרי!

תראו איך שזה הצליח אצל עזרן!!!

קנינו אותו בכסף ממש קטן (900$!!) ועכשיו הוא שווה לפחות 7 מליון $

ברצינות, אין שחקן ישראלי בשוק ששווה 2 מליון דולר

מקסימום ובאמת כדי להיות לארג' מליון דולר

אתם לא מבינים שזה תג מחיר של שחר בישביל שאף אחד לא יגע בשחקן הזה

שחקן טוב אבל 2 מליון יורו? אפשר להביא 2 חלוצים שיכבשו כל אחד 15 שערים בעונה בסכום כזה

אין מה להשוות למחיר של שחקנים זרים:

א. שחקנים זרים זה לרוב הימור יותר גדול משחקן שסוחב את סכנין לצמרת.

ב. אם שחקן זר שתסמן לא יבוא אליך, סביר להניח שהוא גם לא יילך לבית"ר. אם הוא יילך לבית"ר, זה יהיה על משבצת של שחקן זר, הוא יהיה אחד מחמישה. אם בוזגלו לא יבוא אליך, זה חיזוק רציני לבית"ר בנוסף לזרים שלה או אפילו לחיפה אם הוא ישחק בה.

אם יש בליגה הזאת שני מיליארדרים ושחקן ישראלי אחד שבאמת שווה משהו ולא משחק באחת מהקבוצות שלהם, טבעי שהמחיר שלו יהיה בשמיים.

ומרגע ששניידר נכנס לתמונה ברור לשחר שהוא כן יעשה עליו כסף (או לפחות יכול לעשות). אם עד עכשיו בית"ר יכלה לוותר על שחקנים טובים כי גם ככה היא מעל הליגה, עכשיו היא כן צריכה להילחם על שחקנים כמו בוזגלו כדי לא לתת למכבי להתחזק ולהגיע לרמה שלה או לעבור אותה.