Jump to content

ראובן עובד למכבי?

regbi

Recommended Posts

אתם חבורת סמרטוטים?

מה אתה חבר שלו ''השתנה'' מאפיה אתה ידוע? זבלים שליכלכו על נימני לא שוכחים ובטח שאנחנו לא צריכים לתת לו גב לחזור.

וידע מינמלי לחיים אנשים לא משנתים.

ערס מהשכונה מין מצא את מינו שישאר שם.

אם נימני שכח וסלח אז מי אנחנו...

צאו מהסרט שאם הוא בא אז הוא לא שחקן הרכב.. (מי יש לנו באגפים שבגללם הוא לא יוכל להיות שחקן הרכב?)

אם הוא לא יבוא זה לא משיקולים מקצועיים..

צאו מהסרט שאם הוא בא אז הוא לא שחקן הרכב.. (מי יש לנו באגפים שבגללם הוא לא יוכל להיות שחקן הרכב?)

אם הוא לא יבוא זה לא משיקולים מקצועיים..

פחח אפשר לחשוב איזה מציאה הוא... כי מה הוא עשה שנה שעברה? כמה גולים?3?בני יהודה באירופה בזכותו?

אין לו מקום במכבי, מכל שיקול.

מבחינה מקצועית הוא מתאים לדעתי

יש סיכוי די סביר שהוא השתנה והוא יכול להפתיע

השאלה זה איך זה יסתדר עם האוהדים (האמיתיים לא אלה שאופירה ממציאה) , וחוצמזה , יכול להיות שהוא לכלך על נמני מתסכול נטו, וזה קורה , לא צריך כל הזמן לחפש להיות אנטי וזה, לדעתי שווה לתת לא הזדמנות (אגב אין לי מושג מתי הוא לכלך ומה הוא אמר אז תגידו פה מקסימום יצאתי אהבל ואני אערוך תהודעה =] )

פחח אפשר לחשוב איזה מציאה הוא... כי מה הוא עשה שנה שעברה? כמה גולים?3?בני יהודה באירופה בזכותו?

אין לו מקום במכבי, מכל שיקול.

אני לא מת עליו אבל אתה לא יכול להתעלם מהיכולות שלו..

הוא יכול לעבור שחקן על הקו, יש לו יכולת מסירה לא רעה בכלל והוא מאיים הרבה על השער(ואנחנו צריכים שחקנים שלא מפחדים לבעוט) וגם מסוגל לכבוש. הוא ושבחון ביחד בקישור, וכמובן גם נמני עם כמה שהוא יוכל לשחק ולסחוב, נותן לנו קישור מאוד מאוד יצירתי שיוכל לתת לנו תרומה גדולה, במיוחד אם גם יגיעו חלוצים נורמליים שיוכלו לנצל את הכדורים ששבחון-עובד-נמני-ייני יכניסו להם..

חוץ מזה, את מי אתה מעדיף עליו? את עומר פרץ? מסיקה? הוא יושב בול על השחקן אגף בצד שמאל אצלנו, שזה תפקיד שאין לנו בו אף שחקן(רוסו שיחק שם הרבה והוא לא שחקן, שבחון שיחק שם הרבה והוא לא מתאים לשם כי הוא צריך לשחק באמצע והשחקן שתרם לנו הכי הרבה בהתקפה שם בשמאל זה שטרית והוא בכלל המגן..).

אם לא יביאו אותו זה רק בגלל שהוא ילד טמבל, לא בגלל שאין לו מקום במכבי מבחינה מקצועית ליד כל התותחים שמשחקים שם..

מבחינה מקצועית הוא מתאים לדעתי

יש סיכוי די סביר שהוא השתנה והוא יכול להפתיע

השאלה זה איך זה יסתדר עם האוהדים (האמיתיים לא אלה שאופירה ממציאה) , וחוצמזה , יכול להיות שהוא לכלך על נמני מתסכול נטו, וזה קורה , לא צריך כל הזמן לחפש להיות אנטי וזה, לדעתי שווה לתת לא הזדמנות (אגב אין לי מושג מתי הוא לכלך ומה הוא אמר אז תגידו פה מקסימום יצאתי אהבל ואני אערוך תהודעה =] )

צודק 100 אחוז.

זה רק מראה כמה שהוא השתנה...

עובד יכול מקסימום להצטרף לביטון ולשחק לי בביצים (גם אתה אסף :unsure: )

זהו.

השתנה עלק, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

מגיל 17 שומעים עליו שהוא כישרון, הוא כבר בן שישים ועדיין הוא פוטנציאל לא ממומש, שיילך להפועל יחד עם דגו וכל ההומואים.

מצד אחד באמת שאני על גבול שינאה אליו

מצד שני תמיד ידעתי גם להזכיר שהוא שחקן לא רע שיכול להתפתח לשחקן ענק, אומנם הוא כבר לא ילד אבל עדיין הוא יכול לפרוץ. והאמת מדברים על חלוצים וקשר אחורי, אבל בלי לשים לב אנחנו תקועים גם בלי עוד קשר קידמי יצירתי לעונה הבאה.. מפתה אין מה לומר..